Opinie o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centor Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centor Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Marco

Nie rozumiem negatywnych opinii. W firmie pracuję od kilku miesięcy i jestem jak najbardziej zadowolony. W pracy panuje fajna, przyjazna atmosfera. Można się dogadać z pracodawcą jeśli chodzi o grafik, wypłaty terminowe. Osobiście nie mam nic do zarzucenia i planuję pracować tutaj jak najdłużej.

Benek

Ogłoszenie znalazłem w necie ale do niektórych dzwoniła jakaś babka z firmy rekruterskiej.Nie wiem jak jest teraz ale jest 3 nowych i widzę ze są zadowoleni. Są 2 zmiany ale dogadaliśmy się z Dyrektorem i zmiany zaczynają się pół godziny później wiec nie stoimy w gigantycznym korku. To jest duży plus. Atmosfera jak w robocie, fakt ze narobić się trzeba ale płaca super a na wakacje mamy znowu dostać kasę. Jak ktoś chce pracować i zarobić kasę polecam.-- Z poważaniem,

JużOtwarteWC
@Benek

Dzięki za odpowiedź.

Iza

@Benek, możesz napisać jak długo współpracujesz już z firmą? Jak wygląda atmosfera w pracy, jakie warunki proponuje pracodawca, czy grafik jest elastyczny? W jaki sposób najlepiej aplikować do tej firmy? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

JużOtwarteWC
@Iza

Właśnie Benek, odpowiedz na pytania Izy.

Benek

A jednak wielu ludzi pracuje tu od dawna i jest im dobrze. Boli cię że inni ludzie mają odmienne zdanie niż ty. Musi ci bardzo brakować firmy bo ciągle spędzasz czas na tym forum zamiast zająć się swoim życiem. To tylko ty piszesz bardzo dużo złych opinii na temat firmy pod ciągle nowymi nazwami. Ludzie nie są głupi, łatwo to zauważyć. A fakty są takie że dla mnie jest tu ok. Praca jak praca, kasa dobra i z Dyrektorem da się dogadać. W firmie dba się o bezpieczeństwo i sam miałem kilka szkoleń, super szkolenie z pierwszej pomocy i na wózki widłowe za które płaciła firma. Jak ma się rodzinę i pracowało w innych firmach to widzi się różnicę. Przestań pisać głupoty.

Magazynier

Rozmowa obywał się w biurze pracodawcy. Na miejscu spotkałem się z Hr, która przedstawiła mi na czym polega praca, jaka jest płaca.

-zarobki, -czas pracy (zmiany) -czy nadgodziny są płatne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Przemek

Trochę jestem zdziwiony tak dużą ilością negatywnych opinii. Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. Można powiedzieć, że każdy na coś narzeka bo nie dogodzi się każdemu ale np. jeśli ktoś przyjeżdża pod wpływem alkoholu do pracy to nie jest to normalne zachowanie, które w tej sytuacji wymagało wezwania służb. Jak wiadomo ludzie różnie zachowują sie po alkoholu.Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w tego typu ciężkich pracach jakie przeprowadzane są w Centorze jest bardzo ważnym aspektem a dostosowanie się do regulaminu jest obowiązkiem każdego pracownika. Wypłaty terminowe, częste premie, które otrzymuje każdy kto stara się wykonywać swoje prace tak jak być powinno. Pracę zaczynałem od stanowiska magazyniera i pierwsze co to zostałem przeszkolony z jazdy wózkami widłowymi, po kilku miesiącach dostałem pracę na samej produkcji. Praca nie należy do najłatwiejszych, już wiele osób się przewinęło którzy inaczej sobie wyobrażali swoją pracę. Dyrektor może i dużo wymaga ale to on odpowiada za całą produkcję więc myślę, ze to normalne i nie ma się nad czym rozwodzić.

Equator

Wielokrotnie (usunięte przez administratora)powtarzał zostaną Tu najlepsi więc koniec końców zostanie On i może jakiś skończony (usunięte przez administratora)

Equator

Zaskakująco dużo pozytywnych opinii w bardzo krótkim czasie się pojawiło, teraz zostało usunięte przez moderatora kilkanaście komentarzy niektóre istniały od wielu miesięcy oczywiście były nieprzychylne firmie, teraz tylko czekać jak ocena pracodawcy z dwóch gwiazdek wzrośnie do sześciu.

Czemu został usunięty komentarz na temat zamkniętego WC? to jest ważny komentarz mówiący o BHP. (usunięte przez administratora)

Teraz dostaniecie wycisk

Pełna opcja odświeżacz i papier???

abc

Praca w firmie Centor rzeczywiście jest ciężka. Panuje tu szybkie tempo i w okresach wzmożonych zamówień trzeba przygotować się na duży wysiłek fizyczny. Zarobki są znacznie wyższe niż na okolicznych magazynach. Jest sporo nadgodzin, więc jeżeli Ktoś tylko chce, może zarobić naprawdę niezłe pieniądze. Warunki pracy, jak na polskie realia, są dość dobre. W miarę rzetelnie przestrzega się tu Kodeksu Pracy i przepisów BHP. Nie ma większych problemów z urlopami. Mamy półgodzinną przerwę. Największą atutem firmy są pracownicy. Panująca wśród nich atmosfera sprawia, że do pracy przychodzi się z chęcią. Moim zdaniem, jeśli sprawy pójdą w dobrym kierunku, Centor ma szansę zostać jednym z atrakcyjniejszych pracodawców w Strykowie.

BHP?
@abc

Przestrzegane BHP?(usunięte przez administratora) Z tym kodeksem też niezłe. Przestrzega się tych zasad, które są w interesie pracodawcy, w interesie pracownika się pomija. Cały ten komentarz nic a nic Centora nie przypomina. Chyba ktoś jest opłacony bo nikt kogo znam i pracował/pracuje w Centorze nie napisałby takich pozytywów.

Robinson

Nie wiem dlaczego tyle negatywnych komentarzy zarówno o firmie jak i o dyrektorze. Praca fajna, jesli chodzi o zarobki (które są wypłacane zawsze na czas)to dostajesz tyle ile powiesz na rozmowie kwalifikacyjnej. Atmosfera w pracy dobra. Firma w Polsce dopiero od 2016 roku ale stale sie rozwija. Możliwość szkoleń i kursów. Kontakt z dyrektorem jest dobry, zawsze pomocny jak ktoś ma problem. Jest wymagający ale to normalne wkońcu jest dyrektorem. Praca ciężka nie jest ale odpowiedzialna. Jak ktoś myśli zeby przyjsc na 8 godz i pościemniac albo poudawać że pracuje to poprostu sie do tej pracy nie nadaje. Jak już ktoś z pracy rezygnował to właśnie dlatego, że sie nie nadawał.

Obione

Eee tam, dla mnie firma spoko. Kasa jest dobra, sa bonusy i placa zawsze i na czas. Trzeba pracowac ale jak w kazdej firmie. Pracuje juz troche i mi pasuje. Widze ze firma sie rozwija, ludzie sa fajni. Dyrektor troche przesadza z bezpieczenstwem ale nie jest zle. Mam porownanie z innymi zakladami i jest ok. Pozdro.

Anatol

"Linowy" najlepiej sytuacje w firmie opisał. Porównując pracę od początku a co się teraz dzieje to masakra. Nie polecam tej pracy nawet dla tych 200-300 zł więcej niż w innych firmach w okolicy. (usunięte przez administratora) Kasa to jak się ugadasz na rozmowie. Na montażu oscyluje 2500-2800. Jak zaczniesz pracować nie licz, że od razu dostaniesz tą stawkę. Będziesz miał 3 umowy próbne(miesiąc, 3-miesiące, pół roku) dopiero na 4 umowie otrzymasz tą stawkę. Na frezarce 2800-3200 można ucelować

Anatol

Ja pisałem o stawkach z samego początku. Jak teraz ludzie dają się z tym robić to nie mój problem.

Poborca

Może dyrektorka zgłosić od centrali w Australii? Parterowy coś Ci się pomyliło "centor fajna firma ale zakład w strykowie odstaje od reszty"? Czy to nie jest zaprzeczanie samemu sobie? To według Ciebie najlepiej być służka posłuszka? Nic nie gadać, nic się nie odzywać?

Liniowy 3 zmiana
@Poborca

Proszę zgłoś sytuację, może się coś poprawi. Ta firma może i była fajna ale do momentu otworzenia fabryki w Polsce. W chwili obecnej nic dobrego o centorze nie można napisać, nawet te ciut większe niż u konkurencji zarobki nie poprawiają sytuacji, gdyż atmosfera jest fatalna, nakładane na pracowników jest mnóstwo obowiązków z których nie sposób sie wywiązać, ciągłe krzyki i pretensje (usunięte przez administratora).

ZamknięteWC
@Poborca

Iza

@Zainteresowany, napisz czy zdecydowałeś się aplikować? Masz już swoje pierwsze opinie o firmie? Kto napisze jak przebiega rekrutacja w Centor Central Europe? Z ile etapów się składa?

Nic się nie zmienia, a już na pewno nie na lepsze.

Jak zarobki w tej firmie i ma czym polega praca dokładniej można

Czarny

Pracuje w Centorze prawie od początku. Firma jak dla mnie zarządzana trochę chaotycznie, nastawiona na wydajność. Podnoszenia kwalifikacji, kursów brak. Były za to wakacje pod grusza i drobne upominki na swieta. Stawka kilkaset zł powyżej konkurencji, natomiast na każdą zlotóweczke trzeba tu napracować o wiele bardziej, czasami się nasluchać. Podsumowując praca raczej dla młodych i odpornych na stres. Rotacja pracowników duża.

Zostaw merytoryczną opinię o Centor Europe Sp. z o.o. - Smolice

• Jak się pracuje w Centor Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centor Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centor Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centor Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centor Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centor Europe Sp. z o.o.
  • Smolice 1G