BAUKRANE Sp. z o.o.

Opinie o BAUKRANE Sp. z o.o.

Iza Nowy wpis

Młodszy specjalista ds. Administracji i Wsparcia Biura ile zarabia że firma proponuje umowę b2b w ofercie? Taka umowa o działalność to mi się kojarzy naprawdę tylko z wysokimi stanowiskami szczególnie w branży technologicznej, w informatyce itd.

Johny Nowy wpis
@Iza

b2b ale z firmą "siostrą" i UP z firmą "mamą", to taki sposób aby zaoszczędzić ... i łatwiej można także zwolnić ;-)

Maryla

Zainteresowało mnie ogłoszenie na asystenta projektanta. Z oferty wywnioskowałam, że jest możliwość negocjacji stawki. Czy ktoś może potwierdzić to? Od czego zależy stawka jaką dostanę ??

Nowy wpis

@Maryla

Pani Marylo, Dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem na stanowisko Asystenta Projektanta. Wysokość wynagrodzenia, może zależeć od wielu czynników, takich jak Pani doświadczenie zawodowe, umiejętności twarde i miękkie, wykształcenie oraz specjalizacja w danej dziedzinie. Ponadto, bierzemy pod uwagę również standardowe stawki rynkowe dla danego stanowiska. W razie dalszych pytań dotyczących rekrutacji, zachęcamy do kontaktu kadry@baukrane.pl.

Opinia

Powiem jedynie że od pół roku się zmieniła atmosfera w firmie, jeśli nie jesteś "swoim" z szefem to masz przechlapane. Obowiązków full, wymagań jeszcze więcej a i tak finalnie jesteś wg. nich mało wydajny. Handlowcy nie znają się na asortymencie, szefowstwo jest słabe, zarządzanie w stylu "palcem w niebo". Nie polecam

Nowy wpis

@Opinia

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jesteśmy zaniepokojeni, że Twoje doświadczenia w firmie nie spełniają Twoich oczekiwań. Chcielibyśmy zapewnić, że jako firma bardzo poważnie podchodzimy do opinii naszych pracowników i staramy się stale doskonalić nasze działania. Zdajemy sobie sprawę, że atmosfera w firmie jest kluczowa dla dobrej pracy, dlatego będziemy się starali, aby stworzyć bardziej sprzyjające środowisko pracy dla wszystkich pracowników. Jeśli masz konkretną sugestię dotyczącą tego, jak możemy poprawić atmosferę w firmie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu lub pozostawienia anonimowej informacji.

Marysia

Dzień dobry, na stronie jest oferta pracy dla Specjalistki ds. Administracji i Wsparcia Biura. Trochę dużo w niej ogólników, np. przyjazne warunki pracy, ciekawy zespół pracowników. Mogę prosić o więcej informacji i podpowiedź, czy prawko jazdy jest naprawdę koniecznym warunkiem?

@Marysia

Dzień dobry Pani Mario, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy na stanowisku Specjalistki ds. Administracji i Wsparcia Biura. Z przyjemnością informujemy, że oferta jest nadal aktualna. Posiadanie prawa jazdy nie jest wymogiem na tym stanowisku. Poszukujemy osoby komunikatywnej, nie bojącej się wyzwań, asertywnej oraz samodzielnej, dla której praca w zespole również nie stanowi problemu. Mimo korporacyjnej struktury zarządzania firmą, w Baukrane staramy się budować koleżeńską atmosferę pracy, tak by nie zaburzyć poczucia bezpieczeństwa każdego pracownika. Jeśli czuje Pani, że odnajdzie się na wspomnianym stanowisku, zapraszamy do przesłania kandydatury https://baukrane.pl/kariera/specjalista-ds-administracji-i-wsparcia-biura/. Dziękujemy za zainteresowanie i liczymy na kontakt! Z poważaniem, Zespół Baukrane

Byłem rekrutowany przez pracownicę firmy rekrutacyjnej wynajętej przez Baukrane. Rozmowę oceniam jako fachową, rzeczową i przyjemną. Po rozmowie rekruterka oznajmiła, że będzie rekomendowała moją osobę do pracy w Baukrane. Uzgadnialiśmy także wynagrodzenie. Po 2 tygodniach rekruterka zadzwoniła do mnie i oznajmiła, ze firma Baukrane wycofała się z rekrutacji. Dodam, że w ciągu 2-3 ostatnich lat kilka razy wysyłałem do Baukrane aplikacje na stanowiska związane ze wsparciem prawnym lub obsługą biura - gdzie był nabór prowadzony-na pracuj peel. Ani razu nie odpowiedzieli. Okazuje się, ze to niesolidna firma. Więcej nie będę do nich nic wysyłać.

Pytania dotyczyły mojej wiedzy o Baukrane, mojego doświadczenia zawodowego w innych firmach, wykształcenia itd. Słowem: rozmowa rzeczowa, merytoryczna.

Rozczarowany

Niedawno miałem okazję rozmawiać z rekruterką na stanowisko Kierownika Magazynu i Warsztatu w firmie BAUKRANE. Muszę przyznać, że jestem głęboko rozczarowany tą interakcją. Pani rekruterka wykazywała tendencje do przemądrzałego i mało profesjonalnego zachowania. Co więcej, dała mi do zrozumienia, że z racji tego, iż byłem mistrzem według niej, mogę sobie nie poradzić na tym stanowisku. Ta sugestia była obraźliwa i kompletnie nie na miejscu. Mimo swojego przekonania, że kandydat na to stanowisko musi mieć doświadczenie kierownicze, mnie zaprosiła na rozmowę, mimo że nigdy nie pełniłem takiej roli. W trakcie spotkania, jej komentarze wydawały się trywialne i nie przynosiły wartości dodanej. Mam wrażenie, że ta rozmowa nie przyniosła mi niczego poza poczuciem frustracji. W rezultacie, zdecydowałem się podziękować i zakończyć rozmowę.

@Rozczarowany

Ja planuję aplikować na stanowisko operatora żurawia wieżowego, co prawda to nie kierownicze stanowisko jak u ciebie, ale jak faktycznie tak wyglądają rekrutacje w firmie to nie wiem co robić. Napisałbyś coś więcej, np. o co cię pytała pani rekruterka. Byłbym wdzięczny:) Tak z ciekawości, zdążyliście przed zakończeniem rozmowy omówić warunki, czy porozmawiać o stawce? Bo w ofertach nie mają widełek, zastanawiam się czy mam co liczyć na dobrą stawkę

@Rozczarowany

Dziękujemy za Pana opinię. Przykro nam, że Pana doświadczenie podczas rozmowy rekrutacyjnej nie spełniło oczekiwań. Chcielibyśmy zapewnić, że każda opinia jest dla nas ważna, i zależy nam na poprawie jakości naszych procesów rekrutacyjnych. Zależy nam na tym, aby nasze działania były zgodne z naszymi wartościami i dlatego chcielibyśmy zgłębić tę sprawę bardziej szczegółowo. Jeśli ma Pan ochotę, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem rekrutacji pod kadry@baukrane.pl. Chętnie wysłuchamy Pana uwag i postaramy się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia.

Rozczarowany

Warunki finansowe nie zostały podane, co może wskazywać na politykę firmy lub osoby przeprowadzającej rekrutację. Nieudzielenie takiej informacji może sprawić, że zainteresowane osoby nie będą chciały umówić się na drugie spotkanie. Możliwe, że proces rekrutacji na stanowisko operatora wygląda inaczej, jednakże moja wypowiedź odnosi się tylko do tego, co spotkało mnie osobiście. Nie oceniam samej firmy, ponieważ nie mam na ten temat wystarczających informacji. Wygląda na to, że firma poszukuje osoby na stanowisko kierownicze, która byłaby gotowa podpisać z nimi kontrakt. Nie wiem, czy ktoś taki się znajdzie, ponieważ może to wiązać się z dużym ryzykiem, biorąc pod uwagę rozmiar magazynu i wartość towarów. Kobieta, z którą rozmawiałem, powiedziała, że prowadzi rekrutację na stanowiska kierownicze. Być może rozmowa na stanowisko operatora żurawia będzie prowadzona przez inną osobę rekrutującą z BAUKRANE. Jestem rozczarowany zachowaniem tej rekruterki, ponieważ miała świadomość mojego doświadczenia w logistyce magazynowej na stanowisku Brygadzisty MWS, gdzie miałem nad sobą kierownika. Mimo to, moje umiejętności i doświadczenie pozwalają mi ubiegać się o stanowisko, na które aplikowałem. Rekruterka wydaje się mieć bardzo niskie zdanie o kandydatach, sugerując, że np. nie poradzę sobie z rekrutacją czy planowaniem. Tak przynajmniej się zachowywała.

Łukasz szalunki

Czekam od poniedziałku 5stycznia na kontakt z działu handlowego. Chyba już się nie doczekam. Nie dziękuję za współpracę

@Łukasz szalunki

Dzień Dobry, Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuacje. Po targach budowlanych handlowcy mieli bardzo duże obłożenie pracą, co mogło być przyczyną długiego oczekiwania na kontakt. Proszę o podanie numeru telefonu, niezwłocznie skontaktuje się z Panem kierownik sprzedaży .Podaje kontakt do niego Paweł Fidurski 786100567

@BAUKRANE Sp. z o.o.

Mam pytanie jeśli chodzi o prace handlowca. Będzie w najbliższym czasie rekrutacja na to stanowisko? Jakie warunki? Targety można wyrobić żeby dostać premie? Praca głównie w terenie czy też w biurze?

Jaka jest kultura pracy w BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.?

Cześć widzę po ogłoszeniu że preferują ludzi z doświadczeniem w branży szalunkowej. Nie mam takiego, a na czym polega ta praca konkretnie? Może bez też sobie człowiek poradzi? Tylko no muszę wiedzieć najpierw

Jak często w BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 19 lipca na Trojmiasto.pl, obiecują bogaty rozwój.

Anja

Z tego co widzę chyba często, szczególnie w dziedzinie: media społecznościowe - czyli jak podbudować markę przez wizerunek a nie przez jakość.

@Anja

O, a wiesz może czy te szkolenia są narzucane przez firmę, czy pracownicy maja coś do powiedzenia w tym temacie? Bardziej praktyczne umiejętności np uprawnienia tez da się tu zdobyć?

Lili

Czy firma wzięła sobie do serca wcześniejsze komentarze i dostaje się już feedback po rozmowie rekrutacyjnej? Tak sobie myślę, że nie chciałabym w razie co czekać w nieskończoność. Z ich strony wiem, że szukają specjalisty ds. administracyjno-handlowych. Wymagają min. 3 lat doświadczenia, ile więc są w stanie zapłacić? Stawka byłaby na poziomie rynkowym? Aha no i trzeba posiadać prawo jazdy, czy w ramach wyjazdów służbowych firma zapewnia samochód?

@Lili

Dzień Dobry. Osobom, które uczestniczą w rozmowach zawsze przesyłany jest feedback (telefoniczny lub mailowy). Obecnie stanowisko o które Pani pyta nie poszukujemy już kandydatów - jest obsadzone.

W Gdańsk BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/-ka. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Ani Ja Ani Ona

Dzień dobry , brałam udział w rekrutacji na stanowisko Asystentki. Jedyna uwaga do działu HR - fajnie by było gdyby Panie zdobyły się na taki wysiłek i poinformowały o wyniku rekrutacji, można by było w mejlu napisać np. dla czego dana osoba nie została przyjęta ( za małe/duże kompetencje ) lub zwykłe Dziękuje za poświęcenie czasu. Pozdrawiam dwie przemiłe Panie :)

Wojciech
@Ani Ja Ani Ona

Nie miałaś żadnego feedbacku? To trochę słabe ale tak się często zdarza. A na rekrutacji jak wyczułaś jeśli chodzi o kwalifikacje? Wymagano więcej niż ty miałaś doświadczania, czy nie?

Krzysztof
@Ani Ja Ani Ona

Przychylam się do Pani zdania, a odpowiedź o przebiegu rekrutacji do pracy musi być jasno przedstawiona i udzielona zanim kandydat/ka wyjdzie z biura. Jeśli nie wiemy kogo szukamy to po co szukać?. Pozdrawiam.

BauLudek

Dzień dobry. Jestem byłem pracownikiem firmy. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że Firma ma bardzo duży potencjał, wyśmienita kadra pracowników fizycznych, niskiego i średniego szczebla. Firma ma bardzo dobre produkty i dużo uśpionych możliwosci. Jedynym minusem całej tej organizacji jest niestety zarząd. Zarządzanie firmą odbywa się najstarszą metodą i systemem motywacji, czyli poprzez strach. Polecam podcast „kilerów trzech, Czyli jak zabić efektywność i zaangażowanie” doskonale odzwierciedla system w BK. https://open.spotify.com/episode/4jBe1qTrE35fUwQJiecKzS?si=r8wvQPuSRsOiw3FAmGcBSA Pewnie ta opinia zniknie zaraz albo już jej nie ma.

Olga
@BauLudek

Jakoś nie widzę, żeby cokolwiek miało znikać.... Odnośnie tego zarządzania to jakiś konkret podasz? Ogólnie to kiedy byłeś tu zatrudniony i czy wiadomo jak sytuacja w firmie wygląda obecnie?

Natalia

W trakcie trwania umowy zaniżają stawki? Czy kiedy? I o jak dużo je zaniżają?

Łuki
@Natalia

Stawki na rynku zaniżają. Natalia, najpierw trzeba iść do handlu i się zapytać jakie pytania zadać a nie tak wyskakiwać… o jak dużo? Kiedy? Od zawsze firma jest najtańsza, bo to jedyne kryterium jakie trzeba spełnić aby postawić maszynę na budowie.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z BAUKRANE Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Postaw się na miejscu kogoś, kto szuka info w sieci czy warto pracować w B. Jak nie zapyta, jak się nie podpisze, zaraz ktoś mu zarzuci że jest a. z HR, b. z firmy, aby zbadać, kto krytykuje firmę. Czy mogę wiedzieć, jak sformułować pytanie o stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta, żeby coś o kasie się dowiedzieć, a nie wyjść na agentkę CIA? :D

Aga
@Marta

Jeśli pytasz czy się sami zwalniają, to tak, zwalniają się. Jeśli pytasz czy są zwalniani, tak, samo się zwalniają. Kasa… myśle ze nikt nie napisze na forum gowork ile zarobisz na tym stanowisku. Rotacja na BOK spora… co rusz nowe twarze

BK
@Marta

Już CIA zablokowała mój post… szybko działają świadkowie ;)

Olga
@Aga

Ale do tej kasy to podchodzisz chociaż w ujęciu nawet pozytywnym czy niekoniecznie? I czy te nowe twarze wprowadzają trochę świeżości w firmie czy to raczej wszystko utrudnia?

Aga
@Olga

@Olga, świeżość? To przedsiębiorstwo a nie klub adoracji… Przychodzisz rano do przedsiębiorstwa, wykonujesz zadania zgodnie z zakresem obowiązków, idziesz do domu. Za to dostajesz wynagrodzenie. I to działa. Nowe twarze, które coś „świeżego” wnosiły już nie wnoszą.

Wojciech
@Aga

Czyli praca bez specjalnego zaangażowania tak? Wszyscy maja takie podejście? A jak z wynagrodzeniem o którym wspomniałaś? Dobre czy mogłoby być lepiej?

Jolanta

Dlaczego uważasz że brak tam perspektyw? Nie ma żadnych szkoleń, awansów, podwyżek? Niektórzy szukają po prostu stabilizacji, niekoniecznie wielkich osiągnięć zawodowych.

Stefan

Super ze takie dobre opinie, a co powiecie o czasie teraźniejszym? Jak obecnie sytuacja sie prezentuje z naborem ludzi do zespołu? Czy można liczyć na benefity od pracodawcy?

Spoczkości
@Stefan

Zespół - to już nie jest aktualne. To jest fabryka, to już nie jest tak jak kiedyś https://builderpolska.pl/2018/10/17/daniel-pawlowski-chcemy-byc-liderem/ Firma płaci bardzo dobrze, za pracę a nie za fajny klimat i sentymenty. Jak będziesz dobrze pracował, benefity sam sobie zapewnisz.

Kandydat/ka

Rozważam aplikowanie na stanowisko: Specjalista Biura Wsparcia Handlu. Różne opinie krążą po rynku na temat Pracodawcy. Od skrajnie pozytywnych: Bardzo rodzinna i życzliwa, szczera atmosfera; do niepokojących: duża rotacja, brak możliwości rozwoju, despotyzm i samouwielbienie Zarządu. Wasze doświadczenie? Wdzięczny/na za "feedback" Ja

Chyba najlepsza firma z jaką miałem do czynienia. Wszystko jak należy, począwszy od warunków, przez wynagrodzenie, podejście do ludzi, do klientów. Polecam osobom ambitnym.

Budowlaniec
@Paweł

Jeśli jest tak pięknie to skąd się bierze ta ciągła rotacja pracowników?

Dominik

@były pracownik odradzasz Długołękę, a co powiesz o oddziale Gdańskim? Może są jakieś info od osób stamtąd?

kierowiec

Praca na stanowisku kierowcy jakie warunki i jakie zarobki?

Ludzie trzymajcie się z daleka od oddziału w Długołęce (usunięte przez administratora)Pracowników mają za bezmyślnych roboli którzy mają wykonywać polecenia bez żadnych dyskusji. Nikt się nie liczy z waszymi potrzebami i sugestiami. Kiedy złożyłem wypowiedzenie to zostałem ukarany obcięciem wypłaty. Odradzam wszystkim pracę w tym oddziale.

luki
@były pracownik

No wszędzie tak jest. W każdej firmie na wypowiedzeniu premii nie dostaniesz. Bo rozumiem mówimy o premii, podstawy nie można zmniejszyć.

Zostaw merytoryczną opinię o BAUKRANE Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w BAUKRANE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUKRANE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUKRANE Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUKRANE Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BAUKRANE Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUKRANE Sp. z o.o.