Opinie o PT Makaruk Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PT Makaruk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PT Makaruk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PT Makaruk Sp. z o.o. w Lublin

Bonifacy

W firmie panuje bardzo nieprzyjemna atmosfera. Linia (usunięte przez administratora) szybciej niż pendolino, a zielonki, czerwonki i smerfetki kiedy nie zdążysz włożyć elementu do jajka bądź kiedy włożysz go źle, drą się (usunięte przez administratora) Po czym stają na kilka minut na linii żeby kogoś zastąpić i leci wszystko puste albo porozwalane, hit XDDD

Czy w PT Makaruk Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Osoba

Nie oczekuj jakiś paczek

Tita

Tylko symboliczne.

Stary

Nie , w firmie nie ma socjalu , na Boże Narodzenie paczki wartości 50zł i to wszystko.

@Stary

A poza Bożym Narodzeniem coś jest? Czy tylko ta paczka na święta i koniec?

Stary
@Ewa

Nic nie ma .

Aleksander
@Stary

A premie jakieś dają? Widziałem że szukają teraz na produkcje i chętnie bym aplikował tylko chciałbym wiedzieć czy można dostać premie np. za wydajność.

Zainteresowana
@Aleksander

Ile można zarobić na rękę na umowę o pracę teraz?

Pracownica

Pani "Gosia" która jest liderką na ostatniej linii to jedno wielkie nieporozumienie. Nie wiem, jak można tak pomiatać pracownikiem i wprost powiedzieć mu że jest "mało rozumny" taki czy owaki. Przepraszam? To tak traktuje się osobę, która jest na linii po raz pierwszy. Do tego zamiast wyjaśnić jak co ma być zrobione, komentuje to słowami "nie będę codziennie uczyć nowych osób". Powiem wprost: proszę się opamiętać bo ktoś pewnego dnia może stracić naprawdę cierpliwość i kiedy do firmy wbije inspekcja pracy to już nie będzie tak wesoło. Zastanawiam się czy nie zgłosić tego mobbingu odpowiednim służbom, bo tak to jest mobbing! Wydzieranie się, obraźliwe słowa...co to znaczy? Nie pozdrawiam..

@Pracownica

Pani Gosia wcale nie jest taka "zła" ... po drugie, nie ma co się dziwić jeśli codziennie jest jakaś nowa osoba i codziennie uczyć kogos nowego a jeśli siedziałaś na lini to żadna filozofia włożyć cukierek do kalendarza, tam nie ma co tłumaczyć...

Pracownica

Nawet jeśli, to powinno się mieć w sobie trochę ogłady i nie wydzierać się na pracowników.

Dominika
@Pracownica

No to skoro ta sytuacja nie jest jednak aż tak problematyczna to nie ma osoby wyżej, z którą można pogadać na ten temat i to rozwiązać? Raczej kompromis da się jakis wyrobić?

Agaaaa

Chciałam wytrwać do końca września (idę potem na studia na 2 rok i do nowej, normalnej pracy) ale to co się tam dzieje jest nienormalne i w tym momencie przerywam milczenie. 1. Kręgosłup, dłonie, kręgi szyjne do amputacji po miesiącu, taśma zapierdala z prędkością wyższa niż dozwolona w terenie zamieszkalnym przez samochód/motor. Mam schorzenia kręgosłupa, aż się boje ile będzie trwał powrót do zdrowia odpukać rehabilitacja. 2. Rosjanie- o ile wojny nie popieram tak po kiego wacka mieszać cudzoziemców Polakami. TO JEST SKANDAL ŻE WE WŁASNYM KRAJU NIKOGO NIE POPROSISZ O POMOC BO KAŻDY NAWIJA PO RUSKU Rosja/UkrainaRoszczeniowe BYDŁO które zachowuje się jak u siebie w domu, nie szanuje Polka mimo że gdyby nie Polska to by z Was został popiół. Polska chyba jest krajem dla Polaków prawda? 3. Brak przerwy nawet na siku. Nawet nie wiem jak to skomentować. 4. Odsyłanie do domu bo tak ustalają grafiki że nakłada się po 50 osób na zmianie. Za powrót nikt nie zwraca pieniędzy. Podsumowując- to nie jest tak, że jestem księżniczką i ciężka praca mi straszna. Pracowałam już na produkcji i nawet jak szłam na taśmę to ona tak nie zapierdalała, dłuższa przerwa, możliwość wyjścia do łazienki o każdej porze dnia i nocy. Makaruk nawet zabrania mieć przy sobie BUTELKĘ WODY- nie wiem czy ktoś mi się teraz sprzeciwi ale to jest syberia europejska u tyle. ps. Liderki fajne- szczególnie Ania Boguta, jeszcze taka w czerwonym fartuchu z 3 zmiany (noc z 7 na 8 września) ale nie znam imienia i ta młoda Karolina w okularach. Miały anielską cierpliwość i to serio fajne normalne babki, pozdrawiam Was dziewczyny.

Pola
@Agaaaa

Pani jawnie dyskryminuje cudzoziemców, każdy ma prawo do pracy a jak Polacy nie chcą pracować to firmy zatrudniają cudzoziemców. Nikt nikomu nie zabrania korzystania z łazienki wystarczy poprosić o zastępstwo na linii. A co do trzymania wody przy sobie takie zasady wprowadziła kontrola, jak i pozostałe. Po za tym jak ktoś jest chory to nie pracuje a nie wydała się na GoWork.

@Agaaaa

Butelkę wody na produkcji przy czekoladkach ? To chyba logiczne ze nie można, napilaby się Pani wody przy kalendarzu i rozlało by się to na kalendarz, na palety z czekoladkami, cokolwiek ! ???? żenada...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego w firmie PT Makaruk Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Czekolada

Do dziewczyny która siedzi i zgrzewa na zmianie u brygadzistki A... pod ścianą od strony magazynu .Dobrze Ci radzę pogoń tego kierowniczynę to damski ???? , zostawił swoją rodzinę szuka tylko łatwego tematu żeby aby skorzystać a w dodatku ma Niebieska Kartę .....taka dobra rada .

...
@Czekolada

Jak ktoś ma swój rozum to nie trzeba ostrzegać.

@...

Jest dużo nowych osób nie wszyscy znają naszą Gwiazdę.

Czekolada 2
@Czekolada

O jaka gwiazdę Ci chodzi, bo napisałaś tak chaotycznie ten wpis że niewiadomo o co ci chodzi ???? jak piszesz to pisz prosto z mostu a nie owijasz w bawełnę i wciąż dopisujesz nowy komentarz! Co kogo obchodzi że ktoś ma niebieska kartę!

Kjshs
@Czekolada

Czyli jak mam rozumieć nikt z nikim nie może porozmawiać w czasie pracy tak ? Bo ktoś ma jakieś dziwne podejrzenia? Ludzie zajmijcie się swoim życiem bo robicie aferę a tak naprawdę nic się takiego nie dzieje. ! I czyjeś prywatne sprawy nie powinny być wywlekane tutaj... z elektromechanikiem tez pogadac nie można bo jest starszy tak? Siedziec jak słup i do nikogo się najlepiej nie odzywać. Jakby ktoś posłuchał tych rozmow to może by zastanowił się czy jest z czego robic aferę... w takim razie to ostrzeżenie powinno być kierowane do połowy pracowników bo nie tylko z jedną rozmawia. Tylko ze dla mnie to rzecz normalna ze ktoś przyjdzie o tak o pogadać.

Milutka
@Czekolada

Czemu jeśli ktoś coś do kogoś ma nie powie mu tego prosto w oczy tylko wymyśla głupoty za jego plecami i do tego anonimowo, zero odwagi, wartości tak naprawdę i nic więcej żal takich ludzi nic sobą nie reprezentują przykre

Taka jedna
@Kjshs

Panie które rozpowiadają plotki i bzdury na temat innych pracowników nie mają swojego życia, doszukują się nie wiadomo czego jak ktoś rozmawia ze sobą w normalny sposób to od razu rozgaduja że ktoś z kimś. Żenada. Potem dziwią się że nikt właśnie z nimi nie gada. Każdy wie że im nic się nie mówi bo to papluchy.

Ta dziewczyna ????
@Taka jedna

Dziękuję ze ktoś się o mnie martwi ale niepotrzebnie. Dziwie się tylko ze jak pracowałam na buforze to nikt nie miał żadnych zastrzeżeń bo nic się takiego nie działo, a teraz kiedy połowa produkcji widzi ze magazynier przyjdzie pogadac i chociażby zawsze to jakos czas inaczej zleci to nagle ktoś ma jakieś ale... nie trzeba mnie ostrzegać bo mam swoj rozum i nie w glowie mi starsi faceci. Mam swojego chłopaka ale w sumie to nie ma znaczenia w tej sytuacji. Nasze rozmowy często są na temat pracy ale w sumie z tego też się nie musze tlumaczyc...

@Czekolada

Moim zdaniem to nic złego pogadać w pracy. A o którego Ci chodzi ?

Dominika

Gorzej chyba z tymi zarzutami o tę kartę, po co publicznie takie rzeczy wypisywać?

XYZ

To nie ma znaczenia... kto kolwiek by to był z magazynu to zaraz powstały by plotki i sugestie ze nie powinna z nim rozmawiać. I fakt tak jak napisała osoba poniżej, czyjeś prywatne sprawy nie powinny być tutaj opisane więc to duża przesada, niezależnie czy to prawda czy też nie. Ale tacy ludzie tu właśnie są... zazdrośni ze ktoś z kimś gada a znimi nie bo właśnie obgadują po kolei wszystkich a potem się dziwią :)

Nie ma co zaczynać starego tematu. Ktoś miał jak widać do kogoś problem i nie potrafił podejsc i powiedzieć prosto w oczy tylko anonimowo.

Ola

Nigdy nie spotkałam się z tak straszną pracą- praca ciężka czasem mam wrażenie że to nie miejsce pracy a wręcz obóz pracy. Ludzie traktowani są jak roboty. Zakazy takie, że nie wiem czy się śmiać czy płakać. Pani prezesowa jak i Pan Prezes to ludzie wyssani z jakichkolwiek emocji- zero człowieczeństwa. Kolejną osobą, która chyba tak samo bardzo jest znienawidzona przez wszystkich jak przeze mnie to Pani Polisiakiewicz (mam nadzieje że ktoś to przeczyta i jej dni zostaną policzone tam ) Ta baba to istny koszmar, wredna zero człowieczeństwa jak u szefostwa. Jednym słowem praca, której należy unikać szerokim łukiem.

Emilia

Oj, to co tam się stało? :( Jakiś powód musi być??

Czy kwota 5100 to dobra stawka w firmie PT Makaruk Sp. z o.o.?

Bleh

Tak, odpowiadam pytaniem na pytanie - A kto ma taką stawkę?

Leszek
@Bleh

Nie wiem, ja na pewno nie, bo pracy nie mam. I też uważam, że to dobra stawka. A czy ma ją ktoś z PT Makaruk, to nie mam pojęcia. W ogóle nie mam pojęcia, jakie tam są stawki i warunki pracy, a chętnie się dowiem. Ile obecnie płacą nowym pracownikom? Czy pracuje się na zmiany? Czy idzie spokojnie robić, czy jest gonitwa w pracy za celami do wyrobienia?

Lilith

Jak z atmosferą w pracy i wynagrodzeniem? Planuję zatrudnić się przez agencję pracy. Słyszałam że kiedyś były jakieś sznureczki do kręcenie i było dosyć ciężko z zabawkami, a jak jest teraz? Co się konkretnie robi?

Nik
@Lilith

Witam na ile zmian pracuje się w firmie?

Praca na magazynie to jakaś kpina, zrywasz się o 4 rano tylko po to żeby po 30 minutach zmiany odesłano cię do domu. Zero organizacji nie liczcie na jakiekolwiek instrukcje co macie robić jak jesteście pierwszy raz. Co ciekawe jeszcze każą ci płacić za brak pojawienia się danego dnia na zmianie chociaż się było i zostało odesłanym (podpis oczywiście jest ze byłam tego dnia na magazynie)

@Anonim

Co za bzdura pracuje na magazynie od czerwca i nie widziałem jeszcze tam żadnej dziewczyny, nawet aby była jakas odesłana.

@Anonim

Od kiedy dziewczyny agencyjne pracują na magazynie? Haha pierwsze słyszę

Talinara

Mi się nie podoba

taktak

Cześć, ostatnio, na początku sierpnia (pierwszy/drugi tydzień) dodałam tutaj opinię - taką dość długą, merytoryczną, bez wulgaryzmów, że dostałam załamania nerwowego przez atmosferę pracy. Nie ma tej opinii już tutaj w serwisie. No trochę kiepsko. Bo takie strony są tylko od tego żeby wisiały na niej tylko te opinie, które się podobają. Powtórzę, wykonuję prostą czynność, 2 czekoladki w określone miejsca w każdym pudełku na taśmie, wszystko robisz dobrze a i tak Cię (usunięte przez administratora).

@taktak

Chyba ty dziewczyno masz jakiś problem ze sobą skoro z takiego powodu dostałaś "załamania psychicznego" bo ktoś Ci zwracał uwagę że źle wkładasz cukierki bo pewnie wystawały,były przekręcone itp. Pracuje tu już dłuższy czas i uważam że dużo opini jest tu po prostu przesadzonych Często przychodzą osoby które naprawdę nie nadają się do pracy na produkcji bo są poprostu za wolne, i szczerze? Nie rozumiem tego, wystarczy robic szybsze ruchy i tyle.

Taktak

Robię wszystko dobrze, wszystko idzie sprawnie, przychodzi pewna pracowniczka i mówi że dokłada. To tylko przykład. W ciągu dnia tak cały czas. Niektórzy wymagają nie wiadomo czego, więcej niż robi sam. Stoi, pomiata, sterczy. Bez przesady, uważaj na słowa. Problem, ze sobą, dobry przykład jak się tu komunikuje. To moja opinia i mogę w niej napisać co uważam

Rookie
@taktak

No to z pretensjami to do goworka, bo ja nawet jak pozytywną napisałam to zniknęła, więc nie ma szans, że makaruk w tym palce macza.

Parla
@Taktak

Jak jest niezgodna z regulaminem, to znika. Czytałaś go w ogóle, czy akceptujesz w ciemno?

Parla
@Taktak

Bo nikt nie czyta, a potem pretensje...

tiki
@Parla

a czyta ktoś w ogóle ten regulamin? mi sie jeszcze nie zdarzylo haha

Taktak

A może Ty bagatelizujesz? Każdy różne sytuacje przechodzi inaczej, Tobie można mieć swoje zdanie a innym już nie? Nie będę się tłumaczyć. Męczy mnie to, że niektórym tak przeszkadza moja mój wpis. Ale on tu zostanie. Dużo negatywów znika, jest spora rotacja ludzi i moja opinia nie jest niczym odmiennym biorąc pod uwagę znajomych z tego zakładu. Nikomu nie bronię mieć dobrego zdania o firmie, ale przypudrować mojej opinii też sobie nie dam, pracowałam w kilku miejscach i tu jest kiepsko. Nie, nigdzie nie łamię regulaminu tym wpisem ani żadnym z wcześniejszych. Chętnie się dowiem, w którym miejscu i na jakiej podstawie, ktoś uważa, że jest inaczej ;)

pt
@Taktak

Jak chcesz wiedzieć czemu usuwają wpisy zarówno te negatywne jak i pozytywne to proponuje sobie zadzwonić na infolinie portalu gowork i tam poprosić o wytłumaczenie ci najprostszych rzeczy które są w regulaminie albo ich nie ma. tutaj raczej specjalnie nikt dla ciebie przychodzić nie będzie i nie będzie ci tłumaczył co i jak ;)

Byly pracownik
@Taktak

Dokladnie usuwaja negatywy i pojawia sie duzo pozytywnych opinii. Dziwne ostatnio panie z agnecji mowily ze znowu im odeslali ludzi do domu..... Za duzo na zmianie jak nie ma miejsca przy tasmie wracasz do domu i masz nie platny dzien

Agencyjna
@Byly pracownik

No mnie odesłali bo miałam kolczyki,na szkoleniu mówili że nie wolno a nie chciało mi się zdjąć więc mnie odesłali. Tak właśnie tworzy się plotka i błędna informacja. Hahaha Teraz zdejmuje i normalnie pracuję.

helena

Hej, a praca jest trudna? Tak pytam w kontekscie początków, jak wy uważałyście, że jest trudno, znośnie, czy łatwo? Bo kompletnie nei wiem czego sie spodziewac

@helena

Z tego co pamiętam swoje początki to na pewno więcej trzeba się przyuczać, potem już człowiek wie co robić wszystko. Ale nie powiedziałabym,że jakoś źle, normalnie raczej.

@Sa

Czyli idzie szybko załapać?A jak tempo, bardzo szybkie, czy nie do przesady?

@helena

Czy ja wiem, na początku jak pamiętam to trzeba się sprężyć i się przyzwyczaić. Potem tak już człowiek nie zwraca uwagi.

@helena

A czy szybko załapiesz to nie wiem bo to już od ciebie zależy.

@Sa

no na pewno będę chciała i starała się jak najszybciej załapać ale różnie to bywa

@helena

przyjdziesz to zobaczysz. dla mnie to nie był problem szybko idzie załapać jak masz chęci do pracy

Alina
@Kassa

jak rozumiem mówicie tutaj cały czas o pracy na produkcji ???

@Alina

przynajmniej taka jest moja narracja ;)

Alina
@Kassa

to dobrze w takim razie, dzięki wielkie. jest jakaś osoba która pomaga nie? tak jeszcze to mnie ciekawi, czy ona jest wybierana czy każdy po trochu

@Alina

a chcesz sama od razu zostać sama na stanowisku? nie sądze

Olo
@helena

I jak praca podoba się bo też się zastanawiam żeby tutaj przyjść? Polecasz? I jak to finansowo wygląda?

Olo
@Sa

Hej zastanawiam się nad pracą w firmie Makaruk czy polecacie praca siedząca czy stojąca wypłaty na czas przełożeni do wytrzymania . Proszę o informację żebym nie musiała znów czegoś szukać. Zmiany mi odpowiadają.

@Olo

Praca siedzącą przy linni, kasa zawsze w terminie. Przełożeni do przeżycia. Ogólnie spoko.

xoxo

Witam chce się zatrudnić przez agencje Proszę o informacje jak z atmosfera w pracy? Jest jakieś szkolenie ?

Stiletto

Pracuje od kilku miesięcy dopiero. Na razie jest dobrze. Zobaczymy jak się rozwinie, ale jestem pełen nadzei

Ilo
@Stiletto

praca jak praca. nie ma się ani co za bardzo rozwodzić ani narzekać. jak robisz swoje to jesteś wynagradzany i tak się to kręci w zasadzie caly czas

zośka
@Stiletto

to jednak dość stabilna praca, więc nie sądzę, żeby coś się miało zmienić w tej materii drastycznie szczerze mówiąc

zośka
@Ilo

są tacy co narzekają, ale ja nie za bardzo rozumiem tą perspektywę

batman24

PAKOWACZ - co to znaczy dobre umiejętności manualne mam im tam sweter dziergać? nie bardzo rozumiem co to może oznaczać a chce wysłać cv.

Kiki
@batman24

Wystarczy, że potrafisz szybko wymachiwać rękoma :)

batman24
@Kiki

to dzięki bo już się bałem

@Kiki

a jest jakiś test na przyjęciu?

Rafik
@?

Ja miałem tylko rozmowę kwalifikacyjną. I tak muszą dopiero cię przyuczyć do wszystkiego to co mają sprawdzać na początku?

@Rafik

nie wiem, dlatego pytam. skoro tak mówisz to okej, po prostu się zastanawiam jak się mogę przygotować bo muszę gdzieś się zaczepić już od stycznia.

rocki
@?

Szczerze, to nie musisz się jakoś specjalnie przygotowywać nawet, rozmowa nie jest wymagająca

@rocki

i dobre ubiorę jakiś ciuch wyjściowy w takim razie i zobaczymy

rocki

No co tam już uważasz

Psikuta

Są osoby, które mają dosyć tej pracy no to wiadomo, że wypowiadają się negatywnie, a tym co praca odpowiada/odpowiadała ( tak jak w moim przypadku ) piszą, że jest w porządku. Pracowałam kilka lat w tej firmie a mimo to nie chce mi się wierzyć w te wszystkie negatywne opinie. Niestety byłam zmuszona zrezygnować z tej pracy, bo przeprowadziłam się do innego miasta.

Wes
@Psikuta

Tak naprawde ludzie piszą negatywne opinie z różnych powodów

Wes
@Psikuta

Najbardziej mnie wkurza, jak komuś się nie podobalo albo mial jakiś inny problem i uważa, że kazdy powinien myślec tak jak on i już nikt nie może mieć przeciwnego zdania

WS
@Psikuta

Tak, bo każdy jest niezadowolony, oczywiście. Kurde jak ktoś jest dobry w pracy i się sprawdza to warunki są okej. Może to nie jest najbardziej popularna opinia ale ja lubię tu pracować i jeszcze pewnie chwilę tu zostanę. Mam w nosie co inni będą pisać pod tym komentarzem.

martina
@Psikuta

wiadomo, że niezadowoleni piszą częściej i gęściej, więc to się przebija często na pierwszy plan ale tu i tak sporo osób zadowolonych się wypowiada, fajnie zobaczyć jak się ta tendencja odmienia

abe
@martina

To prawda

nnn

nie idzcie tam do pracy najgorsza firma traktuja ludzi jak psy . Nie płacą

@nnn

Udowodnij. Ja dostałam wypłatę wczoraj mimo że mogli zapłacić później i jeszcze premia była. Wypłata zawsze na czas. Najlepiej napisać kłamstwo. Jak taki jesteś mądry podpisz się i udowodnij że nie zapłacili.

@nnn

Ta osoba kłamie wypłaty są na czas.

Grzesiek

Czy ktoś tu pracuje w dziale produkcji? Ile tam jest zmian i w jakich godzinach?

Odpowiedź
@Grzesiek

Ja. Ogólnie są 3 zmiany po 8 godzin. Od 6 później od 14 i trzecia zmiana przychodzi na 22. Mam nadzieję, że pomogłam.

Grzesiek
@Odpowiedź

Ok, a jeszcze dopytam jak ogólnie warunki na produkcji? Spoko, da sie wytrzymać? Bo różne miejsca juz zwiedziłem hehhe

rufi31
@Grzesiek

ja ogólnie nie narzekam, pracy sporo ale jak ktoś już ma doświadczenie i chwilę tu siedzi to jest normalnie. plusem na pewno są fajni ludzie

Pompon
@rufi31

A na magazynie jak jest?

@Pompon

ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie raz narobić się trzeba i to nie tylko fizycznie, bo też trzeba przygotowywać zamówienia albo wprowadzać dane do systemu przy czym trzeźwy umysł jest konieczny i z takich ważnych rzeczy jeszcze to, że trzeba mieć uprawnienia na wózki

power
@Morpo

a jakieś inne papierki trzeba mieć? wolałbym się przygotować wcześniej w razie czego. nie trzeba mieć książeczki zdrowia przypadkiem?

@power

o książeczce nie wspominalem, bo nie jest wymagana tak, że koniecznie musisz mieć ale jak masz to na plus

Wariat
@Morpo

A nie jest za bardzo monotonnie po czasie idzie się przyzwyczaić?

@Wariat

u mnie zależy od dnia, czasami się nudzi. ale ogólnie nie narzekam, przywykłem do tego i wyrabiam już co trzeba.

@Wariat

ja tego nie odczuwam wole wiedziec co mam robić i nie lubie niespodzianek, kiedyś sie bardzo stresowałem w pracy i teraz nie jest mi to potrzebne. są i tacy co wręcz lubią jak ciągle coś nowego sie dzieje i mają prawo, ja wole to co robię

@Morpo

to też zależy od człowieka i wydaje mi się że wieku też, że chce się mieć święty spokój i odbębnić swoje.

@Morpo

oczywiście bez urazy, żebyś mnie źle nie zrozumiał

Kierowca

Wiem że to nie miejsce na takie wpisy ale to co się wyprawia w tej firmie to przechodzi ludzkie pojęcie .Magazyn to jakaś pomyłka .Jestem kierowca już ponad 20 lat i widziałem wiele ale to jakie podejście mają tam pracownicy magazynu(usunięte przez administratora)...Do zarządu firmy Makaruk !! Ludzie strzelacie sobie w kolano zatrudniając takich ludzi bo to świadczy o waszym braku kompetencji i profesji .

Juzniepracownik
@Kierowca

Dodam jeszcze ze, mna zostaly odeslane 3 inne osoby czyli byla nas 4... To sie zdarza tam notorycznie od kilku lat

@Kierowca

Bo twierdzę i widzę że k... się nie nadaje do pracy wydaje mu się że jest taki niezastąpiony ale prawda jest zupełnie inna normalnych pracowników ma się za nic a ten pseldo kierownik ogląda się aby na (usunięte przez administratora) , a zarząd trzyma go wiadomo z jakich względów pociotków się nie wybiera .

Zarra

Firma przyjmuje też bezpośrednio, czy tylko agencje itp?

Torin
@Zarra

Tu chyba już ktoś się wypowiadał na ten temat ale czasami trudno wyłuskać także się nie dziwie. Można się zatrudnić bezpośrednio z tego co wiem, ja przeszedłem pod firmę po agencji także trochę w innej sytuacji byłem i uważam, że jak już się pracuje bez pośrednika to zawsze lepiej. Mniej bujania się z tym wszystkim, bardziej to wszystko jakoś zwięzłe. Nie wiem jak inni ale ja mam takie zdanie.

Fartok
@Torin

ja się zatrudniłem właśnie bezpośrednio i było mi tak wygodniej, ale spotkałem się z różnymi odmiennymi opiniami

@Fartok

A bycie pod agencją wpływa jakoś na premię czy jakieś dodatki? Jak to w ogóle z tym tutaj jest, jeśli mogę jeszcze dopytać?

Evok
@Zarra

jeśli wykazujesz zaangażowanie to nie ma znaczenia żadnego czy jesteś pod agencją czy nie, i tak dostajesz premię

Ciekawość
@Zarra

Nie wolisz się zatrudnić bezpośrednio? To nie jest tak, że trzeba przez agencję. Są normalnie oferty pracy na necie.

@Ciekawość

No właśnie chyba będę próbować bezpośrednio, zawsze to od razu wiadomo kto jest szefem itd.

Erdo
@Zarra

ja wole bezpośrednio bo wszystko sobie zalatwiam sam od początku do końca

Zostaw merytoryczną opinię o PT Makaruk Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w PT Makaruk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PT Makaruk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PT Makaruk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 15 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PT Makaruk Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 662 ocen.
  • Kolejowa 15
    05-220 Lublin