Tvilum Poland Sp. z o.o.

Opinie o Tvilum Poland Sp. z o.o.

Agnieszka

@xxx, a jaka atmosfera wśród pracowników? Jest dobra? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Tvilum Poland . Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Xxx

Jestem pracownikiem tvilum jesli chodzi o zarobki to lipa troche... Robota nie łatwa, spora odpowiedzialnosc...

Kolega

Koledzy po fachu powiem tyle w krono to tez nie jest złota robota bo system cztero zmianowy i praca w święta to nic miłego jednak u nas jest to chociaż wynagradzane finansowo dla przykładu za 4 zmiany jest tylko (usunięte przez administratora)złotych dodatku a za 3 jedyne (usunięte przez administratora)i oczywiście premia tutaj zaczyna się od ok (usunięte przez administratora) złotych. Powiem tylko że brakuje ludzi, również przyjmują młodych na operatorów jednak jest jakaś różnica w stawkach pomiędzy młodym a doświadczonym pracownikiem a z tego co rozmawiam ze znajomymi od was to wynika, że wszelkie obietnice duńskiej firmy przed jej otwarciem poszły na dno jak jej oddziały w Danii, czyli kolejna zagraniczna firma przyjechała do polski łapać w siatkę murzynow. Pozdrawiam

Pozytywny

Jestem pracownikiem Tvilum więc też mam swój pogląd o niej.Firma młoda w trakcie organizacji.Część pracowników nastawiona pozytywnie na pracę(w szczególności ci nowi),część starszych co pracują od jej początków frustraci.Uważają się za naj,naj,naj, nie zauważając że mają z samooceną wielki problem.Nowych traktują jak nienadających się do pracy-przecież oni są naj,naj, a nie ten nowy.Frustraci pracują w Tvilum jakby odbywali tu nakaz sądowy zapominając ,że sami tu przyszli i prosili o pracę.Nic im się nie podoba.Sądzę ,że gość który pracuje już w którejś firmie z klastra i sapie dalej ,błędy musi zauważać w sobie.Nie można wykonywać pracy której się nie cierpi.Co do brygadzistów....wykonują swoją pracę do jakiej zostali zatrudnieni.Mają zakres czynności i obowiązków w których jest też dbanie o ład ,porządek i dyscyplinę a to wielu nie pasuje.Skończyły się fajki,gdzie i kiedy się chce,telefon gdzie i kiedy się chce,herbata gdzie i kiedy się chce.Stąd frustracja.Firma wprowadza 5S osoby nie znające z życia ładu, porządku,samodyscypliny mają z tym wielki problem i albo powalczą z samym sobą albo zaakceptują zmiany.Wynagrodzenie-fakt mogło by być wyższe (operatorzy mają dość skomplikowaną pracę,wymagającą wiedzy i umiejętności)choć wiem ,że w klastrze meblowym jest porozumienie narzucone przez Krono co do wynagrodzeń i to wiąże kierownictwu ręce.Sądzę ,że to się powinno zmienić.Teraz do frustratów nie wnoście do firmy swoich problemów osobistych mam nadzieję ,że złożyli już wypowiedzenia lub je złożą.Przecież wy się w tej firmie męczycie a przy okazji plujecie na nią w koło,a być może to nie jest miejsce dla was,choć osobiście sądzę ,że gdzie nie pójdziecie sapać będziecie tak samo.Tu trzeba chcieć pracować,a potem spokojnie rozmawiać z szefostwem o kasie.Ogólnie firma ok ze swoimi plusami jak i minusami. Pracowici ocenią ją pozytywnie ,lenie -frustraci oplują,ale tak jest chyba wszędzie.Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma dopiero życie weryfikuje rzeczywistość.

Czy jakiś pracownik firmy Tvilum Poland Sp. z o.o. chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

AST
@Administrator 16.03.2018 08:36

Odpowiedzialność i wymagania stawiane przez kierownictwo są niewspółmierne do wynagrodzenia.

Przemo

Jeśli ktoś mówi że gorzej jak w Krono to chyba nigdy tam nie pracował, Polecam Tvilum...

szpecu1

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowę prowadził kierownik w tej firmie Tvilum, a nie pracodawca czy rekruter. Obiecywał, że skontaktuje się w Poniedziałek a to już wszystko mija. Zero kultury do człowieka, a żyję na własnych rachunkach w własnym domu. Nie polecam tej duńskiej firmy. Porażka

niezły gość

nie polecam ,(usunięte przez administratora) ciągle mało, szans na podwyżkę - brak (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Tvilum Poland Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tvilum Poland Sp. z o.o.