Lingo Novo Sp. z o.o.
counter
Karol Nowy wpis

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy? Na jakie zarobki mozna liczyć?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Mikołaj Nowy wpis
@Karol

W ogłoszeniach o pracę: https://lingonovo.pl/pracuj-z-nami/ jest mowa o minimum 1500zł. Wynagrodzenie pewnie jest mocno uzależnione od wypracowanych godzin. Atmosfera? Raczej praca zdalna, więc sam sobie ustalasz atmosferę. Może ktoś jeszcze podzieli się swoja opinią?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Maja Nowy wpis

Tak, to lekcje online. Praca zdalna. Dwustopniowa rekrutacja: po przesłaniu dokumentów rozmawiasz z rekruterem, potem umawia ci on lekcję próbną, a jeśli przejdziesz dalej, to rozmawiasz z szefem. Piszę o Lingo Novo Kraków, możliwe, że Bydgoszcz to kolejna filia.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Beata

Do pracy w Lingo Novo w Bydgoszczy poszukiwany jest aktualnie lektor języka obcego (praca w domu) - szczegóły znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/lingo-novo-sp.-z-o.o.;pr Co sądzicie o tej ofercie? Czy ktoś z Was już aplikował? Na czym dokładnie polega ta praca - czy są to korepetycje udzielane online? Będę wdzięczna za każdą opinię.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Zostaw opinię o Lingo Novo Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Lingo Novo Sp. z o.o.