Harbingers Sp. z o.o

Opinie o Harbingers Sp. z o.o

KateW

Czy ktoś mógłby powiedzieć ile zarabia Senior Copyrighter ?

Nick2

Cześć :) nie wiem kto pisał niektóre z poprzednich komentarzy, można się domyślić, że to złośliwa konkurencja :) Przybyłam i zobaczyłam jak to wygląda na prawdę. Ludzie z którymi rozmawiałam bardzo mili, na poziomie. Biuro rzeczywiście świetne. Widać że forma ma wiele do zaoferowania i bardzo się stara o najlepszych ludzi. Z drugiej strony jest chyba rynek pracownika bo wszyscy teraz dzwonią i zapraszaja hehe

Cypel

Aplikowałem 2 razy, mają masę ogłoszeń. albo taka rotacja albo wciąż zatrudniają?

Dorota

@Iga, a czy Ty pracujesz lub pracowałaś w harbingers-group.com? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Rejczel, a możesz powiedzieć coś więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? W jakiej atmosferze przebiegała? Czy miałeś do wykonania jakieś zadania? @Mlody, powiedz proszę, czy po stażu jest możliwość pozostania w firmie na stałe?

Mlody
@Dorota

@Dorota, jest możliwość pozostania po stażu. Ja wyjechałem za granicę, nie wiem jeszcze czy dobrze zrobiłem. Jak podciągnę język i wrócę do Polski to uderzę do nich ponownie już na etat. Dużo tam pracy ale się opyla dla tych, co są ambitni i chcą się uczyć. Ja chcę;-)

Dorota

@POPEK Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

@Dorota

Tak, praktycznie do każdego działu są rekrutacje. W moim przypadku było standardowo - 2 lub 3 spotkania, nie pamiętam dokładnie. Nie było to nic szczególnie stresującego. Powodzenia dla wszystkich!!!

wasaty

Bylem w lipcu na rozomowie. rozmowa długa, dość szegółowa, ale spoko goście nawet. Biuro mają za#@!ste!

Basia89

Spójrzcie na horyzont krakowskich agencji podobnych do Harbingers. Aby podjąć decyzję wystarczy zobaczyć na portfolio, potencjalnych przełożonych czy narzędzia jakie ma dana agencja aby wspierac rozwój pracownika.

Rozmowa OK, długo czekałam na odpowiedź. większość rozmowy pytania nie związane z merytoryką a z charakterem.

Cristiano

Nie byłem na rozmowie ale wiem kto tam pracuje. Wystarczy sprawdzić i to wystarczy niezdecydowamym. Oni prędzej czy później podbiją świat :-)

POPEK

Pracuje w HBGR od początku czyli około rok. Jestem bardzo zadowolony. Firma nie jest duża (ok 20 osób) ale zespół bardzo doświadczony i ambitny. Szczerze polecam, to wg mnie jedna z lepszych firm do pracy

Merry

Byłam na rozmowie, fajny klimat super biuro. Nie było dziwnych pytań, widać że się przykładają.

Iga

Generalnie to jest tak, że jak ktoś nie lubi pracować to zostaje narzekanie!!!

Rejczel

Potwierdzam to co pisze @romak u mnie minął miesiąc od rozmowy i bez informacji zwrotnej, te same gierki jak i pytania "czy będę w stanie poświęcić swój prywatny czas dla dobra klienta" Wystarczy sprawdzić w linkedin kiedy odeszli z poprzedniej firmy a kiedy powstał ten harbingers, przypadek? Dzięki że nie straciłem swojego czasu na 2ga rozmowę :)

Mlody

Byłem stażystą w hbrg i w ogóle nie wiem o co chodzi w tych komentarzach. Praca spox, atmosfera super i naprawdę sporo się nauczyłem. Jest okazja popracować z naprawdę dużymi markami i mega doświadczonym zespołem. Mam wrażenie że złe opinie są pisane przez konkurencję. Tak czy inaczej, ja polecam.

romak

Byłem na rozmowie o pracę w u nich i niestety nie mam o nich zbyt dobrej opinii. Po pierwsze, mieli dać informację zwrotną o wynikach rozmowy w ciągu 2 tygodni bez względu czy jest ona pozytywna czy negatywna ale do tej pory jej nie dostałem (a minęło już prawie 1,5 miesiąca). Podczas rozmowy prowadzili jakieś gry psychologiczne, różnego rodzaju dziwaczne pytania zadawali, sprawdzające, czy będę w stanie poświęcić swój prywatny czas na pracę po godzinach "dla dobra klienta". Generalnie byli bardzo nieufni, podejrzliwi, sprawiali dziwne wrażenie. Może to i lepiej, że mnie nie wzięli.

Zostaw merytoryczną opinię o Harbingers Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Harbingers Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Harbingers Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harbingers Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harbingers Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Harbingers Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harbingers Sp. z o.o