Opinie o KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kraków

Szczerze, nie polecam KION w Kołbaskowie. Pracuję kilka lat i z minuty na minutę jest coraz gorzej, chociaż dziwię się, ze może być bardziej ch…. Problemy nie są rozwiązywane, tylko szukanie winnych (NIEWINNYCH) osób, spychologia pełną gębą. Głównie zarząd, bo ryba psuje się od głowy, bez kompetencji, brak jakiegokolwiek minimum (nie tylko w podejściu biznesowym, ale także czysto ludzkim), agresywny styl zarządzania, brak szczerości, zaufania do pracowników, jakiejkolwiek współpracy. Każdy kto ma choć trochę oliwy niech się trzyma z daleka. Firmę tworzą ludzie, a takiego zakłamania i(usunięte przez administratora) nigdzie nie widziałem. Zresztą nie planuje zostać na dłużej. Firma ŻART

Nie polecam rekrutacji do firmy KION. Po wstępnej rozmowie miała być odpowiedź do 2 tygodni niezależnie czy pozytywna czy negatywna. Nie został wysłany nawet e-mail a minął miesiąc. Totalny brak profesjonalizmu względem kandydata - nie warto tracić czasu.

Marcin Dobrovolsky

Po przebytej rozmowie kwalifikacyjnej(usunięte przez administratora) chciałbym podzielić się spostrzeżeniami. Niestety Pani z (usunięte przez administratora), nie przygotowana do rozmowy. Zadawała pytania z książek z przed 20 laty, na które nie sposób było odpowiadać poważnie. Niestety, brak kompetencji i wiedzy u(usunięte przez administratora)czy ten zakład podchodzi poważnie do rekrutów?! Na niedomiar tego, drugą osobą, która brała udział w rekrutacji była (usunięte przez administratora) Kompletny brak wiedzy technicznej, co zaskoczyło mnie totalnie. Panie zmarnowały mój czas, gdyż zaprosiły mnie na rozmowę znając moje oczekiwania finansowe, a wiedziały że nie są w stanie zaproponować takiej stawki. Totalnie nie profesjonalne podejście i brak wiedzy na poziomie socjologi i technologii dyskwalifikuje takich przełożonych na starcie. Nie polecam, a (usunięte przez administratora)KION, radzę pochylić się nad kompetencjami swojej (usunięte przez administratora).

Kate
@Marcin Dobrovolsky

Dokładnie tak, nie polecam nawet aplikować na ich oferty, zapraszają na rozmowę, znając oczekiwania finansowe kandydata i wiedząc, że im nie sprostają. Rekruter chyba w ogóle nawet nie przekazuje tej informacji menadżerom. Bardzo słaby proces i marnowanie czyjegoś czasu... Wymagania też nie wiadomo jakie, a kiedy już trzeba opłacić pracownika najlepiej okolice najniższej krajowej j jeszcze bądź wdzięczny za tę jałmużnę. Mówię o stanowisku w dziale finansowym. Plus brak informacji zwrotnej, nawet mailowej, bardzo nieprofesjonalnie. Nie polecam , szkoda czasu

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Rozmowę kwalifikacyjną w KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Operator linii montażowej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Romek

Hej. Myślałem nad aplikowaniem na stanowisko operator linii centrum obróbczego. Czy polecacie i co możecie powiedzieć i co możecie powiedzieć o samej pracy/ stanowisku?

Romek

@nick No ale jak to. Jak poniżej ludzie piszą że chodzi o ten w Kołbaskowie. A innego nie znajduję jak wpisuję frazę.

no name
@Romek

Nie polecamy, jeden wielki M (usunięte przez administratora) w kazdych obszarach - produkcja, biuro OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM Praca w Biedronce lepsza .......

Sławek

A co to za polityka firmy ze po roku umowy nie przedłużają? Mówią że taka polityka????????????????????

Robię w kionie na kołbaskowie od 7 miesięcy takiego, terroru i mobbingu nigdy nie zaznałem, to (usunięte przez administratora), omijajcie tą firmę szerokim łukiem, spawam i ciągle im mało, co dzień słyszę wincej.. wincej. Nie da się normalnie pracować ludzie przychodzą i spierdalają niesamowita rotacja

Spawacz

Jakoś sobie dajemy radę nikt nie narzeka a może daj sobie spokój i poszukaj sobie pracy

Roman
@Spawacz

Nikt nie narzeka? Tak, poważnie. A co stało się z całą zmianą spawaczy? Czy przypadkiem się nie zwolnili?

Całuski dla brygadzisty
@Roman

Prawda 1 zmiana się zwolniła sama, niektórych zwolnili bez podania przyczyny nawet w oczy nie potrafili spojrzeć. Nie wolno mówić głośno w firmie o mobbingu, wykorzystywaniu pracowników. Od przełożonego jak firma w plecy była słyszałem wielokrotnie, że gdy nie przyjdę do pracy w weekend mogę o nadgodzinach zapomnieć i co z tego, że ma człowiek rodzinne sprawy jak obiecał przełożony tak zrobił. Kłamią w żywe oczy.

Dominika
@Całuski dla brygadzisty

Serio, aż tak źle że cały zespół się zwolnił? Możecie przytoczyć jakąś przykładową sytuację? Bo aż ciężko w to uwierzyć, że w tych czasach ktoś ot tak by się zwolnił, więc musiało coś być na rzeczy :/ Dużo było tych osób co dostały wypowiedzenia od firmy?

Robol
@Dominika

Spawacz to zawód na wymarciu. Dzisiaj się zwalniasz a jutro masz robotę gdzie indziej za lepsze pieniądze. A będzie tylko gorzej na korzyść fachowców oczywiście. Zostali tylko zaklej dziury co boją się wyburzyć swój nos po za mury firmy.

Kamil

Ta kawa i papierosek w przewie czy podczas roboty? A tak w ogóle to ile jest przerw podczas pracy i ile trwają? Trzeba potem je odpracowywać?

Spawacz

Odeszli słabi i roszczeniowi bo przerosło ich własne ego lecz o spawaniu mieli małą wiedze i umiejętności inni musieli za nich nadrabiać

@Spawacz

Chyba nie masz pojecia o czym piszesz. Rynek jest konkurencyjny. Odeszli na lepsze warunki. Pocieszaj sie dalej, ze slabsi odeszli.

@Piotr

Może jesteś jednym z tych co wszystko potrafią s jak przychodzi co do czego to lipa brak umiejętności pewnie na rynku czekają na ciebie już tacy tu byli i tylko poprawki za nich musieliśmy robić bo tacy fachowcy a zwykłej pachwiny pospawać nie potrafili i szlifierką spoiny kładli

Dave
@Spawacz

Czy te wszystkie opinie są o KION w Szczecin-Kołbaskowo ?

Wik
@Dave

Tak, to opinie o oddziale w Kołbaskowie.

Dave
@Wik

Możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy tam ? Jaka atmosfera panuje wśród Spawaczy? Aplikowałem na to stanowisko, czekam na termin spotkania , prób spawalniczych.. Pracę spawalnicze są w "akordzie" ? Jak to wygląda od środka ? Pozdrawiam

Sap

Ile zarabia Sap konsultant?

Stażysta
@Sap

Widełki powinny o tym być w ogłoszeniu. Jeśli nie ma to straszne (usunięte przez administratora) jest. Wszyscy te informacje umieszczają w ogłoszeniach. A ci co nie mówią to grają nie fair i się bawią w łowców (usunięte przez administratora) ;)

@Stażysta

Dokladnie. Mozna miec z zespole osoby, ktore zarabiaja mniej albo wiecej od ciebie.

Rika

Rozumiem ze cały czas mowa o KION? U mnie rozmowa przebiegła całkiem pozytywnie. W sumie 3 kontakty, pierwsza z rekruterką jako wstępna selekcja, później dwie rozmowy merytoryczne. Jedyny minus z mojego punktu widzenia to dosyć długie czasy pomiędzy rozmowami - ponad 2-3 tygodnie gdzie odnosi się wrażenie ze już pewnie się nie odezwą. Feedback - trudno określić bo był pozytywny wiec nie wiem jak z negatywnymi. Warunki i wymagania to dopiero zobaczę…

@Rika

Jaki kion gdzie byłaś?

Rika
@Ania

Chodzi mi o to ze innogy Business Services Polska SP. z o.o.. teraz nazywa się KION z siedzibą na puszkarskiej. Jak przynajmniej było gdzieś napisane i necie. Tak?

Paulina

Ktoś jeszcze może opowie o wrażeniach z procesu rekrutacji? Widzę że średnio go wspominacie :/ Czemu niepoważne traktowanie kandydatów? O co w ogóle pytają?

@Paulina

Hej! A moje doświadczenie było mega! Mój proces rekrutacji zamknął się dosłownie w 3 dniach. Ja polecam :)

Danuta
@Kati

Czyli jedna rozmowa i po temacie czy jak to u Ciebie wyglądało?

@Danuta

Rozmowa z rekruterka, później manager a na koniec telefon z ofertą

Employee

Współczuję sobie i każdemu pracownikowi który zdecydował się na pracę w tej firmie. Nie polecam nawet aplikować oczekiwania przełożonych nieadekwatne do wynagrodzenia, większość osób zwalania się po znalezieniu czegokolwiek innego, wystarczy powiedzieć że myśli o poszukiwaniu nowej pracy rozpocząłem po kilku tygodniach pracy gdzie w każdej poprzedniej pracowałem po kilka lat ... Nie polecam

Pierwsza rozmowa rekrutacyjna odwołana, druga się odbyła gdy sam się o to upomniałem . Obiecywali feedback pozytywny lub negatywny do paru dni. Nikt się ze mną nie skontaktował.

Kati

Hejka. Jakie macie benefity? Coś ciekawego?

Piter

Hey. Jest ktoś z procurementu? Jak wrażenia? Dzięki?

Danuta

Ktoś widzę wspomniał o tym, że szukają kogoś do siebie. Czy rotacje tutaj są może częste czy tak prężnie się rozwijają i tworzą nowe miejsca pracy? Bo jakoś nie widzę aż tak dużego narzekania na pracę tutaj, rozumiem więc, że firma się rozwija?

OoO

Cześć, widzę ze pojawiła się oferta pracy Process Manager AP, czy jest ktoś w stanie nakreślić widełki wynagrodzeń na tych stanowiskach?

zniechęcony

Brałem udział w rekrutacji na jedno ze stanowisk finansowych. To nie pierwszyzna dla mnie, mam już kilkanaście lat doświadczenia w finansach. Nie poważne traktowanie kandydatów, nie odzwanianie w terminie, brak kontaktu, mimo że to już druga rekrutacja do KION w jakiej brałem udział (na poprzednie nie chciałem aplikować więc zaproponowano mi inne). Bardzo duże rozczarowanie i po prostu przykro.

Dorota
@zniechęcony

Nie dziwię Ci się no bo jednak to świadczy o takim szacunku osoba rekrutująca jednak oddzwania i daje znać. Ja np. Bardzo to sobię cenię w pracodawcach niezależnie od decyzji odnośnie przyjęcia do pracy.

Zainteresowana

Zastanawiam się nas aplikowanie do KION businnes servicea center, mógłby ktoś podzielić się opinia o pracy ? Jak atmosfera, zarobki itp. Z góry dzięki

Milena

Proszę o informacje i opinie o dziale francuskojęzycznym oraz obecnym poziomie płac. Jak duże są rotacje ?

Zostaw merytoryczną opinię o KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kraków

• Jak się pracuje w KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KION BUSINESS SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Puszkarska 7J
    30-644 Kraków