Harbingers Sp. z o.o

Opinie o Harbingers Sp. z o.o

Aleksandra

Miałam przyjemność ( i w 100% to słowo tu pasuje) brać udział w procesie rekrutacyjnym do firmy Harbingers. Nigdzie indziej nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. Pytania które otrzymałam na rozmowie były rzeczowe i przemyślane. HR manager Magda oraz Klaudia z zespołu CS Dev wykazały się wysokim poziomem profesjonalizmu. Jednocześnie rozmowa przebiegła w swobodnej i miłej atmosferze. Po 1 etapie otrzymałam dokładne wytyczne co do zadania które mam wykonać. Bardzo szybko otrzymałam feedback z informacją kiedy mogę spodziewać się kolejnego etapu rozmowy. Na ostatnim etapie odebrałam maila z bardzo konkretną opinią co do mojej aplikacji, propozycją współpracy oraz szczegóły mojej ścieżki rozwoju po okresie próbnym. Wszystko na czas oraz stała komunikacja z działem HR jest ogromnym plusem i czymś niespotykanym. Brałam udział w wielu procesach rekrutacyjnych, ale to właśnie ten był wzorowy :) Nie będę mieć okazji współpracować z firmą Harbingers, ale jestem przekonana, że każdy kto będzie miał okazję brać udział w rozmowach z tym zespołem będzie w pełni zadowolony. Nie mogę się wypowiedzieć co do samej pracy, ale mogę zwrócić uwagę na podejście samej firmy do osób które stawiają pierwsze kroki w świecie marketingu. Trzeba zaznaczyć, że są bardzo otwarci na osoby które chcą się uczyć i rozwijać, jeżeli dostrzegą w Tobie potencjał i będziecie mieć spójną filozofię- kariera w Harbingers stoi przed Tobą otworem :)

Blanka Nowy wpis

Office Coordinator w ofercie ma podane dwie formy umowy – o prace i B2B. zastanawiam się czy podczas brania drugiego wariantu można czuć się bezpiecznie? I dodatkowo czy jest coś w formie płatnego urlopu czy raczej polecalibyście iść w umowę o pracę?

Ja niestety dołączam się do grona opinii nt. braku obiecanego feedbacku po rozmowie. Wyraźnie dawali znać, do kiedy przekażą tę informację, a tak czy inaczej (po drugim etapie) jej nie otrzymałam. ;(

Nick12e
@Kandydat

Tak, dokładnie. Ponadto, jako osoba mająca kiedyś styczność z procesami rekrutacji uważam, że pytania zadawane na rozmowę nijak mają się do danego stanowiska i zdobytego doświadczenia.

Inny kandydat
@Kandydat

Również jestem w tym gronie. Co ciekawsze, sami odezwali się do mnie na Linkedinie, że idealnie pasuję do wymagań. Na moje pytania o dalsze decyzje odpowiedzieli tylko ze trwa proces. Smuteczek

kandydat Nowy wpis

Od listopada uwierz sporo się zmieniło, feedback ( i to merytoryczny! ze wskazówkami do poprawy i z zaznaczeniem pozytywnych stron) otrzymałem w obiecanym terminie a nawet wcześniej. Bardzo dobrze wspominam proces (jakoś w styczniu), jak tylko nadarzy się okazja znów zaaplikuję bo jeszcze nigdy nie czułem się tak poinformowany ( na każdym z etapów) jak w tej właśnie rekrutacji w tej firmie. Nie udało się, bo wybrano innego kandydata, ale śledzę co się dzieje na stronie z ogłoszeniami i co slychac na gowork i znów spróbuję swoich sił za jakiś czas. Bardzo profesjonalna i przyjemna rekrutacja.

Hej, w jakiej formie i w jakich okolicznościach są zazwyczaj organizowane te spotkania biznesowe z klientami z opisu oferty dla specjalisty SEM? Chce się zorientować jak często zdarza się mimo wszystko praca w terenie i w jaki sposób klient postrzega sama firmę

Faktycznie jest tak jak ktoś napisał, że co jakiś czas zmienia się Manager? Takiej oferty akurat nie widzę, pokazała mi się natomiast taka dla specjalisty SEM. Czy ktoś z Was był już może na rozmowie? jak widać po opisie rekrutacje maja trwać od polowy listopada do lutego. Czy na tym dziale potrzeba więcej osób?

Zastanawiam się dlaczego jest tak duza migracja pracownikow tutaj? Co chwile nowy manager? Moze ktos cos wiecej opisac o tym? Zastanawiam sie nad aplikowaniem na stanowisko SEM.

Tak jak poprzednik tez zastanawiam się nad zarobkami lecz dla specjalisty SEM. Na takim portalu pokazuje, że oferta za dwa dni wygaśnie, tu natomiast będzie ona nieco dłużej widoczna i zastanawiam się od czego to zależy? i jaki typ umowy jest preferowany? Są podane różne opcje

Zuza

Jakie wynagrodzenie proponowane jest na stanowisku Content Marketing Specialist?

Jest teraz oferta dla specjalisty SEM, reflektuję ją. Tak ja już wcześniej wspominali tutaj również występuje praca hybrydowa. Wstępnie myślę nad kandydaturą. Opiszecie mi przebieg rozmowy w tym przypadku? czego mogę się na niej spodziewać i jak się przygotować? pisali o konkretnych pytaniach… przy SEM jakie mogą paść? i po jakim czasie jakaś informacja zwrotna?

Czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja na staz? Nie otrzymałem do tej pory feedbacku po przesłaniu zapytania…

@Kandydat

Czemu myślisz, że teraz staże są prowadzone? Był jakiś sygnał? Albo czy zawsze od listopada tutaj one ruszają? Pytam, bo jedyne co widzę na necie teraz to oferty dla seniorów oraz specjalistów. Ciężko teraz będzie bez doświadczenia się dostać? A jakie miasto tak w ogóle?

No Kraków, z tego co wiem to pracują oni hybrydowo a nie zdalnie. Wystarczy poszukać ogłoszenia w ich zakładce lub linkedin… Wszędzie czegoś oczekują, albo doświadczenia albo wykształceni/kursu albo chociaż wykazania się umiejętnościami- to chyba wiadome.

Harbingers Sp. z o.o poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

HD

Czy brał ktoś udział w rekrutacji ostatnio i może coś powiedzieć?

Mila
@HD

Przebieg rekrutacji był bardzo profesjonalny. Jasno wyznaczone etapy rekrutacji już w ogłoszeniu. Po wysłaniu zadania rekrutacyjnego nastąpił szybki kontakt, bezpośrednia komunikacja (przejście na "Ty"). Następnie rzeczowa rozmowa, konkretne pytania, a osoba rekrutująca była przygotowana do rozmowy. Atmosfera była przyjazna. Jednak na końcu zawiodła komunikacja - jak u wielu pracodawców. Brak obiecanego kontaktu w wyznaczonym terminie i brak feedbacku...

@Mila

Fajnie, że profesjonalne. A jakie pytania padały? Czy dopytywali szczegółowo o dotychczasowe doświadczenie czy też o przyszłość, wizję swojej kariery w przyszłości? Pytali, czy osoba chce się rozwijać w jakimś kierunku? I co do zadania, to na czym ono polegało, co trzeba zrobić?

Zuzia

Kiedyś była wzmianka o jakichś odejściach z TL, w sumie określone to zostało jako masowe, potem jeszcze był dopisek o tym, że nie ma integracji. Czy do teraz sytuacja jest niezmienna czy jednak była jakaś reakcja? Zwłaszcza te integracje mnie ciekawią, pracownicy nie mogą sami między sobą czegoś urządzać?

Ciekawy

Dlaczego żadna opinia nie jest tutaj dodawana poza pytaniami? Niezależnie czy pozytywna czy negatywna?

Plusy: praca po stażu jeśli się wyróżniasx, możliwość szybkiego awansu, nauka Minusy: mało integracji

Regina

Na jakie wymagrodzenie można liczyć, pracując jako zdalny copywriter na umowie o dzieło? Tj.przecietna stawka za 1000znakow tekstu.

Czy to prawda że w ostatnim czasie masowo odeszli wszyscy TL a atmosfera w agencji jest bardzo gęsta?

Ola

Tak

@Ola

Podrzucisz jakiś kontekst? Skąd te zwolnienia? Z pewnego źródła wiem że co chwilę ktoś kończy współpracę z firmą, warto aplikować ? Nie chciałbym wpaść z deszczu pod rynnę.

@Kandydat

Nazwałeś swoje źródło pewnym... Jeśli je za takie uznajesz to czemu się nad tym zastanawiasz? Ludzie z reguły odchodzą gdy nie spełniają oczekiwań albo gdy firma tego nie robi wobec nich, więc Ty jakie masz tak w sumie?

Jaki jest wkład kierownictwa Harbingers Sp. z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Iwona

Nie wiem czy to fakt czy też nie ale w takim razie czego byś oczekiwał w ten cały wkład? I co ze współpracownikami? Oni nadrabiają?

Większość osób zatrudnionych na staż nie ma przedłużanej umowy. Co trzy miesiące zatrudniają masę stażystów, żeby wykonywali krecią robotę, później zwolnienia i przychodzą nowi i tak w koło macieju.

Małgorzata

Przejrzałam ofertę pracy Content Marketing Specialist i niestety nic o zarobkach. Może ktoś tutaj wie, jak się zarabia? Na umowie o pracę, dodam, bo to mnie interesuje, nie B2B.

alwa
@Małgorzata

miedzy 3 a 4 tysiace srednio mniej wiecej, zalezy od doswiadczenia

@alwa

Czyli ile min lat trzeba by było, że móc na spokojnie tę czwórkę wyciągać? Tylko dośw. się liczy czy patrzą na coś jeszcze? Rozmowa jak przebiega, na niej coś testują?

Jakie są warunki zatrudnienia w Harbingers Sp. z o.o?

Niewarto

Bardzo słabe... Kreują się na super prestiżową agencję, a prawda jest taka, że w środku panują fatalne warunki. Są sukcesy, ale kosztem ludzi. Natłok obowiązków, niezdrowa presja sukcesu, sprzedaży, ignorowanie problemów zespołów przez osoby zarządzające.

Zostaw merytoryczną opinię o Harbingers Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Harbingers Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Harbingers Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harbingers Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harbingers Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Harbingers Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harbingers Sp. z o.o