Tvilum Poland Sp. z o.o.

Szczecinek

Opinie o Tvilum Poland Sp. z o.o.

Przemo

Jeśli ktoś mówi że gorzej jak w Krono to chyba nigdy tam nie pracował, Polecam Tvilum...

nie
@Przemo 05.02.2018 18:40

Ludzie z biur piszą za, z produkcji przeciw. Ludziom z biur przywożą obiadki dwudaniowe, ludzie z produkcji jedzą kanapki - o ile sobie zrobili. Ludzie z biur co chwile chodzą na fajeczki, ludzie z produkcji palą ukradkiem po kiblach bo drzwi są zamknięte. Ludzie z biur zarabiają dwa razy więcej i są na TAK. Czemu ludzie z produkcji są mało zadowoleni?

Eks

Wyzysk (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Gorzej jak w krono

szpecu1

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowę prowadził kierownik w tej firmie Tvilum, a nie pracodawca czy rekruter. Obiecywał, że skontaktuje się w Poniedziałek a to już wszystko mija. Zero kultury do człowieka, a żyję na własnych rachunkach w własnym domu. Nie polecam tej duńskiej firmy. Porażka

Szukasz pracy?

anonymous

Nie polecam. Dużo odpowiedzialnej pracy na maszynach, ciągle mało zrobiłeś, najlepiej pracuj na około w sobotę i niedzielę - po co Ci rodzina? - ... Zero fajek, zamknięta stołówka poza przerwą i majster/nadzorca kroczący między maszynami. Jak kolega powiedział- Duńczycy przyjechali tu, bo tańsza siła robocza - Bangladesz. W ogóle zero poszanowania pracownika. Na zmianie 16 osób i 22 osoby w biurze. PORAŻKA.

niezły gość

nie polecam , wyzysk za najniższą krajową , ciągle mało, szans na podwyżkę - brak , pracownik to biały murzyn

Zostaw opinię o Tvilum Poland Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tvilum Poland Sp. z o.o.