GD Profesja

Opinie o GD Profesja

Poldek

W czym widać ten brak konsekwencji? Dobrze wiedzieć na co trzeba zwracać uwagę.

sicario

trochę brakuje konsekwencji w działaniach...

Zuzanna
@sicario 14.10.2018 21:22

Użytkownik @Poldek zadał celne pytanie. Czy możesz sprecyzować swoją wypowiedź i napisać w czym przejawia się ten brak konsekwencji? Jakiego aspektu pracy w firmie GD Profesja to dotyczy?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w GD Profesja? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Miro

Słyszałem o agencji bardzo dobre opinie. Napiszcie jak się pracuje z nimi za granicą!

Zuzanna

Zamierzacie szukać pracy za pomocą GD Profesja? Chętnie usłyszymy więcej o Waszych doświadczeniach. Obecnie trwają rekrutacje do pracy zarówno w Polsce jak i zagranicą. Którą z opcji rozważacie?

jnbm

@Satry nie każdy przestarzega tajemnicy zawodowej...

Stary

Nic nie powiesz jak będziesz pracownikiem firmy obowiązuje Cię tajemnica zawodowa więc nie piernicz głupot i nie bądz naiwny

Zostaw opinię o GD Profesja - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD Profesja