Ward Personnel Limited

Opinie o Ward Personnel Limited

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio

Goral

Pracowalem z kilkoma agencjami pracy, ale Ward Persnnel jest chyba najlepsza, chłopaki odbierajA z lotniska i pomagaja ze wszystkimi sprawami, zakwaterowanie w normalnych domach a nie jakiś barakach jak kiedyś miałem przygode z inna agencja,ja osobicie polecam

AK

Witam, miałem przyjemność pracować dla tej firmy w Dublinie. Od kilku lat miałem do czynienia z różnymi agencjami pracy, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Nie pracowałem długo, bo musiałem pilnie zjechać do Polski, ale moje doświadczenie z tą firmą jest bardzo dobre. Jeśli uda mi się uporządkować sprawy, na pewno tam wrócę. Szczególne uznanie dla Pana Jakuba- pełna profeska! Można na Niego liczyć- zawsze chętny do pomocy. Odebrał mnie z lotniska (sb wieczorem), miałem załatwiony nocleg i transport do pracy. Pomaga we wszystkich sprawach, które muszą być załatwione na starcie. Nie jest to opinia pisana przez pracownika Ward P., ani na zlecenie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających.

Chyba tu wrócę...

Miałem przyjemność pracować w Dublinie,na nowej inwestycji,jest to Zakład Farmaceutyczny,wieszaliśmy kanały wentylacyjne.Atmosfera w pracy niezła,Irlandczycy mentalnie podobni do nas,ale mądrzejsi pod wieloma względami...Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne,nie miałem niespodzianek.Tak,jak było uzgodnione,tak się odbyło.Jechałem do Irlandii pierwszy raz,musiałem zabrać kasę na start tj.kwatera(450 E =50 Kaucja) i Safe Pase(ok.400 E)Byłem w wielu miejscach i wiem,że ściemniacze i lekkoduchy nie będą w Irlandii mieli łatwo,wypłaty co tydzień,to bardzo łatwy pieniądz do wydania,jednak życie singla nie jest tanie...Szybko doszedłem do wniosku,że tu nikt nikogo nie prowadzi za rączke,niektóre sprawy należy poprowadzić samemu,co nie znaczy,że firma olała nas.Generalnie nie narzekam,wróciłem z kasą,zdrowy,praca ok.najbardziej irytującą rzeczą były przeróżne szkolenia BHP,aż do przesady,wprost męczące,ale tak tutaj już jest...

Jakub Nowy wpis

Spoko agencja, nie ma się do czego przyczepić. Kontakt z firma jest praktycznie cały czas, kasa i godziny się zgadzają, z tego co słyszałem pomagaja tez znaleść pokój na miejscu, ja nie potrzebowałem bo przyjechałem do znajomego. Polecam ich, szczególnie jesli jest to kogoś pierwszy wyjazd na granice.

Kandydat

Mam pytanie jak aktualnie wygląda sytuacja w tej agencji pracy opłaca się wyjeżdżać do Irlandii? Czy pomagają przy załatwieniu różnych spraw i mieszkania ? Jak ogólnie jest z tymi wypłatami u nich ?

@Pracownik

Szczerze. Nie znasz języka, nie masz zapasu pieniędzy na miesiąc... Nie przyjeżdżaj. Radzę się dwa razy zastanowić. Jak masz jakieś pytania wal śmiało.

@Adonis

Okej rozumiem ale ogólnie mi chodzi o zarobek i żetelność tej agencji bo język na poziomie komunikatywnym czy po prostu to co mówią to czy tak jest czyli z ogarnięciem mieszkania

@Adonis

A po co mi pieniądze aż na miesiąc? Tyle się czeka przed rozpoczęciem pracy?

Ilona Nowy wpis
@Adonis

Ale to na jakim poziomie trzeba znać język, aby móc już tutaj swobodnie wyjechać i pracować w tej firmie?

Piotrek Nowy wpis

Ward jest najpewniejszy, przyleciałem do Dublina na inna ofertę z innej agencji, która okazała się jakąś wielka pomyłka. Chłopaki z Warda bardzo mi pomogli, znaleźli zakwaterowanie i prace, Mieszkanie, rachunki i auto oczywiście dzielone na współlokatorowi każdy płaci swoja cześć. Godziny tak jak oferowane czyli podstawa 39 i nadgodziny, mozna zarobić i odłożyć. Auto wynajęte na cały tydzień wiec w weekend można zwiedzać.

pytanie Nowy wpis
@Piotrek

A co robisz i jaka stawka na start ?

Mateusz

Polecam tą agencje. Zakwaterowanie w normalnych warunkach , pieniążki zawsze na czas, kiedy miałem jakieś pytania do firmy bardzo szybko odpowiadali. Polecam

Ilona
@Mateusz

i zakwaterowanie jest opłacone w całości przez agencję, firmę? :) czy trzeba sobie samemu opłacić?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ward Personnel Limited? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik Fizyczny
Zbyszek

Bardzo fajna agencja, cały proces od rozmowy telefonicznej do wyjazdu na wyspę przebiegł bardzo szybko, jakoś 2tygodnie. Maja świetne oferty dla doświadczonych elektryków, poleciłem swojemu koledze żeby zaaplikował u nich o prace i w przyszłym tygodniu dolatuje do mnie. Firma pomaga ze wszystkim także nie ma się o co martwic, nawet bez języka chłopaki u nas pracują i nie narzekają. Polecam

@Zbyszek

A jak zakwaterowanie? Warunki są w miarę dobre?

Łukasz
Kandydat

To ile średnio można zarobić w tej firmie na stolarni?

Supspec

Ogolnie polecam ta agencje. Prace zalatwili zakwaterowanie na spoko poziomie wiadomo nie sa to luksusy ale jest gdzie spac i gdzie ugotowac. Zrobili mi wprowadzenia na budowe bo wszystko po angielsku wiec bez problemow i opoznien. Pracuje godziny kotre byly obiecane wiec wszystko sie pokrywa z wczesniejszymi rozmowami. Genralnie polecam

@Supspec

A na jakie stanowisko i w jakiej miejscowości pracujesz? Wypłaty masz co tydzień?

Maczeta

Może i dla ludzi którzy nie mają żadnych perspektyw nawet w Polsce to ta firma jest ok ale po krótkim zapoznaniu się to wychodzi że to co miało być na miejscu to odległa zeczywistosc do każdego słowa które mówią trzeba dołożyć dwa następne mieszkanie za 450euro miesięcznie ok nie ma tragedii przyjeżdżasz a tam robi się nie tylko 500e ale i własny wywóz (usunięte przez administratora) zakup ropy żeby było ciepło gazu żebyś mógł ugotować jedzenie kpina a najlepsze na koniec kwity od wypłaty są tak nie jasne że pracując 66 g tygodniowo zarabiasz 750 e Netto minus mieszkanie i inne opłaty a pracując jako elektryk najlepiej jak byś miał zawód wyuczony ślusarz metalo plastyka Wielka lipa firma porażka totalna poznałem dużo ludzi na projekcie i ci normalni po pierwszej wypłacie wrócili do domu a ci co do niczego się nie nadają i nie mają żadnych perspektyw i nic nie potrafią to tam pracują więc jeśli ktoś pisze tutaj że jest super i jest ok to tak może być ale tylko tutaj bo firma usuwa negatywne opinie

@Maczeta

750e mało?

Polak z Dublina
@Maczeta

Pan maczeta chyba nie wie jak wygląda życie, nie pracowałem nigdy dla tej agencji bo mam pracę i pracuje i w Irlandii od 10 lat, ale pan maczeta coś nie jasno tu pisze, jak można płacić za olej i za gaz żeby mieć ciepło w Irlandii albo. Ogrzewanie jest na gaz. Albo na olej albo na prąd..a nie połączenie olej i gaz. Bzdura, koszty życia w Irlandii przez ostatnie lata się zmieniły wynajcie pokoju samemu to koszta ok 650-700e na miesiąc plus rachunki jakby chciało się samemu wynająć. A znaleźć pokój w Dublinie to jak szansa wygrania w lotto.

@Polak z Dublina

Ile trzeba zarabiać aby godnie żyć w Irlandii?

@Polak z Dublina

Ile trzeba zarabiać aby żyć w Irlandii 3 osobowa rodzina?

Tomi
@Paweł

Za 66 godzin minus media to jak na Irlandię raczej mało

Aleksander

Pracuje dla Warda od prawie roku. Przyjechalm z podstawowym angielskim i troche sie obawilam czy dam rade. Trafilem na super ekipe, w 4ke wynajmujmy dom i samochod. Od poczatku wszystko jasno wyjasnione, bez niespodzinek. W razie jakis niejasnosci wystarczy zadzwonic i we wszytskim pomoga. Pracy duzo dla tych co sie znaja na robocie i przejechali pracowac a nie chlac. Ja tam jestem z nich zadowolony z warunkow i kasy.

Agata
@Aleksander

Z tym angielskim, to nastąpiła poprawa jakaś? W sensie praca pozwala na to aby język lepiej rozwinąć i poznać?

@Aleksander

Jak wyglądała sytuacja z narzędziami i ubraniami? Czy potrzebowałeś ze sobą czy firma je zapewniała? Mam propozycję wyjazdu ale widzę na jednych ofertach zapewniają na drugich nie.

Jak szefostwo w Ward Personnel Limited traktuje ludzi?

Andy

Pracowałem z Ward Personnel przez pewien okres w okolicy Cork, jako elektryk. Wszystko było załatwione przed wyjazdem. Chłopaki pomogli mi na rozmowie kwalifikacyjnej przez video chat z przyszłym pracodawca. Wszystko tak jak było umawiane przed wylotem, pokrywało się z realiami. Ja polecam bardzo ta agencję!.

@Andy

Czyli na miejscu też było wszystko ok? Agencja gwarantowała jakąś kwaterę?

Andy
@Teresa

W moim przypadku tak, miałem wynajęty pokój u bardzo miłej pani, Irlandki i dzięki temu mogłem podszkolić język.

Cieśla

Pracowałem jako Cieśla szalunkoway dla Warda, dobra organizacja, dużo godzin, dobre wypłaty, pomagają w organizacji pobytu. Ja polecam Worda

Ilona
@Cieśla

To ile godzin miesięcznie robicie skoro ich tak dużo?

Nowy
Kandydat

Witam, ktoś tutaj siedzi w Cork jako magazynier i mógłby się wypowiedzieć coś na temat pracy? Czy jest sens pracować tam długoterminowo?

Małpka
@Nowy

Też jestem ciekawy i czy trzeba znać język

DS

Pracuję dla agencji o pół roku w Dublinie. Jestem bardzo zadowolony z pracy oraz z współpracy z agencją wszystko jest jasne i przejrzyste mieszkam w domu wynajmowanym przez agencję jeżdżę samochodem wyjmowanym przez agencję i jestem z tego bardzo zadowolony nigdy nie było żadnych problemów. Wiem za co i kiedy płacę. Biuro działa bardzo sprawnie jeśli mam jakieś pytania wystarczy telefon lub e-mail do agencji i prawię natychmiast mam odpowiedź. Polecam dla osób które dopiero zaczynają pracę w Irlandii i naprawdę chcą pracować. Bo dla takich którzy chcą żeby ich traktowano jak " panów i władców stanowczo odradzam"

Anna
@DS

Super ze zapewniają Ci transporty i mieszkanie, a jakie są warunki konkretniej? Mieszkacie w wieloosobowym pokoju czy w jakimś domu? Jak to jest? I co z posiłkami? Macie dietę czy jakieś bony?

Piotr

Polecam Warda za rodzaj umowy, dobre warunki pracy i komunikacje w Polsce i na miejscu, sa bardzo pomocni. Uważam, że na plusy zdecydowanie zasługują wynagrodzenie i swobodna atmosfera pracy.

Wiktoria
@Piotr

o jakim stanowisku piszesz ze takie dobre warunki na nim są? umowa to etat ze jestes z niej zadowolony?

Doświadczony izoler.
Kandydat

Jak to wygląda z zakwaterowaniem? Czy firma opłaca, a potem np odciąga za mieszkanie z wypłaty czy na start samemu trzeba sobie opłacić? I czy transport z Polski do Irlandi na swój koszt? No i co jeśli ktoś nie ma safe passa?

Mateusz_ K

Z Wardem pracuje juz ponad rok, w zeszlym roku w czasie pandemi zadzwonilem i juz tydzien pozniej wyjezdzalem do pracy. Od samego poczatku pomagaja wszystko zalatwic, te irlandzkie pesele czy jakies inne dokumenty, mega fajnie ze pracownicy mowia po polsku, dom dziele z 2 innymi polskimi pracownikami takze tez jest kim pogadac, pokój porzadny , czysty i najwazniejsze pojedynczy. Polecam, szczegolnie jak ktos chce odpoczac od żony :D

Tylko_Legia

Polecam agencje. Nie mam jezyka, wszystko pomagaja zalatwic- pokoj, PPS, dojazd do pracy. Dobry kontakt z koordynatorami i z administracja, chlopaki na kwaterze tez wporzadku. Pieniadze w kazdy piatek, narazie nie mam zastrzezen.

@Tylko_Legia

Gdzie robisz tam? Jaka kasa?

W Ward Personnel Limited trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Budowlany. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Monter
Kandydat

Witam czy ktoś pracował jako monter rusztowań z tej agencji.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ward Personnel Limited - Cork

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Ward Personnel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ward Personnel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ward Personnel Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 23 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ward Personnel Limited