Opinie o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centor Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centor Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centor Europe Sp. z o.o. w Smolice

Inspektor ARiMR

Mariusz is building fantastic team spirit, motivation, directing production towards outperformance, Internal stakeholders wants to support as well. Mariusz will bring for sure a lot of positives and smile to your organization.

Gruby

Witam, w związku z rekrutacją na operatora cnc chciałbym zapytać jakie występują zmiany na tym stanowisku?

Chudy
@Gruby

Odpowiadając na Pana pytanie dotyczące rekrutacji na tym stanowisku zmiany są nadal 2 jak do tej pory: poranna i popołudniowa

Tłusty
@Gruby

Pan dyrektor zarządza różne zmiany na tym stanowisku. Raz frezujesz, raz szklisz, raz robisz za magazyniera, a kolejnym razem prostujesz rury.

Półtłusty
@Tłusty

A pieniążki te same

Puszysty
@Półtłusty

Na razie zmiany są dwie i trudno na nich z obsadą ale nie długo rodzina wróci z zielonego odpoczynku więc robota będzie szła pełną parą.

Rodzina
@Puszysty

G Cię to obchodzi. Zajmij się zarządzaniem zmianą, przestań szczuć ludzi a po robocie poczytaj trochę o ortografii. Niedługo piszemy razem a przerzucać przez RZ

Adamsi
@Rodzina

Uderz w stół a nożyce się odezwą

Jeden z ostatnich

Ludzie odchodzą a M tylko się cieszy będę mniej wypłat do wypłacenia. Tych co jeszcze na chwilę zostają poprzeżuca się z konta w kont i jakoś to będzie.Szkoda że facet nie wie że dwa to będzie dwa i nie zrobi sie z tego nagle cztery. Ponoć samo szefostwo zagląda na to forum, mogą wyczytać z tego co się u nas dzieje i nie reagują przykre to. Jasno można wnioskować że jesteśmy dla nich do stracenia na koniec zostanie tylko on jeden najlepszy wspaniały . Bardzo dobry plan na wykonanie mega oszczędności nawet światło na hali nie będzie potrzebne bo nie będzie miało komu świecić .

Pracujpl

Panie M.Jak to jest zniszczyć zespół fajnych zgranych pracowników?Przez Pana rządy połowa ludzi szuka pracy.

@Pracujpl

Została jeszcze druga połowa ambitnych zdolnych pracowników. Jak będzie potrzeba zatrudnimy ludzi z agencji.

Magazynier

Rozmowa obywał się w biurze pracodawcy. Na miejscu spotkałem się z Hr, która przedstawiła mi na czym polega praca, jaka jest płaca.

-zarobki, -czas pracy (zmiany) -czy nadgodziny są płatne

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Łysy

CEN..R.. jest jak Kurnik pracuje sie w niej bo są JAJA

Jakiś czas już tu nie pracuje i chciałbym się dowiedzieć czy Operatorzy dalej drapią się linijką czy zaczęli w końcu pracować ?

Opiłek
@Nowy

Nie juz nie drapie. Umyty to już nie swędzą.

Tragedia!
@Opiłek

Ludzie. Co się z Wami dzieje? Przecież to nie jest śmieszne tylko chore!

M
@Tragedia!

Jest premia uznaniowa od marca to można obciąć całej produkcji i szybko się chłopcy opanuja

Mały Ben

Mistrzu od linijki, widzac że przychodzisz do tej pracy tylko po to by patrzeć kto, czym i po czym się drapie. Specjalnie dla ciebie zamówimy linijkę grawerowana żebyś i Ty mógł się podrapac tam gdzie najbardziej lubisz i żeby linijka się nie wytarla.

Artysta
@M

A bierz CAŁOŚĆ nawet pseudo premii ps. W buty sobie wsadz

pytanie1

na umowie z translatora wiele nie ma, ale planujemy wprowadzić od przyszłego miesiąca dodatek w porozumieniu z dyrektorem regionalnym jak tylko centrala zatwierdzi :)

Mariuszek

Wnuk wąsatego wychował sobie TYRANA nowego ten podwyżki Chojne daje, karze pracować za (usunięte przez administratora) Łysolku drogi za 30 złoty będą tylko kłopoty. Twoje Chojne dary to zaledwie 4 dolary . Powiedz Panie szczerze na co to wystarczy bo ja w taką szczodrość aż nie wierzę . Gdy 4 lata temu Firma zaczynała z zarobkami górowała nad firmami w koło teraz nie jest już tak wesoło.Pikujemy ostro w dół gdy za sterami siedzi taki gbur. Do około firmy dbają ludzią kasę dokładają, na święta dla załogi też coś maja ,dzięki temu w biedę ludzie nie popadają a ich firmy dobrze się mają. Tu niestety okrąglejszy jest nasz Pan cały zysk przejada sam . (usunięte przez administratora) nowa fura wozi ,kasę ostro kosi a nam mówi nie mam bo i skąd jak się nie podoba spadać won . O traktowaniu załogi jeszcze wspomnieć mi wypada. Kłamie szczuje obiecuje jak w obozie nas traktuje. Biegaj szybciej skacz wyżej, rób gorzej ale więcej .Gdy podwyżek nadszedł czas napluł wszystkim prosto w twarz, pokazał wszystkim gdzie ich ma bo nie liczy się człowiek tylko Kasa!!

Robert
@Mariuszek

Z Twojego wpisu zrozumiałem, że pracodawca ten nie jest już w Twojej ocenie atrakcyjny, jeżeli chodzi o oferowane wynagrodzenie. Nie ukrywam, że fakt ten mocno mnie poruszył, dlatego chciałbym ustalić na jaką aktualnie pensje może liczyć osoba zatrudniona w firmie Centor Central Europe?

@Robert

Jak by było źle to owa osoba by zatrudniła się tam gdzie płacą lepiej a słyszeć że tu jest źle tam lepiej można wszędzie , każdy ugada się na finanse jakie mu pasują tyle w temacie . Połowa firm teraz zwalnia ludzi . Niektórzy powinni się cieszyć że mają pracę i nie narzekać . Może nie jest kolorowo ( zobaczymy co marzec przyniesie ) ale zawsze mogło być gorzej

nick2

tak samo ciężko znaleźć kogoś ogarniętego do pracy! Znajdzie się ktoś tani, ale zanim się wdroży, to też trochę mija. Nie chodzi o to żeby szukać nowej pracy tylko o to żeby pracodawca trzymał sprawdzony zespół. Przykład prowell, gdzie pracodawca wie, że jak zarobią więcej to i się bardziej przyłożą do roboty i ściemy nie będzie. A tu chłopaki chodzili przez kilka miesięcy pytając, prosząc wręcz, o podwyżkę. Finał podwyżek znasz?

Centor Management

Szanowni Państwo, w ostatnim czasie pojawił się na tym portalu wpis nieznanej osoby , uzywającej nazwy użytkownika "Centro Management" Nazwa tego użytkownika jest łudząco podobna do "Centor Management" . Treść tego wpisu jest fantazją autora nie mającą związku z rzeczywistością , a użycie bardzo podobnej nazwy użytkownika ,stanowi próbę podszycia się pod tożsamość zarządu Centor Central Europe. Nikt z członków zarządu nie nie używał w przeszłości i nie będzie używał w przyszłości żadnych portali internetowych do komunikacji z pracownikami firmy. Management Centor Central Europe

Kryzys

Jak można być tak zarozumiałym, brak szacunku do załogi wieczne pędzenie batem tłumaczyć kryzysem. Nie wiem czy ktoś zauważył jest nas garstka część na urlopach, reszta zwolniona a my bijemy rekordy jak się okazało za kawałek pizzy.(usunięte przez administratora) Panowie proponuje pogonić jeszcze szybciej a może wystarczy na superby a nie tylko oktawie dla naszej szczodrei kardy

Artur
@Kryzys

Tak robi jeszcze ten od linijki. Ale teraz drapie się po jajach. Ma osobistego Tołdiego i ten tyra za niego on tylko jest i programuje .

Centro Management

Za pośrednictwem strony chciał bym się zwrócić do was Panowie. Wiem że źle zaczęła się nasze współpraca,od zwolnienia waszych kolegów .Tak to było proste, podobnie jak nie liczenie się z ludźmi i traktowanie was przedmiotowo. Ważniejszy wynik bez względu na wszystko. Od teraz za pośrednictwem strony chciał bym podzielić się z wami tym co następuje, mianowicie : koniec z brakiem narzędzi , nie usłyszycie więcej że musicie sobie jakoś poradzić. Ze swej strony obiecuje większe zaangażowanie w tworzenie zespołu ,oraz szacunek na jaki zasługujecie . Ogłaszam koniec 200+ .Obiecuje na Święta 500 zł podobnie jak to ma miejsce w sąsiednich firmach. Podobnie koniec z premia zaczniemy od poziomu 350 zł i podobnie jak teraz za każdy problem powstały z naszej winy -20 zł. Podwyżki będą minimum na poziomie inflacji lub większe, ten wontek jeszcze negocjujemy. Kolejny wątek to sprzedaż , koniec z naliczaniem rabatów od tak. Nasi sprzedawcy będą rozliczani ze swojej pracy nie tak jak to ma miejsce do tej pory. Złom powstały na produkcji nie może być zaliczany do sukcesów sprzedawców. Nie opłacalne jest montowanie GPS w autach ale możemy zainstalować w firmowych telefonach program umożliwiający śledzenie postępów naszych bohaterów. Będziemy wiedzieć gdzie są coraz pozna zaangażowanie jakim się wykazują. Koniec automatycznych sukcesów podobnie jak produkcja trzeba będzie na nie zapracować .To tyle na dziś wszystkim bardzo dziękuję za zaangażowanie oraz życzę kolejnych sukcesów.

Jurek
@Centro Management

Zbyt dobrze napisane, żeby było prawdziwe ale gratuluję komuś inwencji twórczej.

Małe Mu
@Centro Management

Cześć Panowie robi jeszcze u Was ten co się linijka drapie po plecach? Pozdrawiam koledzy

Kryzys v2

Kryzys nie był wcześniej , jest teraz brak na produkcji Hardware czy Profili . Choć na wysyłkę mamy , Pracownicy czekają X miesięcy na Pieniążki które powinny być przy przedłużaniu umów . Brak Jedności na produkcji , jeden drugiemu kłody podkłada za plecami , i te słowa... zorganizuj sobie.. śmiech . Nie idźmy w tą stronę powinniśmy tworzyć jeden zespół

@Kryzys v2

To podwyżki będą czy nie będzie. Dyrektor mówi ze będą w grudniu i to dla wszystkich, z biura dochodzą glosy ze na pewno nie będzie? Kto (usunięte przez administratora)

Mały Ben

Dla nygosow,narzekaczy,bunkownikow i tym podobnych wyjadaczy nie będzie! Może nadszedł czasz aby się pożegnać..

Czy planujecie może przyjęcia na operatorów frezarek?

CNC
@Adam

Nie, planujemy 3 zmiany lub 2 po 12 godzin.

Życiowy
@CNC

Myślę że niedługo i tak potrzbne będzie zatrudnienie nowych ludzi .... kto wie

Pomidor
@Adam

Jestem zainteresowany pracą w waszej firmie czy jest praca nocna na CNC? Słyszałem że mają wprowadzić. Czy zakład organizuje jakieś wyjazdy integracyjne do senatorium typu Ciechocinek?

Centor Management

Panie Mirku , jeżeli jest Pan zainteresowany stanowiskiem inżyniera w naszej firmie , to zachęcam do przesłania aplikacji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Pana pytania podczas rozmowy.

Mirek

Witam, Jak wygląda w Centor praca inżyniera? Ile osób macie na produkcji? Czy procesy są skomplikowane? Czy wdrażacie podejscie lean?

nick jest nieistotny
@Mirek

czyli pytasz czy po prostu będziesz musiał ciężko pracować czy pokażesz palcem tu jest źle? Jeśli nie chce ci się zaaplikować i osobiście sprawdzić na rozmowie jak jest, to nie praca dla ciebie! A skomplikowane to jest życie:) Raz jest cieżko a raz nie...

Mirek
@nick jest nieistotny

Pytam, bo chciałbym dowiedzieć się czegokolwiek o firmie przed ewentualnym rozpoczęciem pracy kolego :)

Centor Management

Dziękujemy za wszystkie pytania i komentarze dotyczące Centor Central Europe Sp. z o.o. Dyrektor Generalny Centor Central Europe oraz Manager Operacyjny zakładu w Strykowie zapraszają wszystkich pracowników , którzy są niezadowoleni z dotychczasowych warunków pracy do bezpośredniego kontaktu. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla wszystkich naszych pracowników. Chcemy ,żeby Centor był wspaniałym miejscem pracy dla całego naszego zespołu. Wszystkich zainteresowanych pracą dla Centor Central Europe zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem : https://centor.com/pl/kontakt Liczymy na spotkanie w najbliższej przyszłości. Management Centor Central Europe.

Kryzys

Razu pewnego wnuk wąsatego zatrudnił Łysego . To człowiek wspaniały że aż nie do wiary. Ludzi informuje że od teraz za pół darmo każdy haruje. W portfelach ludzi pogrzebał, by jego tyłek w nowej skodzie dobrze siedział. O kryzysie informuje i załogę do większego wysiłku werbuje. Tabelki, wykresy , tablice nowych pomysłów już sam nie zlicze . Za załoga po hali biega, by na próżno nikt nie siedział. Bata jeszcze brakuje choć i bez niego każdy tu Ciężko pracuje. Panie drogi nie szkoda Ci załogi.(usunięte przez administratora)ale Niemcowi dobrze się pucuje na nie wiele taka postawą zasługuje. Więc Kryzysie drogi nie (usunięte przez administratora) Pan załogi, zleceń w systemie cała masa więc miej Pan honor i niech się zgadza kasa

Zorientowany
@Kryzys

Spokojnie. Nie długo czekają nas kolejne zmiany. Wystarczy, że zacznie się konkretny sezon na produkcji. Taką ilością pracowników jak obecnie nie da się wykonać pracy porównywalnej np. do poprzedniego roku. Problemy z realizacją zleceń i reklamacje będą nieuniknione. A Australi nie pozostanie nic innego jak zmiana.

Łoś
@Zorientowany

Zmiany pensji na niższą ale za to każdy po nowym aucie.

Jooorgii

Szanowny Panie M. Centor to nie jest Sonoco czy inny zakład gdzie Pan pracował w garść osób nie pociągniemy produkcji. Wymogi masz Pan jak by było 3 razy tyle ludzi..... Kryzys gdzie ten kryzys, narzekać potraficie tylko....za mało pracy żeby były całe pensje a za dużo zleceń żeby urlopy odebrać tzw bezpłatne... Łysy każdy jeden taki sam... ESSSSA

@Jooorgii

Czy ktoś mówiący płynnie po angielsku mógłby zorganizować wideokonferencje na lini załoga Centor Stryków - zarząd w Australii, poprosić o rozmowę zarządzających Centorem z każdym z pracowników w 4 oczy, lub np wyznaczenie "męża stanu" z poza zakładu w Strykowie do którego każdy z pracowników przedstawiłby swoja opinie w temacie ostatnich zmian w firmie? Bardzo złe czuje się ze świadomością iż jakoby w Strykowie był bunt przeciwko obecnemu dyrektorowi. Taka sytuacja nie ma miejsca, a niezadowolenie wśród załogi moim zdaniem jest efektem tego iż pracownikom narzuca się cudze obowiązki, zabiera się resztki przywilejów, a problemy które zgłaszamy przełożonemu są ignorowane. Chciałbym porozmawiać bezstresowo z przełożonymi spoza zakładu gdyż od jakiegoś czasu mam uzasadnione podejrzenie iż problemy z jakimi się zwracamy nie są przekazywane dalej.

Jak wygląda ścieżka awansu w Centor Central Europe Sp. z o.o.?

Waldi

Istnieją duże możliwości awansu. Wielu pracowników produkcji zostało liderami zmiany.

Praca

Podobno zaszły zmiany kadrowe, jest nowy dyrektor handlowy, warto aplikować?

C@
@Praca

A przyjmują? Słyszałem różnie o nich. Robota na produkcji jak wszędzie. Jeden robi swoje inny narzeka.

Zostaw merytoryczną opinię o Centor Europe Sp. z o.o. - Smolice

• Jak się pracuje w Centor Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centor Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centor Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centor Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centor Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centor Europe Sp. z o.o.
  • Smolice 1G