Silk Software House Sp. z o.o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Silk Software House Sp. z o.o.

Szanowni Państwo!!!

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio z firmą pod adresem

Administrator Nowy wpis

Silk Software House Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko IT Manager. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Silk Software House Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko UI Designer. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Nowy wpis

Drogi kandydacie,

Pozwól, że przybliżę Ci proces rekrutacji i onbordingu w naszej firmie.

Każdy zaproszony na rozmowę kandydat jest przez nas odpowiednio weryfikowany, między innymi na podstawie profilu LinkedIn oraz przesłanego CV. Staramy się jak najlepiej dopasować zarówno Twoje kompetencje do naszych projektów jak i projekty do Twoich preferencji i zainteresowań.

Rozmowa wstępna prowadzona jest przez pracownika HR i trwa maksymalnie 30 minut. Najczęściej odbywa się online przez Google Meet. Miło nam jeśli możemy się zobaczyć za pomocą kamerki :) Podczas tej rozmowy, omawiamy również kwestie formalne, takie jak preferowany typ Umowy (preferujemy umowę B2B ale nie jest ona konieczna, możesz zdecydować się również na UoP, UoD czy Umowę Zlecenie) czy warunki finansowe.

Jeśli po rozmowie wstępnej uznamy, że spełniamy wzajemnie swoje oczekiwania, dość szybko (zazwyczaj w ciągu 3 dni) umawiamy rozmowę techniczną. Taka rozmowa trwa około 45-60 minut i prowadzona jest przez team leadera zespołu, do którego poszukujemy pracownika, bądź osobę techniczną posiadającą odpowiednie kwalifikacje. Po rozmowie technicznej, w ciągu kilku dni, wracamy z informacją zwrotną, niezależnie od decyzji jaka została podjęta.

Jeśli uznamy wspólnie, że podejmujemy współpracę, prześlemy Ci maila z podsumowaniem ustaleń oraz wzorem umowy do zapoznania. Możesz dzielić się z nami ewentualnymi uwagami czy zadawać pytania. Jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany i chcemy abyś czuł się komfortowo z nami od samego początku. Po ustaleniu finalnej wersji umowy umawiamy się aby ją podpisać.

Witamy na pokładzie! Udało nam się dopiąć formalności i Umowa została podpisana. Jeśli jest taka potrzeba zapewnimy Ci sprzęt do pracy i zaczynamy działać. Zostaniesz przywitany i oprowadzony po naszym biurze lub powitany zdalnie
:) Otrzymasz od nas prezentację, która zawiera najważniejsze informacje jak odnaleźć się w Silku w pierwszych dniach pracy. Znajdziesz tam pigułkę wiedzy o systemach i narzędziach, z których korzystamy, instrukcję jak się w nich poruszać, informację o współpracownikach czy formach komunikacji. Kolejny punkt - wyznaczona osoba wprowadzi Cię w Twoje aktualne zadania. Będzie też służyła wsparciem jeśli będziesz miał/miała pytania.

Na każdym etapie możesz na nas liczyć!

Oferujemy nie tylko ciekawe i bogate w wyzwania projekty ale też ciepłą i pełną wsparcia atmosferę :)

Jeśli masz ochotę do nas dołączyć aktualnie prowadzone rekrutacje znajdziesz tutaj: https://silksoftwarehouse.com/careers/

Zapraszamy!
Zespół Silka
Administrator Nowy wpis

Firma Silk Software House Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Programista Javascript. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Silk Software House Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Senior PHP Developer? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jak ktoś szuka pracy w której może się dużo nauczyć - polecam. Dopiero różnych projektów, możliwość dotknięcia wielu różnych branż

Janusz
@Były pracownik

Czyli jakieś szkolenia też oferują, tak?

@Janusz

Budżet szkoleniowy przyznawany jest indywidualnie w zależności od stażu pracy i potrzeb danego pracownika.

Czy w obrębie jednego działu w Silk Software House Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Anon
@Pytanie

Nie. Nie ma rekrutacji na liderów. Zwykle liderem jest jeden z wielu współwłaścicieli.

@Pytanie

Oczywiście, nawet w tej chwili mamy otwartą rekrutację na stanowisko Frontend Developer Team Leadera :) Aplikować mogą zarówno osoby z wewnątrz jak i z poza firmy.

Mieczysław

Czy nowo przyjęte osoby do Silk Software House przechodzą przez okres próbny? Jak długo on trwa? Czy po jego zakończeniu można dostać stabilną umowę na czas określony?

@Mieczysław

Wszystko zależy od ustalonych warunków bazowych. Preferowana jest współpraca B2B, jednak nie jest ona jedyną formą zatrudnienia. W przypadku umowy o pracę jest 3 miesięczny okres próbny, druga umowa na rok a kolejna już na czas nieokreślony.

Jakie są mocne strony pracodawcy Silk Software House Sp. z o.o.?

@Pytanie

Zróżnicowane i ciekawe projekty, ogromne wsparcie mentorskie, ciepła atmosfera i zgrany zespół.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Silk Software House Sp. z o.o.?

Martyna

Żadnych :)

Grażyna
@Martyna

Jak to żadnych? Nie ma wymagań względem kandydata aby pomyślnie przeszedł rekrutacje? Każdy ma szansę na dostanie się do firmy? Nie ma też warunków co do minimalnego wykształcenia? Coś mi tu nie pasuje.

@Pytanie

Na każde stanowisko są określone wymagania, które zamieszczamy w poszczególnych ogłoszeniach.

Dobry głos

Szybka rekuracja bez dokładnego sprawdzenia pracownika. W sumie (usunięte przez administratora)i sztywna atmosfera pracy. dużo przeskokiwań miedzy projektami, słabe możliwości rozwoju ogólnienie polecam

Małgorzata
@Dobry głos

No nie wiem czy ten Twój głos jest taki dobry. :( Ale skoro sporo projektów to jednak jakieś szanse na rozwój są. Czego te projekty dotyczyły tak właściwie?

Dobry głos
@Małgorzata

Miało byc, że nie polecam :D lepiej poszukaj innej firmy :D

Małgorzata
@Dobry głos

A ta atmosfera to z jakiego powodu taka toksyczna Ci się zdawała?

@Dobry głos

Rekrutacja w naszej firmie przebiega dwu etapowo. Rozmowa wstępna z osobą z HR a następnie rozmowa techniczna. Każdego kandydata dokładnie weryfikujemy zarówno pod kątem umiejętności, dopasowania do naszych projektów a także preferencji i zainteresowań projektowych potencjalnych pracowników. Zależy nam na długofalowej współpracy i cały proces rekrutacji jest dla nas bardzo istotny. W Silku przykładamy też ogromną wagę do pozytywnych relacji i atmosfery. Organizowane są spotkania i wyjazdy integracyjne, w okresie wiosenno letnim wspólnie grillowanie, gry, przepyszna kawa czy świeże owocki :)

Silk Software House Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Inżynier Oprogramowania kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 10500 będą osiągalne?

@Administrator

Osoba, która spełnia wymagania określone w ogłoszeniu jak najbardziej może osiągać takie zarobki :) Wszystko jednak jest rozpatrywane indywidualnie zgodnie z doświadczeniem kandydatów.

Czy w Silk Software House Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Odpowiedź
@Pytanie

Owszem jest indywidualnie ustalany pakiet benefitów oraz premiowanie długofalowej współpracy.

Wiecie, czy Silk Software House Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@Pytanie

Zapewniamy narzędzia niezbędne do pracy :)

Szanowni Państwo!!!

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

nowy pracownik

Jakiś czas temu zacząłem pracę w Silku, bardzo miłe wdrożenie, dobra atmosfera, fajne projekty, rozwijam się, silny trzon mentorski, jest się od kogo uczyć. Jestem na tak.

Anna

Pracując w Silku kilka miesięcy widzę jak bardzo ważne są tu relacje między pracownikami, miła atmosfera i wsparcie :) Jest to rzadko spotykane w obecnych czasach dlatego z czystym sercem polecam tego pracodawcę.

Wyjazdy integracyjne, kawa, płatki, owoce, wyjścia firmowe, bilard, ping-pong, piłkarzyki, konsola, dużo zróżnicowanych projektów, dużo nauki, służbowy sprzęt, szkolenia. Gdybym się nie przeprowadzał, nie zmieniałbym pracy. Tyle w temacie.

W Warszawa Silk Software House Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Project Manager. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Zadowolony

Pracodawca na plus. Dobre podejście do współpracowników. Dobra atmosfera, czasem wręcz familiarna. Na pewno nie dla miłośników wielkich korporacji. Ja akurat lubię luźniejsze podejście do siebie na wzajem, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości pracy.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 15 lutego kilka aktualnych ofert pracy do firmy Silk Software House Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Developer. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Silk Software House Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Silk Software House Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silk Software House Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silk Software House Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Silk Software House Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii