Ward Personnel Limited

Opinie o Ward Personnel Limited

Jarek

Parę miesięcy temu szukałem pracy za granica i natrafiłem na ogłoszonie Ward Personnel, po skontaktowaniu się z ich polskim biurem i kilku rozmowach z chłopakiem z biura, dosyć sceptycznie (powiedział ze pokrywają opłatę za pokoj + depozyt i kurs safepass na początku ale jakiś nie chciało mi się w to uwierzyć ) ale ostatecznie podjąłem decyzje wyjazdu. W Dublinie lądowałem w piątek, w sobotę robiłem safepass a w poniedziałek już zacząłem pracę, z lotniska chłopaki mnie odebrali i na kurs i z kursu safepass miałem załatwiony transport wiec niczym nie musiałem się przejmować. Do pracy jeździmy autem za które płace 55 euro, dziele z 3 chłopakami z którymi mieszkam wiec jest ok, do pracy mamy jakieś 50 km ale w Dublinie to norma. Za pokoj płace 550 euro co jest naprawdę tanio na realia dublińskie no i nie musiałem się martwić szukaniem lokum. Po wyrobieniu mi numeru PPS i zarejestrowaniu które bodajże trwało jakieś 5 tyg. I odliczeniu kosztów, które pokryli na początku dostałem zwrot podatku i teraz jestem na czysto. Płace tylko tygodniowo za auto i 2 raty za czynsz kiedy przychodzi pora czynszu. Oczywiście opłaty typu gaz i prąd co 2-2.5 miesiąca pokrywamy również ( 70-80 euro na osobę w naszym przypadku) Praca jest ok , można zrobić sobie nadgodziny jeśli ktoś chce, ale ja akurat w weekendy zwiedzam Irlandię i praktykuje angielski wiec nie zawsze z nich korzystam. Oczywiście to jest każdego indywidualna sprawa jak chce spędzać dni wolne. Kolega który chciał przyjechać do pracy do Irlandii kontaktował się z agencjami w dublinie to mu powiedzieli, ze na start potrzebuje ok 2.000 euro na czynsz z góry za miesiąc oraz depozyt i pokrycie kosztów safepassa, pokoje to średnio 700-800 euro w dublinie wiec jeśli ktoś chce sobie szukać na własna rękę to droga wolna, agencja nie wymaga żeby mieszkac w domach które wynajmuja wiec każdy ma wolna wolę - to jest raczej pomoc z ich strony niż wymóg ale w czasach gdzie domów do wynajęcia jest mało to jest to naprawdę duża pomoc. Już nawet ściągnęłem dwóch kolegów do Irlandii i Ward załatwił im prace i pokoje a to najważniejsze. Dla tych wszystkich którzy krytykują i potrafią tylko narzekać proponuje wziasc sprawy w swoje ręce i poszukać pracy i mieszkania na własna rękę tylko ze do tego trzeba znać trochę języka bo głupio - mądra gadka nie wystarczy, Pozdrawiam

Ja to ja

Czy mógłby ktoś powiedzieć coś na temat pracy w stolarni na którą ward personel obecnie poszukuje?

gdzie jest Kuba

Pomagają, odbierają, załatwiają. To mininimum i obowiązek każdej agencji pracy więc wychodzi średnio. Stawki takie same od 2019. Nadgodziny są wypłacane co do jednej. Pozostaje tyranie dom-praca-dom przy pogodzie jakby się Jezus na Irlandię obraził. 60 godzin tygodniowo i można dwa koła miesięcznie odłożyć przy aktualnych kosztach jedzenia, transportu, ogrzewania i mieszkania. Dojazdy do pracy to koszmar. Domy wynajmowane gdzieś po wsiach, godzina jazdy w jedną stronę. Zostaje 4 godziny życia i 8 spania. Dobra perspektywa na udane życie i to jak się frustrat w domu nie trafi albo inny miłośnik %, bo tych 8 godzin spania może nie być. Agencja nie weryfikuje i się nie interesuje tym co kto wciąga nosem. Liczy się sztuka. Tak trzymać. Pierwsze miejsce w rankingu murowane. Gratulacje. No i gdzie jest Kuba?

Waldziu

Pracuje juz 11 miesiecy. Po zakonczeniu polrocznego kontraktu nie bylo problemow zadnych i odrazu zaproponowali kolejny na dogodniejszych warunkach. Warunki mieszkalne ok, dojazd do pracy wspolnym wynajetym autem, troxhe dalej niz bylo ale za to piekna okolica :) Polecam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ward Personnel Limited? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Okien PVC
jerzy

Firma prowadzona w bardzo polski sposób,(usunięte przez administratora). Ale najgorsze jest to, że nie zdają sobie sprawy z tego, że oferując tak wysokie zarobki (chodzi o ich ogłoszenie)(usunięte przez administratora) Panowie, zdrowie psychiczne jest najważniejsze, w końcu ludzie mieszkają razem ze sobą, 24h na dobę.

Agnieszka
@jerzy

Co to znaczy, że firma jest prowadzona w polski sposób? Bo w sumie piszesz że wiadomo jaki.. no a jednak nie wiadomo.

@Agnieszka

Czyli, że panowie robią co chcą z danymi pracowników / kandydatów jak i z ich pieniędzmi. Nie wiadomo do końca za co pobierają pieniądze i w jakiej kwocie. Wiele płatności jest sumowanych a potem różnicowanych. Załatwiają sprawy urzędowe używając danych bez zgody pracownika. FIrma jest dobra dla kogoś kto chce zacząć przygodę z Irlandią i potrzebuje szkoleń których w Irlandii jest naprawdę sporo. Tylko dlatego można ich polecić a cała reszta zależy już tyko od ich "widzimisię". Ogólnie mają bardzo proste podejście do ludzi: załatwiłem ci pracę więc masz być mi wdzięczny - trochę taki XIX wiek. Dobrze, że nie trzeba u nich pracować za kawałek chleba czy słoniny.

Dawid
@jerzy

Nie zgodzę się z tobą, panowie pomagają w wyrobienie dokumentów które trzeba mieć zrobione jak PPS, zawsze można to samemu zrobić to nie jest jakiś wymóg, mi dużo w tym pomogli bo mieszkałem już wcześniej w Irlandii ale miałem problem z wyrobieniem numeru PPS i mi pomogli w tym. Oczywiście jak chcesz mieć wyrobiony numer PPS musisz podać swoje dane itp.

Agnieszka
@jerzy

A co ma do tego zdrowie niby psychiczne? Weź wytłumacz proszę o co chodzi bo lepiej się chyba nie domyślać.

@Agnieszka

no to mieszkaj sobie z frustratem, alkoholikiem czy dorosłym dzieckiem, który za nic nie chce wziąć odpowiedzialności a o wszystkim chce decydować. Jeżeli nie dostanie tego czego chce to wpada w szał i agresję... mieszkając z obcymi ludźmi, którzy nie mają z nim nic wspólnego. Ja nie piszę tutaj tylko o jednym przypadku.

Rakus

Zaczalem prace w tym roku, na ten moment wszystko ok. kasa na czas robota spoko, na chacie tez nic nie brakuje. jak ktos chce przyjechac i zarabiac a nie chlac i balowac to mozna fajna kase odlozyc. polecam

obcy
@Rakus

po piśmie to sądzę że niskie masz oczekiwania haha ,,,, zaczełem,,, od razu widać że ludzie są zadowoleni jak dostaną 10000 na rękę wykształcenie też znikome dlatego nie szukajcie tu normalnych

Kamil

Pracuje dla Ward Personnel od sierpnia i jestem naprawdę bardzo zadowolony, na miejscu pomogli mi z założeniem PPS i wszystkich formalności, znaleźli mi zakwaterowanie za 450 plus opłaty z którego jestem mega zadowolony, ceny wynajmu w Irlandii w tym momencie to jakieś 600-700 euro przy dobrych wiatrach wiec naprawdę cena jaka płace to niewiele, w pierwszy dzień pracy zawieźli mnie i zapoznali z załoga i w razie pytań zawsze mogę się z nimi skontaktować. Polecam Ward Personnel jako start dla kogoś kto chce wyjechać za granice ale się obawia, dla cwaniaków którzy chcieliby zarabiać i najlepiej nie płacić za nic to raczej dajcie sobie spokój.

@Kamil

Za te 450 to masz pokój dla siebie czy może mieszkanie? Co jak zjeżdżasz do Polski, normalnie dalej musisz za to płacić? No i co w kolejnych dniach pracy, oni załatwiają jakiś transport czy już pracownik jest na siebie zdany?

Maras

Robota jest, wyplaty sa, nie ma co narzekac. Trafi sie czasem jeden z drugim co mysla ze wsyzstko dostana pod nos i najlepiej za darmo a pozniej ryja beret wszystkim do okola ale zeby cos od siebie to juz nie. Jak ktos szuka pracy i zna sie na robocie to nie bedzie narzekal. Ja osobiscie polecam.

Jakub

Spoko agencja, nie ma się do czego przyczepić. Kontakt z firma jest praktycznie cały czas, kasa i godziny się zgadzają, z tego co słyszałem pomagaja tez znaleść pokój na miejscu, ja nie potrzebowałem bo przyjechałem do znajomego. Polecam ich, szczególnie jesli jest to kogoś pierwszy wyjazd na granice.

Mam pytanie jak aktualnie wygląda sytuacja w tej agencji pracy opłaca się wyjeżdżać do Irlandii? Czy pomagają przy załatwieniu różnych spraw i mieszkania ? Jak ogólnie jest z tymi wypłatami u nich ?

Adonis

Szczerze. Nie znasz języka, nie masz zapasu pieniędzy na miesiąc... Nie przyjeżdżaj. Radzę się dwa razy zastanowić. Jak masz jakieś pytania wal śmiało.

@Adonis

Okej rozumiem ale ogólnie mi chodzi o zarobek i żetelność tej agencji bo język na poziomie komunikatywnym czy po prostu to co mówią to czy tak jest czyli z ogarnięciem mieszkania

@Adonis

A po co mi pieniądze aż na miesiąc? Tyle się czeka przed rozpoczęciem pracy?

@Adonis

Ale to na jakim poziomie trzeba znać język, aby móc już tutaj swobodnie wyjechać i pracować w tej firmie?

Piotrek

Ward jest najpewniejszy, przyleciałem do Dublina na inna ofertę z innej agencji, która okazała się jakąś wielka pomyłka. Chłopaki z Warda bardzo mi pomogli, znaleźli zakwaterowanie i prace, Mieszkanie, rachunki i auto oczywiście dzielone na współlokatorowi każdy płaci swoja cześć. Godziny tak jak oferowane czyli podstawa 39 i nadgodziny, mozna zarobić i odłożyć. Auto wynajęte na cały tydzień wiec w weekend można zwiedzać.

pytanie
@Piotrek

A co robisz i jaka stawka na start ?

Mateusz

Polecam tą agencje. Zakwaterowanie w normalnych warunkach , pieniążki zawsze na czas, kiedy miałem jakieś pytania do firmy bardzo szybko odpowiadali. Polecam

@Mateusz

i zakwaterowanie jest opłacone w całości przez agencję, firmę? :) czy trzeba sobie samemu opłacić?

Zbyszek

Bardzo fajna agencja, cały proces od rozmowy telefonicznej do wyjazdu na wyspę przebiegł bardzo szybko, jakoś 2tygodnie. Maja świetne oferty dla doświadczonych elektryków, poleciłem swojemu koledze żeby zaaplikował u nich o prace i w przyszłym tygodniu dolatuje do mnie. Firma pomaga ze wszystkim także nie ma się o co martwic, nawet bez języka chłopaki u nas pracują i nie narzekają. Polecam

@Zbyszek

A jak zakwaterowanie? Warunki są w miarę dobre?

Łukasz

To ile średnio można zarobić w tej firmie na stolarni?

Supspec

Ogolnie polecam ta agencje. Prace zalatwili zakwaterowanie na spoko poziomie wiadomo nie sa to luksusy ale jest gdzie spac i gdzie ugotowac. Zrobili mi wprowadzenia na budowe bo wszystko po angielsku wiec bez problemow i opoznien. Pracuje godziny kotre byly obiecane wiec wszystko sie pokrywa z wczesniejszymi rozmowami. Genralnie polecam

@Supspec

A na jakie stanowisko i w jakiej miejscowości pracujesz? Wypłaty masz co tydzień?

Aleksander

Pracuje dla Warda od prawie roku. Przyjechalm z podstawowym angielskim i troche sie obawilam czy dam rade. Trafilem na super ekipe, w 4ke wynajmujmy dom i samochod. Od poczatku wszystko jasno wyjasnione, bez niespodzinek. W razie jakis niejasnosci wystarczy zadzwonic i we wszytskim pomoga. Pracy duzo dla tych co sie znaja na robocie i przejechali pracowac a nie chlac. Ja tam jestem z nich zadowolony z warunkow i kasy.

Agata
@Aleksander

Z tym angielskim, to nastąpiła poprawa jakaś? W sensie praca pozwala na to aby język lepiej rozwinąć i poznać?

@Aleksander

Jak wyglądała sytuacja z narzędziami i ubraniami? Czy potrzebowałeś ze sobą czy firma je zapewniała? Mam propozycję wyjazdu ale widzę na jednych ofertach zapewniają na drugich nie.

Andy

Pracowałem z Ward Personnel przez pewien okres w okolicy Cork, jako elektryk. Wszystko było załatwione przed wyjazdem. Chłopaki pomogli mi na rozmowie kwalifikacyjnej przez video chat z przyszłym pracodawca. Wszystko tak jak było umawiane przed wylotem, pokrywało się z realiami. Ja polecam bardzo ta agencję!.

@Andy

Czyli na miejscu też było wszystko ok? Agencja gwarantowała jakąś kwaterę?

Andy
@Teresa

W moim przypadku tak, miałem wynajęty pokój u bardzo miłej pani, Irlandki i dzięki temu mogłem podszkolić język.

Cieśla

Pracowałem jako Cieśla szalunkoway dla Warda, dobra organizacja, dużo godzin, dobre wypłaty, pomagają w organizacji pobytu. Ja polecam Worda

@Cieśla

To ile godzin miesięcznie robicie skoro ich tak dużo?

Witam, ktoś tutaj siedzi w Cork jako magazynier i mógłby się wypowiedzieć coś na temat pracy? Czy jest sens pracować tam długoterminowo?

Małpka
@Nowy

Też jestem ciekawy i czy trzeba znać język

DS

Pracuję dla agencji o pół roku w Dublinie. Jestem bardzo zadowolony z pracy oraz z współpracy z agencją wszystko jest jasne i przejrzyste mieszkam w domu wynajmowanym przez agencję jeżdżę samochodem wyjmowanym przez agencję i jestem z tego bardzo zadowolony nigdy nie było żadnych problemów. Wiem za co i kiedy płacę. Biuro działa bardzo sprawnie jeśli mam jakieś pytania wystarczy telefon lub e-mail do agencji i prawię natychmiast mam odpowiedź. Polecam dla osób które dopiero zaczynają pracę w Irlandii i naprawdę chcą pracować. Bo dla takich którzy chcą żeby ich traktowano jak " panów i władców stanowczo odradzam"

@DS

Super ze zapewniają Ci transporty i mieszkanie, a jakie są warunki konkretniej? Mieszkacie w wieloosobowym pokoju czy w jakimś domu? Jak to jest? I co z posiłkami? Macie dietę czy jakieś bony?

Zostaw merytoryczną opinię o Ward Personnel Limited - Cork

• Jak się pracuje w Ward Personnel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ward Personnel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ward Personnel Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 43 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ward Personnel Limited