harbingers-group.com

Kraków

harbingers-group.com
3 25

Opinie o harbingers-group.com

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dorota

@Iga, a czy Ty pracujesz lub pracowałaś w harbingers-group.com? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Rejczel, a możesz powiedzieć coś więcej na temat przebiegu Twojej rozmowy kwalifikacyjnej? W jakiej atmosferze przebiegała? Czy miałeś do wykonania jakieś zadania? @Mlody, powiedz proszę, czy po stażu jest możliwość pozostania w firmie na stałe?

Iga

Generalnie to jest tak, że jak ktoś nie lubi pracować to zostaje narzekanie!!!

Rejczel

Potwierdzam to co pisze @romak u mnie minął miesiąc od rozmowy i bez informacji zwrotnej, te same gierki jak i pytania "czy będę w stanie poświęcić swój prywatny czas dla dobra klienta" Wystarczy sprawdzić w linkedin kiedy odeszli z poprzedniej firmy a kiedy powstał ten harbingers, przypadek? Dzięki że nie straciłem swojego czasu na 2ga rozmowę :)

Mlody

Byłem stażystą w hbrg i w ogóle nie wiem o co chodzi w tych komentarzach. Praca spox, atmosfera super i naprawdę sporo się nauczyłem. Jest okazja popracować z naprawdę dużymi markami i mega doświadczonym zespołem. Mam wrażenie że złe opinie są pisane przez konkurencję. Tak czy inaczej, ja polecam.

Opinie dotyczące pracy w harbingers-group.com okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Mariusz

Nigdy nie zdecydowałbym się na pracę z ludźmi, którzy kradli klientów w poprzedniej firmie. W tej branży informacje szybko się rozchodzą i o HB usłyszałem niemal od razu po ich odejściu z Interii. Mosty można palić, ale nie zrywać. Liczę, że rynek szybko zweryfikuje i ich rozliczy. Jako ich klient bałbym się o to, że mnie oszukają, dlatego każdemu odradzam współpracę z tą firmą.

romak

Byłem na rozmowie o pracę w u nich i niestety nie mam o nich zbyt dobrej opinii. Po pierwsze, mieli dać informację zwrotną o wynikach rozmowy w ciągu 2 tygodni bez względu czy jest ona pozytywna czy negatywna ale do tej pory jej nie dostałem (a minęło już prawie 1,5 miesiąca). Podczas rozmowy prowadzili jakieś gry psychologiczne, różnego rodzaju dziwaczne pytania zadawali, sprawdzające, czy będę w stanie poświęcić swój prywatny czas na pracę po godzinach "dla dobra klienta". Generalnie byli bardzo nieufni, podejrzliwi, sprawiali dziwne wrażenie. Może to i lepiej, że mnie nie wzięli.

Ryzykant

Fałszywi ludzie, nie polecam!

Zostaw opinię o harbingers-group.com - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie harbingers-group.com