Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka i Partnerzy

Poznań

Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka i Partnerzy

Anna Janicka

Jestem pracownikiem kancelarii w dziale administracji od 7 lat. Przez wszystkie lata mogłam liczyć na wsparcie, możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awans. Ważna jest dla mnie również przyjazna atmosfera, stabilność zatrudnienia i terminowość wypłat. Kancelaria ciągle się rozwija, powiększa się zespół, działamy w Poznaniu jak i w Warszawie. BSSK to dobre miejsce na naukę, rozwój i zdobywanie doświadczenia – wszyscy aplikanci kończą egzamin zawodowy pozytywnie :) Pion merytoryczny jest kompetentny, a administracyjny niezastąpiony w zapewnianiu bieżącego wsparcia dla działania kancelarii :)

gość

Pan (usunięte przez administratora)chyba dba o wycinanie niepochlebnych komentarzy, bo znikaja szybciej niż się pojawiają.

Bartłomiej Musiał

Informuję, iż od ponad 2 lat w firmie spółki są już tylko dwa nazwiska: Brudkiewicz i Suchecka.

henry

Uciekają stamtąd ludzie, uciekają....

Zostaw opinię o Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka i Partnerzy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Radców Prawnych Brudkiewicz, Suchecka i Partnerzy