Opinie o PT Makaruk Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PT Makaruk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PT Makaruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PT Makaruk Sp. z o.o. w Lublin

Hollywood

Komfort pracy jest dla mnie najważniejszy a ta firma mi to zapewnia

Sweetheart

mi jest tutaj dobrze. robie swoje czasem jakas premie złapie za to.

Mortar

Najlepsza firma w okolicy, zdecydowanie.

Liskos
@Mortar

nie wiem czy taka najlepsza, ale na pewno sprawdzona i dobra

Champ

praca jak praca. dla mnie w porządku. robię co do mnie należy i wychodzę.

koleżka
@Champ

Odkryłeś Amerykę kolego widzę, ale zgadzam się co by nie patrzeć.

Wewer
@koleżka

po prostu nie chce sie rozpisywać i tyle, to takie dziwne? wszyscy muszą pisać poematy o swojej pracy? niektórzy lubią pisać prosto, krótko i na temat

JestemZa
@Wewer

a komu nawet chce sie czytać te poematy? wszyscy lubią krótkie komentarze i właśnie na temat a nie jakieś o niczym

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego w firmie PT Makaruk Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Tito

ludzie gadają i zawsze będą. trzeba robić swoje i wtedy będzie dobrze.

Natural Mess

właściciele sympatyczni, praca bezstresowa, wypłacalni

Eska

praca jak to praca. raz bywa lepiej raz gorzej. raz mamy lepszy dzień raz gorszy. jesteśmy wszyscy tylko ludźmi i jest to w mojej ocenie całkowicie normalnie. jeśli miałabym się wypowiedzieć na temat firmy to złego słowa nie powiem, bo jak mam jakiś problem czy coś się nie zgadza to idę i załatwiam to osobiście i nigdy nie spotkałam się ze ściana zawsze jakoś dochodzimy do porozumienia. reszta też mi się zgadza , z pracy ogólnie jestem zadowolona

R.
@Eska

Zgadzam się, znajoma mówiła, że tutaj są jakieś dymy i ja tego nierozumiem. Na prawde nie jest źle. Ja jak mam zły dzień to ide na ciastko a nie wylewam żali w internecie. Pozdrawiam Cię bo naprawdę mało osób docenia to, że praca jest stabilna i zawsze można liczyć na współpracowników.

Steel Forge

Dobrze wam się tutaj pracuje?

Geo
@Steel Forge

pewnie, raz na wozie raz pod wozem, ale w całokształcie jestem zadowolony

Geo
@Steel Forge

a tobie dobrze sie tutaj pracuje?

Alpha

W jakim okresie zaczynaliście tutaj pracę?

Fik
@Alpha

okresie bardziej wiosenno-letnim, a czemu pytasz?

@Fik

Ja też jakoś wczesnym latem.

Doma

Wywiad robisz?

Kamu
@Alpha

jak chcesz sie wyróżnić po podbij w grudniu haahah

RANY
@Alpha

Troche strach o cokolwiek pytać na tym forum… z tego co kojarze najwięcej osób właśnie tak koło czerwca przychodzi. Wtedy zawsze jest więcej do tłumaczenia ale szybko się ludzie wdrażają.

maja

Niedługo mam mieć swój pierwszy dzień na zmianę o 6, ale nie mam żadnego doświadczenia. Ktoś mnie na miejscu podszkoli? Trochę się boje, że mnie wrzucą na głęboką wodę...

xd
@maja

słusznie żadnego przeszkolenia jeśli jesteś z agencji

mm
@xd

bzdura. wystarczy kogoś poprosić żeby wytłumaczył co i jak robić i jak to wygląda

maja
@mm

dzięki za odpowiedzi, ale po przeczytaniu forum nawet nie wiem czy na pewno będę pracować skoro część osób odsyłają do domu bo jest nadwyżka ludzi xd

@mm

Bzdura, ja pytałam się wszystkich każdy miał w (usunięte przez administratora) zajęty swoją pracą

mm
@Anonim

no to może w zły sposób to robiłaś, ja bym pomógł jakby mnie ktoś zapytał

@Anonim

No bo nie można też oczekiwać, że ktoś rzuci swoje obowiązki i rzuci się na pomoc od razu

@Anonim

Ja się zawsze staram pomóc na tyle na ile mogę

Nie zawsze się da

@mm

Prawda, sposób zapytania tez swoje robi i wpływa

Super stanie
@maja

I tak się stanie

Sex Kitten

Jaki wymienicie największy plus firmy?

Snow Pea

Jak atmosfera w firmie przekłada się na efektywność pracy?

Chyba tak, jak wszędzie.

@Snow Pea

Jak jest dobra atmosfera, wtedy praca od razu lepiej idzie, bo ludziom chce się pracować.

A wtedy i efekty widać.

Kazimierz
@George

No więc jaka jest atmosfera w tej pracy? Bo chyba poniekąd o to chodziło w tym pytaniu :D

@Kazimierz

Różnie, zależy, każdy człowiek na swoje humory i to oddziałowuje. Ja nie narzekam.

Kad
@George

To prawda, ale wtedy trzeba też umieć skupić się na sobie

@Kad

Wiadomo

Hun

Przyjmują ludzi? Są jakies nowe nabory? słyszałem że wartościowa firma.

Entropy

Solidna firma, dobra ekipa. Jest O.K.

domi
@Entropy

no źle nie jest. cudów też nie ma. ale polecam raczej, można śmiało przychodzić

Keso
@domi

a jest do czego przychodzić, bo na stronie wciąż jest kilka ofert

Keso

prosto i na temat, ale w punkt hahaha

Sky Bully

Gdyby nie wyprowadzka to nadal bym tu pracował

dodie
@Sky Bully

robiłeś na produkcji??

Box Kicker

A ja się ciesze z pracy tutaj. Jak czytam wypowiedzi to traki smuteczek mnie ogarnia bo jedni chwalą a drudzy ganią i po co to komu. Już wystarczy że w sejmie ludzi się dzieli. Peace ludziska, trochę dystansu.

Khan
@Box Kicker

Jeszcze się taki nie narodził, co by wszytskim dogodził To normalne, że ludzie są podzieleni pod względem odczuć i opinii

socko
@Box Kicker

no a jak sobie to wyobrażasz? wszyscy mają być zgodni bo tobie jest smutno? sorry to tak nie działa ale mam ogólnie w miarę pozytywne odczucia co do pracy

swiat
@Box Kicker

no widzisz, tak działa świat i internet, a ludzie zawsze będą mieli różne opinie, przecież fora też nie są stworzone jedynie z mysla o dobrych komentarzach, chodzi o to, zeby była merytoryczna wymiana zdań, a to że poziom bywa jaki bywa, no trudno, kazdy odpowiada za siebie. ale faktycznie, im bardziej ludzie są ze sobą zgodni tym lepiej.

Mirage

Ciężko trafić na dobrego pracodawcę, nam się na szczęście udało

robol

Szukam w internecie informacji na temat pracy w firmy i doszedłem do wniosku, że skoro nie można żadnych opinii znaleźć, to znaczy że pracujący tam pracownicy są chyba zadowoleni.

Aygo
@robol

to szukasz informacji czy opinii? bo nie wynika to jednoznacznie z tego co napisałes. ale faktycznie źle nie ma tutaj

Luka
@robol

A co jest niby na tym portalu jak nie opinie?

Aygo
@Luka

tutaj to jest chyba wszystko z tego co mozna zauważyć, co dusza zapragnie

Bootleg

mega cenię sobie w firmie to, że pracownicy traktowani są podmiotowo. w dzisiejszych czasach to nie taka oczywistość.

Zostaw merytoryczną opinię o PT Makaruk Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PT Makaruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PT Makaruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PT Makaruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 15 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PT Makaruk Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 662 ocen.
  • Kolejowa 15
    05-220 Lublin