Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Opinie o Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nordflam Sp. z o.o.?

fakt

Dokładnie, to kolesiostwo powinno zostać zakończone przez prezesa tyle że on nie słucha ludzi którzy nie mają wyższego wykształcenia a ci z wyższym wciskają mu taki "kit" jaki on lubi słyszeć. Więc nic się nie zmieni!

Nowy nowy

Witam, jakie są zarobki w tej firmie? I jakieś zmiany?

Zawiedziony
@Nowy nowy

Są dwie zmiany, no teraz wprowadzili 3 zmiany... (usunięte przez administratora) na wypłacie, kerwonictwo brak logicznego myślenia po podstawówkach wiedzą więcej niż oni. Technologa to totalna porażka, jak odpowiadają na pytania to czasami idzie sie pochlastać... Ogólnie nie polecam

Ktos
@Nowy nowy

A zarobki tak realnie 2,400 są tacy co mają więcej ale to dzięki dobremu wchodzeniu kierownikowi... Nie wierz w to co opowiada ten..... Wszystko to ściema i nie zarobisz więcej niż 2, 700 ale to już maks z sobotami... Gadane on ma dobrze ale nic nie idzie załatwić, ogólnie szkoda słów

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Nordflam Sp. z o.o.?

Odp.

TAK, rozmowa jest w siedzibie firmy.

Czy jest możliwość w Nordflam Sp. z o.o. pracy na część etatu?

O.D.P.

Tak, jest taka możliwość!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Zds

Jak wygląda praca spawacza w firmie? Czy może ktoś się wypowiedzieć? Planuję złożyć papiery, ale z tego co widzę opinie są podzielone.

Zofia
@Zds

Pytasz o to, jak wygląda praca spawacza w Nordflam. A co konkretnie masz na myśli? Jakie kwestie Cię interesują?

Kutix

Chciałbym zapytać czy M.G jest dalej kierownikiem ?? Oraz Czy psinka M.Z jest na swym zapchlonym miejscu ? Jeżeli chcesz być kupą G. i (usunięte przez administratora) na lepszy becel, zapraszam do PornFlam FuckingSolution. Jeżeli masz ambicje i motywacje na lepszy hajs, znikaj za granice. Jednego w tej firmie można polecić, LUDZI pracujących w niej. Do rany przyłóż. Wiadomka, jesteś wielkim CH to będziesz przez nich tak traktowany. Pozdrawiam WOLNA EREKCJA BABILON

el15

Firma na pewno nie stoi w miejscu, ciągle widać zmiany i rozwój. Może nie zawsze wszystko wydaje się logiczne, brakuje zwrócenia uwagi na opinie zwykłych pracowników, a one często są bardzo cenne, jednak firma idzie do przodu, zmieniając też warunki pracy i płacy na coraz lepsze. Myślę że większość negatywnych opinii bierze się z pozorów, z pojedynczych sytuacji, po których łatwo ocenić konkretnego człowieka czy daną sytuację, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Firma stawia na ambitnych ludzi, którzy pracując w niej mogą się rozwijać. Patrząc na całokształt i porównując z opiniami o innych firmach, pracuje się tu bardzo dobrze. Polecam.

Rafał
@el15

Dziękuję za to, że wyraziłeś swoją opinię na temat pracy w firmie NORDFLAM. Napisałeś, że firma z każdym dniem się rozwija i przede wszystkim poprawia warunki pracy, które oferuje zatrudnionym pracownikom. Mógłbyś sprecyzować, na jakie obecnie wynagrodzenie można liczyć, pracując w tym miejscu? Czy poza pensją podstawową firma oferuje może jakieś pozapłacowe świadczenia dodatkowe? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

UK
@el15

Niestety w tej firmie logika to totalne KURIOZUM - słuchasz, patrzysz i oczom/uszom nie wierzysz. Zebrania z kierownictwem?- w sumie po podstawówce niektórzy świecą większą logiką niż mgr inż. w NORDFLAMIE NA KIEROWNICZYCH STANOWISKACH. Opinia el15 wskazuje na fakt że jest w grupie tytuowanych bezmózgowców tej firmy.

Darek

Słyszałem wiele dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

CS
@Darek

Jeśli nie masz innego wyjścia i potrzebujesz jakiejkolwiek kasy to wbijaj(biorą wszystko) - jeśli jednak masz rozum i nie pali ci się z kasą to poszukaj jakiejś normalnej firmy - ogólnie w tym rejonie nie brak pracy zwłaszcza że czesi oferują dużo więcej kasy,możliwości i zaplecza. NORDFLAM nie oferuje zupełnie NIC! P.S. nie wiem skąd słyszałeś "wiele dobrego" ale ktoś cię nie lubi!

UK
@CS

no fakt, ktoś cię naprawdę nie lubi!

WK

Firma ciągle rozwijająca się i z ambicjami na coraz więcej. Ogólnie atmosfera w firmie jest bardzo dobra, z każdym da się pogadać i każdy pomoże. Cenią pracowników którzy się starają. Da się bardzo dobrze zarobić jeśli tylko nie jest się leniem(firma daje wiele możliwości żeby sobie dorobić do wypłaty). Kierownicy są bardzo konkretnymi i sympatycznymi ludźmi z którymi da się zawsze dogadać. Osobiście bardzo polecam firmie NordFlam.

Julia

@żenada, jasne, rozumiem. A możesz powiedzieć czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie finansowe? Jak wygląda pakiet socjalny w NORDFLAM? Interesuje mnie również na jaką umowę zostaje zatrudniony nowy pracownik.

Julia

@odp., o jakich dodatkach piszesz? Czy możesz rozwinąć ten temat? Czy w firmie można liczyć na benefity pozapłacowe? @żenada, czy próbowaliście rozmawiać z pracodawcą o tym problemie? Może wtedy uda się dojść do porozumienia?

żenada
@Julia

@Julia, temat prania z tego co mówią starsi pracownicy ciągni esię podnad rok i firma co chwilę zmienia pralnię, podpisuje nowe umowy a i tak trzeba czekać bo jak mówi kierownik "są ważniejsze sprawy niż wasze pranie". Teraz kierownik się zmienił więc może i ten temat się jakoś rozwiąże - na razie pranie leży przygotowane od ponad miesiąca i nikogo to nie interesuje. Jeśli podstawowych spraw nie potrafią załatwić to nie dziwię się że w firmie taki bajzel.

Co powiecie o wynagrodzeniu w NORDFLAM? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

odp.

żadna rewelacja na próbnym ok. 2000( w ofertach pracy wyżej) a dalej zależy od stanowiska - praktycznie lepiej iść na czechy - lepszy socjal, warunki, traktowanie. Praktycznie Koreańcy oferują lepsze zarobki bo dodatków więcej.

Na dzień dzisiejszy firma totalnie niepoważna - w zeszłym roku przez kilka miesięcy NAKAZY PRACY W GODZINACH NADLICZBOWYCH[na tym samym stanowisku robiąc to samo po 10 godzin - żadnej awarii - po prostu SEZON-całe lato w pracy(a kasę sobie wsadźcie-ważniejszy odpoczynek)] a obecnie wywalanie na urlopy(bo Pani kadrowa powiedziała że tak można, aż prosi się PIP) bo do firmy nie dojechał surowiec więc nie ma co robić. NIKT nie pociąga do odpowiedzialności osoby odpowiedzialne za zamówienia-chodzą, śmieją się ,panoszą i mają to gdzieś bo "trzeba się było uczyć a jak nie to się zwolnij" - no i wielu się zwalnia - więc obudzą się "z ręką w nocniku" bo zostaną im tylko biurowcy którzy pracy się nie chwycą! !!! NIKOMU NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!! NIE DBA o pracowników, a sprzęt? MUZEALNY z lat 60-tych który co chwila odmawia posłuszeństwa. PIP,PIP i jeszcze raz PIP(na razie żerują - może się udai nikt nie zgłosi) i w końcu się przejadą na swoich doradcach prawnych którym pewnie nieźle płacą za opinie zgodne z ich własnym interesem.

Tak Trzymać
@brak

Super-wierzę że po RODO będzie można zgłosić nieuczciwego(NORDFLAM) pracodawcę bez ujawniania danych osobowych, a jeśli jakiś podpłacony inspektor to ujawni to popłynie ze swoim majątkiem jak na zachodzie! POCHWALAM!

żenada
@brak

Dokładnie, firma NORDFLAM – totalna żenada - nawet nie potrafi zapewnić pralni do czyszczenia/prania odzieży roboczej – aktualnie(w sumie od kilku miesięcy taka sytuacja) czekamy ok. miesiąc na wypranie spoconej (na hali ok. 30 stopni)odzieży która jest własnością firmy i przepisy obligują firmę do zapewnienia czystości odzieży – na razie to śmierdzimy na odległość bo firma daje tylko dwa komplety odzieży – a to już naprawdę UPODLENIE pracownika – ciekawe który biuralista używa (siedząc na (usunięte przez administratora) przez kilka dni tego samego ubrania(nie wspominając PREZESA i WICE)? Prezes podczas rozmów mówi że nie wiedział o sytuacji w firmie! To JA może podpowiem! – załóż sobie człowieku konto e-mail i podaj do firmowej wiadomości to wtedy się dowiesz co się dzieje w dorobku twojego życia – bez ściemy dyrektorów, kierowników czy innych ściemniaczy którzy nie chcą dostać „po dupie”(a w NORDFLAMIE jest ich SPORO).

jojo

NORDFLAM to tak naprawdę EKKOM po zmianie wizerunku: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,419486

logiczny

Kierownik produkcji? Nie wiadomo jak to COŚ określić, gość od tabelek i wykresów? Hmm, można i tak bo profesjonalizmu nie widać, może w innej branży - przyjmuje emerytów i się cieszy że nie pytają ile zarobią bo im się nudzi w domu a praca powyższych? BRAK SŁÓW(poza nielicznymi), firma jak na razie schodzi "na psy" mając nadzieję że firma zewnętrzna(GESLERy-2) to jakoś naprawi ale na razie poza ogromnymi durnymi pomysłami nic się nie zmienia, niby pytają o opinię załogę,przedstawicieli,liderów ale i tak jak widać nie biorą tego pod uwagę - chodzą i myślą, kasują za usługę i poza jakimiś głupimi kodami,terminalami i czytnikami nic się nie zmienia - maszyny ja za Franca Józefa no może ciut młodsze ale tak samo jak on powinny być głęboko pod ziemią lub na przetopie(jak kto woli). Prezes ogólnie logiczny facet aż dziw że tego naciągania nie widzi - za te faktury dla geslerów i nowy samochód dla "kierownika produkcji" kupiłby piękne,nowe zaplecze maszynowe(no ale tabelek i wykresów by nie zobaczył). Coś za coś,pozdrawiam Pana Prezesa(on chce coś zrobić tylko źle inwestuje,ale to jego kasa) P.S. Proszę szybko czytać tę obiektywną opinię bo zaraz ADMIN dostanie kasę od GESLER-ów i usunie!) Pozdrawiam całą załogę pracującą(nie dotyczy ściemniaczy z I piętra).

Ekkom/NordFlam
@logiczny

Postaw na karierę! - w firmie NordFlam żeby zostać liderem(dodatek nie wiem jaki ale jest) trzeba się czepiać i wytykać, nie trzeba mieć jakiejkolwiek wiedzy o procesie produkcji(realia-lider-pakowanie z kilkumiesięcznym stażem)-firma zaczyna przypominać "polowanie na czarownice" lub "bardzo uprzejmie donoszę"! Proponuję żółte koszulki z napisem Team Leader(dla Gesler_ów bo wtedy przejdzie)

opinie nie mają sensu!

Niestety na tej stronie niczego się nie dowiesz ponieważ Administrator strony Gowork usuwa wszystkie negatywne opinie o firmie Ekkom i Nordflam,w sumie to ta sama firma ciekawe tylko dlaczego w tym miesiącu wszystkie negatywne zniknęły. Pozdrawiam administratora witryny.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nordflam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.