Alicja Nowy wpis

Hej wszystkim, mam do was taką prośbę, żebyście powiedzieli mi jedną rzecz, konkretnie do pracowników firmy. Czy w Extreme jest bardziej praca na stałe czy typowo projektowa? Nie wiem właśnie, jak to wygląda w tej konkretnej branży. A tego typu działalność kojarzy się bardziej z pracą w pewnym sensie tymczasową.

Krzyś Nowy wpis

Praca wydaje się super! Szczególnie mnie interesuje np.jak to wygląda przy tworzeniu Runmaggedonu? Jak są przypisane zadania, jak są rozliczane ile to trwa?

ElChupa

Unikać, brak szacunku do ludzi, doświadczone osoby zmieniane co chwila z nieracjonalnych przyczyn. Brak spójnej strategii powoduje, że średni czas pracy w tym miejscu to raptem kilka miesięcy. Podsumowując - jeśli lubicie mocne wrażenia, poniewieranie, upodlanie również sami siebie to aplikujcie.

GumaBalonowa
@ElChupa

Hahaha. Jak sie nic nie robi, albo robi wszystko zle i na złość to za co maja szanować? Nie znam przypadku zwolnienia w tym roku osoby, która wnosiła dużo do firmy. A juz dość długo tu pracuje. ;)

KRC Nowy wpis
@GumaBalonowa

A Dziku? Na ten przykład :-)

Dobry człwiek Nowy wpis

Pracowałem w Extreme events długo. Mogę opowiedzieć jak to wygląda. Praca dla studentów na zlecenie lub współpraca B2B. Zawsze można się dogadać. Warunki finansowe przyzwoite. Atmosfera fajna ale nie zawsze (jak chyba wszedzie). Pracowalem w kilku korpo i u prywaciarza, tutaj nie ma sztywnych regół, cele są ambitne ale jasno wyznaczone. Można liczyć na wsparcie. Z forma rozstalem sie w bardzo milych relacjach, nie ma co palic mostow. W sezonie eventowym pracy jest bardzo dużo, duzo podróżowania po Polsce i nie tylko. Gdyby nie moja wyprowadzka z pewnością zostałbym w firmie kolejne lata i razem ze wszystkimi przeżywał zarówno fajne jak i te gorsze momenty.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

szczerosc

Praca w runmageddon była dla mnie swietna przygoda. Jak to w kazdej firmie, nie zawsze jest kolorowo ale szczerze... POLECAM. Mozna poznac wielu ciekawych ludzi. Atmosfera to jest cos, czego nie da sie opisac. Bedzie mi Was brakowalo i z pewnoscia chetnie do Was bede zagladac!

Mikołaj
@szczerosc

Powiesz coś więcej na temat tego, jak wyglądała Twoja praca w Extreme Events? Co oprócz atmosfery sprawiło, że polecasz tego pracodawcę? Chętnie dowiem się więcej.

Kaczor
@Mikołaj

Moja praca była wymagająca i pełna wrażeń. Dużo sie działo. Nie powiem, ze nie było stresujących sytuacji, bo czasami to jest nieukninione. Ale zawsze mozna było liczyc na pomoc i dobre słowo od pozostałych. Każdy dział działa tak samo - jeżeli jest sie w porządku to każdy Ci to odwzajemni.

Magdalena
@Kaczor

Mam do Was pytanie. Czy ktoś przedstawi, na jaką umową zatrudniają w Extreme Events? I czy można u nich liczyć w ogóle na dłuższą współpracę, czy tylko na jakieś projekty?

Yeep
@Magdalena

Byłem na rozmowie i z racji ze to praca projektowa jest B2B i zlecenia dla studentów.

Czy w Extreme Events Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kreska
@Pytanie

Byłam na rozmowie jakiś czas temu i maja zlecenia dla studentów

Uszanowanko

Dodam jeszcze, że ratuje to wszystko atmosfera i ludzie

Uszanowanko
@Uszanowanko

Z nieznanych przyczyn negatywne aspekty pracy w tej firmie w komentarzu zostały szybko usunięte

WIDZE CIEMNOSC

WYZWANIE! to najlepsze slowo opisujace prace w tej firmie. Ale po takim czasie widze ile mnie to nauczylo. Niesamowite wrazenia, emocje, szczescie, lzy... tutaj bylo wszytsko. Czytam te Wasze komentarze jak to jest zle i w ogole... czy my pracowalismy w jedym miejscu? Chyba nie. STOP HEJTEROM. Jesli nic nie robisz, jestes falszywy i zostawiasz po sobie (usunięte przez administratora) to z kazdej firmy Cie wywala, natomiast jesli pracujesz dobrze, potrafisz sie zachowac to opinia jest inna. Panie prezesie, szacuneczek! Stworzyles cos, co jest jest taka jakby rodzina. I to sie szanuje. Pracy bylo duzo, nie powiem ze nie, ale waaaarto przyjsc i poznac osobiscie te wszystkie mordeczki. #RUNMAGEDDONJESTSUPER #NAJLEPSZAPRACA

Andrzej

Jak wygląda aktualnie praca w firmie? Mam zamiar złożyć cv dlatego interesuje mnie wszystko.

Tolo

Prezes wyszedł z korporacji, a w zasadzie buduje swój mit, że z kilku go wywalili. No i buduje swoją korporację. Sam chyba nad nią już czasem nie panuje. Gdyby nie armia entuzjastycznie nastawionych ludzi to te eventy już dawno by się zawaliły. Na razie to jednak samograj. W tym sensie - sukces. Ale chaos przy tym spory, i zwykle tworzony przez samego Prezesa. Brak decyzyjności, zmienność decyzji, pochopne decyzje. Co chwilę nowi ludzie, a starzy weterani znikają z dnia na dzień, potraktowani jak stary mebel, którego można się pozbyć... I zawsze jacyś tajemniczy doradcy z zewnątrz, którzy mają ogromny wpływ na Prezesa. Skąd on ich bierze? Nie widzi, że tylko wyciągają z niego kasę i szczują na najbardziej wartościowych i lojalnych pracowników?

Waldi

Czytając opinie jestem zaniepokojony. Miałem zamiar aplikować ale teraz zastanawiam się co robić.

Marcin

Lecą sobie w H....

Lisa
@Marcin

na czym to polega? mam w poniedziałek rekrutację i nie wiem czy w ogóle iść...

Powiedzcie co się dzieje teraz w Extreme Events Sp. z o.o.? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o miejsce pracy?

Henry

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Katarzyna

@Koni, prezes często ma bezpośrednie kontakty z pracownikami? Pracowałeś w Extreme Events, jak oceniasz resztę warunków pracy - czy są benefity, szkolenia, możliwości rozwoju?

Koni
@Katarzyna

Zależy od stanowiska ale często. Jak odpowiadasz za jakiś obszar to potrafi wejść w każdy najdrobniejszy temat i zmieniać nagle coś na ostatnią chwilę. A potem znowu zmieniać to co zmienił. Benefity? Szkolenia? Dostaniesz jakieś ubrania Runmageddonu i możliwość startu bezpłatnego. Tyle. Nic więcej. Warunki w biurze słabe ale słyszałam, że mają zmienić. Ogólnie - dobra szkoła dla osób młodych. Dla szukających stałej pracy i uczciwego wynagrodzenia - nie ma szans. Tam, pracowałam.

Koni

Największy problem to prezes. Ogromny chaos tworzony przez niego. Oderwany od rzeczywistości. Do tego manipulant. Nie można mu ufać. Brak szacunku dla pracowników. Rotacje ogromne. Ludzie wytrzymują tam do kilku miesięcy. Zastanówcie się dwa razy zanim w to wejdziecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Extreme Events Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Extreme Events Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • śródziemnomorska 35
    02-758 Warszawa
  • NIP: 9512381323 KRS: 0000535982
Extreme Events Sp. z o.o.