Harbingers Sp. z o.o

Opinie o Harbingers Sp. z o.o

Ile czekaliście na odp zwrotną ?

W trakcie rekrutacji

W mojej opinii pracodawca stawia się w świetle dość wymagająco wobec przyszłych pracowników (wcale mi to nie przeszkadza, lubię współpracę z takimi ludźmi). W związku z tym byłam też przygotowana na pełen profesjonalizm ze strony HR.. niestety się rozczarowałam.. I pewnie bym nie napisała tu swojej opinii gdyby nie to, że Pani Martyna sama napisała w komentarzu, że nie przekracza na feedback 4 dni roboczych. Niestety u mnie też nie było informacji zwrotnej. Z czystej etyki i dobrych praktyk, nawet jeżeli kandydat nie spełnia wymagań pracodawcy powinno się wysłać odpowiednią informacje zwrotną. Jeżeli chodzi o samą rozmowę to trudno mi się do końca pozytywnie wypowiedzieć ale nie mam większych zastrzeżeń.

Lean
@W trakcie rekrutacji

Możesz powiedzieć o czym była rozmowa? Czy pytali o Twoją osobę czy wiedzę?

@W trakcie rekrutacji

O informacji zwrotnej można pomarzyć ????

xyz

Mógłby ktoś dać znać jakiej zapłaty można się spodziewać na płatnym stażu w dziale Marketingu/ social media? Zastanawiam się na co mniej więcej można liczyć i czy w ogóle warto aplikować.

Jeremi

@W trakcie rekrutacji A ja zawsze miałam informacje, że firma będzie się kontaktowała z wybraną osobą

Czy zdarzają się nadgodziny w Harbingers-Group.Com?

Tak.

Martyna

@specjalista a mówiła może czy trzeba wykonywać jakieś testy?

Martyna, Harbingers
@Martyna

Dzień dobry, nie prosimy o udział w testach, natomiast często prosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego przed drugim etapem procesu.

Ideals

Cześć wszystkim! W dobie zaawansowanych technologii, to jest z pewnością atrakcyjny factsdossier. Biorąc pod uwagę znaczenie sfery, jazda przedsiębiorstwo jest kluczowa sprawa, która ma wielkie konsekwencje na wcześniej business'es. I przedstawić do badania dodatkowe eksperymenty przed rozpoczęciem służących do modyfikacji zasadniczy proces. Sprawdzić idei cyfryzacji służbowe, np cyfrowy obieg dokumentów pokój dane cyfrowe, w chmurze lub komunikacji korporacyjnej w Internecie. Wystarczy poszukać nowych możliwości. Proponuję ustalić z aplikacji VDR na przykład vdr data room.

Bój się Boga
@Ideals

Toż to jakaś nowomowa. Dużo słów, żadnej treści.

Idels

Cześć! Dziś jest całkiem uroczy wiedza. W tym przypadku firma administracja jest imperatywem, który podlega oznaczający wpływ na ewolucję business'es. Polecam przeczytać kolejne fakty wcześniej zaczniesz poprawić procedurę prime. Sprawdzić sposób cyfryzacji służbowe, np on-line informacji online pokój dokumentowanie, Chmura przechowywania lub komunikacji korporacyjnej w Internecie. Wystarczy poszukać nowych możliwości. I awansować zapoznanie z aplikacji VDR na przykład virtual data room provider.

Suchy

Czy można pracować jako specjalista SEO całkowicie zdalnie? Są takie przypadki? Mieszkam w Warszawie i nie planuję póki co przeprowadzki, ale firma ciekawa

Rekrutacja

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w bardzo profesjonalnej, ale również miłej atmosferze. Poprzedzona była zadaniem rekrutacyjnym z wytycznymi na ok. 4 strony. Sama rozmowa trwała 1,5 h. Na jej końcu obiecano mi informację zwrotną do 2 tygodni. Niestety takiej nie dostałem, co już z profesjonalizmem ma niewiele wspólnego, zwłaszcza w obliczu dosyć rozbudowanego procesu rekrutacyjnego.

Dorota
@Rekrutacja

Czy możesz napisać coś więcej na temat aplikowania do Harbingers-Group.Com? Opisz proszę, gdzie można znaleźć ogłoszenia o pracę w tej firmie. Jeżeli możesz, to napisz również, na jakie kwestie kładziono nacisk podczas rozmowy rekrutacyjnej. Twój wpis będzie pomocny dla innych kandydatów.

Jeneffer

A jak rozliczane są w takim razie nadgodziny?

Benek

z tego co wiem, można pracować zdalnie!

no pracy mają full, nie dziwie się

Miś Yogi
@Benek

A ile dni w tygodniu? Nie patrzą na to krzywo?

Benek
@Miś Yogi

Mają rozbudowany system wsparcia dla pracowników (info od koleżanki która u nich pracuje) ale szczegółów nie znam

Zainteresowana
@Benek

A możesz się dowiedzieć? Na stronie mają "Opieka medyczna i pakiety sportowe dla pracowników i ich rodzin" ale wiadomo ile kasy za multisport i za lekarza (jaka sieć medicover/ luxmed)?

Mariusz
@Jeneffer

nie są w ogóle

Jeneffer
@Mariusz

Ale to podchodzi pod pip. Zgodnie z kodeksem pracy tydzień pracy to 40 h. Nadgodziny albo się odbiera albo powinno się płacić, w niektórych wypadkach nawet razy 1,5 - tyczy się to i odbioru (na wniosek pracownika) jak i kasy.

Celnik
@Jeneffer

Racja, ale tu zupełnie inny klimat. Jest elastycznie. Nie odbija się karty i nie pilnuje ile ktoś robi sobie przerwy. wychodzi. Można przyjść do 9.30, chodzić sobie na obiady, kawy, gadać nikt tego nie pilnuje. Byle było zrobione co trzeba na czas i na super poziomie. A jak to robisz do 18,bo się wcześniej opier$&%+ to twój biznes

True Detective
@Celnik

No a jeśli się nie opierdalałeś, tylko jest tyle roboty, że trzeba ciągnąć nadgodziny?

Kac.per
@True Detective

W dużych korporacjach jest dobrze pomyślanenp. z odbijaniem karty bo widać ile siedzisz przy biurku i taki system sprawdza co robiłeś dokładnie i widać czy sie opierdalałeś czy nie

kawosz
@Kac.per

Niekoniecznie. Możesz siedzieć 8 h w kuchni i pić kawę. ;)

m2na

Fan
@Lisek Chytrusek

Mój ulubiony serial

Lei

Czy może ktoś wprost napisać na jakie zarobki można liczyć w tej firmie np. jako junior content manager?

Typo

Duzi klienci i budżety, robię ciekawe rzeczy, jest co pokazać, a nie kampanie za 1 tys zł. Jwst się od kogo uczyć. Mi pasuje. Nie wiem o co tu chodzi?

Centuś
@Typo

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi... ;)

P_pan

Pod przykrywką zrywania z tradycją i wytyczania nowych trendów sztywne korpo zasady i wyzysk. Wrzucam ich do jednego wora z innymi agencjami.

True Detective
@P_pan

F_fakty Panie fakty. Jeśli wszystkie agencje są u Ciebie w jednym woreczku to pokazuje brak doświadczenia. Byłem w niejednej w KRK i widzę różnice zasadnicze. Od małych agencji "jednej twarzy" gdzie zespół SEO/SEM w najlepszych czasach liczy 5 os, poprzez "holdingi" z ogromną rotacją i niskimi zarobkami, aż po "duże brandy". Połowa marketingowego bełkotu wszystkich agencji ma przyciągnąć klientów i specjalistów, niestety często są to obietnice bez pokrycia. Ocena agencji z punktu widzenia partnera biznesowego, to kompletnie inna para kaloszy więc skupię się na konkretach dla pracowników. Co liczy się dziś dla najlepszych ludzi na rynku? 1) zarobki powyżej średniej na rynku 2) atmosfera i zespół od którego można się uczyć (bez mobbingu, kablowania, agresji pasywnej, wyścigu szczurów) 3) dodatki pracownicze (opieka medyczna, multisport, lekcje języka, dobry służbowy sprzęt czy nawet auto) 4) rozwijające projekty 5) dobrze zorganizowana kultura pracy (odpowiednia ilość obowiązków, ścieżka kariery, standardy). To tyle według mnie po kilku/kilkunastu latach pracy w krakowskim sosiku. I teraz do brzegu - jeśli P_pan sądzisz że wszystkie te ważne dla pracownika elementy wszędzie są na jednakowym poziomie to albo w ogóle nie masz doświadczenia albo siejesz zamęt celowo. Co do Harbingers - nie chcę mówić wprost czy tam pracuje czy tylko mam wiedzę co się tam dzieje - ale wystarczy zaczepić kogokolwiek na Linekdin/ FB kto pracuje tam i zapytać o powyższe. Dowiesz się, że idealnie nie jest, ale wypadają lepiej w takim zestawianiu niż 90% krakowskich firm w tej branży. pozdro!

Nick2

na pierwszy rzut oka widać, że to doświadczeni ludzie, z puntku widzenia kanydata to niewątpliwie plus. Nie wiem tylko co myśleć o tym zamieszaniu, mam wrażenie że jest sporo zazdrości w niektórych opiniach.

Rekrutacja

Jakiś czas temu zdecydowałam się aplikować do tej firmy i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze, niektóre pytania były bardzo dziwne, ale rozumiem, że każdy chce się tutaj wykazać "pomysłowością". Po prawie godzinnej rozmowie rekruterzy podziękowali mi i zapewnili, że dadzą znać do tygodnia o wynikach rekrutacji. Niestety na tym zapewnieniu się skończyło. Z całego serca nie polecam. Uważam, że takie zachowanie jest bardzo lekceważące, zwłaszcza, że poświęciłam swój osobisty czas. Za minimum kultury uważam poinformowanie aplikanta o wynikach rekrutacji.

Taaa
@Rekrutacja

Odpowiadają. zwłaszcza po wysypie tych dziwnych, powielanych przez niewiadomo kogo komentarzy. Rozmawiałem z nimi o tym otwarcie na koniec rozmowy jak u nich byłem. Sprawdź w spamie.

huciak

chłopaki zrobili progres, widać to i niektórych zazdrość zjada, ale cóż taka nasza polska natura hłe hłe hłe

makatka

widać że przerasta ich własny rozwój, ciekawe czy balon strzeli?

Słabe jest to że nie można nawet do nich trafić, nie potrafią zadbać o porządny szyld nawet.

@Marta

Przecież na kamienicy jest szyld. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Harbingers Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Harbingers Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Harbingers Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harbingers Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harbingers Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Harbingers Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harbingers Sp. z o.o