Opinie o DXC Technology w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DXC Technology. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DXC Technology na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DXC Technology w Wrocław

Po jakim czasie w DXC można dostać umowę na czas nieokreślony ? Na jaki czas jest podpisywana pierwsza umowa ?

Ptyś miętowy
@Ewa

Umowę na czas nieokreślony dostaje się po roku. Pierwsza umowa to trzymiesięczny okres próbny, druga podpisywana jest na 9 miesięcy, trzecia już na stałe.

@Ptyś miętowy

Dziękuję bardzo. A Ty pracujesz nadal czy pracowałeś ? Jak teraz wygląda początek pracy w DXC ? Od początku zdalnie ? Jak z atmosferą w dziale AP ? Czy ludzie są pomocni ?

Someone
@Ewa

To akurat jest różnie, czasami dostaje się od razu na czas nieokreślony, czasami na określony i później przedłużenie

@Someone

Dzieki !

@Ewa

Ja dostałam po ok. 10 miesiącach pracy, chociaż umowę na czas nieokreślony zaproponowano mi już na pierwszej rozmowie.

@Ania

To szybko ! Zastanawiam się nad pracą w DXC. Bo mój dział AP się zamyka i będę coś szukać. Na nieokreślony nie chciałabym czekać 2 lata. Ale jak po około roku to spoko.

Lola

Jest możliwość dostać taką umowę po 3 miesięcy

Alojzy

Taka oferta Junior Hr & payroll administration specialiat pojawila sie tez w Lodzi. Czy ktos moze cos na ten temat powiedziec?

Derka

Hej, dostalam oferte dla Junior Hr & payroll administration specialiat. Czy ktos moze powiedzieć coa więc na ten temat? Bo czytając komentarze niestety nie wyglada to za ciekawie. Pozdrawiam :)

anna

po jakim czasie można spodziewać sie odpowiedzi zwrotnej?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie DXC Technology? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Shinchan

wynagrodzenie za stanowisko przełożonego? 6500+ netto? supervisor role salary?

Lolka
@Shinchan

Również chętnie się dowiem ;)

Parking

Czy w firmie DXC Technology we Wrocławiu jest parking?

15DOL.
@Parking

Tak,w Renomi ten co i klienci korzystają

Emily

Na jaką pensję (netto) można obecnie liczyć w DXC na stanowiskach wymagających znajomości dwóch języków obcych (najbardziej interesuje mnie para angielski + francuski)? Chodzi mi o pensję nie dla osoby zaraz po studiach, tylko takiej, która pracowała przez rok w innej międzynarodowej korporacji w obszarze związanym z finansami. Gdzieś poniżej była wypowiedź sprzed roku, że 3000 zł netto. Wygląda to teraz tak samo?

15DOL.
@Emily

Jak nie mniej :)

Jakie wartości są cenione w DXC Technology?

Jan

Kapusiostwo, (usunięte przez administratora) uległość i siedzenie cicho podczas łamania Twoich praw

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w DXC Technology?

Niestety nie. Premia na Boze Narodzenie jest jedyna dodatkowa kwota ktora wpada w ciagu calego roku

Humcy

Nie

Pascal

Witam wszystkich, Jaka pensje mozna oczekiwac w DXC na pozycji SAP Basis Consultant - 5 lat doswiadczenia w innych korpo na tej samej pozycji. Z gory dziekuje.

malder22

Witam, mam zamiar aplikować na Junior HR&Payroll z niemieckim lub hiszpańskim i ciekawa jest jaka jest obecnie pensja na tym stanowisku?Słyszałam, że ludzie z zewnątrz więcej dostają niż z wewnątrz. To prawda? Ile tych nadgodzin w miesiącu trzeba zrobić? Nadal są płatne?

XD

no niestety muszę to napisać ale jakiś czas temu się do nich rekrutowałem i o ile aplikowałem na stanowisko X to calla rekrutacyjnego miałem na stanowisko Y, bo "Pana cvka do nas trafiła" XD. (dla juniorów niewtajemniczonych w korpo życie i rynek pracy, takie zachowanie ze strony pracodawcy jest meeeeeega nieprofesjonalne - powinni napisać maila w stylu "hej ziomeczku, na stanowisko X Cie nie chcemy, ale na to Y nam pasuje Twój profil, jesteś zainteresowany?")

Małgorzata

Witam, Jak obecnie wygląda sytuacja w DXC? Chodzi o stanowisko junior accountant z językiem obcym. Będę wdzięczna za odpowiedź, bo nie wiem czy aplikować?

Wytrzymałam 8 miesięcy. Koszmar!! Klient w US, zespół w uk, fr, pl i indiach. I wszyscy oczekują, że będziesz dla nich dostępny w ich godzinach pracy. Zero wsparcia na starcie. 3 laptopy zmieniane w ciągu pierwszego tygodnia, bo na żadnym nie chciał prawidłowo zainstalować się obraz windy. I tak zamiast wdrożenia wpadasz na głęboką wodę i... radź sobie. Robisz nadgodziny, żeby jakoś ogarnąć 4 strefy czasowe, a potem OPR od managera (ach... Manager w Niemczech... Brak bezpośredniego przełożonego w PL... Czy to przypadkiem nie podpada pod paragraf?), że masz wybierać nadgodziny. Szkoda tylko, że nie ma kiedy. Plusy? Kawa, kanapki, owoce. Jednak są ważniejsze rzeczy.

Krasnal

Pracowałem kiedyś w HP i wiem co tam pracuje. Potem miałem rekrutację w DXC. Tam dzierży władzę jakaś cho$ota kompletna.

szukam

Hej! Ile brutto mozna dostac z jezykami skandynawskimi na stanowisku payroll specialist obcenie?

Twoja byla

DXC to firma nastawiona na ciecie wydatkow - kosztem pracownika. Przychodzisz i dostajesz stary sprzet - rozwalajace sie sluchawki (zdarzalo sie, ze czarna gabka zostaje ci w uszach), a na nowe nie masz co liczyc, bo nie ma budzetu. Slyszysz, ze nie ma nadgodzin, bo nie ma potrzeby ich robienia (a tak na prawde to nie ma budzetu), po czym zaiwaniasz po nocach, zeby sie wyrobic z robota. Nadgodziny do odbioru - nie ma kiedy ich odebrac, i tak ci sie kumuluja te nadgodziny... Jak sie wpienisz, to laskawie ci wyplaca kilka, a wtedy to caluj po raczkach laskawcow. Zatrudnianie ludzi totalnie bez kwalifikacji, brak sprawdzania umiejetnosci na rozmowach kwalifikacyjnych i potem sie bujasz z taka nieogarnieta osoba i odwalasz za nia robote, a twoi menago mimo uwag pozostaja glusi przez pol roku - dopoki ludzie nie zaczna odchodzic, bo ilez mozna robic podwojna robote za darmo i udawac, ze jest dobrze. Pozwalanie ludziom na urlopy w czasie gdy maja deadline, bez informowania innych zaangazowanych w dany proces - tez sie zdarzylo. Szkolenia? No jak sobie wygooglasz. Podwyzka? NIE MA. Premie? Lol, w nagrode za osiagniecia mozesz isc na obiad z jakims menago. Awans? No, BYC MOZE, ale bez podwyzki. Nawet na odejscie nie ma budzetu, zeby kogos zatzymac w firmie. Menadzerowie totalnie oderwani od rzeczywistosci, zero kompetencji, zero wiedzy na temat procesu, mimo, ze siedza na szkoleniach (ktorych i tak nie sluchaja). Sytuacje typu: zaplacimy ci nadgodziny - a nie, jednak nie mozemy lol, sorry. A potem zdziwienie, ze ludzie odchodza. "Budzet" to slowo klucz - nawet gdy potrzebujesz narzedzi do pracy to jest bol, bo trzeba wydac 200 dolarow, a NIE MA BUDZETU. To jest dramat, szkoda zdrowia psychicznego na ten syf.

@Footo 4000-5500 masz na myśli kwotę brutto czy netto?

Antoni

Witam, Ile mniej wiecej czeka sie na odpowiedz po zaplikowaniu? Jezeli zaplikowalem juz ponad 20 dni temu to mam jeszcze szanse ze sie odezwa?

Abc
@Antoni

Ja aplikowałem w czerwcu 2019 przez pracuj.pl , a odezwali się do mnie w październiku i od listopada chcieli mnie zatrudnić, tak więc... Powodzenia :)

@Abc

Oferte wyslalem w czerwcu 2019, przez 2 muesiace nue odezwal sie nikt, potem interview przez tel i po miesiacu odpowiedz ze bedzie zaproszenie na rozmowe. Zaproszenie bylo po nadtepnym miesiacu. Po rizmowie odpwiedz ze jedbnak nie zatrudnia. 2 miesiace ciszs i w GRUDNIU tel ze jednak chca Pilnie zatrudnicod stycznia. Dokladnnie pol roku po pierwszym kontakcie z dz. Rekrutacji. Wnioski prosze sobie wyciagnac samemu.

JJ

Abosultnie nie polecam, pracuję już dwa lata. Zero podwyżki, brak obiecanych bemefitow, zupełnie nieudolni superwizorzy, którzy tylko mydla oczy, ale gdzieś mają obiecane benefity i podwyżki i interesy pracownika. Awansują sami siebie co pół roku, tworzą stanowiska pod siebie, natomiast dla zwykłego pracownika nie ma nic zupełnie. Nie potrafią utrzymać na dłużej klientów. Nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o DXC Technology - Wrocław

• Jak się pracuje w DXC Technology?

Zobacz opinie na temat firmy DXC Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DXC Technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DXC Technology