MIT Media Tomasz Cieślak

Opinie o MIT Media Tomasz Cieślak

MIK

Miła atmosfera a to bardzo się dla mnie liczy. Ludzie pracujący w MIT MEDIA tworzą zgraną paczkę, która potrafi razem się i bawić i pracować.

Grzegorz

Tomasz jako szef jest bardzo ok i szybko buduje relacje. Jak w rodzinie, bo firma jest mała, choć współpracuje z dużymi klientami i ciekawe projekty. Jako współpracujący dziennikarz niestety jedynie umowa o dzieło bo firma nie przyjmuje na stałe dziennikarzy, ale która w sumie przyjmuje? Bywały poślizgi z kasą, ale w porównaniu do innych wydawców było bardzo dobrze.

Zostaw opinię o MIT Media Tomasz Cieślak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MIT Media Tomasz Cieślak