Opinie o OutSrc sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OutSrc sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie OutSrc sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OutSrc sp. z o.o. w Warszawa

Spostrzegawczy

Wszystkim osobom ktore chca faktycznie dowiedziec sie jaki jest odbior tej lub innych firm proponuje patrzec na gwiazdki na tym portalu. Sprobujcie dac kilka raz 1 lub 6 z rzedu. Po pierwszym razie czego byscie nie robili nie da rady ocenic firmy. Gdyby firma byla zla to nie mialaby ponad 500 glosow i srednie 6/6 gwiazdek bo nawet jakby sie 20 osob dajacych 1 znalazlo to by juz nie bylo 6/6 wiec latwo sie zorientować co jest grane. Ktos im stara sie robic czarny PR nieudolnie

@Spostrzegawczy

No faktoza, tak myslalem wlasnie ze chyba te gwiazdki wazniejsze bo te negatywy takie sztuczne. Dobre spostrzezenie

Gwiazdek sie nie da oszukac wiec raczej sklaniam sie do tego ze oplacony jestes ty i pozostali obrzucajacy blotem ( o ile to nie jest zwyczajnie jedna osoba )

JQ

Nie znudzily ci sie juz miliardy wcielen? Ciagle piszesz i piszesz zmieniajac i plec i nicki. Moze obierz jeden nick chyba ze cierpisz na rozdwojenie jazni co by tlumaczylo niezle pokrecone teorie spiskowe xD Caly portal pisal i zniknely? Czyzby outsrc wykupilo gowork zeby te tresci usunac? Wynagrodzenie z seszeli dostawales? Ty, nie pomyliles firm? Ja jakos przelewy z outsrc z mbanku dostaje xD Zaswiadczam iz pisze w swoim wlasnym nieoplaconym imieniu xD Mam juz dosc tej podszywajacej sie pod moich kolegow i kolezanki z pracy (usunięte przez administratora) Czas na leczenie chory maly czlowieczku. Nam tu dobrze a ty znikaj.

To sprawdz umiejętności czytania Mateusza xD Lepiej powiedz kto tobie placi za bzdury które wypisujesz.

Zartem to byles ty jesli dobrze jarze kim jestes. Waliles w (usunięte przez administratora) jak malo kto a teraz innym zarzucasz swoje podejscie.

Starszy pan

Popracowałem miesiąc ale sprzedaż jest nie dla mnie chociaż zaznaczam że do firmy nic nie mam. Raczej miła atmosfera i kompetentne szkolenia szczególnie z Panem Markiem. Naciąganie klientów zabronione. Byłem świadkiem kilku takich rozmów cwaniaków z słuchawki którzy wciskali takie bzdury że aż się za głowe łapałem. Podejrzewam że już nie pracujom bo kiedy ochodziłem ten problem zaczął być zauważany i zaczęto reagować. Niestety system premiowy sciąga dużo takich osób a odsiać ich nie tak łatwo.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie OutSrc sp. z o.o. na stanowisko Poszukiwany Specjalista ds. Sprzedaży? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Andi

Ja tam po rozmowie wstepnej jestem raczej pozytywnie nastawiony. Po niektórych komentarzach włączyła mi się czerwona lampka ale wiem w jakim kraju żyjemy więc zaczepiłem po pracy grupkę kilku dziewczyn stamtąd i poza kilkoma pierdołami raczej pozytywnie odnosiły się do pracy. Potwierdziły że niektórzy faktycznie wyciągają powyżej 5tyś netto. Potwierdziły też że jest spora presja na sprzedaż, w sumie się spodziewałem, ale powiedziały też że wprowadzanie klientów w bląd jest ganione i karane więc w zasadzie nie widze tu nic zdrożnego. Sprzedaż jak sprzedaż. Zobaczymy jak to będzie od środka.

Co Ty za pierdoły gadasz... Sama ostatnio pomagałam w inwentaryzacji dużej ilości uwzględnionych zwrotów więc widziałam na własne oczy ile jest akceptowane a ile nie. A Ty skąd swoją wiedzę czerpiesz? Ze szklanej kuli czy ktoś ci płaci za kłamanie?

Paweł_

Absolutnie nie polecam (usunięte przez administratora) praca stresująca a wynagrodzenie nieadekwatne do pracy - praca po 10h na słuchawce. (usunięte przez administratora) Nie polecam, firma sprzedaje kursy językowe obiecując naukę języka w 14 dni.

Robert
@Paweł_

Kompletnie się z ta opinią nie zgadzam! To jest zwyczajnie kłamstwo! Praca po 8 godz dziennie chyba, ze ktoś chce zostać dłużej i zarobić dla siebie jeszcze więcej pieniędzy. Atmosfera luźna, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Wystarczy normalnie pracować bez większego zmęczenia a można zarobić po 3-4 tys netto. Wszyscy się lubią i szanują. Paweł najprawdopodobniej został zwolniony bo się opieprzał i teraz jest obrażony na cały świat tylko nie na siebie. Trzyba być mężczyzną a nie dzieciakiem.

Zawiedziony.
@Robert

Pracowałem przez ponad 3 msc, jakoś nigdy nie zobaczyłem więcej niż (usunięte przez administratora), codziennie po 8-10h dziennie. Praca jak praca na call center.(usunięte przez administratora) Miałem dość i zrezygnowałem.

Johnny
@Zawiedziony.

To musisz byc naprawde slabym sprzedawca. Ja wyciagam 2k przy pracy po 5 godzin dziennie. Praca w sprzedazy nie jest dla szarych myszek.

@Paweł_

O jaka bzdura :D Widziałem tu tylko taką starszą Panią co się WYKŁUCAŁA ŻE CHCE ZOSTAĆ dłużej a nie żeby kogoś zmuszali do większej ilości godzin xD

Randal

To idz i zobacz ile dostaniesz w innych firmach % od swojej sprzedaży. Jak ci 5% i 2100 netto śmierdzi gdzie wyciaga sie z tej prowizji drugie tyle to idz na mop i nie psuj opinii firmie w której nam się podoba. Jakiś zazdrosny wieśniak którego pewnie wywalili właśnie za zawyżanie cen i wciskanie kitu klientom. Tu się nie wciska,tu się sprzedaje. Jak nie znasz różnicy to własnie mop ci pisany.

5% dają? Czlowieku ty chyba nigdy nigdzie indziej nie pracowales! Puknij sie w czerep. Nie wiem kim jestes i jakie masz kompetencje ale 2100 netto +5% prowizji od sprzedaży jakiś banalnych produkcików to ani to stresujące ani męczące a i kaska niezła. Idz pracować na kasie bo to jedyna forma sprzedaży jaka może Cie nie zmęczy i nie zestresuje ( o ile nie będziesz musiał robić remanentów bo tam też się zmęczysz ). Toż to super lekko licząc 3 cos na rękę... Się ludziom już we łbach poprzewracało kompletnie. Posprzedawaj telekomy czy uslugi bankowe, zobaczysz co to jest ciężki kawałek chleba na słuchawce...

Randal

Jakis kłamliwy burak. Mówili że do 5 koła można wyciągnąć i faktycznie można. Oczywiscie na kilkadziesiąt osób znam tylko kilka z taką kasą ale nikt nie mówił że obijający się leser którym zapewne jesteś bedzie tyle dostawał.

Marti

Co za bzdury. Pracuje tam dlugo i jeszcze nie spotkałam osoby która by się starała i była z pracy niezadowolona. Tylko lenie albo kretacze sie wykruszają bo albo są leniwi albo zostają zwolneni za robienie klientów ( i jednocześnie całej firmy ) w konia. Którą opcją jesteś?

Ta, wiekszych bzdur nie widziałam dawno xD Dla leniwych i leżenie na kanapie potrafi być męczące i strecujące.

Troche sie zastanawiam jak mozna po tych wszystkich szkoleniach prowadzonych w Outsrc nie umiec sprzedawac. Trzeba byc wyjatkowo opornym. W firmie ucza bardzo skutecznie jak sprzedawac siebie i produkt klientowi a nie oszukiwac go za co duzy plus.

No jeśli ktoś taki jak Pan po licznych szkoleniach wyciąga wnioski że analiza problemów klienta i pokazanie możliwości jak je rozwiązać za pomocom oferowanych produktów to oszukiwanie klienta to widać że spał Pan na szkoleniach i nie rozumie na czym polega sprzedaż. Pracowałam również na Wilanowskiej i atmosfera wbrew Pana kłamstwom była bardzo przyjazna, wrecz rodzinna. Co więcej o jakiej wogóle unii mowa, co Pan za bzdury opowiada. Chyba pomylił Pan firmy.

No jesli Ty tak stosujesz otrzymana wiedze to gratuluje. Noza mozna uzywac zarowno do krojenia chleba jak i do zrobienia komus krzywdy. Skoro Ty stosowalas wiedze do robienia sciemnionych sprzedazy, to nie dziwi ze juz nie pracujesz.

No raczej mamy te same materialy wiec totalnie nie wiem o czym Ty mowisz. Az specjalnie jeszcze raz je przejrzalam! Gadasz bzdury i tyle. Powolujesz sie na materialy to pociagnij temat skoro juz oczerniasz kogos. Miej odwage podpisac sie rowniez nazwiskiem pod swoimi oskarżeniami. Tak wlasnie wyglada polaczkowatosc w pelnej okazalosci. Napluc na wszystkich i wszystko byle z cienia bo odwagi cywilnej brak.

To się podziel zamiast rzucać puste słowa. A udowodnić swoją torzsamość również mogę więc przestań ubliżać mi jakimiś spiskowymi teoriami o Filipie czy o tym że jestem opłacana. Jesteś niepoważna więc kończe z Tobą dyskusję bo zwyczajnie nie masz nic do pokazania i powiedzenia konstruktywnego.

Student prawa

Skoro masz takie zarzuty co do firmy to wybierz się z tym do prokuratury. A jeśli to Twoje gadanie nie mające żadnego odzwierciedlenia w faktach czy dowodów to pamiętaj że możesz mieć poważne problemy karne jak się zarząd zirytuje pieniactwem. Odpowiadasz wtedy z kodeksu karnego karą pieniężną i potencjalnie więzieniem. Pamiętaj o tym

Student prawa

To ty lepiej przeczytaj jeszcze raz co zostało napisane. Według prawa nie można oczerniać nikogo bez prawomocnego wyroku. Z takimi sprawami idzie się do sądu a jeśli ten wyda wyrok po twojej myśli to wtedy możesz co najwyzej stwierdzac że przyznał ci rację a na ten moment to naruszasz art 212 kk par 2. Kazdy inteligentny czlowiek zrozumiał sens wypowiedzi poza tobą. A zresztą, co ja się będę z tobą przekomarzał. Podeśle twoje wypowiedzi do kogoś z góry i będziesz sobie z nimi dywagować. Życze powodzenia.

qqq

Dość chyba oczywiste że większe premie dostają osoby z większym stażem bo zwyczajnie umieją sprzedawać znacznie lepiej niż Ty a Tobie najwidoczniej brakuje zwyczajnie umiejętności. Zastraszanie? Ustawianie fikcyjnej sprzedaży? Co Ty wogóle gadasz... Wszystko można spokojnie zweryfikować w systemie... Nawet nie ma takiej technicznej możliwości żeby tam nabruździć a Ty bez jakiejkolwiek wiedzy takie głupoty gadasz. Niech zgadne? Druga grupa? W sumie by sie zgadzalo bo nie wiem kim jestes a tam w większości są dużo gorsi sprzedawcy niż w grupie pierwszej.

Powiedz to osobom które dostaly 5 netto na rękę.

Zadowolony
@anonymous

No jesli natrzepalas powyżej 25% zwrotów gdzie dobry konsultant ma około 5% zwrotów to chyba nie dziwne ze ani sie nie utrzymałaś ani nie dostałaś premii. Jak sama nazwa premii wskazuje jest to wynagrodzenie za zrobienie czegoś dobrze a nie źle. Trzeba koncertowo naciągać klientów żeby mieć tyle zwrotów a tylko za to są pomniejszane premie. Konkluzja prosta.

Zadowolony

Dostałem dokładnie 4363 netto za poprzedni miesiąc. Chcesz? Podeśle wydruk bankowy a ty żałuj dalej.

Memek

Spoko firma. Pieniaczy radzę ignorować. Albo mają coś za uszami albo nie rozumieją sprzedaży. Generalnie bym polecil.

Polecam firmę OutSrc. Nie dajcie się zwieść pojawiającym sie czasem lipnym opiniom. W masowej większości są zmyślone i wyssane z palca nie wiadomo przez kogo ( często "fakty" się w nich pojawiające nie mają nic wspolnego z rzeczywistością ). Chyba zazdrosna konkurencja próbuje zastopować rekrutacje bo OutSrc wyciąga z rynku najlepszych konsultantów a dla konkury zostają niedobitki.

To sie moze zglaszaj bezposrednio do zarzadu o swoja prowizje. Innym jakos wyplacaja bez problemu. Skoro przepracowales miesiac to juz wiadomo skad to Twoje roszczenie. Nawciskales walkow i cie pogonili. Teraz takich jak ty juz gonia bez dawania szans jak bylo kiedys bo przez takich konsultantow wszyscy potem maja problemy. Przyjdzie taki cwaniak nawciska fake sprzedazy obiecujac klientowi gwiazdki z nieba a potem pisze taki "sie nasluchalem". Nic dziwnego skoro lgales klientom to i sie nasluchales.

Gavin Mcinnes
@Ania

"Zatrudnienie niezgodne z prawem na podstawie umowy zlecenie" WAAAAAAT? XDXDXDXD Nawet nie trzeba się zastanawiać dlaczego już nie pracujesz "Mareczku"

Igga

Przyjemna firma, wbrew pozorom jak na callcenter można ją traktować jako pracę stałą a nie dorywczą. Wysokie pensje i luźna atmosfera. Terminowe wynagrodzenia i całkiem zgrana ekipa ludzi którzy przyjaźnią się też poza firmą. Polecam! Iga

Raczej dobra firma chociaż sprzedaż nie jest dla każdego. Dla mnie akurat nie ale widze jak osoby którym odpowiada taka forma pracy są dość zadowolone.

Randal

Dobra praca. Spoko produkt bez żadnych dziwnych wałków. Kasa się zgadza i to bez jakiejś wielkiej napinki. Moge polecić.

Marti

Super firma. Dużo bonusów dla pracowników. Rodzinna atmosfera gdzie odnajdują się zarówno osoby starsze jak i młode. Jako licealistka pracowałam w niej w wakacje i uzbierałam sobie przez 2 miesiące bardzo pokaźną sumę. Napewno jak tylko będe miała możliwość chociażby dorywczej pracy to do nich wróce :) Polecam każdemu!

Andrew
@Marti

Wracaj wracaj! Tesknimy :)

Dexter

Bardzo dobra praca i kasa. Wczesniej pracowalem w roznych firmach i nigdzie nie bylo tak dobrze jak tu. Stosunek intensywnosci pracy do zarobkow naprawde zwala z nog. Potrafie wyciagnac ponad 4000 NETTO nie harujac po 12 godzin dziennie ( srednio okolo 7 godzi pracy dziennie ). Oczywiscie pokazuja sie tu sporadycznie malkontenci ale to tylko dlatego ze wiele osob nie widzi roznicy miedzy rzetelna sprzedaza a naciaganiem klienta co potem odbija sie w tzw zwrotkach i ich zarobkach. Prawdziwa sprzedaz to zainteresowanie klienta, analiza jego potrzeb i rozwiazanie waznego dla niego problemu a nie wciskanie na sile byle tylko wzial. To zawsze konczy sie zle i dla firmy i dla pracownika. Jesli umiesz robic rzetela sprzedaz bedziesz mial tu super warunki a jesli zostaniesz zlapany na kombinatorstwie to polecisz. Chyba logiczne.

@Dexter

Podpisuje się pod tym. Trzeba umieć rozróżnić umiejętną sprzedaż od wciskania kitu i zwyczajnego okłamywania klienta. Firma naciska to fakt ale na faktyczną sprzedaż a nie na oszukiwanie. Znacząca różnica.

Andrew

Bardzo dobra firma. Polecam. Malkontenci którzy mają coś do zarzucenia to albo lenie albo kłamcy. Nikt pracujący faktycznie w tej firmie raczej nie ma do czego się doczepić poza jakimiś ewentualnymi pierdołami typu "pies podpieprza regularnie kanapki z plecaków". Wystarczy zamykać plecaki! Ja tak robie i nie udalo się jej jeszcze mi zwędzić żarcia.

Po prawie roku współpracy z OutSrc moge spokojnie polecic firmę. Bardzo dobre wynagrodzenie, terminowe wyplaty, w miare luźna atmosfera. Wiadomo, trzeba wyrabiać pewne normy ale w jakiej firmie nie jest to wymagane? sprzedaż stosunkowo prosta - kursy językowe, nie jakieś forexy czy inne ściemy. Raz na ileś telefonów zdarzy się niezadowolony klient ale mamy takie społeczeństwo że zawsze komuś coś nie pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o OutSrc sp. z o.o. - Warszawa

OutSrc sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 173 ocen.
  • Aleja Wilanowska 206 lok. 8
    02-765 Warszawa