Confirme sp. z.o.o

Opinie o Confirme sp. z.o.o

Confirme Sp. z o.o.

Każde przedsiębiorstwo, żeby móc się rozwijać musi realizować założone coroczne plany budżetowe co wiąże się z okresową oceną wyników jakie są realizowane przez poszczególnych pracowników, a jako spółka działająca na bardzo konkurencyjnym rynku musimy nieustanie weryfikować poziom kwalifikacji naszych managerów. Nasi dyrektorzy maja dużą empatię i wolę edukacji, niemniej jednak, niektórzy posiadają umiejętności rozbieżne z naszymi oczekiwaniami co do realizacji naszych celów rozwojowych. I to są najważniejsze merytoryczne kryteria którymi kieruje się spółka Dyrektor HR

Zniesmaczona

Nie opłaca. Firma ma faktycznie bardzo duże znajomości. (usunięte przez administratora) Szczerze z całego serca odradzam każdemu pracę tutaj! Można by napisać książkę sci-fi na temat tego, co się tu dzieje.

Zniesmaczona

Wybaczcie, że dwa posty pod rząd, ale chcę jeszcze coś dodać. (usunięte przez administratora) Choć firma zatrudnia całkiem sporo pracowników. Podejrzewam, że m.in. z tym mogą się wiązać te masowe wypowiedzenia każdego roku, choć zapewne mogą to być różne powody (np. prośba o podwyżkę). Baaardzo przykre jest obserwować, kiedy jest zwalnianych mnóstwo bardzo dobrych pracowników, a przesłanki dlaczego - niejasne. Toż pracownikowi nie trzeba tłumaczyć, dlaczego dostał wypowiedzenie. Jeśli zajdzie potrzeba, chętnie potwierdzę wszystkie swoje wpisy własnym podpisem. Pozdrawiam.

@Zniesmaczona

Najchętniej skontaktowała bym się z Tobą, bo to co tu napisałaś jest 100% prawdą. (usunięte przez administratora) Poniedziałkowe narady po godzinach pracy- czekanie aż prezes będzie miał łaskawie dla Ciebie czas- choć umówiona jesteś z nim na spotkanie.(usunięte przez administratora) Każda osoba co ma pracę i chce zmienić na lepszą niech omija tą firmę szerokim łukiem.

@Zawiedziona

(usunięte przez administratora) Przecież waszą polityką jest najlepiej zatrudnić emerytkę bo taka to ma odchowane dzieci, na macierzyński nie pójdzie i nie upomni o podwyżkę bo sobie dorobi do emerytury. Prawda? Myślałam że Gowork jest dla przyszłych pracowników a nie dla firm

@Zawiedziona

Przedsiębiorstwo jest w trakcie wdrażania nowej strategii rozwoju co powoduje zwiększenie zatrudnienia. Zdecydowaną większość z ponad 200 osobowej załogi stanowią pracownicy nie przekraczający 40 roku życia, tylko 5% to osoby będący w wieku emerytalnym zatrudnione w firmie od wielu lat . Natomiast w niektórych komentarzach widzimy celowe działania zmierzające do niszczenia wizerunku firmy poprzez podawanie nieprawdziwych informacji. Przypominamy, że taki proceder ścigany jest z litery prawa zgodnie z art. 212§1 Kodeksu Karnego .

Kris

Ilu zmianowy system pracy na produkcji? Magazynie?

Confirme Sp. z o.o.
@Kris

Zakład Prefabrykacji Stali pracuje w systemie 3 zmianowym. Natomiast magazyn (na placu składowym ) w systemie 2 zmianowym.

Opel

Witam Bylem na rozmowie t ej firmie niech ktoś odpisze jak jest naprawdę z pensją i premiami. Mam 3 oferty pracy i zastanawiam się gdzie si€ zatrudnić

Paluch
@Opel

Pracuje tu około 4 miesięcy pensje i premie wypłacają oddzielnie, ale zazwyczaj wszystko się zgadza. Słyszałem że niektórzy mieli z premiami jakieś wyjaśnienia jak póki co nie narzekam. Sporo osób przychodzi i odchodzi, robota przy przerobie stali czasem ciężko, ale jak się popracuje to nie jest źle.

@Opel

Dzień dobry Panu o Niku "Opel" zapewne będąc w naszej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej zostały Panu przedstawione warunki pracy. Nie wiem na jakie stanowisko Pan się ubiega, ale w każdym przypadku w okresie próbnym kierownik lub dyrektor podległego działu przedstawia zakres obowiązków należący do nowo przyjętego pracownika. Premie w firmie zależne są od zaangażowania w wykonywana pracę. Jeżeli nie jest Pan jeszcze zdecydowany a zakres pracy, który Panu przedstawiono jest satysfakcjonujący to proszę spróbować na podstawie własnych doświadczeń podjąć decyzję. Na koniec nadmienię tylko, że warunki przedstawione na rozmowie kwalifikacyjnej są dla firmy wiążące.

Dział Kadr

Ze względu na rozpoczęty nabór na stanowisko kierowca samochodu ciężarowego C+E chcielibyśmy przedstawić kilka szczegółów dotyczących tego stanowiska. Confirme Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno handlową, która w celu realizacji dostaw towarów zamówionych przez naszych kontrahentów rozwija dział transportowy. Kierowcy zatrudnieni w naszej firmie dostają do dyspozycji własne zestawy (ciągnik plus naczepa). Obecnie dysponujemy 19 środkami transportowymi składającymi się z ciągników marki Scania oraz DAF połączonymi z naczepami otwartymi lub firankami. Realizujemy trasy na terenie całej Polski. Obecnie ze względu na różne długości tras kierowcy wracają do bazy w Radomiu tego samego dnia lub maksymalnie po dwóch dniach, więc jest to praca dla ludzi ceniących sobie częste pobyty w gronie rodzinnym. W planach mamy również wyjazdy zagraniczne, które planujemy uruchomić jeszcze w tym roku. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny 667 333 395 lub e-mailowy praca@confirme.com.pl

W

Radzę trzymać się z daleka od zbrojarni jak i od całej firmy. (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora), nikt nigdzie nie sprząta. Pieniądze słabe, od poniżej minimalnego do ok 2300 (usunięte przez administratora), chociaż co tydzień zdarzają się jakieś drobne wypadki przy pracy. (usunięte przez administratora) byle by wyrobić dostateczną ilość towaru, nic więcej ich nie interesuje. Trzeba się ciągle spieszyć bo samochód zaraz odjeżdża... Maszyny się psują, potrafią nawet same przyspieszać przez co można dostać prętem w łeb.... Oszczędzają na wszystkim: na wypłatach, na sprzątaniu, prądzie, podatkach. Ciągle szukają nowych pracowników więc chyba wiadomo o czym to świadczy. Kto może to z tamtąd odchodzi. Nie polecam pracować w tym (usunięte przez administratora)

@W

Dzień dobry Panie W. Sądzę po Pana wypowiedzi, że pracę w naszej firmie rozpoczął Pan dosyć niedawno będąc jeszcze w okresie przygotowania do wykonywania zawodu, odbywając przewidziane dla Pana stanowiska szkolenia. Wynagrodzenia w naszej firmie uzależnione są od stażu pracy, zajmowanego stanowiska oraz od zaangażowania podczas pracy. Każda osoba zatrudniona w firmie ma przedstawiony zakres obowiązków, które do niej należą. Firma stosuje zasady i przepisy BHP zgodnie z obowiązującymi wymaganiami. Każda nowo przyjęta osoba zostaje przeszkolona z zasad BHP. Do sterowania urządzeniami podlegającymi dozorowi technicznemu takimi jak suwnice zatrudnieni są wysokiej klasy specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia. Kadra ta dzięki systemowi szkoleń pracowniczych jest ciągle powiększana. Nadzór na procesem produkcyjnym kontrolowany jest przez kierowników zmianowych wspomaganych przez brygadzistów. Maszyny są na bieżąco konserwowane w oparciu o najwyższe standardy. Niestety pomimo starań czasem się psują nad czym ubolewamy bardziej niż Pan. Ze względu na napięty harmonogram prac związany z realizacja podpisanych przez firmę kontraktów staramy się zoptymalizować proces produkcji. Firma ze względu na dynamiczny rozwój faktycznie poszukuje rzetelne osoby z zamiarem zatrudnienia na umowę o pracę oferując szkolenia przygotowujące do wykonywanego zawodu, gwarantując dogodne warunki pracy i płacy.

Obecny
@W

Brak słów pewnie go wywalili i teraz się żali biedny pokrzywdzony W a może to ten ostatni co za alko wyleciał haha

@Obecny

Racja brak słów na takich słabych ludzi bez ambicji co bronią tej żałosnej firmy. Ja akurat sam odszedłem i to jakiś czas temu ale słyszałem że tam większość pije więc jest duże prawdopodobieństwo że niejaki Obecny też nadużywa alkoholu tylko się nie przyznaje.

@Dział HR

Dział HR, piękne kłamstwa, piękna propaganda... Każdy może to zweryfikować zatrudniając się w tej firmie. Radzę nie marnować życia i poszukać pracy bardziej odpowiadającej kompetencjom, np w TVP. Tam na pewno chętnie przyjmą takich ludzi.

@W

Dzień dobry. Mimo gorzkich słów mamy nadzieję, że praca z nami pomogła Panu zdobyć choćby kilka pozytywnych doświadczeń i przydatnych umiejętności. Doceniamy Pana krytykę, tego typu opinie pozwalają nam stale poprawiać warunki pracy w naszej firmie. Życzymy Panu wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Wwwwwwe

WWW ...

Nowa

Praca jest ok. Dużo się dzieje i sporo wymagają.

Wacław

Podpowiedzcie czy firma działa bez problemów? Może potrzebują pracowników?

Kierowca
@Wacław

Z tego co wiem poszukują kierowców, kolega sie zatrudnił jakiś miesiąc pracuje i nie narzeka. Podobno powiększyli zarobki dla kierowców.

Janek

Wszystkim się nie dogodzi

Natalia
@Janek

Nie potrafię dostrzec zamierzenia Twojego komentarza. W jakim celu go umieściłeś? Na forum GoWork.pl dzielimy się rzeczowymi opiniami na temat pracodawców, a konkretnie w tym wątku na temat pracy w Confirme. Zechciej nam proszę powiedzieć, czy pracowałeś lub pracujesz obecnie w tym miejscu? Co możesz powiedzieć na temat stosunków między pracodawcą a pracownikami?

Robert

Może są jakieś nadziej, że firma podniesie zarobki. Wszędzie brakuje ludzi i będą iść tam gdzie zarobią.

Natalia
@Robert

@Robert, rozumiem, że piszesz z perspektywy pracownika firmy Confirme. Co możesz więcej powiedzieć o pracy w tym miejscu? Wspominasz o zarobkach, ale chętnie dowiedziałabym się też na przykład, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i czy można liczyć na jakieś benefity socjalne.

Zawiedziona

Confirme notorycznie poszukuje pracowników. Od magazyniera, pracownika zbrojarni do handlowca. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Confirme sp. z.o.o - Mazowieckie

• Jak się pracuje w Confirme sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Confirme sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confirme sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confirme sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Confirme sp. z.o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confirme sp. z.o.o