Opinie o Mila Myszków w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mila Myszków. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mila Myszków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Myszków w Myszków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mila Myszków?

Błażej Nowy wpis

Niestety wielu krótko pracujących to osoby nie nadające się do pracy w handlu. Ja nie narzekam na pracę w firmie.

Damian Nowy wpis

Pracowałem tam jakąś chwilę. Tak, jak wszyscy poprzedni pracownicy spróbowałem swoich sił w Mila Myszków (Obecnie Delikatesy Centrum). W pracy wszechobecny (usunięte przez administratora) Pani kierownik mści się na pracownikach za swoje życiowe porażki chyba... W przeciągu ostatnich paru miesięcy przewinęło się tam z 20-stu pracowników i żaden nie wytrzymał. Pracownicy przez kierowniczkę są poniżani, obrażani. Nadgodziny nie są w żaden sposób wynagradzane a wszechobecny chaos i brak ładu sprawia, że sklep ten jest jednym z najgorszych jakie dotąd widziałem. Powinien nimi ostro zająć się PIP a kierowniczkę zamknąć a na pewno już obowiązkowo zwolnić za to co wyprawia z ludźmi. Kupcie dyktafon, nagrywajcie co ona tam odwala, bo to jest serio porażka...

Milena Nowy wpis

Czy aby być tam ekspedietnką muszę mieć książeczkę sanepidowską?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mila Myszków.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy СВАРЩИК
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Jaś

Niestety pani kierownik to pomyłka. Poniżanie pracownikow i bałagan w zarządzaniu to codzienność. Szkoda czasu i nerwów na pracę w tym obiekcie.Do tego zarobki najniższe z możliwych.

Ela

A właśnie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko pracy! Pewnie mnóstwo zinteresowanych jest ????

Stooo

Sklep może jest ok ale obecna pseudo kierownik która straszy tylko ludzi wykorzystując słowa że teraz ciężkie czasy są i ludzi jest sporo nowych do pracy krótko mówić jak zmieniło by się kierownictwo tego sklepu to zmieniła by się atmosfera pracy i każdy chętnie wywiązał by się ze swoich obowiązków bo na chwilę obecną panuje tam tylko mobink i zniewazanie pracowników i kierowniczka twierdzi że nikt tam nie myśli tylko ona ale bardzo się myli może w końcu powinna ruszyć 4litery i coś robić nie siedzieć z tele cały dzień i pretensje mieć do wszystkich jak ktoś o coś zapyta ja

Lena

@Mireks68 Narzekanie na forum nic nie da ale trzeba zgłaszać i oczekiwać od szefostwa odpowiednich działań.

Mireks68

W Myszkowie w sklepie Miła obecnie w dobie koronowirusa brak jakich kolwiek środków ostrożności,brak ostrzeżeń o koniecznych odleglosciach brak ograniczeń klientów brak ogólnych inf o panującym wirusie jak gdyby tego sklepu to nie dotyczyło

W komentarzach pojawiły się dosyć nieprzychylne opinie na temat podejmowania pracy w Mila, czy ktoś z pracowników mógłby się do tego odnieść? Jak na ten moment pracuje Wam się w tym miejscu i czy jesteście zadowoleni z warunków, szczególnie z wynagrodzenia?

Beata

ahhhh promować te niewiasty :) zły cza być aby się odwalił ??!!!

Klient
@Beata

Nikt nie jest zły, tylko prawda w oczy kole.! Mila Myszków to jest sklep źle zarządzany nie ma kompetentnych osób na stanowisko kierownika czy zastępcy kierownika czy jak zwał zmianowej. Powtarzam jeżeli się robi ca chcą z biura sklepu w mila Myszków nie zależnie kto wyda polecenie to jest ok a jak pracownik zgłasza swoje opinie to słyszy tylko nie krzycz , lub co ja mam zrobić, ( za przeproszeniem gu...o pod siebie) jeżeli jest się nie udolnym kierownikiem czy zastępca. Główny problem to kierownictwo w sklepie, nie szanuje pracowników, wybiera pracownikow tylko tych co mają wyglad i słuchają poleceń oraz dają się sterować. Co do zastępcy kierownika taka młoda z czarnymi włosami zmianowa ,szacunek do pracowników u niej to gorzej .... lepiej by nie wiedzieć. Klientów ma za Prusaków czyli takie rybactwo a starszych ludzi chętnie by .... sami się domyslcie . Ten sklep powinien być juz dawno zamknięty, klienci wiedza co tam sie dzieje i sami dopuszczają by pracownicy meczyli się. Kierownik regionalny tez ma to w głębokim poważaniu ważne by się kręciło i premia była. Ludzie to nie robactwo i ma swój rozum.

Hej

Cześć! Chciałam sie zatrudnić w mila myszków, ale najpierw chcę trochę sie dowiedzieć o tym sklepie i atmosferze w nim panującej, serio jest aż tak źle? Każdy mi to odradza.. na prawdę kierowniczka sklepu jest taka kiepska? Bywałem tam na zakupach i widziałam obie te kobiety i nie wyglądają na jakieś niepokojące, chyba że to złudzenie. Proszę jeszcze kilka słów.

Leon
@Hej

Każdy ma swój rozum, wiec zdecyduje sam. Jeżeli nie masz wyjścia to spróbuj ale miej silne nerwy i psychikę, z braku personelu jest tam malo pracowników więc ci co tam sa maja bardzo dużo pracy, ponad siły. Bez przerwy nadgodziny za które musisz sie prosić o wpisanie bo cie będą oszukiwać szczególnie kierowniczka i jej zmianowa taka czarna jeszcze gorsza niż kierowniczka. Pracowałem jako magazynier w mili w Myszkowie. Jeżeli robisz ponad siły i nic się nie plujesz to jesteś cacy . Nie jednego pracownika wyrzuciła i nie jeden się zwolnił. Ja nie podpisałem następnej umowy to mnie wyzwala od chorych mówiąc ze bede miał w niej wroga czyli w kierownictwie sklepu. Jest tyle innych ofert odradzaj prace tam jak chca byc zdrowi. Mnie czeka rehabilitacja kręgosłupa .

Leon

Ostrzegam wszystkich pracowników którzy chcą podjąć pracę w mila Myszków , nie polecam mobing w pracy nieudolna kierowniczka wykorzystuję pracowników, zmianowa taka czarna jeszcze gorsza mysli ze wszystkie rozumy pozjadala . Chamsto nie dają premi źle się odnoszą do pracowników, każą zostawać po godzinach za darmo nie informując o tym , szukają następnych jeleni, sklep do zamknięcia. Totalne (usunięte przez administratora) .

Dan

Jestem byłym magazynier w sklepie mila Myszków, pani kierownik sklepu obraża i drze się na pracowników każe zostawać po godzinach za darmo nie liczy godzin jak się nalezy , ma sobowtóra w sklepie panią zmianowa taka szczupłą czarną, nawet zmianowa gorsza na magazyniera zrzucaja większość pracy oprócz jego obowiązków. Za 1650zl. Na rękę jeżeli sie robi co chcą to rzuci premie 50 zl a jak im nie pasuje to nie liczą godzin. Pracownicy nie chodzą na przerwę . Nie ma czasu by zjeść. A pani kierownik wyzywa obraża i grozi pracownikowi. Nie polecam pracy w tym sklepie.

Nev

Z punktu widzenia klienta przyznam po części prawde , a z punktu byłego pracownika napisze ze co do obsługi klienta to co niektóre osoby to bydlo i zwyczajne świnie nie obrażając świń. Zrzucaja ceny odkładają towar na nie właściwe miejsce, do tego obrażając personel czyli zwykłych pracowników to nie jest właściwe. Problem tkwi w kierownictwie sklepu i kierowniku regionalnym , brak personelu za podstawową pensję i wykorzystywanie. Zwykle (usunięte przez administratora) do tego ludzie gorsi niz zwierzęta.

Zainteresowana

Wiecie coś o pracy w firmie? Może potrzebują na 1/2 etatu?

Kiedyśtam
@Zainteresowana

Lepiej znajdź coś innego niż ten sklep szkoda zdrowia na nerwy ;)

Myszków22

Niestety Pani kierownik tego sklepu traktuje swoich pracowników jak parobków. Będąc raz na zakupach bodajże kierowniczka zmiany (bardzo fajna dziewczyna, ponieważ jako osoba z biura jest najbardziej dostępna dla pracowników i klientów) musiała wysłuchiwać narzekań na jej pracę a gdy odeszła została zrównana z ziemią. Pani kierownik nadaje się tylko do wymiany. W tych czasach szanuję się pracownika a nie go równa z ziemią. Wszystko będzie zgłoszone do odpowiednich osób i w odpowiednie miejsca.

Karina

Bardzo nie podoba mi sie jak traktowany jest personel tego sklepu. Mloda czarnowlosa kierowniczka, w bardzo niemily sposob zwraca sie do praconicy.. Rozkazujac jej.. I mowiac w sposob obrazliwy i ponizający.. Kilka dni pozniej dochodzące krzyki dwoch kobiet z magazyny gdzie tez leca bardzo glosno i obrazliwe teksty.. Na stoisku miesnym w, dniach, piatek, sobota stoi po jednejosobie na zmianie.. . Pytanie kiedy i jaktaka osoba ma przerwę?? Myszków Mila prosze o wyciagnięcie wniosków..

Natalia

To forum pracownicze więc uwagi klientów źle zostały skierowane!

Czwarty raz idę do tego sklepu po michałki w promocji i czwarty raz nikt nie potrafi ich wbić na kasę. Po czym przychodzi kierowniczka znika na 10 minut i mówi, że promocja się skończyła. Pytanie moje kto do cholery zatrudnia tak nierozgarnięte osoby? Ogarnąć tak mały market cenowo to chyba nie jest żadna filozofia prawda? Osoba rekrutująca już dawno do zmiany. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Myszków - Myszków

• Jak się pracuje w Mila Myszków?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Myszków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042