JobXion B.V.

Opinie o JobXion B.V.

Czasami to powiedźcie ile takich przypadków było i jak długo szukacie mieszkań w Rotterdamie np. czy wy kiedykolwiek jesteście winni czegokolwiek bo zawsze macie wytłumaczenie i myślicie ludziom oczy

Szanowny Panie, Rotterdam i Amsterdam są dwoma miastami, w których najtrudniej jest znaleźć mieszkanie lub pod wynajem. Regularnie zderzamy się z problemem, że właściciel wycofuje się z umowy, kiedy dowiaduje się, że jego lokal miałby służyć pracownikom agencji. I oczywiście nie uciekamy od odpowiedzialności. Miłego dnia.

pracownik GMC

a kto wymyślił podwyżki po przepracowania ---tych niby 1050 godzin i gdzie one są? czy ktoś zna odpowiedź!

@pracownik GMC

W tej sprawie najlepiej rozmawiać z koordynatorkami i ich przełożonymi :)

Pawel

Pracowałem dla Jobxion 14 tygodni ,podjąłem współprace bo firma płaciła na czas ,poprzednie biuro pracy wypłaty płaciło z dwu lub trzy tygodniowym opużnieniem .Praca miała być na długi okres czasu tak mnie zapewniano duży projekt i duża firma.Pomyliłem się bo po 14 tygodniach praca się skończyła ,tak jak dla wielu pracowników Jobxion bo zima wszystkich zaskoczyła.Uratował mnie długi okres pracy w poprzednim biurze ,zostałem bezrobotnym na zasiłku UWV .Mieszkam na stałe w Holandii więc powrót do Polski był niemożliwy ,inni pracownicy Jobxion tak się ratują by przetrwać zime.Jobxion powinno zacząć wspólprace z poważnymi firmami i unikać tych które pozbywają się pracowników jak śmieci.Chcecie być Flex dla firm ale zacznijcie szanować starych doświadczonych pracowników .Mam nadzieje że jeszcze będziemy współpracować.Pozdrawiam.

@Pawel

Panie Pawle, Rzeczywiście - zima zaskoczyła w tym roku niektórych naszych Klientów. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję razem pracować. Wszystkiego dobrego!

mirek

witam Pracowałem w Jobxion przez 3 tygodnie co do płacy nie mam zastrzeżeń wypłata na czas tylko niestety nie płacą kilometrówek to Aktualnie zalegaja mi za 2 tygodnie . Kontaktowałem sie z koordynatorem Moniką juz po pierwszej wypłacie obiecała ze dostanę wyrównanie ---oczywiście dostałem ale za ostatni tydzien tylko -------pisałem kilka razy jednak moje pytania pozostały bez odpowiedzi. co do zakwaterowania Rotterdam warunki fatalne --- strach wejśc pod prysznic nawed w klapkach---materace żółte ze starości słowem katastrofa.

@mirek

Panie Mirku, Jeśli jest kłopot z kilometrówkami, wszystko będzie wyrównane. Niestety - nasz nowy system wciąż ma problemy. W Rotterdamie szukamy lepszego mieszkania (to wynajmujemy). :( Mamy nadzieję, że na kolejny projekt trafi Pan np. do Tilburga albo Nijmegen :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w JobXion B.V.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Artek. warszawa

witam. Aplikowałem o prace u was jako elektryk .... no przyznajke że opinie ... nie za bardzo zachecaja do wspołpracy ... ale teżwidze że wszystko mimo wszystko jest jawne i kazdy może swobodnie sie wypowiedziec .... no to jest mega plus, ... ale widze że kilometrówki totoalnie nie ogarnaiacie ... po tylu wiadomosciach i niezadowoloniu czas by cos zmienic . prosiłbym o opinie ludzxi którzy sa zadowolenie ,, aby oniu też cos powiedzieli ,,, a panie z bióra .. chyba tak patrzać na posty czas pewne rzeczy ogarnac ... bo troche za dużo tych złych postow... pozdrawiam ,,, narazie jestem 50/50 z decyzja czy zacząc pracowac dla tej firmy ...

@Artek. warszawa

Panie Arturze, Rzeczywiście - nie ukrywamy niczego. Jedną z wartości dla nas jest otwartość. Jak coś robimy dobrze, to się tym chwalimy. Jak coś robimy źle - to chcemy to poprawić. Np. z kilometrówkami jest już lepiej. Warunki mieszkaniowe oferujemy coraz lepsze. Itp. itd. Jeśli się Pan zdecyduje - zapewniamy, że będzie Pan zadowolony. Zapraszamy. I dziękujęmy za rozsądną opinię.

Pracowity

Powiem dosłownie oszusci, sciemniacze itd, ludziska prosze was , pracujac tam nie macie zadnych skladek w holandii oplacanych. Jestescie poprostu oddelegowani z Polski tak samo jak byscie mieli firme w Polce a pracowali w Holadnii na a1!!! Tylko ze na a1 jest od 27 euro zwyz a u nich 11.40e b. masakra + dodatki a to po to zeby wam oczy zamydlić!!!

@Pracowity

Szanowny Panie Pracowity, Wszystkie nasze działania są zgodne z holenderskim prawem, a pracownicy są zatrudniani w oparciu o tamtejsze przepisy prawa pracy. Nie ma mowy o żadnym oddelegowaniu z Polski. Dla pracowników na fazie A opłacane jest ubezpieczenie zdrowotne. Po przepracowaniu odpowiedniego czasu, przechodzi się na drugą i trzecią fazę. Mamy setki zadowolonych pracowników. :)

bryk
@JobXion B.V.

To co robicie nie jest zgodne z prawem pracy i przepisami w Holandii , mało to kontroli mieliście ostatnio , podesłać wam coś??

@bryk

Panie Bryk, Holandia jest krajem, który przykłada bardzo dużą uwagę do przestrzegania przepisów. Jeśli widzi Pan jakiekolwiek nieprawidłowości - proszę porozmawiać najpierw z koordynatorką, a potem z menedżerem. Dziękujemy za troskę w kwestii kontroli. Kolejne nie wykazują niczego niezgodnego z prawem. Miłego dnia. :)

Henry

@Henry

Co roku ponad 500 fachowców na nas polega.

W. W.
@Henry

"Henry 25.11.2018 15:25 Podpowiedzcie czy można polegać na nich będąc już za granicą? Trochę słaby mam język ang." Henry czesciej uzyskasz pomoc od ktoregos wspollokatora na mieszkaniu lub wspolpracownika na budowie niz od ktoregokolwiek koordynatora. Jezeli mowa o jezyku obcym niestety w pracy nikt z pracowników Jobxion za Ciebie nie bedzie rozmawial. Dlatego wazne jest do jakiej ekipy trafisz. W najgorszym przypadku bedziesz sam w Teamie holenderskim. (Warto wiedzieć nie na kazdej budowie holendrzy chca rozmawiac po angielsku lub w innych obcych jezykach, wiec zeleca się nauke holenderskiego)

@W. W.

A dla naszych pracowników zapewniamy kurs holenderskiego :)

W. W.

Firma JobXion jest biurem posrednictwa pracy tymczasowej. Jak sama nazwa wskazuje nikomu nie gwarantuje sie stalego zatrudnienia. Jednakże osoby rzetelne i wykwalifikowane moga spokojnie liczyc na dłuższą współpracę. Zdarzaja sie niestety sytuacje gdzie pracownicy zawalaja swoje projekty bo co poniedziałek chodza "niewypoczęci" do pracy lub ich nastawienie i motywacja sa nie do zaakceptowania przez firmy budowlane w ktorych pracujemy. Nastepstwem utraty projektu jest obarczanie koordynatorki ze to wina JobXion. Wcale mnie nie dziwi ze koordynatorki wybiorczo rozmawiaja z ludzmi bo wielu dzwoni z takimi pierdolami, ze szkoda o tym wspominac. Warto wspomnieć dziewczyny w biurze staraja sie czesto bardziej pomoc niz zaszkodzic. Na przyklad nie masz prawa jazdy probuja znaleźć dla Ciebie wspolpracownika z autem i uprawnieniami. Szukaja projektow blisoko miejsca zamieszkania. Masz problemy z komunikacja jezykowa w pracy probuja dac Cie do ekipy w ktorej jest ktos mowiacy po polsku i angielsku niemiecku lub holendersku. A jesli komus nie chce się pracowac dla JobXion z roznych przyczyn jest bardzo duzo innych agencji pracy wiec mozna szukac szczescia gdzies indziej. Podsumowując w Jobxion jest bardzo duzo pozytywnych aspektow ale i niestety zdarzaja sie nieprzyjemne sytuacje ( ale o tym innym razem). W firmie jestem od Wiosny 2017 i ani jednego dnia nie mialem zastoju. Zawsze na czas jest wynagrodzenie plus dodatki. A z czasem dostaje sie tygodniowki z gornego przedzialu. Dla zainteresowanych polecam Jobxion. Lubię atmosferę w JobXion B.V. za: Lekcje języka holenderskiego

@W. W.

Dziękujemy. Jest dokładnie tak, jak Pan napisał. W żadnej firmie nie jest tylko czarno albo tylko biało. Ważne, żeby robić wszystko, żeby było jak najlepiej. :) Dank U wel!

Filip Poznań

Porządna firma pośrednicząca, przede wszystkim wynagrodzenie na czas, ciekawe projekty i świetne nastroje interpersonalne. Przepracowałem tam na kilku projektach w ciągu niespełna roku - polecam.

@Filip Poznań

Dziękujemy :)

W B

Pracuję dwa lata w firmie JobXion praca jest ok projekty długoterminowe jeden miałem roczny dwa następne po 6 m-cy, wypłata na czas,koordynatorki ok i na dodatek ładne nie było problemów z odbieraniem telefonów współpracowałem z Emilką,Olą,Moniką wszystko w wielkim porządku .Te złe komentarze piszą chyba tylko nieudacznicy którzy nie potrafią się znaleźć za granicą i nie potrafią się dostoswac do warunków pracy w Holandii.Ludzie którzy nie chcą dac od siebie nic a wymagają cudów nigdy nie osiągną sukcesu w Holandii.Firma JobXion zapewnia darmową naukę języka holenderskiego,kurs pwadzony jest we wspaniałej atmosferze przez panią Anie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Stasiek

Firma wielka lipa, do kitu projekty, bałagan, bardzo dalekie dojazdy na projekty. Nie polecam.

@Stasiek

Panie Stanisławie, Nie zgadzamy się z Pana opinią. Jeśli chce nam Pan przekazać szczegóły prosimy o bezpośredni kontakt z polskim marketingiem.

bartek

a ja jeszcze pracuje jobxion może kasy nie ma najlepszej ale za to panie tzw. koordynatorki są bardzo sexy mrrrrrrr szkoda że tak rzadko odwiedzają podopiecznych taka jedna bardzo mi się podoba a wracając do tematu pracy w agencji to najlepiej mają tylko te osoby które mają długie projekty na pewno są też dobrzy specjaliści których pracodawca będzie potrzebował na długi okres czasu bo pokazali klasę pewnie też mają dobrą opinie ja takich ludzi szanuję jedynie szkoda mi tego że joxbxion nie potrafi docenić takich osób wiadomo że zawsze kilka eu więcej na solaris to mile zaskoczenie a tak to wszyscy do jednego worka znam to z opowiadań kolegów więc nie dziwo że dobrzy fachowcy odchodzą może kiedyś agencja to doceni że kilka groszy dołożyć chłopakom po to aby mieć flote specjalistów i dobrą opinie bo to chyba ważne w tej branży taka malutka inwestycja w wizerunek firmy musicie o tym pomyśleć myślę że tym sposobem można zatrzymać wielu dobrych w swoim fachu ja powoli kończe przygodę z jobxion ponieważ nie osiągnołem zamierzonego celu no ale cóż tak bywa jak nie ma sie odpowiedniego doświadczenia

@bartek

Panie Bartku, Dziękujemy za miłe słowa o naszych koordynatorkach :) Rzadko bywają, bo mają dużo pracy. Wracając do płac - fachowiec po przepracowaniu u nas 1050 godzin może przejść na II fazę. W uzgodnieniu z Klientem - często też proponujemy III fazę. Ostatnio były przynajmniej 2 takie przypadki. Tak naprawdę Panów pensje - płaci klient i to on musi się zdecydować na wyższą stawkę. Pozdrawiamy

emeryt

pomidor ty chyba nowy w job- fiction zarobki nigdy nie były wysokie dla pracowników dla jobxion są ok ty dostajesz ok 50% tego co oni biorą za ciebie po drugie specjalista czy pomocnik wypłata na jednym poziomie koordynatorki nie zawsze były ok ale to zrozumiałe każdy chce mieć święty spokój a nie czyjeś problemy najlepiej nic nie robić nie robić sobie wrogów tylko zarabiać pieniądze po za tym rotacja z projektami z ludzmi tak że jobxion nie jest dobrą agencją jeżeli już się czegoś szuka to trzeba czytać opinie dzwonić i wypytywać innych jak jest i czy warto podejmować prace ja po kilku latach pracy w jobxion odradzam dla fachowców

@emeryt

Panie Emerycie, Chyba nie było tak źle, skoro pracował Pan z nami kilka lat. ;) Szkoda, że ma Pan złe odczucia. Naszym pracownikom zapewniamy jak najlepsze warunki pracy, zakwaterowania i płacy. Jeśli z czegoś był Pan niezadowolony, należało od razu sprawę rozwiązać. Koordynatorki starają się rozwiązać każdy problem, najszybciej jak się da. Stawki, które proponujemy wynikają z budżetów, jakie mają nasi klienci. Co do zarobku agencji - to normalne, każda firma zarabia. Z naszej prowizji opłacamy serwis, narzędzia, sprzedaż, płace pracowników i rozwój zatrudnionych przez nas fachowców. Mamy nadzieję, że Pan to rozumie. I jeszcze będzie polecał naszą agencję.

Tomato

Witam.Ja z kolei chcialbym pochwalic agencje Jobxion,bo sa wyplacalni...Wyplaty zadowalajace,Wszystko na czas,bez zadnych problemow,nie trzeba sie prosic tygodniami o jakas sprawe,jak w innych agencjach..Rzetelna firma.Rowniez chcialbym pochwalic Pania koordynator Agnieszke z projektu w Terneuzen..Wszystko mozna z nia zalatwic,nie trzeba sie prosic,odbiera tel i widac ze kobieta sie stara...Malo juz takich koordynatorow i agencji,co wykona swoj obowiazek,a nie bedzie mruczyc pod nosem,iz musi wykonywac swoja prace..Jak i Pania Agnieszke,tak samo polecam firme Jobxion!! :)

Agnieszka
@Tomato

Dziekuje za Wspolprace I cieple slowa, tak jak rozmawialysmy gdyby .... jest Pan zawsze mile widziany u nas A jak na razie zycze wszystkiego dobrego oraz powodzenia ! Agnieszka JobXion

@Tomato

Panie Tomato, Dziękujemy. Dla takich komentarzy warto pracować :) Miłego weekendu od JobXion

Tomato

Witam.Ja z kolei chcialbym pochwalic ta agencje..Dobrze placa,zawsze na czas,co poprosisz to ogarna;nie trzeba tygodniami pisac do nich..Pochwale tez pania koordynator Agnieszke z projektu w Terneuzen..Malo juz takich koordynatorow co naprawde zalatwia co trzeba,na czas i bez mruczenia pod nosem,iz musza wykonywac swoja prace...Oby takich ludzi jak ona,nie zabraklo a kazdy bedzie zadowolony. Polecam Jobxion. :)

Czarny

Mam pytanie do Jobxion , czy płacicie kilometrówki również za dojazd do pracy w sobotę, czy sam muszę pokryć koszty dojazdu i powrotu w sobotę , z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

@Czarny

Szanowny Panie Czarny, Firma płaci za kilometrówki dojazdu z miejsca zakwaterowania na budowę wg odległości wskazanej przez Google Maps. Stawka to 0,19E za kilometr. Za sobotnie zjazdy niestety nie płacimy :(

Czarny
@JobXion B.V.

Witam ,ponowię pytanie jeszcze raz , a więc czy firma płaci kilometrówki za dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy i z pracy do miejsca zakwaterowania w sobotę ,myślę że powinna skoro w sobotę pracuję również dla agencji. Pozdrawiam

@Czarny

Szanowny Panie, Jeśli pracuje Pan w sobotę na zleccenie agencji, to zarówno wypełnia Pan normalnie godzinówki, jak i dostaje wszystkie należne świadczenia - w tym kilometrówkę.

Prawdziwy Rafał

Wiadomość z dnia 11.05.2018 19:39 podpisana jako Rafał S. nie jest moją prawdziwą wypowiedzią i nie podpisuje się pod nią

Oszukany

Nie warto brać udziału w projektach przez agencję jobxion. Niedawno wróciłem z Holandii ,obiecywali pracę na trzy miesiące , mam to wszystko na umowie , załatwili mi pracę na dwa dni , mieszkanie tragedia ,nic nie było. Internetu , miejsca parkingowego , instalacja na wierzchu ,strach było czegokolwiek dotykać , .Pracownicy ich nie interesują , aby zapchajdziura , nie polecam!!! ????????????

@Oszukany

Szanowny Panie Kamilu, Jest nam niezwykle przykro w zaistniałej sytuacji. Naprawdę chcielibyśmy, aby Pan dla nas pracował. I mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nasze drogi się skrzyżują. Co do mieszkania - mieszkał Pan w starym budownictwie. Takie są niestety uroki Rotterdamu. Lokal wynajmujemy, więc niewiele możemy zrobić sami, żeby poprawić warunki. Dopiero udało nam się zdobyć zgodę zarządcy na montaż internetu. W domach, które należą do nas, warunki są dużo lepsze - w tę stronę teraz zmierzamy. Przepraszamy. Po prostu, po ludzku. Pragniemy Pana zapewnić, że jest Pan dla nas ważny. Dziękujemy za Pana opinię. Przyczyni się ona do tego, że kolejne nasze projekty będą lepsze. Miłego dnia PS. Skąd wiemy, że to Pan? W tej chwili pracuje dla nas ponad 130 fachowców z Polski. Sytuacje takie jak Pana są marginesem.

Rafał S.
@JobXion B.V.

Marginesem? A może marginesem nazwiecie to, że Pani Emilia ustawia swoich zapchajdziurców pod siebie i zwalniacie pracownika tylko dlatego, że stary robotnik wraca z wakacji? Jakby tego było mało to w pierwszym ytelefonie otrzymałem od was informacje, że się nie sprawdzam i że pracodawca mnie nie chce, a poźniej okazało się po rozmowie z pracodawcą, że to Pani E. dzwoniła wcześniej i informowała, że w moje miejsce przyjedzie ktoś inny. Jednym słowem padaka niepolecam bardzo chyba, że szukacie pracy na chwile. Ja zostalem zwolniony za nic i w odpowiedzi dostałem kupę kłamstw... Agencja zgoniła winę na pracodawce, który notabene nic do mojej pracy nie miał. Ovsadzanie stanowisko swoimi ludźmi....

@Rafał S.

Powyższa opinia nie nalezy do mnie i proszę jej nie brać na serio.

@Rafał S.

Nie podpisuje się pod tą wypowiedzią nie są to moje słowa i prosze icj nie brać na serio

@Oszukany

Powyższa wiadomość z dnia 11.05.2018 19:39 nie jest wysłana prze ze mnie i njie podpisuje się pod nia

Prawdziwy rafał
@Rafał S.

To nie moje słowa nie podpisuje sie pod nimi

M.S.

agencja w sumie spoko tylko te ciągłe przeprowadzki...

@M.S.

Taka specyfika pracy w tej branży. :( Ale na szczęście mocno pracujemy nad jakością zakwaterowania. Pozdrawiamy i dziękujemy za opinię

swirus

witam narzekacie jak tu byliscie to kradniecie demolujecie mieszkania cpacie a puzniej macie problem dlatego takich idiotow tzeba emilinowac ja tu pracuje juz ponad rok i jestem zadowolony fakt mozna by pare zeczy poprawic ale tzeba rozmawiac z ludzmi a nie ich obrazac to sie wszystko zalatwi czyz nie pozdrawiam S.

@swirus

Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana opinię. Ciągle staramy się poprawiać to, na co mamy wpływ. I zgadzamy się, że najważniejsza jest rozmowa.

Zostaw merytoryczną opinię o JobXion B.V. - Holandia

• Jak się pracuje w JobXion B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy JobXion B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobXion B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JobXion B.V.