F.H.U. Speed-Tour Krzysztof Hołuj

Polanka

Opinie o F.H.U. Speed-Tour Krzysztof Hołuj

Vadi

Odradzam tego przewoźnika!!! Właśnie mnie wystawił. Do końca mówił ze wszystko Ok po czym kontakt się urwał.

Ana13

Zostawiaja człowieka na lodzie bez żadnego odzewu!!!!! Bezczelnie twierdzą ze nie otrzymali smsa z adresem!!!! Takiej firmie nie mozna ufać!!!!! Nie powinna istnieć!!!!

Nie zadowolona

Absolutnie NIE POLECAM!!!! Nigdy nie wyjeżdżają o umówionej porze!!!! Zawsze z kilkugodzinnym opóźnieniem!!!!!!

Dramat

Bus nie przyjechał. Nikomu nie polecam. Telefony nagłe przestały odpowiadać. Żałuję że nie przeczytałam wcześniej tych opinii, na pewno bym nie zaryzykowala.

Irek

Lipa jak byk. Nie przyjechli .

lila_m

O firmie wypowiadam się jedynie z perspektywy własnych doświadczeń i nie mogę temu przewoźnikowi nic zarzucić. Przyjazd punktualny, podróż bezpieczna i szybka. Wszystko zgodnie z planem. To nie był mój pierwszy przejazd więc wiem o czym mówię. Mogę tylko polecić.

rozczarowany

Odradzam tego przewoźnika...na 100% umawia się z klientem i na 100% nie przyjeżdża nie informując o przyczynie i...oczywiście telefon głuchy jak pień!!! (czyli nie odbiera...czyli ma w d...). Przez takiego "przewoźnika" można stracić pracę...NIE POLECAM!!!

hzjjZ797

Nie polecam czekałem wczoraj cały dzien. I nieprzyjechal. Dzień w pracy stracony takich za jaja powinny. Wieszać ludzie jak ktoś tylko może to niech ich udupi

elwis232

Nie polecam. Robia ludzi w konia. Umawiaja sie i nie przyjezdzaja. Powinni bydlo wozic a nie ludzi.

Piotr

To jest masakra zero kontaktu człowiek zamawia busa i co busa nie ma taka firma nie powinna wogistnieć P.S do właściciela zgłaszam powszechny problem w państwa firmie do odpowiednich organów

Viktoria

Nie Polecam?????????????? Serio Mówie

kaj

NIE POLECAM zapominają o najważniejszym człowieku zero kontaktu zero przyjazdu

mandarynka2321

Nie Polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F.H.U. Speed-Tour Krzysztof Hołuj - Polanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Speed-Tour Krzysztof Hołuj