Opinie o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. w Poznań

Xoxo

Byłam ostatnio na rozmowie o pracę, wszystko ładnie pięknie, oprowadzili po hali ale gdy uprzedziłam, że choruje i potrzebuje tylko żeby ktoś był obok mnie w razie napadu mojej choroby co zdarza się raz na rok, to pojawił się problem i powiedzieli że nie dostanę zdolności do pracy... Co jest dziwne bo wcześniej pracowałam w 2 firmach produkcyjnych gdzie praca była cięższa niż ta która jest w Pac i nie było problemu, a firmy wiedziały o mojej chorobie i nie było żadnych przeciwwskazań ani od lekarza medycyny pracy ani mojego lekarza specjalisty, a tutaj taka dyskryminacja.Człowiek mówi szczerze jak jest bo po co to ukrywać, poza tym chodzi tu o bezpieczeństwo i o to żeby wiedzieli jak mają mi pomóc w razie czego. Zraziłam się do tej firmy i nie będę jej nikomu polecać. Z resztą opinie tutaj mówią same za siebie.

Bezrobotna 50+
@Xoxo

Zostałam zaproszona na rozmowę o pracę, rozmowa przebiegała bardzo fajnie pokazano stanowiska na którym miałam pracować, wchodząc do tej firmy wiedziałam że na pewno będzie mi się tutaj podobać ,wszystko jest ładne piękne nowe czyste i miła atmosfera ktora mnie urzekła. Mam orzeczenie o umiarkowanym w stopniu niepełnosprawności dodam tylko że wysyłając CV do tej firmy zaznaczyłam jaki posiadam stopień niepełnosprawności ,Pani która prowadziła rekrutację nie była do końca świadoma oznajmiła mu ze firma nie potrzebuje ludzi na 7 czyli 35 godz tygodniowo bo to jest problem dla firmy ,zaproponowano mi czy byłabym skłonna pracować 8 godzin, więc pytam po co proszono mnie na rozmowę musiałam wydać 22 zł na taksówkę. Dodam tylko że wcześniej próbowałam zadzwonić do Pani R poinformować ją czy jest świadoma że ja mam takie orzeczenie powiedziała mi że tak .były ze mną również na rozmowie dwie Ukrainki zostały przyjęte po prostu z marszu.

Dział HR
@Bezrobotna 50+

Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Bardzo cieszymy, że rozmowa przebiegła w dobrej atmosferze, a warunki pracy odpowiadają Pani oczekiwaniom. Było nam niezmiernie miło gościć Panią u nas. W naszej firmie są zatrudnione osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności i nie stanowi to dla nas problemu. Na podstawie Pani wpisu wydaje się, że doszło do nieporozumienia, które pozwolimy sobie wyjaśnić z Panią bezpośrednio. Pozdrawiamy serdecznie, Dział HR

Witam, Czy ktoś z działu księgowego mógłby wypowiedzieć się o pracy w tym dziale? Kandyduje do tej firmy i chciałbym usłyszeć naprawdę jak wygląda u nich praca. Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Dominik

Witam, na stronie firmy wisi ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownicze. Czy jest ktoś wstanie podać mi widełki płacowe netto, oraz zakres obowiązków? Czy to jest praca jedno zmianowa oraz jak duża grupa ludzi się zarządza? Z czego wynika rekrutacja, czy ktoś odszedł(dlaczego) lub zakład się rozrasta?

XYZ

Pracowałam w tej firmie i nie polecam. W tym przypadku nie chodzi o pracowników bo ludzie tam pracujący generalnie są fajni. Po pierwsze postępowanie jednego z liderów w mojej ocenie niedopuszczalne. Po drugie brak szafek odzież i torebki przechowywane w ogólnie dostępnych szafkach na hali bez zabezpieczeń. Brak odzieży roboczej i butów roboczych i brak ekwiwalentu za pranie własnej odzieży roboczej. Brak grafiku z dnia na dzień pracownik jest informowany o nadgodzinach czy pracy w sobotę. Zmuszanie do wykorzystania urlopu wypoczynkowego szczególnie w okresach gdy jest mało pracy. Niestety prawda jest taka że firmy tego typu będą wiecznie szukać ludzi do pracy tym bardziej że wynagrodzenie to najniższa krajowa.

To zależy
@XYZ

Ile jest zmian, jaki system pracy? Praca w niedzielę i święta, nocki? Ile można zarobić? Czy tam mają akord czy stała stawka?

Słońce
@To zależy

dwie zmiany, praca pon-pt, czasem w sobotę jakieś nadgodziny. stała stawka, na szczęście bez akordu.

Beata
@Słońce

A soboty są dla chętnych czy obowiązkowe?

Słońce
@Beata

Zależy ile jest pracy... Czasem się dogadujemy i przychodzi kto chce, czasem cały dział musi przyjść.... Jak mi sobota nie pasowała, to rozmawiałam z liderką i była wyrozumiała :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polish Assembly Centre Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Jakości ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Xy

Mobbing na jednym z dziale na którym nikt z tym nic nie robi , śmiech na sali Liderki tego działu powinny juz dawno wylecieć :))

Dominika
@Xy

Niby na jakim dziale? i co się tam dzieje? bo mobbing to powazne określenie... może to za dużo powiedziane? opisz sytuację

@Dominika

To jest prawda!!!!

@Xy

Zgadzam się i nikt z tym nic nie robi. Wiecznie rotacja na tym dziale, wiecznie szukają ludzi na ten dział

Beata
@Xyz

I nikt nie widzi że te liderki coś robią dziwnego?

@Xy

Na którym dziale jest mobbing? Dlaczego nikt tego nie zgłasza wyżej? To jest karalne a pracownik może dostać odszkodowanie od firmy

@Xyz

To słabo ogólnie. Bo no szkolenie wkółko nowego pracownika się przecież nie opłaca chyba, nie?

Witam, czy może ktoś opisać jak wygląda praca na stanowisku magazyniera?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Nuda

Najlepiej się zwolnić A firma to porażka

@Nuda

A czemu ogólnie? Co takiego się tam dzieje? Nadal tam pracuejsz?

Rafał

Widzę że mocno zdenerwowany jesteś ;/ Ile czasu tu spędziłeś? I co ci nie pasuje w sumie? Kasa, atmosfera? Czy coś innego?

Czarnaxd

Witam mam pytanie co powiecie o dziale spedycji...chodzi mi głównie czy fajny dział ludzie, liderzy...

Joanna
@Czarnaxd

Ja widząc te wszystkie wcześniejsze opinie to nie wróżę niestety pozytywnej odpowiedzi. Masz jakieś alternatywy w innych firmach w razie czego czy tak tylko wstępnie się orientujesz?

@Joanna
@Joanna

Pani która rekrutuje powiedziała mi że byłabym na dziale ekspedycji i tak sie zastanawiam czy warto tam isc czy lepiej nie odpuścić ...ale z tego co czytam po komentarzach to lepiej szukac pracy gdzie indziej

Joanna
@@Joanna

Ciężko powiedzieć jak tam aktualnie jest, może jakbyś nowy wątek otworzyła to ktoś się trafi i opowie, ale widzę, że coś w sumie ludzie przestali tu zaglądać, ciekawe czemu?

Byly pracownik

Witam pracowalem tam i najgorszemu wrogowinie zycze takiej roboty.pracujesz za trzech a wyplat dzilona przez 3 . Nie polecam grabinie lisci przynosi wiekszy dochod niz praca w PAC

Fiku miku

Wiać jaknakdalej!!!! (usunięte przez administratora) stres wyzysk, wszędzie tylko nie tu. Brak mądrego zarzadzania, zero llogiki. Nikt nad tym nie panuje. Każdy sobie rzepkę skrobie-oczywiscie mam na mysli biuro, same nie myslace osoby.

Lolu
@Fiku miku

Jak jestes taki super logiczno myslacy bystrzacha, to czemu nie zarzadzasz jakims dzialem lub tez nie pracujesz w biurze?

Ktoś

Co wszyscy teraz tak rzucają tymi wypowiedzeniami?

@Ktoś

Kto znowu dał wypowiedzenie? Pewnie większość wypowiedzeń wiąże się z wynagrodzeniem które w firmie jest bardzo niskie a w większości najniższa krajowa, żenada... Wszystkie firmy dookoła oferują więcej niż najniższa, oprócz tego premia uznaniowa, wczasy pod gruszą i premie świąteczne. Nic dziwnego że ludzie uciekają.

Witam. Czym zajmują się inżynierowie produktu i procesu w Polish Assembly Centre? Stale są ogłoszenia na to stanowisko.

kal
@Zainteresowany

inżynierowie w PAC są od wymyślania bzdur i przeszkadzania w pracy

Hehe
@kal

Gdyby nie te bzdury to by sobie Pani/Pan roletę składała/składał z powietrza i w swojej wyobraźni

@Hehe

W większości to jak mają być składane rolety wymyślają pracownicy na produkcie i to oni uczą lub pokazują inżynierom jak to wygląda bo oni nie mają o tym pojęcia.

Bazarek
@kal

sprzedaz lumpow jeszcze może? ;) Zajmij sie swoja robota

Yt
@Bazarek

No Tak

Ex

Ile jeszcze wypowiedzeń musi wpłynąć do biura aby w końcu ktoś cos zrozumiał ?

Do Ex
@Ex

A co takiego dzieje się w firmie że pracownicy się zwalniają?

Xxx

@Mariola

Dlaczego uciekają?

JOhn
@Xxx

Lider technicznych, kilku z magazynu, lider magazynu, planista, ludzie z jakosci... tak w skrocie :)

Mariola
@Zaciekawiony

Ponieważ są wykończeni ilością zadań, obowiązków...jedna osoba robi za 3

@Mariola

Ta firma to porażka

Endi
@Zaciekawiony

Uciekaja poniewaz wszystko idzie w gore a pensja tak jak byla tak jest minimalna lub ciut wiecej na wyższych stanowiskach :(

@Endi

Chciałem aplikować ale chyba jednak nie zrobię tego jak czytam wasze komentarze. Szukam czegoś na dłużej, liczy się dla mnie dobra atmosfera. Jak widzę, że pracownicy masowo odchodzą to obawiam się, że firma albo nie ma nic do zaoferowania albo nie potrafi zadbać o pracownika.

Ta firma to żenada

Ta firma to porazka

Tycia
@Ex

Nic się nie zmieni nigdy

Czy urlop w Polish Assembly Centre Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Xyz

Zależy jaki. Są też urlopy bezpłatne jeśli ktoś już ma wykorzystany urlop. Ale ogólnie to tak. Płatny 100% .

PanPanicz

Uciekać póki są jeszcze jakiekolwiek miejsca pracy. Każda firma będzie lepsza niż ta.(usunięte przez administratora) Minimalna, po roku 50 zł brutto więcej. Przez trzy lata straciłem tam trzy lata i szanse na zarobienie większej ilości pieniędzy. Nawet przerzucając gnój na polu dostalibyście więcej, a wysiłek taki sam. Każdy kto przepracuje tam choćby miesiąc i zobaczy wypłatę, stwierdzenie "jesteś słaby jak wypłata w pacu" nabierze sensu. Pozdrawiam :)

@PanPanicz

Tak. Osoby z większym stażem nie mają większej wypłaty niestety.

Sgrjr
@PanPanicz

Po 5 latach pracy wypłata taka jak po miesiącu.Tylko że nowi mają wieksze przywileje nie muszą tak zap.......ć jak my.Większość z nich to poprostu nygusy.No cóż jak firma tacy pracownicy.Trzeba z stąd uciekać jak najszybciej.

@PanPanicz

Ludzi zwalniają A potem pełno ogłoszeń tylko nikt już nie chce przyjść tam pracować. Żenada jak traktują ludzi tą firmę nie polecam.

Damian
@Nuda

Apeluje, aby nie zaśmiecać skrzynek pocztowych tymi ulotkami! To już gazetka z biedronki jest atrakcyjniejsza od oferty na ulotce. Chciałbym zaznaczyć że braki kadrowe nie wynikają z niechęci robienia. Jeżeli olx i pracuj.pl nie pomaga to chyba czas się zastanowić nad innymi rozwiązaniami, które są dość oczywiste - bo można się zgodzić ze P to praca a A to atmosfera ale w przypadku literki C - to powinien być cynizm

@Nuda

Opinie pracowników są bardzo ważne dla tych potencjalnych. Chętnie poczytałabym więcej na tamat pracy w tym miejscu. Póki co wiem, że nie polecasz. Dlaczego ludzie się zwalniają, jak wygląda atmosfera między pracownikami?

Ps
@Nuda

Skoro zwalniają za byle co albo nie mają szacunku to pracownicy zaraz się skończą ????

Alonso

Pac ! Praca atmosfera czlowiek ? Ten skrot srednio pasuje ! Lepiej brzmi PAC- placimy ale chujo..

Ciekawski

Do kierownictwa: Czy Wam nie wstyd oferować takie wynagrodzenie!? Czy Wam nie wstyd wrzucać ludziom (usunięte przez administratora) i śmieci w postaci ulotek zachęcających herbatą i kawą do skrzynek pocztowych? Tak dbacie o środowisko czy po prostu z ogłoszeń internetowych jest zerowy odzew?? Kawą, herbatą, halą pełną światła słonecznego i "elastycznym grafikiem" nie zachęcicie ludzi... Ludzie chcą pieniędzy, nie herbaty xD

A jak się współpracuje z kierownikami? Czy są normalni czy raczej zadzierają nosa?

Były

Nie warto się zatrudniać w tej firmie, a jak już tu jesteś to nie warto się starać. System premiowania pracowników logistyki jest taki, że lider logistyki powie Ci "dobra robota" i to wszystko. Niedługo będą się musieli nauczyć tego zwrotu w języku ukraińskim bo tylko pracownicy z Ukrainy tam zostaną.

Lucja
@Były

Jakie to jest prawdziwe to ja nie mam pytań !

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Assembly Centre Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polish Assembly Centre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polish Assembly Centre Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 166 ocen.
  • Wiosenna 10
    63-100 Poznań
  • NIP: 2090000937 KRS: 0000297444

Polish Assembly Centre Sp. z o.o.