Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski

Opinie o Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski

były pracownik

nie no Kowalski wcale nie jest taki zły. Stara się chłopak jak może. Pracowałem u niego grubo ponad 6 lat temu. Fakt asortyment ma za duży i można się pogubić, pewnie cały czas rozbudowuje. To ślepa uliczka. Rynek zapchany jest tym towarem, wynagrodzenie jest bardzo niskie jak u konkurencji, w tej branży więcej nie zarobisz. Stres jest i będzie. Na produkcji bez automatyzacji jest ciężko i będzie ciężko. Chcesz normalną pracę to jedz za granicę, to jest Polska, mieszanka komuny i niedorobionej demokracji, tzn. dziki zachód

Szukający pracy

Tutaj prawie wogóle nie ma opinii na temat firmy jako pracodawcy. A chyba właśnie temu ma służyć ten portal? Za to nie brakuje kiepskiego stylu uwag, zapewne ze strony konkurencji jak już ktoś wcześniej wspominał. Kolejny pudel a nie konkretny portal !!!

Handlowy

Współpracowaliśmy z tą firmą ... nie polecam, szkoda że nie odbierają od nas telefonu , chętnie oddał bym im zalegający towar na magazynie .

gosia

radze sprawdzic jakie boki robia wasi ludzie Bardzo dobra polska chemia przetrzepcie swoich ludzi i zobaczycie kto sprzedaje na lewo. Dajom towar do hurtowni z rabatem 2%, odkupujom na1% i sami sprzedają na sklepy Pomysl na biznes przy kożystaniu z firmowego samochodu

sąsiad

Ale tu czuć trolowaniem konkurencji

my

Cudowna firma! Czasy ZSRR wszyscy bawią się, piją! Oj dana oj dana oj dana dzisiaj do butelki wleje cus innego i tez będzie piana.

Klient (ka)

I to ma być Twój argument przeciwko nim?

Obserwator

Przedstawicielki wiedzą wszystko? hahahahaahahahaahahaahahaahahaah. U inteligentnych klientów stringi same nie sprzedają:)

Napisz coś więcej. Pozdrawiam

MYJNIA TIR

Ostatnio podjechał do mnie chłystek z pewnej wielkopolskiej firmy. Jak zobaczył produkty Shine to jakby piany dostał. Zero wiedzy, rozmowy, argumentów nie wspominając o chęci przeprowadzenia testów produktów podczas mycia "ruskiej firanki". Tylko plucie i ciśnięcie z ich produktami. Pogoniłem go w pizdu, bo to jakby mnie obrażał i mój wybór

MYJNIA TIR

Jak dla mnie najlepsza polska chemia. Handlowcy konkretnie wyedukowani i wczuci w temat. Doradztwo i produkty na najwyższym poziomie. Nie wiem kto im tu koło d..y robi? Przerobiłem już chyba wszystkich producentów i bezsprzecznie Shinechemicals prowadzi na rynku

były klient

szkoda czasu na nich, zero współpracy i szacunku do klienta i jego pieniędzy

zawiedziony klient

Współpraca z tą firmą jest na poziomie DNO I DWA METRY MUŁU. Nie polecam nikomu.

emi

Rowniez jestem ciekawa jak wyglada tam praca bo caly czas widze ogloszenia i chyba zbyt wielu chetnych nie ma

Zbini

Jakich informacji potrzebujesz?

Martin

Witam !!! Czy mogę zapytać o co chodzi z tą firmą jestem po rozmowach w sprawie podjęcia współpracy handlowej pomiędzy firmami i czytam te opinie ,coś mi tu mówi że jest niezbyt ciekawie z ta firmą jeśli brać pod uwagę te opinie.

Zbini

Panie Kowalski kiedy Pan przestanie kłamać i oszukiwać ludzi? Magazyn Pan otwiera w Londynie? Może Pan zacznie płacić ludziom przelewem bankowym a nie okłamywać z umową i prowizją pod stołem?

A

Proponuję zmienić dostawcę. W ich kartach piszą co chcą i nie pokrywa się to z zawartością substancji w produktach finalnych

pila

mogłabym dostać karty charakterystyki ich produktów? kompetencja kobiet z biura to dno, wyrzuciłabym czy ktoś wie jak skontaktować się z właścicielem w waznej sprawie bo chyba boja sie szefa ze nie dadza numeru telefonu

D.A.

Co można dobrego napisać o pracodawcy ktory oczekuje od handlowca po 5 tygodniach jazdy na terenie w tej branzy obrotu 20tys zł (netto)? Delikatnie nazywajac sprawe: "ze jest chory" ? Firma ktora "pędzi chemie" w garazach o czystosci budynku gospodarczego bez najmniejszego magazynu na własne produkty, przepraszam jest jeden magazyn na alkohol spozywany przez załoge "FIRMY". Chemia kombinowana zmieniana srednio co 2-3 miesiace co z pewnoscia inteligetny obecny lub byly klient dostrzegł. W ofercie znajduje sie 150 pian, co moze to oznaczac? Nie polecam no chyba jak ktos chce jezdzic z mysla ze za jego plecami na tylnym siedzeniu siedzi zagotowany szef furiat chory na głowe i pazerny na gotówke, jezdzic wciaz w stresie o obrot bo zaraz Cie wypie.... to ok. Jak ktos chce spokojnej pracy stabinosci luzu to odradzam i lepiej isc do marketu na kase !! Dodam ze na pierwszy rzut oka pierwsza rozmowe i pierwszy tydzien firma prezentuje sie wzoro, ale to mija po miesiacu. Pozdrawiam i Zycze trafnych wyborów

Zostaw opinię o Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski