harbingers-group.com

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o harbingers-group.com

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie harbingers-group.com

Administrator

Opinie dotyczące pracy w harbingers-group.com okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mariusz

Nigdy nie zdecydowałbym się na pracę z ludźmi, którzy kradli klientów w poprzedniej firmie. W tej branży informacje szybko się rozchodzą i o HB usłyszałem niemal od razu po ich odejściu z Interii. Mosty można palić, ale nie zrywać. Liczę, że rynek szybko zweryfikuje i ich rozliczy. Jako ich klient bałbym się o to, że mnie oszukają, dlatego każdemu odradzam współpracę z tą firmą.

romak

Byłem na rozmowie o pracę w u nich i niestety nie mam o nich zbyt dobrej opinii. Po pierwsze, mieli dać informację zwrotną o wynikach rozmowy w ciągu 2 tygodni bez względu czy jest ona pozytywna czy negatywna ale do tej pory jej nie dostałem (a minęło już prawie 1,5 miesiąca). Podczas rozmowy prowadzili jakieś gry psychologiczne, różnego rodzaju dziwaczne pytania zadawali, sprawdzające, czy będę w stanie poświęcić swój prywatny czas na pracę po godzinach "dla dobra klienta". Generalnie byli bardzo nieufni, podejrzliwi, sprawiali dziwne wrażenie. Może to i lepiej, że mnie nie wzięli.

Ryzykant

Fałszywi ludzie, nie polecam!

Zostaw opinię o harbingers-group.com - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie harbingers-group.com