Opinie o STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Stargard Szczeciński

Pytanie Nowy wpis

Czy można liczyć w Starhus Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pytanie Nowy wpis

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Starhus Sp. z o.o.?

Wiesia Nowy wpis
@Pytanie

ta firma nie istnieje od 2 lat więc goworku daruj sobie te sztuczne pytania...

Czy jest możliwość w Starhus Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Jerzy Nowy wpis
@Pytanie

nie, bo taka firma już nie istnieje.

Błażej

Wypłata na rękę to 7500? Serio? Stawka piękna, ale czy prawdziwa?

Igor
@Błażej

nieprawdziwa, bo taka firma już nie istnieje

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy PROCYON CONSTRUCTION SPÓŁKA AKCYJNA? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Zbrojarz i cieśla szalunkowy? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bania

Jedyne na co możecie liczyć to na wypłatę co 10. Która wychodzi 7.500 na czysto gdzie musisz pamiętać o jedzenie. Ogólne bardzo dużo obietnic i dobrych słów przed rozpoczęciem pracy potem już tylko coraz gorzej jedyne co można dostać w tej firmie to depresja

Jerzy
@Bania

ta firma od roku nie działa i nikogo nie zatrudnia więc Baniu lepiej depresję, bądź mniej na bani i wracaj do rzeczywistości!

Don1976

Odniosłem wrażenie że gi

Ewa

@Waldek, wiesz może, dlaczego firma Procyon Inwestycje Budowlane była zmuszona do tak dużej fali zwolnień doświadczonych pracowników? Może wiesz, jakie konkretnie czynniki wpłynęły na to, iż firma znalazła się obecnie w takiej sytuacji? @Exworker,@Były produkcyjny, jak myślicie są jeszcze szansę, aby firma wróciła na właściwe tory?

Komunikat firmy
@Ewa

W odpowiedzi na informacje pojawiające się w internecie chcielibyśmy oznajmić, iż zwolnienia pracowników z dnia 28.09.18r. związane były głównie z nieprawidłowościami, które miały miejsce w firmie od pewnego czasu i nastąpiły w trybie dyscyplinarnym. Nie godzimy się na zachowania pracowników niezgodne z polityką firmy, niezależnie od ich stażu czy doświadczenia. Kilka osób straciło też pracę w wyniku redukcji etatów związanej ze zmianami w działalności spółki. Ta nierentowna podlega procesowi zmian, a firma realizuje kolejne projekty i nadal zatrudnia nowych pracowników. W celu ustabilizowania sytuacji część domowa spółki jest w procesie restrukturyzacji, nie upadłości. Wszelkie zmiany mające miejsce w firmie przeprowadzane są z szacunkiem dla pracowników i uwzględnieniem ich praw. Firma

Ezworker
@Komunikat firmy

Z szacunkiem dla pracowników? Kpina jakaś.

@Ezworker

Masz inne zdanie na ten temat? Chciałbym poznać Twoją opinię na temat pracy w firmie Procyon Inwestycje Budowlane. Mógłbyś odpowiedzieć mi na pytanie, czy zatrudniając się w tej firmie, pracownik może liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy oraz obowiązki, dzięki którym będzie mógł rozwijać się zawodowo i być odpowiednio wynagradzanym? Chciałbym poznać Twoje zdanie na ten temat.

Katrin
@Kamil

Witam pojawiła się oferta pracy w firmie Procyon proszę o opinie bo z tego co piszą to brzmi pięknie a jak jest w rzeczywistości. Z góry dziękuję

@Katrin

Która dokładnie z ofert pracy umieszczonych przez tego pracodawcę wydaje Ci się interesująca? Masz jakieś doświadczenie w tej branży, czy byłaby to Twoja pierwsza praca tego typu? Chętnie dowiem się również, dlaczego akurat to miejsce pracy jest dla Ciebie interesujące? Siedziba firmy znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może mają na to wpływ inne czynniki? Zachęcam do przedstawienia, jak to wygląda.

Zenua
@Komunikat firmy

Wyroślak, tylko winny się tłumaczy. I to na goworku. Dawaj, dawaj, kompromituj się dalej. Żenujące.

Zuzanna
@Zenua

Tego typu komentarze raczej w niewielkim stopniu pomagają takim osobom jak ja - które chcą dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat specyfiki pracy w Starhus. Jeśli tam pracujesz, to może chociaż powiesz mi, czy firma zapewnia wszystkim swoim pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki medycznej? Będę wdzięczna.

Igor
@Zuzanna

Nie zapewnia. Jest w upadłości.

@Zuzanna

Firma Starhus ogłosiła upadłość w dniu 11.09.2019 w sądzie Szczecin .

Zuzanna

Twój wpis zawiera bardzo poważne oskarżenia. Skąd posiadasz takie informacje? Czy na pewno są one prawdziwe?

Kamil

Na początku czerwca przejawiałaś zainteresowanie pracą w firmie Starhus na stanowisku project managera. Niestety na forum nie otrzymałaś odpowiedzi na swoje pytania, dlatego zastanawia mnie, czy zdecydowałaś się aplikować? Może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej i mogłabyś podzielić się z nami tym, jak ona wyglądała?

Renata

Teraz rodzi się jednak pytanie, jak dawno Twoi znajomi pracowali w firmie Starhus. Może od tego czasu wysokość wynagrodzenia, która oferowana jest tam pracownikom, znacznie wzrosła. Może w związku z tym warto byłoby umówić się tam na spotkanie i po prostu dopytać osobiście o tę kwestie? Zachęcam Cię, żeby zaryzykowała i aplikowała tam, bowiem może się okazać, że warto było.

PCSA

Witam, ja jestem pracownikiem firmy PCSA i zapraszam Panią na spotkanie w sprawie PMa. Małe wyjaśnienie: nazwę zmieniła spółka Procyon Sp. z o.o. na Starhus Sp. z o.o. Spółka Procyon Construction S.A. to zupełnie inna firma, obecna na rynku od ponad 10lat i mająca bardzo dobre wyniki finansowe. To ona szuka pracownika, nie Starhus. Czy jest to jasne?

PCSA

Ale kto ma zapewniać stabilizację finansową i stanąć na nogi? Firma Procyon Construction S.A. jest w świetnej kondycji. Ten wątek dotyczy Starhusa/Procyon Sp. z o.o. i one nie szukają pracowników. Jeśli jest Pani techniczna, ma doświadczenie PMa i zna bardzo dobrze niemiecki zapraszam. Szkoda że mylicie Państwo firmy :(

Rober

I jak w tej pracy ogolnie w Szwecji jest????moze sie ktos wypowiedziec bo slyszalem dobre opinie i czy sa przyjecia jak tak to gdzie cv skladac.

Szalony Staszek
@Rober

Pracowałem 5 lat temu w Procyonie. Wykonywaliśmy roboty zelbetonowe na terenie Szwecji. Ja jako cieśla. Wtedy placili, oplacali mieszkanie i z dojazdem różnie to bywalo. Najlepiej przyjechać swoim samochodem. Najwyżej nie będziesz jeździł. Max 180h w miesiącu, dwa dni urlopu po 200 zł. za miesiąc. Warunki mieszkalne generalnie pokoje dwuosobowe. Wszystkie gary ze sobą chyba ze będziesz pożyczał co wieczór:) Na start nie jest źle. Żebyś się nie zasiedzial bo pewnie dostaniesz polska umowę a latka leca i emerytura skandynawska ucieka. Fajne projekty. Jak coś to pisz jestem tutaj b. rzadko. Pzdr.

@Rober

Witam, zapraszam do składania CV-ek do pracy w Szwecji na rekrutacja@pcsa.pl Gdyby firma była zła, nie mielibyśmy zbrojarzy tych samych od 10 lat, którzy ściągnęli do nas swoich braci czy szwagrów. Starhus czy Procyon Sp. z o.o. to zupełnie inne firmy! Nie mylić z nami. Tyle w temacie :)

John

Procyon Construction i Procyon Sp.zoo (teraz Starhus Sp.zoo) to dwie oddzielne spółki. Ta pierwsza realizuje prace zelbetowe w Szwecji, ta druga zajmuje sie domami. Jak widze opinie są mieszane ze sobą co nie daje wiarygodnego obrazu.

@John

Czyli mamy rozumieć, że firma Procyon Inwestycje Budowlane dzieli się na dwie oddzielne spółki o różnych nazwach? Czytając ten wątek, zauważyłeś, że większość opinii dotyczy spółki Procyon Construction, czy może Procyon Sp. z o.o.? Jeżeli możesz, to napisz, jak to wygląda, abyśmy mogli uporządkować wszystko do właściwych tematów.

Oszukany

Witam, jako jeden z podwykonawców firmy Procyon mogę powiedzieć iż wasza firma w upadłości była już od marca a formalnie jakoś od maja. Nie zapłaciła za wykonane prace,zmieniła sobie nazwę a teraz widzę ze także pozbywa się pracowników. O kierownikach nic nie napisze bo to dramat w czystym wydaniu.

Komunikat firmy
@Oszukany

Ezworker
@Komunikat firmy

Z szacunkiem dla pracowników? Kpina jakaś.

Exworker

Ewa Potwierdzam informację o zwolnieniach na produkcji. Niestety nie tylko pracownicy produkcji zostali zwolnieni. W biurach tez zostały wręczone wypowiedzenia. Sytuacja firmy jest kiepska. Firma nie będzie działała dobrze jeśli zarządzanie pozostanie jakie jest. Atmosfera w pracy jest super, ludzie również ale zarządzanie pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam

Były produkcyjny
@Exworker

Potwierdzam doniesienia, i podzielam opinie . Jest źle a lepiej już nie będzie.

Juki
@Exworker

Taki wynik (usunięte przez administratora)który w tej firmie przekroczył wszelkie granice.

Waldek

Ewa - obecnie firma Starhus jest kiepskiej sytuacji - w piątek zwolniono połowę stałej brygady - brak doświadczonych pracowników na produkcji. Starhus ( stary Procyon ) jest w stanie restrukturyzacji - czyli pierwszy krok do upadłości.

Exworker
@Waldek

Ewa potwierdzam informację o zwolnieniach. Niestety nie tylko produkcja została zwolniona. Pracownicy biurowi również zostali zwolnieni. W tej firmie nie dzieje się dobrze i nie będzie dobrze jeśli będzie tak zarządzana jak dotąd. Pozdrawiam

Ewa

@inżynier, czy firma Procyon Inwestycje Budowlane zatrudnia odpowiednich fachowców do większych i bardziej skomplikowanych projektów? Czy raczej firma stosuje się do schematu zatrudniania osób, które dopiero, co uczą się w tym zakresie? Przedstaw, co wiesz na ten temat.

bob

hej, słyszałem, że tam na budowach niezle płacą, pracuje mój kumpel i w szwecji siedzi i nie narzeka na kase. szukają teraz ludzi to sprawdze jak to wyglada

SET
@bob

Hm to płaca za siedzenie , a chyba że szukaja następnych pseudo kierowników , którzy przychodzą tylko na krótkin okres czasu łapią staż i uciekaja .

inżynier
@SET

No tak, trzeba zatrudniać kierowników z dużym doświadczeniem, dobrych w swoim fachu a nie dopiero uczących się "kierowników z wiedzą teoretyczną". Ale tym z dużym doświadczeniem , doskonałym w swoim fachu trzeba dobrze płacić a wiele firm nie chce tego zrozumieć :-)/Do poważnych inwestycji bierze się inżynierów z dużym doświadczeniem. Na małe, niewymagające dużego doświadczenia można brać kierowników którzy dopiero się uczą. Gdzieś przecież musza odbywać praktyki, zdobyć uprawnienia budowlane.

Ewa

@Smutny parobek, również witam, czy posiadasz jakieś informacje na temat pracy w firmie Procyon Inwestycje Budowlane? Widzę, że chciałeś napisać coś w tym temacie, jednak ostatecznie tylko przywitałeś się z nami, dlatego, jeżeli posiadasz jakąś wiedzę na temat pracy w tej firmie to zachęcam do przedstawienia informacji, które posiadasz.

Smutny parobek

Witam,

Ewa

@nick, również mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów przedstawi, jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Procyon Inwestycje Budowlane. Czy rzeczywiście firma przeszła w stan upadłości? Czekamy na potwierdzenie tych niepokojących informacji oraz przekazania przyczyn takiego stanu rzeczy.

Ewa

@nick, skąd posiadasz informację na temat rzekomego przejścia w stan upadłości firmy Procyon Inwestycje Budowlane? Masz jakieś potwierdzone informacje na ten temat, czy może informację, którą przekazałeś słyszałeś od innej osoby, która nie potwierdziła tego w żaden sposób? Przedstaw, jak to wygląda.

nick
@Ewa

Starhus czyli spółka współpracująca jest w upadłości, przynajmniej według internetu. Chciałbym wiedzieć co się obecnie w firmie dzieje. Czy ktoś z pracowników portalu albo firmy dysponuje chociaz ogólną informacją?

Zostaw merytoryczną opinię o STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI - Stargard Szczeciński

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

STARHUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI
2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Meatlowa 10A