Agrotech

Rewelacyjna firma. Wykonali dla nas zaawansowaną stronę dla placówki agrotechnicznej. Panowie zagwarantowali szeroki dostęp do materiałów graficznych, zmysł i stylistykę jakiej nam brakowało u poprzednich wykonawców. Strona funkcjonuje bez zarzutu i jest łatwa w zarządzaniu. Również jest to jedna z tych firm, w której konsultant przynajmniej ma pojęcie o czym mówi i nie klepie wyuczonych regulek. Nasz serwis o tematyce agrotechnicznej można zobaczyć w portfolio firmy. Pozdrawiamy ekipe ajmer. Zczskr

Widziałem
Kandydat

Jak Ajmer spadł znów w wynikach wyszukiwania na 16 pozycję... Chyba chłopaki nie umieją...

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Ajmer w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tomek Nowy wpis

Zostałem odrzucony na teście bo w innej technologii robią ale mimo to pogadałem i dostałem od właściciela ajmer polecenie do innej firmy, która w moich tematach pracuje Sasie i aspnecie. Zaaplikowałem i mam robótkę. Dodam, że firma, w której pracuje teraz nigdzie oficjalnie nie prowadzi rekrutacji. Dlatego mimo, że nie w ajmer to uznałem, że warto o tym wspomnieć. Właściciel ajmer spoko gość i rzadko takie zachowania się dzisiaj widuje, że odpadasz ale mimo tego dostajesz cynk.

Olga Nowy wpis

Czy jest prowadzona obecnie jakaś rekrutacja do Ajmer? Chętnie poczytam na temat całego procesu rekrutacyjnego. Jak on wygląda i czy składa się z paru etapów? Może ktoś odpowie i napisze mi dokładnie jak się dobrze przygotować.

Ola Nowy wpis
Klient

Czy w firmie pracuje dużo osób? Z jakich technologii się korzysta i jaka jest atmosfera ? :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Widziałem

@Widziałem

Szanowny Panie, niestety widzimy, że z powrotem zaczyna Pan po latach uprawiać swoje nic nie wnoszące do dyskusji posty na forum ajmer, systematycznie podszywając się pod różne nicki, próbując dyskredytować firmę z jakichś własnych, nikomu niezrozumałych tutaj dotąd pobudek, publikując swoje nic nie wnoszące do dyskusji posty i próbując zwrócić na swoją osobę tutaj uwagę, niestety w negatywnym wt ym przypadku kontekście. Proceder ten trwa od wielu lat. Cieszymy się z Pana sukcesu jak wysoko jest Pan w serpach ale niestety średnio nas to interesuje i nie życzymy sobie aby Pan nakierowywał dyskusję na tym forum na swoje tematy, co do których zasadności wiele osób już tutaj wyrażało wątpliwości. Informujemy również, że nie jest już Pan anonimowy, znamy Pana adres www, dane kontaktowe, adresy IP i dane geolokalizacyjne uzyskane na wniosek do postępowania wobec Pana osoby. Jeśli nie zaprzestanie Pan w trybie niezwłocznym postowania na tym forum informacji nastawionych na szkalowanie Ajmer.pl i swoich docinek co do zespołu pracującego w firmie, sprawa zakończy się postępowaniem prawnym przeciwko Pana osobie.

@Ajmer

Szanowny Panie Tak jak powiedziałem przez telefon, jeśli Państwo przeproszą mnie na forum ja również jestem w stanie to zrobić (mogę przeprosić pierwszy, ale to Państwo pisali o moim aparaciku słuchowym i o tym, że nie mam kwalifikacji) Nie będzie tak, że Państwo będziecie grozili mi prawnikami i sądem, a sami manipulujecie. Nie dam się zastraszyć Napisałem, że jestem wyżej, firma Ajmer spada w wynikach wyszukiwania, co jest zgodne z prawdą i mam prawo o tym napisać Państwo (a w zasadzie być może koledzy z Radwaga lub innych firm) zaczęliście swoją tyradę i kłamstwa na mój temat, więc odpisywałem w podobnym tonie Jeśli Państwo przeproszę za kłamstwa (nie tylko Ajmer, ale również inne osoby, które się tu wypowiadały na temat moich umiejętności) to ja również jestem w stanie zakończyć spór. Jednak mam prawo pisać, że Państwo spadliście w wynikach wyszukiwania Jeśli Państwo to przyznają, to zgadzamy się w tej kwestii i proszę zaprzestać prowokować mnie, pisząc na mój temat bzdury Ja również zostałem zmanipulowany co widać w opinii Google na mój temat - niby moje strony są takie złe Proponuje takie rozwiązanie - gdy Państwo na nie przystaną, przeprosimy się na wzajem i zakończymy spór jak to było wcześniej - Przyznają Państwo, że są niżej ode mnie w wynikach wyszukiwania, co ma wpływ na wartość wykonywanej pracy - Zobowiążą się Państwo do tego, że gdy ja przeproszę Państwa, Państwo przeproszą mnie i rozejdziemy się w zgodzie (może być na goworku tylko, bo ja nigdzie indziej nic na Państwa temat nie publikowałem) - Gdy ja spadnę w wynikach wyszukiwania, będą Państwo mogli o tym napisać na forum (klienci końcowi mają prawo wiedzieć kto dobrze wykonuje swoją pracę a kto trochę gorzej), z kolei ja będę mógł napisać to samo o Państwa pracy ( i innych firm z Radomia), gdyż nie będzie tak, że Państwo opowiadacie o mnie, że nie mam kwalifikacji a tymczasem mam wyższe pozycje w Google niż Państwo, bo ja to umiem zrobić Pozdrawiam

Reck Kanc
@Wyklęty

Szanowny Panie, próbowaliśmy polubownie z Panem porozmawiać i nie raz proponowaliśmy Panu na drodze kontaktu tutaj polubowne zaprzestanie wypisywania nieprawdy na temat firmy mocodawcy. Widzę, że w chwili obecnej nadal Pan idzie "na noże". Trudno nie dogadaliśmy się, proszę oczekiwać w takim razie kontaktu od pełnomocnika na temat postępowania. Z poważaniem

@Reck Kanc

Oczywiście, do zobaczenia w sądzie Z poważaniem

Albert
@Reck Kanc

Co jest kłamstwem, skoro sami Państwo przyznali, że Wyklęty jest wyżej w wynikach wyszukiwania? Skoro to dla Państwa nie jest ważne, czemu Państwo zamiast przyznać rację i się pogodzić idą na noże? Przecież widać, ze Wyklęty chciał zgody i dba o dobro klienta

@Albert

Człowieku co ty piszesz on chce zgody? On każdemu pracodawcy uprzykrza życie od lat i jawi się jako wielka ofiara. Sam wchodzi, zaczyna nieproszony jakieś głupie docinki a potem ryczy, że wszyscy go objeżdżają. Poczytaj sobie inne jego posty w internecie jak opisuje i lamentuje nawet na swoją własną rodzinę. Ten człowiek ma od lat problem, który przelewa na firmy, które nie chcą mieć z nim do czynienia. Nawet na jego stronę www już jacyś klienci niezadowoleni glany mu wystawiają. Normalnie pozycjonerski fenomen i co z tego jak podejście i usługi lipne. Brawo Ajmer, wreszcie się ktoś wziął za tego uprzykrzacza. Mam nadzieje, że szybko doprowadzicie sprawę do końca.

Albert
@radwagprogr

Nie widziałem, by jechał swojej rodzinie Z tego co kojarzę, napisał, że Ajmer spadł w wynikach, klienci mają prawo wiedzieć kto wykonuje swoją pracę fachowo Z tego co wiem spadki są objawem źle wykonanej pracy Być może to chwilowe i strona Ajmera powróci Wy z kolei zaczęliście z nim cisnąć, robić sobie z niego jaja Po co go nakręcacie? Po co podnosicie spiralę nienawiści Moim zdaniem nie wiedzieliście co napisać, to wciągnęliście go w gófnoburzę, by mieć się o co do niego przyczepić, bo od samego początku gdy pisał o niższych pozycjach nie mieliście powodu. Wybacz, ale prowokowanie nie jest fajne Czemu uważasz, ze to (usunięte przez administratora) docinka, że ktoś napisał, że konkurent spadł w wynikach? Skoro mówili o nim, że nie umie programować, (a przyznali to), a teraz okazuje się, ze on daje radę, a np taki Ajmer, spada w wynikach wyszukiwania to chyba ma prawo się bronić i napisać jak jest. Co byś czuł gdyby jechali po Tobie, a okazywałoby się, że jesteś dobry, a mimo to nie lubili by Cię, bo nie chciałeś się zgodzić na warunki, które nie były w żaden sposób negocjowalne? Wy znów postawiliście mu ultimatum, on chciał negocjować. I piszecie, ze to on chciał na noże. Ja widzę coś innego. Chciał iść na kompromis. Być może z pewnych rzeczy by zrezygnował, ale zostaje sytuacja, w której nie chcecie z nim rozmawiać, dyktujecie warunki, rozmawiacie z pozycji siły. Moim zdaniem nie dajecie się mu rozwijać, bo nie robi tego co mu każecie Z tego co pamiętam, chcieliście mu płacić tyle samo co innym (tak pisał), co jest niezgodne z zasadami kapitalizmu, systemu, w którym żyjemy. Jeśli za 15 pozycje ktoś liczy kwotę x, a on ma pozycje 3 i umie na nią wejść, to chyba logicznie, ze nie powinien zarabiać tyle co osoba, która umie wypozycjonować stronę na pozycję 15, tylko więcej. Udajesz, że nie rozumiesz? Udajesz, że to nie ma wartości? Udajesz, że wszyscy informatycy bez względu na osiągi powinni zarabiać tyle samo? Tylko w komunistycznej filozofii W kapitalizmie im więcej zysków generujesz, tym więcej zarabiasz. Tylko (usunięte przez administratora) płacą po równo nawet jeśli ktoś osiąga bardzo dobre wyniki. Nie jest powodem do nazywania kogoś złym programistą, jeśli nie chce pracować za niższe stawki, jeśli jest więcej w stanie wygenerować niż kolega biurko obok. Jeśli dla Was pozycja w Google nie ma znaczenia, czemu nie pójdziecie na kompromis? Publikujcie na Goworku czy gdzieś pozycje swoje, by klienci wiedzieli jak wykonujecie swoją pracę. Jeśli pozycja nie ma dla Was znaczenia, napiszcie, że jest lepszym pozycjonerem jeśli jest, jeśli nie, przedstawcie dowody, wyśmiejemy go, albo powiemy, żeby się wziął za robotę i naukę Zachowujecie się jak politycy - chcecie ustawą czy wyrokiem ustalić kto ma kompetencję. Ustalcie sobie konkurs kto jest lepszym pozycjonerem. Skoro go deprymowaliście, to on teraz cierpi i się odgryza tym samym czym Wy jemu. Pokażcie kto ma skilla i niech ten konflikt trwający wiele lat się w końcu zakończy. Napisać Wam szkic konkursu na pozycjonowanie do dalszych negocjacji? Myślę, że wszyscy na tym zyskają i miasto pokaże jakich ma zdolnych programistów i obie strony konfliktu czyli pracodawcy oraz programista wyklęty, bo rozwiążą konflikt, który ciągnie się jak Moda na sukces

@Albert

ALBERT (wyklęty) skończ waść pisanie z 3ciej osoby i udawać osobę postronną, bo wiadomo, że piszesz sam o sobie, teraz sie usprawiedliwiasz, znowu zmieniając nick. Ajmer dobrze robią, taki sam problem miały z Tobą firmy na innych forach i na naszym też i sprawa nie dotyczy tylko pisania o serpach ale wieloletniego nękania i prób przedstawiania firm w negatywnym świetle i to w wielu przypadkach w tematach nie dotyczących zatrudnienia. Zarówno my jak i z ajmera prosili ciebie wielokrotnie, że już wszyscy wszystko wiedzą i żebyś zaprzestał zaśmiecania forów pracowniczych wpisami nie na temat oraz angażowania adminów goworka do systematycznego czyszczenia wpisów, które tutaj osoby nawet postronne zgłaszają do usunięcia bo mają cie dość. Ty nie rozumiesz i od lat walisz te swoje wywody, zablokowali cie na twojego pierwotnego NICKA i IP to wypisujesz z kolejnych. U nas po prostu puścili to płazem z braku czasu a w Ajmer wreszcie zrobią z tym bałaganem jaki wywołujesz porządek, bo nie potrafisz po prostu sobie pójść, zająć się swoim życiem tylko pasożytujesz na innych firmach. Tyle nie gadam dalej z tobą bo to daremne zdzieranie klawiszy. Zobaczymy jak będziesz sie tłumaczył jak ruszą sprawy od ajmera. Powodzenia

@Albert

Szanowny Panie (Albert, Wyklęty, imienia i nazwiska nie publikujemy ze względu na ochronę danych) to jest nasza ostatnia polubowna wiadomość, naprawdę nie chcemy Panu robić problemów, dobrze Pan wie iż nie jest już anonimowy, zwłaszcza po ostatniej rozmowie. Co do serpów niestety nie mamy obowiązku do niczego się tutaj przyznawać ani deklarować, bo raz - nie jest to tematyka tego forum, dwa - skupia się Pan na frazach radomskich a na kilkadziesiąt fraz innych kluczowych strategicznych dla nas Pana strona jest niżej od naszych, może sobie to Pan analitycznie sprawdzić są do tego narzędzia i nie mamy tego zamiaru tutaj wznosić. Uważamy iż obejmowanie parametryzacji skuteczności na podstawie kilku fraz nie biorąc pod uwagę innych jest niemiarodajne. W związku z tym Pana opinie co do sukcesu SEO są tak subiektywne iż tłoczenie tego tematu dalej nie ma sensu i uważamy je za szkalujące, widząc jakimi wąskimi parametrami skuteczności Pan się posługuje, wprowadzając czytelników w błąd. Finalnie uważamy, że nie jest podstawą tego forum aby "bić się na szabelki" w tym temacie, który dla większości kandydatów tutaj nie ma żadnego znaczenia, ponieważ poszukują innych informacji. Konkludując To co napiszemy teraz jest kluczowe. A mianowicie jeśli spotkały Pana jakieś nieprzyjemności od pracowników, współpracowników tutaj się udzielających bez mojej wiedzy, ślę przeprosiny do Pana osoby. Nie oczekuję przepraszania z Pana strony, bo zdaję sobie sprawę, że ze względu na Pana temperament może być z tym ciężko. Jedyne czego oczekujemy to aby Pan zaprzestał pisać na niniejszym wątku wpisów nie powiązanych z Pana doświadczeniem dotyczącym zatrudnienia w naszej firmie, którego de facto nie było. Tym samym jesteśmy w stanie wstrzymać dalsze postępowania wobec Pana osoby zgodnie z tym o czym nasz pełnomocnik Pana poinformował. Informuję, również, że żaden Pana wpis od teraz już nie jest anonimowy. Z naszej strony zadbamy o to aby nikt z zewnątrz nie odnosił się więcej tutaj do Pana osoby, jeśli Pan sam nie zacznie uskuteczniać wpisów w naszą stronę. Nie jest to próba "uciszania Pana" od dzielenia się opiniami ale prośba do dawania opinii wyłącznie w tematyce niniejszego forum. Jeśli przystaje Pan proszę o krótką odpowiedź czy zaprzestanie Pan wpisów na niniejszym wątku. Krótka odpowiedź wystarczy. My gwarantujemy wówczas brak reakcji z naszej strony wobec Pana osoby. W przeciwnym wypadku, jeśli nie godzi się Pan przystać na naszą propozycję, odcinamy się od konwersacji i będzie mi bardzo przykro co do następstw. Dziękuję i czekamy na odpowiedź do jutra.

@Ajmer

Dziękuje za przeprosiny Nie obawiając się konsekwencji wiedząc, że racja jest po mojej stronie (ogólnie, bo co do SERPów być może mają Państwo inne ciekawe niszowe frazy) również i ja przepraszam, iż zbyt często postowałem na temat wyników w Google, które uważam za ważne (nie najważniejsze) Cieszę się, że są takie osoby jak właściciel firmy Ajmer, który jak przystało na właściciela gospodaruje dobrze. Gdy byłem na rozmowie z Państwem, szczerze mówiąc nie wiem z kim rozmawiałem, wnoszę, że nie z właścicielem, gdyż ten wydaje mi się w porządku człowiekiem. Chociażby wiadomość na którą odpisuję o tym świadczy Nie wiem jak pracownicy programiści w mieście musieli obawiać się konkurencji z mojej strony, że aż naopowiadali takich bajek, że Panu (i nie tylko Panu, w innych firmach, kolesie też opowiadali jaki to cieniutki jestem, ja w milczeniu tylko słuchałem) ciężko uwierzyć w to, że ja również jestem w stanie przeprosić To tylko potwierdza z czym muszę się zmagać... Cóż, podobno pokonywanie przeszkód hartuje Spadek Ajmera w wynikach wyszukiwania to nie powód do triumfu, wręcz smutno mi, że nie mam się z kim ścigać Nudno by było bez Ajmera, dlatego życzę, by udało się czas pandemii wykorzystać na podniesienie jeszcze bardziej jakości usług i znów spotkamy się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Ja już rozpoczynam proces podnoszenia skilla, mam nadzieje, że będę miał (a być może już mam tylko tego nie wiem) godnych konkurentów Już dzisiaj życzę Państwu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i owocnego roku 2021 Mam nadzieje, że pandemia, która wyniszcza nas ekonomicznie i psychicznie najdalej wtedy się zakończy a ten czas zostanie spożytkowany konstruktywnie zwłaszcza przez branżę IT Tymczasem Pozdrawiam Radwagoskich nadal nie pozdrawiam... Komentować nie zamierzam... Przynajmniej na tym forum... Każdy ma swój rozum i po przeczytaniu poprzedniej wiadomości od radwagoskich programistów sam sobie wnioski wysnuje...

WitoldZostałSam
Kandydat

SERPy nie ogarnięte, nie ma nikogo na moje miejsce

Klient

Widzisz wyklęty (janina, ojciec pijo) głupio ci tak trochę, piszesz popeliny a potem co dzien wchodzisz zobaczyć czy oby ktoś się dał sprowokować na twoje pajacowanie i zaczepki. A tu bęc, nikt ci już nie pisze nawet tego nie czyta. Nikogo twoja postać nie interesuje. Zostałeś sam ze swoim kompem, karmiący się swoją własną trolomanią i najwyraźniej umacniającym się aspergerem;)

radwaprogr
Klient

A to juz paker za 70 na godzine mówisz a nie programista. To wkoncu programujesz czy pakujesz? Kurde mega talent. Coś ciekawego jeszcze napiszesz? Ja tu czasem zaglądam do ajmerów lubie sobie poczytać i poskrinować twoje teksty, ziomkom pokazać, zawsze jakiś ubaw w pracy jest;) No napisz coś jeszcze;)

radwaprogr
Klient

Myslisz ze tym samym robisz im straszną konkurencję i im klientów zabierasz, np tak jak nam? W sumie nie ma to jak pozytywne myślenie;)

Janina z Wąchocka
@radwaprogr

Radwag nie zrobił mi konkurencji na polu marketingu internetowego. SERPy nie ogarnięte, Witold nie umie zatrudnić specjalisty, za mało płaci

Agrotech

wtf
@Agrotech

koles, to jest miejsce na opinie o pracodawcy, a nie wykonawcy twojego projektu. na stronie oficjalnej ajmer zamieszczaj swoje wypociny.

do Agrotech
@Agrotech

Szanowni Państwo, tutaj ocenia się pracodawcę, a nie sprzedawcę usług. Czyżby wpis jakiegoś znajomka Danego?

Dany
@do Agrotech

Oj widzę "znajomy" użytkowniku, że coś cie ten Ajmer od dłuższego czasu wadzi. A może by tak czas zająć się sobą samym a nie odgrzebywać wpisy sprzed lat na czyjejś firmie i czepiać się ludzi, którzy spontanicznie postawili opinie? Prosiłbym przekierować swoje teorie spiskowe gdzie indziej.

A ku ku
@Dany

Dany, czemu w SERpach jesteś tak nisko? Dany, nie wygłupiaj się, wypozycjonuj się wyżej ode mnie Czyżbyś nie umiał? SEOmany nie umiejo?

@A ku ku

Szanowny Panie nikogo z nas nie obchodzą Pana serpy, to nie jest piaskownica, gdzie będziemy się wykłócać kto ma lepszą zabawkę bo jest bardzo dużo innych zabawek;) Proszę się radować i cieszyć ze swoich serpów. A zmartwienie co do naszych efektów marketingowych pozostawić nam, to nie w pańskim interesie. Może Pan sobie nie zdawać sprawy ale są firmy, które naprawdę na obecnym etapie nie potrzebują serpów do działań marketingowych. Ale ciężko to wytłumaczyć konkurencji, która widzi tylko frazy w google licząc na złote góry w efekcie.

Seomanek

Człowieku a czy ty z choinki sie urwałeś? Myślisz, że firma dla której jesteś co najwyżej nickiem anonimowym bedzie ci sie spowiadać co robi bo jesteś ciekawy? Kogo tu obchodzi z jakich ofert korzystasz a jakich nie. To miejsce dla osób zainteresowanych pracą a nie poszukiwaczy informacji. I mniej wiesz tym spokojniej śpisz. Tyle w temacie

seomanek

Wyklęty, znowu zmieniłeś nick, myślisz, że swoje ip zamaskujesz? Wszyscy już znają twoją super hiper stronę. Widzę, że do dnia dzisiejszego masz fobię na punkcie swojego jestestwa na google w Radomiu trwającą od kilku lat. Widzę, że masz w efekcie tak dużo pracy, że siedzisz na forum pracowniczym i zatruwasz życie innym. Jeśli w ajmer chcielibyśmy się spinać na Radom to byś był już dawno w odmętach internetu. Poza tym nie chciałbym wymieniać listy fraz na jakie jesteśmy ogólnopolsko w serpach bo być w totalny kompleks popadł, zamknął się w sobie i wtedy nie mielibyśmy już rozrywki w formie twoich postów tutaj. Naprawdę nie zależy nam abyś od nas zamawiał usługi i mało nas interesuje co byś ty zamówił i od kogo. Ciesz się, że masz wysoko serpy i zlecenia ci płyną lawinowo i tyle. Czego jeszcze chcesz od życia. Od nas sie nic nie dowiesz i marnujesz tutaj tylko swój czas a admin zaraz wykosi twoje wpisy stąd ponownie, widząc jak nie na temat piszesz.

seomanek

?;xDXDXD (usunięte przez administratora) Czy ty jesteś normalny dzieciaku? Właściciela tu nie ma i nawet nie czyta tych popelin tego możesz być pewny. A twoje wpisy zaraz znikną bo ja za to w marketingu u nich odpowiadam.To szczyt totalnej abstrakcji na forum pracowniczym jakieś Wehrmahty wypisywać. Odpowiadając na twoje pytania co do nauczania portfolio itp, G. cie to obchodzi, możesz sobie piać i wyć tutaj, twoje wpisy będą usuwane a nikt nie będzie i tak ci się spowiadał ze spraw firmowych, niezwiązanych z tematem forum. I nie zmieniaj ciągle nicków, robisz g..pka tylko z siebie tutaj.

Merytoryczny
@seomanek

Chcesz merytorycznie proszę bardzo Nie macie z czego się spowiadać. Poszlaki wskazują na układ radomski oraz na oszukiwanie klientów, czyli wciskanie im ciemnoty Znamy nieuczciwe praktyki firm marketingowych i owszem Państwa działania w pewnych aspektach mogą pochodzić pod nieuczciwą konkurencje, a przynajmniej podchodziły, bo teraz w obliczu porażki chyba boicie się mnie nazwać najgorszym programistą w Radomiu :D Ja to tylko ukazuje, by klienci mieli świadomość Ty odpowiadasz... ale będą jaja jak wpisy nie znikną... Aż strach zatrudniać takich marketingowców ;) G mnie to obchodzi? Ha Ha Ha. Rynsztok słowny Brecht z Was jest. Napisz lepiej jak to jest z tymi tajnymi frazami

@Merytoryczny

Merytoryczny (Wyklęty), nikt tutaj nawet nie wspomniał ani krzty o tym, że ciebie traktuje jako poważną konkurencję. A na pewno nie Ajmer, właściciel nawet pewnie nie wie o istnieniu twojej strony bo mu nie wspominam o tym co tu piszesz, szkoda czasu bo i tak to usuną. Jesteś samozwańczym konkurentem bo złapałeś na swoją wątpliwej jakości stronę pozycje w mapkach i radomskim seo. No gratulacje, sukcesz na miarę korporacji naprawdę. Sukcesem naszym jest to, że nigdy się nie dowiesz na co serpujemy bo ta wiedza jeszcze bardziej ci by zaszkodziła na samopoczucie. Ewentualnie możesz napisać podanie do firmy z prośbą o udostępnienie, może właściciel się odniesie:) Porażką jest to, natomiast, że musisz siedzieć na forum firmy, w której od lat pracuję i z jakiś prywatnych, osobistych frustracji usilnie wmawiać, że firma, jest słaba czy knuć teorie spiskowe, że porażke jakąś ponosi bo cie nie zatrudnili albo coś. Tak samo pisaleś na forum innych firm m.in Radwagu, Humansoftu i innych z branży. Mam pytanie bo był z Tobą spokój przez pare miesięcy Wyklęty (czy jak tam sie nazywaleś), bo admini cie poblokowali. Teraz widzę znowu wracasz, czyżbyś tabletki zgubił? Sorry ale swoim durnym zachowaniem sam prosisz o riposty tego typu.

@Merytoryczny

PS. Poza tym jak nie usuną twoich wpisów to mi wszystko jedno, ludzie będą mieli rozrywke z czytania twoich bajek. Już nawet nie musimy namierzać twojego IP czy strony, wystarczy słowo "układ radomski" i wiadomo, że to Wyklęty wraca w najczystszej postaci podszywając się pod inne nicki bo na swój pierwotny z automatu jest blokowany po forach:)

@Seomanek

Tak, tak, tak. U Was nadal programują na kartkach CSS? Bo co? nie mieli na komputer? :D Może Wam kupić jakiego PCta :D To była beka na lata. Lepiej odnieś się do tego, czemu na Polną się przenieśliście Owszem, uważam, że klienci powinni sprawdzać co kupują i powinni pytać mnie i Państwa o wyniki Do reszty się nawet nie odnoszę, bo co odpowiedzieć na inwektywy

Seoomanek
@Zbyszek

Zbyszek(programista wyklety). Co ma Polna i siedziba firmy do sensu twoich wpisów? Co mnie obchodzi gdzie ty sie przeniosles mozesz sie przenosić z kuchni do lazienki z laptopem i mam to gdzieś. Twoje wpisy sie nie trzymają kupy i są na poziomie schizofrenika i bez sensu. To pokazuje wyklety, że przez lata nie zmądrzałeś ani trochę. A juz bylismy tu pewni ze wreszcie ci sie życie ułożylo w trakcie chwilowej ciszy od ciebie czego my i inne firmy gdzie zatrudnienia nie znalazles ci życzyły. Ale niestety ty ciągle wracasz nieproszony od lat i nadal twoim jedynym sensownym zajęciem są zeschizowane wpisy po forach pracodawców.

Piterson
@Zbyszek

Seomanek. Widzę jedną zaleznosc u tego kolesia. Za kazdym razem jak ajmer czy inna firma it lokalna prowadzi i zamyka rekrutacje to koles wraca na profile tych firm z glupimi docinkami. Podejrzewam, ze w ten sposób probuje sie dowartościować i uspokaja swoje frustracje w związku z brakiem propozycji zatrudnienia. Innego wytlumaczenia takiego postepowania nie ma.

@Seoomanek

Aha... teraz jesteś moim terapeutą i stwierdziłeś, że zeschizowałem, bo tak postanowiła tajna rada Radomia Więc tak - chcieliście mi płacić 20 zyla na godzinę, dzisiaj zarobiłem tysiaka. Hmmmm czekaj czekaj, co jest lepsze... tysiąk w dzień czy pensja 20 zyla na godzinę hmmmm Nie stać Was było na mnie, wiele firm, które mnie nie zatrudniły dzisiaj ledwo przędą :D. Jedyna na czym się trzymają to kroplówka z Caritasu :D Piszesz coś Seomanek o przenoszeniu się z ubikacji do salonu, a co masz napisać? Lepiej pracować zdalnie niż z Polnej. Ja do kibla z laptopem nie chodzę, aż tak od instagrama nie jestem uzależniony :D. Fejsbunia też nie przeglądam na klopie. Ogarnij się Jak taki wylewny jesteś, opowiedz nam co robi Dany na sedesie, zachodnie korpo chętnie zapłacą za takie info. W sam raz materiał do przetwarzania w chmurze za pomocą narzędzi analitycznych BIG DATA Nie stać Was było na mnie :D SEOmanek, nie umiesz mnie wyprzedzić w SERPach, uczyć się nie chciało, to wypad do pracy za 20 zyla na godzinę !

radwprogr
@Zbyszek

Ludzie nie spinajcie się nad komentarzami człowieka o nickach ZBYSZEK, A KUKU, Merytoryczny. Po treści wpisów widać, że to ten sam samozwańczy Programista Wyklęty, który poblokowany na goworku na swojego nicka co chwila posługuje się innymi nickami i próbuje szkalować wszystkie firmy it w Radomiu. Tak było w Radwagu skąd trafiłem na ten wątek, Masterdev i Humansoft i innych, w których albo pracował bardzo krótko albo wcale. Z tego co wiem w Ajmer nawet nigdy nie pracował ani nie był na rozmowie a przekłamuje, że firmy stać nie było. Tak samo jak w Radwagu u nas nie chcieli go to narzekał, że sie rozwijać nie mógł i firma słaba. Na imie ma Mateusz, ma cienką stronę internetową, zakompleksiony człowieczek, z poważnym zaburzeniem komunikacji i interpersonaliów, z którym bardzo ciężko się rozmawia. Udaje biznesmena, prowadząc działalność freelancerską z mieszkania (najprawdopodobniej mieszka z mamą lub rodzicami). Denerwuje go za każdym razem to jak inne firmy przędą lepiej niż on. Jak nie ma zamówień to próbuje wypisywać durnoty na profilach konkurencji. U nas na profilu go poblokowali to teraz przyszedł do was. Proponuję firmie ajmer zgłosić do admina i go usuną po IP. Szkoda czasu on nie zrozumie, uwierzcie miałem bezpośrednio z nim do czynienia a n Radwagu zaspamował nam pół forum

@radwprogr

No tak... W Radwagu posadzili człowieka i miał się rozwijać sam. Ty nie pracowałeś w dobrych firmach IT człowieku, więc nie wiesz jak jest. W dobrych firmach kierownik pomaga rozwijać się programiście, w Radwagu może co najwyżej dostać opr za nie zrobienie na wczoraj Zadzwonił kiedyś (usunięte przez administratora)z mojego polecenia do programisty z prawdziwego zdarzenia, to się potem całe polskie IT śmiało z Was. Zresztą z Radomia się śmieją wszyscy. Ale wypisuj tu jacy jesteście wspaniali, a Wyklęty słabiutki. Jakie zlecenia? Chłopie, ja się od zleceń opędzić nie mogę, ale biorę tylko te za dobrą kasę. (usunięte przez administratora)

Radwagprogr
 Rekomendacja
@Zbyszek

Tylko (usunięte przez administratora) uwierzy w twoje bajeczki jakbys miał zlecenia to bys nie wypłakiwał się ani u nas ani na ajmer jako to nieuczciwą konkurencje robią tylko jak prawdziwy fachowiec sje zamknął i robił swoje. A tak wychodzisz na jakiegoś rozkapryszonego małolata.

Marzena
 Rekomendacja
@Radwagprogr

Gdyby firma bya dobra, zatrudnia by dobrego specjalistę. Ciągła rotacja źle świadczy o firmach. Długoletnie szukanie fachowca także

Marzena
Klient

A to nie ma firm, gdzie nie ma takiej rotacji jak w radomskim IT? Boli radomskie firemki, że nikt nie chce robić za radomską pensję :D Sam sobie załóż firmę i tyraj sam, po co Ci pracownicy jak nie umiesz ich utrzymać dłużej przy sobie

@Marzena

Ja nie wiem do kogo ty mówisz, ja firmy nie prowadzę ale lubię czytać twoje wypociny i śmieszne podszywanie się pod lewe nicki, zarówno tutaj czy na radwagach i innych. Zaraz może bedziesz Grażyną albo Janiną? Ja nie zatrudniam ludzi bo nie jestem byznesmen jak ty. Więc skoro krytykujesz czy tutaj czy gdzie indziej to pokaz sam jaki jesteś chojrak. Pozatrudniaj za takie pieniądze jak powinno się ludzi w radomskim it zatrudniać, żebyś nie miał rotacji a potem pochwal się jak ty pięknie i wspaniale utrzymujesz pracowników a inni nie dają rady. Wtedy bedziesz kozak, póki co jesteś internetowym moherem tyle w temacie.

Antek

Bardzo dobry pracodawca, profesjonalny w tym co robi więc z pewnością warto starać się o prace w firmie, polecam.

Rob

Firma aktualnie rekrutuje na stanowisko Web Developera, front end. Ostatnio w aktualnościach na ich www znalazłem. pozdr

kand
@Rob

Byłem na rozmowie o front end, generalnie miłe wrażenie, rozmowa (zakładam, że z właścicielem) w porządku na luzie bez nadęcia. Były ogólne pytania o umiejętności a potem dokładnie z tych pytań test na przeróbki gotowego projektu w stylach, dopisywanie klas itd. Zobaczymy co dalej.

rozmowny

Byłem na rozmowie na specjalistę do sprzedaży. Specyficzne podejście firmy, nie miałem możliwości zapoznać się z jej profilem bo na rozmowę trafiłem prosto po przyjeździe do miasta i masa spraw prywatnych. Rozmowa trwała może 4 minuty bo na pierwsze dwa pytania czym się dokładnie firma zajmuje nie byłem w stanie dokładnie odpowiedzieć osobie, która rozmowę prowadziła i poprosiłem aby mi przybliżyła profil firmowy. Prowadzący może odparsknął dwa zdania o firmie i powiedział, że jak będzie zainteresowany to się odezwie w ciągu tygodnia. Niby rozumiem, że to moje nieprzygotowanie ale jak już się kogoś fatyguje na spotkanie to przynajmniej miło by było z kandydatem porozmawiać te parenaście minut i nie skreślać odgórnie. Nieciekawe wrażenie jak dla mnie.

@rozmowny

Gratuluję podejścia, jeśli przychodzi Pan na rozmowę o specjalistę do sprzedaży, nie wiedząc czym zajmuje się firma to jest to ordynarny przykład nieprzygotowania to takiego stanowiska już na wstępie. Gramotny kandydat nawet jakby wpadł na rozmowę z "biegu" to odpaliłby telefon i przynajmniej minutę zerknął na stronę firmy i czym się zajmuje aby chociaż zaimprowizować/ Potem się Pan dziwisz, że prowadzący nie chciał z Panem toczyć dalej rozmowy, a po co?

Programista Wyklęty
@kol

Rozpisałem się, ale usunąłem... Chyba po tej odpowiedzi Pana kol wiemy co sprzedaje firma, a przynajmniej się domyślamy

@Programista Wyklęty

Uczyniłeś dobrze, że usunąłeś, nie rozpisuj się szkoda tuszu, twoje wpisy już są dawno na wielu forach usuwane za zaśmiecanie. Nawypisujesz się wierszy i poematów a za pare dni reset i nie ma...;)

Kleks

Spamują na maila ofertą w której proszą o zgodę na wysłanie oferty.

mezox
@Kleks

faktycznie wielki problem....., koniec świata wręcz. Tysiące firm składa zapytanie o zgodę na przesłanie oferty, sam takich otrzymuję multum i jakoś żyję bo wiem, że mój adres jest w bazach firm jako publiczny, firmowy. Zapytanie o zgodę to nie oferta. Pewnie ktoś im realizuje tego typu kampanie i już.

@mezox

Spam to Spam, a niechciana oferta handlowa choćby nie wiem jak nieudolnie wciskana pod pretekstem zapytania o zgodę to nadal niechciana oferta handlowa. ;) Już nie wspominając o tym, że wysyłana do firm z tej samej branży. ;) Poza tym Panie mezox ja nie pytałem o Pana zdanie w tym temacie, czy Pan lubi SPAM czy nie i czy jakoś żyje czy nie, więc nie wiem po co ten wywód oraz próba wybielenia i złagodzenia zwykłego SPAMingu, którego zdecydowanie chwyta się firma Ajmer z Radomia. :)

mezox
@Kleks

bo współpracuje z tą firmą i sprawy spamu w pańskim mniemaniu zalatwia sie z firma mailowo - telefonicznie jeśli jest pan poruszony aż tak bardzo. To jest forum dla ludzi, którzy chcą się dowiedzieć jak się pracuje w firmie. Kampanie mailowe są standardem dzisiaj na rynku. Uważam, nieuzasadnionym psucie wizerunku dobrej firmy, w tym mojej pracy wypisywaniem tutaj o spamie, tym samym pana post też mogę uznać za spamowanie forum ludzi, którzy są zainteresowani pracą w firmie. Po prostu robienie z niewielkich rzeczy wielkiego Looool. To tyle w temacie

@mezox

Strona jest do wystawiania opinii o firmach, moja opinia odnosi się do tego w jaki sposób przeprowadzany jest marketing, a o dobry wizerunek firmy dba się, a nie próbuje wymuszać go. Niech Pan już skończy z tymi deminutywami - mogę zacząć drążyć głębiej, zaczynając od rejestracji bazy mailowej w GIODO, procesach zabezpieczania danych w firmie i nielegalnym przetwarzaniem danych. Radzę nie ciągnąć dalej tej rozmowy i zadbać o poważny marketing, a nie podwórkowe zabawy z nieudolnymi botami to takich sytuacji nie będzie.

qqq

Ja cię nie podpuszczam, ale SEOmotive jest bardzo chwalony przez klientów, nawet tu, na goworku. Czyżby byli lepsi od ciebie? Musisz coś z tym zrobić a już na pewno napisać im, że to ty jesteś lepszy.

qqq

A, zapomniałem, że twój internet ogranicza się do radomia......

kol

Wyklęty, już ci kiedyś wspominałem 100tki wpisów temu, że ajmery robią poważne tematy w serpach ogólnopolsko dla firm przemysłowych oraz MiSP, mają taką bazę klientów, że twoje radomskie strony internetowe z samolotem w tle naprawdę nie robią wrażenia a ilość fraz na jakie oni występują w topach a o których nie masz pojęcia mogłaby cię zmartwić. Wiem bo współpracuje z nimi przy projektach. Myślisz, że ktokolwiek będzie się dłubał przy takim nawale pracy w bicie się o mało znaczącą frazę i to na Radomiu, gdzie rynek jest czosnkowy i która da może z jedno dwa zapytania miesięcznie? Bez jaj.....

kol

nie mam czasu bo mam prace, popromować się możesz, długo to nie potrwa bo pewnie znowu cię zmoderują i pousuwają twoje komentarze bo zgłoszenie o spamowanie nie na temat już poszło. Radości i szczęścia

kol

Ps. Nie kłam, nikt z ajmera nie pisał, że są oczka niżej, bo nikogo to nie obchodzi ile oczek jesteś wyżej czy niżej. Z obecną stroną i tak nie powojujesz. Proponuję ci wygasić temat, wszyscy w temacie już znają stronę z samolotem w slajdzie, wiec po co ci mają obore robić, jakieś spamy, itedesy.... czy zapytania telefoniczne;) To taka po prostu miła rada - nie "kłamaj", nie wyolbrzymiaj a nie będzie tobie lipy robionej...

Programsta Wyklęty
@kol

No tak, bo Ty lepiej od Google wiesz co jest na topie. Zakładaj konkurencje Google w garażu. Kłamać to Wy kłamaliście. Ja ne jestem designerem, jestem programista i marketingowcem... A Wy się promujecie na Radom, kupujecie reklamy AdWords, a piszecie, że Was radomski rynek nie obchodzi.(usunięte przez administratora)

progr

klienci, którzy chcą poznać wyniki pracy firmy kontaktują się z nią bezpośrednio, tj. forum dla pracowników.(usunięte przez administratora)

kol

Tu się nie ma co śmiać programista_wyklęty (Programista) jest najlepszy we wszystkim co mówi i nie ma takiej firmy, która by sobie mogła na taką gwiazdę pozwolić póki co. Mam nadzieję, że kiedyś powstaną firmy, wielkie zdolności i wymagania. Ja to bym z takim talentem szukał gdzieś w prestiżowych lokalizacjach miejsca dla siebie np na Time Square w Nowym Jorku jest sporo firm IT a nie na prowincjach Radomia:):)

kol

mama ci tak powiedziała? :)

Magda

Zgasiłeś go jak peta Programisto. Brawo!

kol

To nie może być upojenie alkoholowe, to jego stan umysłu, trwający od wielu lat. Nawet alkoholik nie byłby w stanie pić gorzały i pisać od kilku lat bredni i jakiś zakrętów o polityce w dodatku na profilu Ajmer wypisuje o Radwagu, szuka jakiś zaczepek, bo Ajmer się na coś pozycjonuje czy coś. Koleś się cieszy jak małolat, że jest na jakieś tam frazy wyżej od firmy, która te frazy ma "w poważaniu" i myśli, że złapał słońce za promienie. Po prostu dzieciak, jakiś, który nie ma żony, dzieci, rodziny i cieszy się, że może sobie robić zlecenia kiedy chce i jak chce bo mama na michę i czynsz da. Daj mu losie, żeby dorwał jakąś kobietę, która za fraki weźmie, do roboty wygoni zarobić na rodzinę to mu się może wreszcie zmieni światopogląd. Póki co uważam, że z dziećmi zfoszonymi się nie rozmawia, im więcej się im odpisuje tym mocniej będą tupać nogą i sypać piaskiem na każdego dookoła piaskownicy. Ps nie jestem z ajmera ale śledze z ciekawości poczynania tego typa. Po prostu mu nie odpisujcie i już, na naszym profilu to zadziałało.

Moja noga

Odłóż to świństwo, które jest. Mówisz że Radwag próbuje kreować się na super firmę. Przecież ty robisz to samo pisząc o sobie. Skoro twierdzisz, że Radwag jest zły, to twoja logika wyszło że ty też taki jesteś. Szach mat.

kol

mógłbyś mi odpisać czy wiesz, która to jego ta strona, jak mniej więcej wyglada czy po jakiej frazie znalazłeś w googlach? (adresu nie wkleisz bo pewnie zmoderują) W serpach nic nie wskazuje na te jego dzieła, a chciałbym rzucić też okiem dla rozrywki jak wygląda strona www ponoć najlepszego fachmajstra radomskiego w tej dziedzinie;) Dzieki

prog

Jeśli to nie twoja wymówka bo słabo pisałeś kod a fakt, że mogłeś lepiej pisać a nie pisałeś to tylko potwierdza, że jakikolwiek nawet dobrze płacący pracodawca powinien się wystrzegać takich typów. Wchodzenie do firmy i żądanie kasy dodatkowej za to, że się napisze coś dobrze a za mniejszą ustaloną na start kasę odwalanie celowo maniany to szczyt buractwa i bezczelności. Jeśli ci kasa nie pasuje i masz celowo robić w kija pracodawcę to miej honor i po prostu nie pracuj w tej firmie i nie narażaj go na koszty. Jak czytam twoje opowieści to po prostu sobie nie wyobrażam czy ktoś normalny chciałby mieć takiego elementa w swojej firmie. Zatrudnianie takich ludzi grozi po prostu niebezpieczeństwem. Twoim miejscem kariery najwyraźniej są 4 sciany twojego pokoju. I tutaj masz rację lepiej nie wychodź zawodowo poza nie, lepiej ci się najwyraźniej opłaci i pracodawcy będą bezpieczniejsi. Ps dla twojego zmartwienia nie jestem z ajmera ani radwagu a też freelancerem i sam bym nie chciał z kimś takim współpracować. Co za typ ja nie mogę...

kol

Od marketingu szeptanego jest na pewno dobry, tyle darmowej treści zapodaje na profilu po 1000-3000 znaków, że hej;) Zerkając na projekt strony tego pana potwierdza się po prostu, że nie da się dzisiaj być ekspertem od wszystkiego i tyle.

seoman

oszczędź sobie człowieku tych wypocin, bo jeśli jesteś wyżej o oczko na jedną czy dwie frazy nad jakąś firmą czy to ajmer czy jakąkolwiek inną to nie znaczy że jesteś lepszy. Z Ajmera mogą powiedzieć zwrotnie, że so x razy lepsi od ciebie bo widnieją na setki fraz, wyżej od ciebie o których nie masz nawet pojęcia, więc po co brednie wypisujesz. Odpale jeden czy dwa blasty bo współpracuje z nimi i ajmer idzie w góre a ty lecisz w dół. Więc oszczędź sobie bo po co ma ci twoje dzieło spadać z 1wszej 10tki;) Bycie nad kims na jakąś tam frazę nie oznacza, że jest się lepszym. Co za koleś.... ja nie mogę. Ty powinieneś prowadzić szkolenia z palenia mostów i irytowania ludzi dookoła.

seoman

Nie kłam twoja noga nigdy nie przekroczyła progu ajmera, od wielu lat tam pracuję, z właścicielem jestem w stałym kontakcie i nikt o takim imieniu jak ty nigdy nie był na żadnej rozmowie u nas w firmie o stanowisko IT. Tymbardziej, że sam to potwierdziłeś gdzieś we wcześniejszym poście tutaj na forum. Nawet gdybyśmy szli tokiem twoich fantazji i pisali CCSY na kartce papieru to i tak wyglądają lepiej niż twoje dzieło w postaci topornej i przestarzałej strony www narysowanej najwyraźniej w paincie... Ty naprawdę jesteś jakiś "niedoprogramowany" wypisując takie brednie. Nikt z ajmera ci tu nie docinał a ty znowu pyskujesz. Jedyny twój plus to, że właściciela Ajmera praktycznie tutaj nie zagląda, już się uodpornił na twoje wieloletnie brednie.

seoman

A tą frazę to sobie możesz włożyć pod poduszkę. No widać jak najczęściej wyszukiwana w Radomiu, biznes tak ci się kręci z tej frazy, że aż nie masz czasu pisać tutaj komentarzy i bredni.

kol

czego oczekujesz od kolesia, który poluje na zlecenia oferii, największe śmietnisko januszy, szukających jeszcze większych januszy, którzy zrobią im zlecenie jeszcze taniej niż przeciętny janusz.

kol

nie ma się co przejmować ten koleś potrafi opowiadać wyimaginowane brednie nawet o firmach, w których jego noga nigdy nie powstała i wymyślać bajki o tym jak te firmy działają. A w dodatku reklamuje swoje usługi tutaj na profilu gowork ( post z 2.11 ) Trzeba być amebą umysłową aby tak postępować. Najgorsze jest to, że on większość ludzi uważa tutaj za spisek właścicieli i nie przyjmuje tego, że są współpracownicy i pracownicy, którzy znaleźli sobie w Radomiu miejsce, wielu takich tutaj jak i na radwagu mu odpisuje.

Mariusz

Przepraszam, że wtrącę się w Waszą zażartą dyskusję, ale chciałbym zadać pytanie. Otóż wiecie może, czy firma zatrudnia studentów, którzy studiują informatykę? Chciałbym ustalić szanse na to, aby bez doświadczenia zawodowego móc stać się pracownikiem tej firmy.

A
@Mariusz

Wydaje mi się, że sam powinieneś się ich zapytać.

Programista

(usunięte przez administratora) Radwag uważa, że może sobie zatrudnić kogo chce bez konsekwencji rynkowych. Ja osobiście nie chciałbym pracować w firmie, która nie płaci dobrze, z której uciekają dobrzy programiści, która woli czekać 10 lat, żeby jej ktoś powiedział jak się zarządza projektami informatycznymi za darmo niż zapłacić i mieć dobrze zrobioną pracę już dzisiaj. Ale jest wolny rynek i każdy decyduje czy chce pracować całe życie jako programista za jak najmniejsze wynagrodzenie w Radomiu czy ma większe aspiracje :D

@Programista

człowieku to nie jest profil firmy radwag i nie zmieniaj nicku wyklety, myślisz ze po ip cie nie mozna sprawdzić? Idz do radwagu pisz chyba ci się strony pomyliło. Kogo na forum Ajmer interesują wypociny o Radwag?

@kol

Mam pytanie do radomskich firm IT Czy jeśli zgadzam się z programistą wyklętym, to czy mam prawo nie złożyć CV do Radwaga, czy jest obowiązek pracy dla firm z Radomia?

Programista

Chyba sobie kpisz. Ja jako pracownik mogę sobie pracować dla kogo chcę. Firma, jeśli mnie zdyskryminuje, jeśli sąd przyzna mi rację, może orzec grzywnę na cele charytatywne, tu się z Tobą zgodzę

Programista

500 zł za lepszą pracę niż praca programistów z Radomia to za dużo? Chyba dla radomskiego cebulaka nie chce mi się na dzień dzisiejszy pracować więcej niż 2 godziny dziennie :D Kasę zarabiam na czym innym, nie na programowaniu. Nie Twój interes. Programuje, bo lubię. W Warszawie nie opłaca mi się pracować za 6000-10.000 zł bo wynajem drogi, kredyt może ale w przyszłości. Miernotami to jesteście Wy :D dlatego nawet z Wami nie gadam, bo nie ma o czym. Warszawskie firmy mnie chcą, nie chcą zdalnie w większości Radomskie mnie chcą za 3000, ale ich nie stać, bo ja chcę więcej :D, nie kłam Jakąś stronę dla zagranicy? Mam kilka i to takich, że Ty nigdy takiego zlecenia nie podłapiesz, bo jesteś za cienki bolek. Ajmer nie widze wcale by miał zagraniczne firmy w portfolio, ale opowiadaj jaki to z Ciebie spec Jak na Radom, jestem jednym z najlepszych specjalistów. W Polsce pisałem, że sa lepsi ode mnie Ty za to jesteś gorszy ode mnie i żalisz się na forum :D dorośnij i przyjmij na klatę, że jestem lepszy, a radomskich firm nie było na mnie stać zwyczajnie i odliczam czas aż zamkną swoje biznesy, albo zrobią to ich klienci :D

Programista

Z dyskryminacją podałem Ci przykład, że pracodawca nie może sobie zatruudniać kogo chce i jak chce. Generalnie radomscy pracodawcy myślą, że są Panami świata, a tak nie jest. Pracodawca często ma mniejsze pole manewru niż pracownik od strony prawnej, ale za to więcej zarabia. Ponosi przy tym ryzyko. (usunięte przez administratora)Jak tego nie zrobi, straci. Wolno jej, a mi wolno napisać, że firma ta czy inna, nie zatrudnia jednego z lepszych specjalistów w Radomiu, a klient ma prawo przyjść bezpośrednio do mnie, nie musi iść do firmy, która nie dość, że zarabia na tym, że kogoś zatrudnia, czyli dolicza swoją prowizję, to jeszcze ich specjalista ma mniejszą wiedzę ode mnie. Klient ma prawo to wiedzieć, nie wiem czemu chcecie w tym Radomiu zabronić klientowi dostępu do wiedzy

ajmer

Szanowni Państwo, widzę na naszym forum prywatne potyczki i debaty. Trudno uzasadniać rację co do wposów zarówno Pana "Programista" i Pana "roll" ale to niestety ma się nijak do tematyki niniejszego wątku. Szanowny Panie Programisto, tutaj się odniesiemy. Firma nie ma zagranicznych projektów w portfolio, ponieważ firma prowadzi oddzielne kampanie i strony na kraje zagraniczne, natomiast portfolio u nas to miejsce, gdzie niekoniecznie wrzucamy wszystkie nasze projekty ze względu na poufność. Więc tutaj w żaden sposób nie czujemy się zobligowani do tłumaczeń czemu takich czy owakich projektów nie wrzucamy, to jest nasza prywatna sprawa. Jeśli ma Pan na tyle pracy i opłaca się Panu pracować nie więcej nić 2 godziny dziennie, to oznacza, że znalazł Pan swój balans życiowy, jest Pan zadowolony a to jednocześnie oznacza, że nie musi Pan już na wątkach firmowych nic nikomu udowadniać. Zatem spokoju życzę. Z poważaniem.

Programista

Nie opłaca mi się pracować za stawki 6000 w Warszawie, gdzie tak płaci większość. Gdy pisałem i się cieszyłem, aplikowałem i dawali 10.000 zł. Za tyle mi się opłaca owszem. Nie rozumiem, czemu pomijasz stawki i piszesz coś o opłacalności z pominięciem szczegółów! Manipulacja moim zdaniem z Twojej strony. Nie uda Ci się zakląć rzeczywistości. Cały czas piszę i przestrzegam przed pracą w Radwagu, żeby tej firmie i innym nie udało się robić studentów w bambuko. Ty chcesz mnie przedstawić jako skrzywdzonego studenta, bo na tym zyskujesz. Pudło. Mnie nie interesuje co było kiedyś, chcę by w przyszłości żaden kierownik nie zrujnował kariery studentom z Radomia. Nie myl pojęć! Nie wierzę, że nie wierzysz, że jestem lepszy od Ciebie Do Ajmer, aha OK, rozumiem, może i tak. Też na zagranicę mam głównie inne portfolia. Ja tylko odpisuje tym nieukom z Radomia :D Do samego Ajmera nic nie mam :D Nie mniej jestem wyżej w wynikach wyszukiwania niż Ajmer a działam sam, Wy w kilka osób nie potraficie mnie przegonić. No może czasem pojawiacie się wyżej :D

Ajmer

Dziękuję za sugestię ale rynek i wieloletnie doświadczenie weryfikuje efektywność niektórych działań SEO/SEM i w tym przypadku "przeganianie" kogoś na jakąś frazę na rynku radomskim mija się dla nas z celem bo efektywność i ewentualny potencjał nie jest wart spędzania nad tym czasu:) I tym samym kieruję odpowiedź do sz.p. Programisty, gdybyśmy uruchomili swoje pełne moce na pozycjonowanie się na frazy celem prześcigania, to już byśmy mieli w topach cały rynek radomski na wszystkie kombinacje. Jakkolwiek nie widzimy takie uzasadnienia w relacji, koszt, czas, efektywność. Posiadamy obecnie zbyt duże portfolio klientów, którymi musimy się zająć, a jak będzie chwila czasu to wrócimy do tematu i zajmiemy się dopiero wtedy naszym SEO:) Wszystkiego dobrego i sukcesów w byciu nad AJMER;)

Programista

(usunięte przez administratora) Potwierdzili moje racje. Może trzeba płacić mniej za pracę w Radomiu, to będzie jeszcze mniej chętnyc jak w Radwagu - już brakuje programistów

Programista

Dzwonią z Warszawy oj dzwonią, ale za 10.000 zł nie ma pracy, a niedawno - chyba w sierpniu zerwałem współpracę z firmą z Warszawy - współpracowaliśmy zdalnie. Wiem, że to Cię boli. (usunięte przez administratora)

Małgorzata

Ty to jesteś super gość roll. Kontrolujesz całą sytuacje. Dzięki Tobie firmy IT z Radomia są omijane szerokim łukiem przez dobrych programistów. Na ogólnopolskich forach już każdy napisał jak wygląda sytuacja w Radomiu. Nowe zgłoszenia od rekruterów odnotowaliśmy. Jak Ty to robisz, powiedz. Przewidujesz na 3 ruchy do przodu. Dzięki Tobie pracownicy wiedzą, że nie opłaca się pracować za 3000 zł, lepiej działać samemu. Rozgrywasz Programistę Wyklętego po mistrzowsku. Drobny handel w internecie? Zyski przyzwoite. Kredyty na zwiększenie wolumenów sprzedaży, każdy o tym słyszał, nikt nie korzystał, ale może warto. Marketing internetowy oraz freelancing, informacja dotarła do odbiorców. Wysokie stawki godzinowe nie w Radomiu. Tylko tak dalej roll, jedziesz z koksem

Tadeusz

Ja nie znam. Napisz o co chodzi.

Tadeusz

A co jedno ma wspólnego z drugim?

Tadeusz

Nie obchodzi mnie roll i twoja obsesja. Chcę się dowiedzieć o tych życzeniach ci śmierci. To mnie interesuje.

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie? Tak dawno przestaliście pisać.

progr

Skończ człowieku - wypisujesz głupoty po wszystkich forach firm radomskich IT, Humansoft, Radwag, oraz wielu innych w tym Ajmer, w której progach twoja noga nigdy nie powstała i nie pracowałeś. Ajmer ma zgrany zespół, nie prowadzi obecnie rekrutacji a ty od lat uprawiasz żenującą dziecinadę i spamujesz fora firm, które cię nigdy nie miały najwyraźniej ochoty zatrudnić.

ajmer

Szanowny Panie "Programista Wyklęty" ustalając Pana profil, obawiam się, że kojarzymy Pana osobę, po charakterystycznym aparacie słuchowym, który pan ówcześnie nosił (nic nie ujmując Panu oczywiście), a co za tym idzie mamy Pana dane osobowe w naszej bazie CV, których oczywiście nie przetwarzamy do celów innych poza rekrutacyjnymi. Minęło kilka lat od rozmowy kwalifikacyjnej, która zakończyła się na prostym zadaniu testowym, związanym z przestylowaniem CSS kilku elementów, z którym to zadaniem Pan sobie nie poradził do końca. To spowodowało odrzucenie Pana aplikacji na ówczesny czas. Dlatego mija się Pan z prawdą w swoich wpisach. Jeśli poczynił Pan rozwój od naszego spotkania, proszę go wykorzystać do własnych celów i korzyści finansowych zgodnych z Pańskimi oczekiwaniami, nie wnikamy w to. Natomiast proponuję zaprzestać wypisywania wątków o naszej firmie, w której Pan nie pracował, której Pan nie zna oraz tym samym nie wprowadzać w błąd osób, które mogą faktycznie być zainteresowane pracą u nas w przyszłości. Pisanie negatywów o firmie na podstawie jednorazowego, krótkiego spotkania wiele lat temu, jest nie na miejscu. Nie interesuje nas obecnie to co Pan robi, za jakie pieniądze Pan pracuje bądź fakt, że nie przyszedłby Pan do nas do pracy. Nie interesuje to także zapewne osób postronnych, które ten profil odwiedzają. Nasza prośba jest finalna i polubowna, proponuję Panu najłagodniej jak się da zaprzestanie wypisywania negatywów o Ajmer na niniejszym profilu i wzięcie się za własne sprawy zanim sytuacja zajdzie za daleko na Pana niekorzyść. Od Pana zdrowego rozsądku teraz zależy czy tym naszym wpisem zamkniemy temat czy będziemy podejmować bardziej zdecydowane reakcje względem Pana osoby. Dziękuję

Radek

Pójdziesz siedzieć, tworzysz stalking na każdym forum, jeśli wydaje ci się, że firm stalking nie dotyczy, niebawem przekonasz się jak bardzo się mylisz. Wszystkie screeny, zostały zabezpieczone, piszesz z różnych nicków, uprzykrzasz życie, art. 190a KK wyczerpałeś do cna. W puszce bez internetu będzie ci lepiej.

Radek
@ajmer

Ten psychol Programista Wyklęty, uważa, że jest anonimowy w internecie, niebawem będzie zaskoczony. Duża akcja się szykuje.:)

Lekko niepełnosprytny

Psychopato, socjopato, idioto skończony, jeszcze mogę cię śmoku nazwać jak tylko najgorzej. Jesteś orzeł w necie a zwykła (usunięte przez administratora) w świecie, zaprogramują ci tak nowe życie, ze nawet najzdolniejsi nie będą mogli tego rozkodować. Na żywo chciałbym żebyś pokazał swoj intelekt. Jesteś zwykłe zero.

domina
@ajmer

(usunięte przez administratora) co kilka miesiecy m.in. na olx pojawiaja sie nowe ogloszenia dla potencjalnych pracownikow. w ajmerze nie dba sie o aktualnie zatrudnione osoby, tylko zzatrudnia nowych, naiwnych,(usunięte przez administratora)

@domina

Panie, Pani Szanowna, w ajmer od lat pracują i współpracują te same osoby. Natomiast jeśli proces rekrutacyjny kolejnych osób do firmy tak "kole w oczy" to proszę sobie otworzyć swoją i "januszować" po swojemu, każdy ma prawo do swojej "januszolandii" PS. pan "dany" akurat nie wchodzi na to forum, ma ważniejsze rzeczy do robienia od czytania frustracji i wywodów, niepokrywających się z prawdą. Z poważaniem

ajmer dg
@domina

Zostałem przywołany, że tutaj cyrki się odstawiają i nie pozostawię bez reakcji wypisywanych wypocin co po niektórych. A więc krótka notka od właściciela: Szanowny "pseudoznajomy" domina (dosyć perwersyjny nick swoją drogą), widzę, że znalazłeś sobie folwark do bezpodstawnego uprawiania swojego bólu 4 liter tutaj. Jeśli nie masz na co dzień do czynienia z firmą a chcesz zabłysnąć to rozsiewaj swój 4literowy ból gdzie indziej. Tutaj w odróżnieniu od merytorycznych opinii, twoja jest totalnym chwastem nie wnoszącym żadnej informacji zgodnej z prawdą. Tak więc polubowna prośba - opuść to pole i udaj się po zakupy odpowiedniego preparatu na twoją dolegliwość. Dziękuję za uwagę.

seoman

Bardzo fajnie, że udało ci się wyprzedzić firmę ajmer, chociaż w googlach tego nie widać nawet przy ustawieniu geolokalizacji. Mimo to, gwarantuję ci, że Ajmer nawet palca od kilku lat nie dokłada na jakieś zamierzone pozycjonowanie się na radom czy inne tego typu lokalne działania bo nie mają na to czasu a i klient leży gdzie indziej. Samo bycie w googlach sukcesu ci nie da. A kampanii jaką ajmery prowadzą na cały kraj i zagranicę hybrydowymi metodami jedna osoba od marketingu czy pozycjoner nie byłby w stanie ogarnąć. Lata działań i doświadczeń Wiem bo u nich pracuję na SEO i jestem elementem całego trybiku ;) Mimo to wszystkiego dobrego, seo to przyszłość.

przychylny

Obawiam się, że musisz wziąć pod uwagę jedną rzecz, pomimo kompetencji, nikt nie zatrudni pieniacza (mówie generalnie o charakterze osoby nie o tobie bo cie nie znam). Właściciele wielu firm to ludzie bardzo zajęci, mają masę spraw na głowie i "pieniacz", który ma roszczeniowe podejście i nie chce słuchać poleceń w żadnej firmie nie będzie mile widziany bo wprowadza zamęt i dezorganizację pomimo swoich kompetencji. Dla takiego człowieka jedynym wyjściem jest prowadzenie własnej firmy wg swojego widzimisię. Niestety nikt normalny w swojej firmie nie pozwoli ci na ciągłe roszczeniowe podejście bo albo firmę na ciebie stać albo nie albo 3cia opcja, stać ale chcą cie wy...dmać i zatrudnić za grosze (takie firmy sam uważam za burackie). I taka już statystyka, że właściciel woli mieć kogoś kim łatwiej zarządzać (lub wyzyskiwać jeśli jest burakiem) aniżeli człowieka, który wie lepiej ale jest niemiły i psuje atmosferę w firmie. Sam do swojej firmy był wolał wybrać człowieka, który umie trochę mnie ale jest miły i słucha oraz chętniej się uczy aniżeli kozaka co umie dużo ale się wykłóca. To jest odwieczny konflikt interesów - ty masz prawo się wpasować albo olać i napisać swoją opinie o firmie, a pracodawca ma prawo nie skorzystać z twoich super kompetencji bo woli kogoś mniej zdolnego, kogo da się bardziej poukładać czy ci sie to podoba czy nie. Więc zaakceptuj po tych kilku latach wypisywania po forach, że pracodawca do swojej firmy ma prawo przyjmować wg swoich zasad, ludzi, którzy mu pasują wg jego widzimisię, bo to jego firma. A ty masz prawo odrzucić propozycję takiej firmy wg twojego widzimisię i szukać sobie gdzie indziej. I o czym tu dalej się rozwodzić? PS nie jestem z ajmera w razie co.

SzkodaCzasu

Co Ty człowieku za pierdoły wypisujesz ;) Na profilu Radwag cię ośmieszono. I to tak inteligentnie, że nawet nie byłeś tego świadomy. Może zrozumiesz, że oprócz tego co potrafisz ważne jest jakim człowiekiem jesteś. A może przede wszystkim właśnie to. Braki w wykształceniu nadrobisz, braki wiedzy technicznej nadrobisz, ale człowieczeństwa nadrobić się nie da. A Ty ? Ty jesteś chorym człowiekiem z manią prześladowczą a twoja wiarygodność jest zerowa. Bez względu na poziom umiejętności żadna licząca się jednostka nie zaryzykuje zatrudnienia osoby, która swoim toksycznym postępowaniem zniszczy zespół. A Ty wyczerpujesz definicję toksycznego człowieka. A może wręcz wyznaczasz nowe granice dla tej definicji.

przychylny

Cytuję: Otóż nie. Pracodawca nie ma prawa zatrudniać kogo mu się podoba. Jest coś takiego jak dyskryminacja, której dopuściły się niektóre firmy. Przeczytałem to powyżej cytowane twoje zdanie i już wiem, że nie możesz być poważną osobą. Pracodawca nie może, bo co zabronisz mu? Jeśli uważasz, że tak wszyscy są źli to idź otwórz swoją własną firmę i zatrudniaj godnie ludzi tak jak ty byś to widział i wtedy coś udowodnisz. I to się nazywa wolnością. Chciałem być miły i po ludzku ci odpisać ale chyba musisz jednak dorosnąć. Sam zmieniałem kilka razy pracę w IT i nigdy nie podchodziłem, do tego tak, że ktoś musi mnie zatrudnić bo jestem najlepszy. Jak kogoś na mnie nie stać to mnie nie zatrudni chociaż nie wiem jak uzdolniony bym nie był, bo np pracodawca nie ma aż tak dużych zleceń czy bogatych klientów, którymi mógłby moje stanowisko spłacić. Czy brałeś taki scenariusz kiedyś pod uwagę? Nie ma co dalej się rozwodzić. Masz ewidentnie jakiś problem to widać.

@przychylny

Jeśli Radwag nie ma chętnych do pracy, właściciel sam może usiąść i programować, nic nie stoi na przeszkodzie. Tak działa wolny rynek

kol

jedź do Chin zatem jak ci hajs dawali i chcieli podróż opłacić. Obopólna korzyść, mniej ciebie na forach tutaj i konkretna robota z granicą. Czemu nie pojechałeś, (usunięte przez administratora)?

Karol

Wolny rynek działa w dwie strony. Kandydat składa CV, firma może zatrudnić lub nie. W przypadku zatrudnienia, jeśli obie strony nie były zadowolone, tracą na tym obie. Jeśli Radwag negocjuje z pozycji silniejszego, kandydaci dobrzy nie będą się zgłaszać, pojadą do Warszawy, a firma straci na tym w dłuższej perspektywie. To prawo wolnego rynku. Każdy ma prawo do oceny i do wyciągania własnych wniosków. Radwag ocenił źle Twoją pracę, Ty ich zarządzanie źle i wytknąłeś niskie pensje. Gdy ktoś zaaplikuje, na rozmowie dowie się czy miałeś rację, gdy zostanie złożona propozycja. Obie strony powinny się wzajemnie szanować. Silniejsza firma nie powinna nadużywać swojej pozycji, gdyż to się mści. Tak zostały zniesione OFE. Nie zatrudnili dobrych specjalistów, ponieśli klęskę. Każdy przedsiębiorca ma prawo do zysków i do strat, nie tylko do zysków, jakby chciało kierownictwo z Radomia. Każda decyzja, także o niezatrudnieniu dobrego specjalisty to konsekwencje

Jaki jest wkład kierownictwa Ajmer w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

odpowiadający
@Pytanie

Skąd wy te pytania bierzecie. Dla jednego dobrą atmosferą będzie spokój i cisza a drugi to odbierze jak ponurość i stres. Pracuję tam jako seowiec od kilku lat na współpracy, kasa w terminie, zlecenia realizowane i tyle w temacie, co tu chcieć więcej.

RODO

czy już wykasowali Państwo moje dane? Jeśli nie proszę to zrobić natychmiast :) nie chciałbym moje dane służyły firmie do stwarzania sztucznego popytu na pracę w Państwa zakładzie :)

@RODO

Szanowny Użytkowniku RODO - Pana(Pani) wpis nosi znamiona bezsensu. Skąd mamy usunąć Pana(Pani) dane? Z nieba? Jakim sposobem firma ma kasować dane osoby, której nie zna i która się dodatkowo anonimowo podpisuje i o jaki popyt chodzi? Proszę się podpisać z imienia i nazwiska lub jeśli swoich danych nie życzy sobie Pan(Pani) podawać, to proszę wysłać stosowne zgłoszenie na e-mail firmowy i stosowne kroki zostaną podjęte. W przeciwnym wypadku proszę nie robić zamętu i podniecania dyskusji na tematy, które załatwia się innymi kanałami (e-mail, telefon) a nie na forach pracowniczych.

ajmer

Szanowny Panie (Pani), rzuca Pan poważne oszczerstwo bez żadnego pokrycia w faktach ani udokumentowania. Nasza firma od lat dba o transparentność współpracy i nigdy przez blisko 10 lat swojej działalności nie (usunięte przez administratora) finansowo ani jednej osoby. Proponuję w trybie pilnym wycofać tą opinię. Nie jest Pan(Pani) anonimowa.

piotr st

Programista wyklęty, firma wypuszcza ogłoszenia i co ci do tego? Akurat dzięki tego typu ogłoszeniom nawiązałem z nimi współpracę 2 lata temu. A to czy sobie puszcza i jakie warunki oferuje to nie twój interes jeśli na rozmowę nie zostałeś zaproszony. Jak ci nie pasuje czy to 1000, czy 2000 czy 3000 to idź pracuj za 10000 nawet, kto ci broni? Wolny rynek. Firma akurat Radom ma w poważaniu bo robimy z ajmerami głównie projekty zagraniczne i nie musi niczego wojować ani nic udowadniać zwłaszcza ludziom z dziecinnym podejściem twojego pokroju. Więc pisząc takie rzeczy albo jesteś niedowartościowanym typem albo nie znasz realiów rynku interaktywnego albo wylewasz smuty bo ci jedna czy druga firma odmówiła. Idź popisz sobie żale na wszystkich setkach firm, które systematycznie szukają programistów do nowych projektów. Masz naprawdę sporo okazji do trollowania forów. Co do robaczków, pilnuj własnego, coby nie zniknął hihihaha.

Lekko niepełnosprytny
@piotr st

Programista wyklęty jest nawet przez swoich rodziców, zwykle zero, pomiotło, taki wyprysk świński, świetnie pomawia ludzi bezimiennie wiedząc do kogo kieruje treści, bezsensowny upośledzony koleś przed kompem pewnie do tego zezol, chciałbym go poznać na żywo i wykląć osobiście.

Zostaw merytoryczną opinię o Ajmer - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.