Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny

Wrocław

Opinie o Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny

PowaznyPanMakulaturka

Drodzy aplikanci, jeżeli wybieracie się na rozmowę kwalifikacyjną do tego tworu nazywajacego się szumnie hurtownią moto chcąca rywalizować z największymi, radzę nie przejmować się nieznajomością branży. Wasze przygotowanie merytoryczne powinno obejmować dziedziny sportu takie jak boks, żużel i piłka ręczna. Z choć elementarną wiedzą na te tematy macie szansę dostać pod swoje ręce umowę do podpisu. Fajnie? Nie do końca bo cóż to za umowa, która zapewni wam jedynie życie na najnizszym poziomie. Radzę tez zająć się treningiem. Nie, nie mam tu na myśli siłowni czy plywalni. Mimika koledzy i koleżanki. Wszystko po to aby skutecznie okazać uśmiech na swoich twarzach wywołany usłyszanymi tudzież żartami. Powodzenia!

Aleksander Ż

Lubie dobrze zjeść. Reszta mnie nie obchodzi. A pieniędzy jak nie było tak nie będzie bo Wiszemubańke.

ABCD

Zdecydowanie odradzam! Ludzie, szkoda prądu i klawiatury na wysyłanie CV, zero szans rozwoju. Firma chce być na poziomie, ale wypłaty brak na czas. Nie polecam.

Piotruś

Octopus octopus Jedzie w trasę żółty bus W moim sercu autoczesci W głowie same dobre chęci Do portfela patrze, szukam Lecz pieniędzy nie wylukam Stary bierze nas pod lupę Myśli sobie ch..j wam w dupe! I co to kurrr jest za stwierdzenie że pani Iwona źle zarządzała i kręciła lody. Lody to ty robiłeś bossowi, przedstawicielowi marki Tommy H. w Polsce

R.

Według mnie w porządku, można nabrać doświadczenia, szef bardzo pomocny. Kierownik Paweł również bardzo sympatyczny. Jeżeli ma się dobre podejście do pracy. Wszyscy chcą hajs a jak trzeba pracować to wywracanie oczami.

najebanyalezawszeelegancki

Manipulanci, brak wypałat na czas, wszyscy zachwalają Iwonę a moim zdaniem kręci na lewo niezłe lody :) szef nie kontroluje nic, zapchał sobie głowe jakimiś pierdołami o potędze podświadomości.

ŁOWCA WYZWAŃ

hahahahha widzę szef w końcu sie odezwał w internetach :))))

Twój stary

JackDaniels trochę Cię poniosło. Pewnie to pisał Olek albo Paweł. Octopus to jedna wielka żenada. Gdyby nie p.Iwona Olek w tych swoich śmiesznych "Raybanach" musiałby emigrować

twoja_stara

Chyba pracowałeś w innym Octopusie :) Pozdrawiam!

JackDaniels

Smutne to , że wszyscy ludzie "kozakami" stają się jedynie w sieci pod przybranym nickiem :) Firma Octopus ma w sobie duży potencjał , najważniejsze to nie zmarnować go, miło wspominam spędzony tam czas, a szef wyciąga ręke do pracownika jeżeli ten ma problem. Firma fatalnie zarządzana przez księgowość. Dziękuję :)

alibaba

szefo duzo obiecuje i na tym się kończy, szkoda że doprowadza firmę do rozpadu

PanOdWszystkiego

Oj Asy,do roboty się brać bo firma jeb...e na ryj! Widzę że nic się nie zmieniło. A skoro się nie zmieniło to nie warto się tam pchać. Kiedyś była fajna ekipa, nie wiem jak teraz. Pozdrawiam starą ekipę. Była super ale pracowały tez głąby!

dyrektor_generalny

Zdecydowanie odradzam!!! Ludzie, szkoda prądu i klawiatury na wysyłanie CV, zero szans rozwoju. Pozdrawiam starą dobrą ekipę, szczególnie Panią I., bez której ta firma już dawno zostałaby zrównana z ziemią. Szkoda, że człowiek musiał się stamtąd ewakuować, by zacząć godnie żyć.

Prezes

W ratach to możesz kupić sobie lodówkę, a nie dostawać należną Ci wypłatę. Było źle, a jest jeszcze gorzej.

sprzedawca

wszystko OK, dostawałem 1500 i nie narzekałem, tym bardziej że nie ma co tam robic. piniadze w ratach ale sa

gacek

Powiem szczerze "MADE IN TRAGEDIA!!!" Prezes firmy "GARBATY" to człowiek żyjący w innych realiach karzący pracownikom czytać książki, a nie potrafi wypłacić pieniędzy na czas mimo, że zasadą przyjęcia jest założenie własnej działalności i potem szukamy pieniędzy na ZUS czy podatki bo wypłaty na czas nigdy nie ma. Pozdrowienia dla ekipy tam pracującej bo jest super tylko trochę szkoda ze nabijają portfel temu człowiekowi. Jak by nie oni to gość mógłby handlować marchewka na targu i to nie wiem czy by dał rade ze swoja filozofią życia. Mocno odradzam i nie polecam.

Bediun

Pracowałem kiedyś w tej firmie i musiałem wyjechać za granicę za chlebem. Ta firma jest kompletnie niewypłacalna. Pieniądze fatalne a prezes nie rozumie rzeczywistości. Niektórzy ludzie są wporzadku ale są też imbecyle

Aleksander Z.

Nie polecam firmy Octopus Auto Części. Brak możliwości rozwoju-obiecują szkolenia i na obiecankach się kończy.Główny zarzut to nie płacą na czas. Trzeba się prosić o własne pieniądze. Prezes to mistrz manipulacji

Zostaw opinię o Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny