MIT Media Tomasz Cieślak

MIT Media Tomasz Cieślak

Opinie o MIT Media Tomasz Cieślak

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

W jaki sposób MIT Media Tomasz Cieślak dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Zainteresowany
 Opinia

Czy firma funkcjonuje bez zmian?

MIK
 Opinia

Miła atmosfera a to bardzo się dla mnie liczy. Ludzie pracujący w MIT MEDIA tworzą zgraną paczkę, która potrafi razem się i bawić i pracować.

Grzegorz
 Opinia

Tomasz jako szef jest bardzo ok i szybko buduje relacje. Jak w rodzinie, bo firma jest mała, choć współpracuje z dużymi klientami i ciekawe projekty. Jako współpracujący dziennikarz niestety jedynie umowa o dzieło bo firma nie przyjmuje na stałe dziennikarzy, ale która w sumie przyjmuje? Bywały poślizgi z kasą, ale w porównaniu do innych wydawców było bardzo dobrze.

Zostaw opinię o MIT Media Tomasz Cieślak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIT Media Tomasz Cieślak

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.