Opinie o Leroy Merlin w Kalisz Poznańska 121-131

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Kalisz Poznańska 121-131

auto-czesci9

Żenada!!!! Traktowanie klienta mają wszystko .......... zareklamowałem towar który przyszedł do mnie połamany 15 telefonów ,obietnice i co dzwonię to tak jakbym zadzwonił pierwszy raz ,nie będę pisał więcej bo szkoda naprawdę słów NIE KUPUJCIE w TYM SKLEPIE NIC !!!!!!!!!!!!!! Obsługa na najniższym poziomie w kraju

TomZ

Dużo w sklepie zależy od ludzi. Po zmianie dyrektora zaczęło się ulepszanie ... degradacja kierownictwa i koordynatorów powołanych przez poprzedniego dyrektora... Najlepsi pracownicy to Ci którzy informują o poczynaniach innych...dotyczy to doradców i kierowników. Kierownik stający po stronie sprzedawcy to zło... dyrektor to alfa i omega... zawsze wie lepiej... Ogólnie od dwóch lat LM w Kaliszu to takie zielone (usunięte przez administratora) z którego możesz zostać wyrzucony ...albo dostajesz ultimatum że w ciągu miesiąca powinieneś się zwolnić....

kandydatka
@TomZ

dobrze ,że tu zajrzałam bo własnie miałam aplikować

TomZ
@kandydatka

Szkoda czasu... zwłaszcza kasjerki mają trudno...muszą znać się na wszystkim a gdy próbujesz zadzwonić na dział to obrywasz od klienta... Współpraca z niektórymi działami jest bardzo trudna bo gdy pytasz uznają Cię za idiotkę

Olga

A mogłabyś napisać, czemu odradzasz pracę w Leroy Merlin? Twój wpis jest nieco mało konkretny, a zależy mi na rzetelnych informacjach. Jak jest z atmosferą?

nikt ważny

praca jest ok w sezonie więcej roboty, ale przecież tak jest w handlu... zarobki raczej adekwatne do wykonywanej pracy, atmosfera jest dobra a to ważne, do tego premie kwartalne, fajny pakiet socjalny, w mojej opinii nie ma na co narzekać.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy Merlin? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Nikt

To jest (usunięte przez administratora) , słabe zarobki , a jak ktos nie narzeka to jest lizusem i donosicielem na kolegów/koleżanek.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Leroy Merlin?

Kali

Tak całe wynagrodzenie na konto łącznie z premiami

Zatrudniłem się w leroy Merlin kalisz jakiś czas temu. Co można powiedzieć o tej firmie, napewno atmosfera jest w miarę ok. Kasa słaba na początek chociaż z rozmowy ze starymi pracownikami wynika że młody zarabia tyle samo lub nawet więcej niż doświadczony. Nie zamierzam zabawić tu dłużej, polecam szukać innej lepszej pracy

Luna

Pracuję w LM kilka lat i potwierdzam że kasa słaba. Podwyżki nie zależą od pracy i umiejętności Twoich ale od koneksji lizustwa i wchodzenia w tyłek. Ale atmosfera jest naprawdę nie zła i socjal ok.

Anita

Czy kasjerki mają ciężką prace w tej firmie? Czy to osobny dział?

Ben

6 grudnia 2019 zgłosiłem reklamacje umywalki. W punkcie obsługi klienta pani Kasia bardzo miło obsłużyła mnie. Reklamacja przyjęta i od razu załatwiona pozytywnie.Uznanie dla pani Kasi .

Klijent

Ten sklep zszedł na psy na przełomie kilku lat. Obsługa a raczej jej brak, ceny wysokie, szkoda czasu, nie polecam

Czarna

Bardzo dobrze załatwiona reklamacja, miła i kompetentna obsluga, szybka reakcja.

Zygmunt

Rewelacyjna atmosfera w sklepie. Bardzo miłe doradztwo, pełne półki towaru i bardzo duży wybór asortymentu w różnych cenach na każdą kieszeń ????????????

Dobra dusza Leroy Merlin

Bardzo byłam zadowolona po wizycie w waszym sklepie. Duży wybór asortymentu. Bardzo miła obsługa na działach jak również szybko i sprawnie zostalam obsluzona przy kasie. Napewno nie raz do was jeszcze wrócę.

Bolo

Normalna firma, praca jest ok więc wystarczą chęci do roboty i tyle .

Pracuje w LM już 4 lata i jestem trochę w szoku czytając te opinie ponieważ strasznie się z prawdą nie pokrywają mam wrażenie wręcz że piszą je osoby które u nas nie pracowały albo pracowały i były na tyle "lewe" ze po prostu umowy im nie przedłużono... I teraz tak jakoś jak by się odgrywały :-/ od momentu jak się przyjąłem na dzień dobry miałem na umowie 2400 teraz mam 4000 więc nie sądzę że nie ma podwyżek, obowiązków owszem jest dużo aczkolwiek jeśli ktoś przychodzi do pracy i myśli że będzie cały dzień się obijał to jest w błędzie. Co do kierownictwa to fakt nie wszyscy są świeci ale kto jest? Mają swoje za uszami ale ogólnie jak dla mnie da się z nimi dogadać a nawet jeżeli się nie da to nie jest praca u prywaciarza więc jak jest problem z kierownikiem że zaczyna nas naciskać można iść do dyrektora albo nawet wyżej na skargę i uwierzcie u nas takie rzeczy się traktuje cholernie poważnie. Co do innych pracowników to nie wiem czy ktoś myślał że jak do pracy przyjdzie to na żadnego osła nie trafi? Pracuje u nas ponad 120 osób zawsze się trafia tacy z którymi się nie da dogadać ale to normalne. Socjal jest spoko dramatu nie ma, imprezy działowe, firmowe, benefit, 100zl na dowolną aktywność ( np kino, karta wędkarska, trampoliny) no i akcjonariat czyli dodatkowo odlozony pieniądze około 1000/1500 co rok się odkłada plus premie jak się je wypracuje a ostatnio się zdarzają średnio co 3 miesiące 700/1600 zależy od działu. Ja jestem zadowolony z pracy jak wiele innych osób i z drugiej strony wiele nie jest aczkolwiek czy jest praca idealna? Nie sądzę, zawsze coś komuś nie będzie pasować ale cóż wszystkim się nie dogodzi... :-)

Jak na stanowisku managera sklepu? Jakie warunki, może jakieś dodatki?

Nie polecam,brak obsługi można zapuścić tam korzenie,czekanie i czekanie aby sie pojawił.Sklep żenada nic tam nie będę kupowac lepsza Castorama

Olek

Zawsze można zmienić pracę. Ale w handlu nigdy praca nie była lekka!!

Pot leci mi po jajkach

Praca w tym sklepie latem to jest jakiś żart. Temperatura na sklepie w upały przekracza 30 stopni. Człowiek się zastanawia czy jest w sklepie czy na saunarium. Tragedia nie polecam nikomu

Cyrk

Praca ciężka, masa obowiązków, wynagrodzenie niskie, jedynie socjal w miarę w porządku. Nie polecam, praca tylko na przeczekanie, lepiej szukać lepszej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Kalisz

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Leroy Merlin