Opinie o Rankhouse s.c. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rankhouse s.c.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rankhouse s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rankhouse s.c. w Gliwice

Tomek Nowy wpis

Ale czy firma w ogóle funkcjonuje bo taka cisza na wątku pracowniczym to bardzo dziwne.

Adamek Nowy wpis
@Tomek

Spółka Rankhouse S.C. nie funkcjonuje od kilku lat

Karol Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje i zarobki?

miro Nowy wpis

Niepoważnie podchodzą do procesu rekrutacji. Szkoda czasu!

Tymon

@Andrzej Możesz dodać coś więcej do tej opinii. Interesuje mnie praca w firmie.

Bożena
@Tymon

to wyślij CV, jak jesteś specjalistą to z pewnością wezmą Twoją kandydatuę pod uwagę, a jęsli nic nie potrafisz to sie nie zdziw jak się z Tobą nikt nie skontaktuje

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rankhouse s.c. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Wszystko super.

Jasiek

Może dowiem się czy firma rekrutuje aktualnie? Jakieś wymagania stawiają na początek?

Każdemu życzę takiego pracodawcy Lubię atmosferę w Rankhouse s.c. za: Podejście pracodawcy do pracowników

Pracowałem tam. Wiecznie tylko słuchałem o tym jak będzie dobrze i ile to będę zarabiał i będę miał u nich jak "pączek w maśle", niestety nie przekładało się to na nic. Wiele obietnic niespełnionych. Rotacja pracowników ogromna, szef nie potrafi zarządzać pracownikami, spotkania które powinny motywować, są dołujące, do tego "office manager" sieje ferment i wprowadza toksyczną atmosferę. Teoretycznie jakieś możliwości zarobków są, ale koszt w postaci stresu oraz zmęczenia psychicznego jest ogromny. Podejście do klientów średnie, wyniki czasem są, częściej nie ma. Nie polecam

beni

Firma mała, dziwnie to wszystko wyglada. Niby szukaja ludzi a jak przychodzisz i to z małym doswiadczeniem to chca placic jakbys byl stazysta. Szkoda czasu. Ja odradzam.

jan

Ja tez byłem - niestety pomimo zapowiedzi i z tego jak sie promuja to niestety mała firemka chyba niestety bez przyszlosci.

zbych

Byłem na rekrutacji w tej firmie - proces rekrutacji przebiegł srednio.

Zostaw merytoryczną opinię o Rankhouse s.c. - Gliwice

Rankhouse s.c.
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zwycięstwa 14
    44-100 Gliwice