Opinie o DOM OZE SP. Z O. O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DOM OZE SP. Z O. O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DOM OZE SP. Z O. O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOM OZE SP. Z O. O. w Warszawa

Na jakie wsparcie w DOM OZE SP. Z O. O. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

były pracownik Nowy wpis

ten człowiek nie przestrzega żadnych praw pracowników! radze uwazac....

Inga Nowy wpis
@były pracownik

A można konkretnej? Bo ja szukałam w sieci jakiś konkretnych ofert pracy i postanowiłam tutaj wejść sobie poczytać, ale mam mieszane uczucia. Daj znać o jakie konkretnie prawa chodzi i na jakie etaty najczęściej szukają pracowników.

były_pracownik Nowy wpis

ODRADZAM KAŻDEJ OSOBIE KTÓRA BY CHODZIAŻBY POMYŚLAŁA O "PRACY" Z TYM TYPEM. TO ZWYKŁY (usunięte przez administratora) DUŻO OBIECUJE ALE NA TYM SIĘ KOŃCZY.... RZECZYWISTOŚĆ WYGLĄDA TAK, ŻE WYKORZYSTUJE LUDZI I NIE PŁACI ZA PRACĘ. JA DZIĘKI KONTAKTOM Z INNYMI PRACOWNIKAMI W PORE ZREZYGNOWAŁAM. RADZĘ UWAŻAĆ NA TEGO (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy DOM OZE SP. Z O. O.?

Jagóra

Zostałem przez Pana Darka okropnie potraktowany, zwyzywany, pisał do mnie ostatnio "Gówniarzu" i :Nygusie", mam screeny, straszy ⚖ sądem ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????

@Jagóra

Co ty mówisz? Jesteś pracownikiem i w ten sposób zostałeś potraktowany? Ale czemu, bo zupełnie nie rozumiem. Był jakiś konflikt czy co?

@Przemysław

Wogóle nie płacił mi na czas, okropnie byłem po traktowałem

bam
@Przemysław

Bez względu czy był jakiś konflikt czy nie to nikt nie ma prawa tak się zwracać do drugiego człowieka. Pan DS ma duże niedobory kultury osobistej.

Czy firma DOM OZE SP. Z O. O. oferuje elastyczne godziny pracy?

tru r

tak i elastyczny czas płacy :-) Pan DS jak ma kasę to wypłaci a jaknie ma to nie ;-)

Mikołaj

Pan Dariusz Skrobisz nie ma serca ???????????????????????????????????????????????? dla osób z orzeczeniem niepełnosprawnych po za tym ,dzisiaj mi zrobił przykrość powiedział że mam pracować w sobotę ale nie mogę pracować w sobotę ,takie osoby z orzeczeniem nie mogą pracować na ulotkach bo się męczą. Napisał jeżeli panu się to nie podoba rozumiem ,wówczas będziemy musieli zakończyć naszą współpracę, za bardzo dużo wymaga. Odradzam tą pracę bo Pan Dariusz Skrobisz nie ma serca do osób z orzeczeniem niepełnosprawnych i ich męczy, nęka ,grozi sądem , do mnie mówił gówniarzu ,nygusie, leniuchu ,poza tym Warszawa nie potrzebuje fotowoltaikę bardziej osoby po za Warszawy , odradzam tą pracę ponieważ sam musisz roznosić te durne ulotki ,w sobotę nie powinno się pracować szczególnie osoby z orzeczeniem niepełnosprawnych Sobota i Niedziela to jest dla rodzinny, przyjaciół. 1

@tru r

Rozumiem, że są opóźnienia z wypłatą? Jak duże, bo proszenie się o swoje pieniądze jest dość słabe. Często są takie sytuacje?

@Mikołaj

Praca w sobotę to nic złego tylko żeby zapłacili więcej. Masz wtedy wyższą stawkę za godzinę czy nie?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie DOM OZE SP. Z O. O.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaka atmosfera jest między działami w DOM OZE SP. Z O. O.?

Mikołaj

Odradzam tą pracę bo Pan Dariusz Skrobisz nie ma serca do osób z orzeczeniem niepełnosprawnych i ich męczy.

KTOŚ
@Mikołaj

Pan DS, męczy wszystkich swoich współpracowników, nie tylko niepełnosprawnych. Wykorzystuje ich naiwność i wiarę w lepsze jutro.

Sebastian

Czy można tu podłączyć rodzinę pod pakiet medyczny ?

Dar Uznaje Prymat Alfonsa
@Sebastian

W prezencie możesz dostać kochankę pana D.

@Mikołaj Jagóra

Pan DS nie ma serca dla osób z orzeczeniem niepełnosprawnych pozatym .Dzisiaj mi zrobił przykrość powiedział że mam pracować w sobotę ale nie mogę pracować w sobotę ,takie osoby z orzeczeniem nie mogą pracować na ulotkach bo się męczą.Napisał jeżeli panu się to nie podoba rozumiem ,wówczas będziemy musieli zakończyć naszą współpracę,za bardzo dużo wymaga

Galla
@@Mikołaj Jagóra

Pan D.S nie ma dla nikogo serca.

@@Mikołaj Jagóra

Nie daje kasy do każdego 10 każdego miesiąca i nie ma serca do osób z orzeczeniem ♿ niepełnosprawnych, odradzam tą pracę, straszy ⚖ sądem

Radek

Podpowie mi ktoś czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe? Trochę dziwne, że tak sporadycznie zaglądacie na forum.

Ik
@Radek

Pan DS dużo mówi i tylko mówi. Odradzam jakąkolwiek współpracę.

Domi
@Ik

Zalega 5 tysięcy złotych! Wziął projekty, dwa tygodnie siedzenia i nie zapłacił nic!

Zgam z tym że Pan Darek Skrobisz jest bardzo zarozumiały, za dużo wymaga

WiolaWiola
@Ik

zgadzam się z ta opinią. I radze uważać na tego typa! Mnie (usunięte przez administratora) i z tego co wiem nie tylko mnie, bo kiedy pracowałam u niego miałam kontakt z innymi pracownikami, którzy nie dostawali wynagrodzenia za pracę. Ja nie rozumiem że tacy (usunięte przez administratora) bezkarnie ciągle się ogłaszają i przyjmują ludzi "niepełnosprawnych" do pracy , oszukując (a przecież ku temu trzeba spełniać jakieś wymogi!) . No ale cóż taki mamy kraj...

Bartosz

Taki spokój zapanował na wątku? Mam nadzieję, że to efekt zadowolenia z pracy, a jeśli nawet było coś nie tak to udało się poprawić?

Stażystda

Witam , jaką jest sytuacja Dar Oze na dzień 10.10.2020.? Mam niedługo zacząć staż, proszę o informacje o obecnej atmosferze.

Obywatel

Miałem styczność juz z tym Panem D.S. 3 lata temu. Obiecywał staż a potem umówe i konkretne pieniądze. Jeszcze dobrze stażu nie zaczolem a zaczal w święta glowe zawracać żebym maile do roznych przedsiębiorstw powysylal. Wyczulem szybko ze cos jest nie tak i podziękowalem. Lekko sie odgrazal i na szczęście urwal sie kontakt????

Dominika

@Admin1, czy osoby którym firma DOM OZE zalegała wypłaty dostały swoje pieniądze? Czy ta nieprzyjemna sytuacja znalazła szczęśliwy finał? Dawno nie wypowiadaliście się na temat DOM OZE. Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Czy coś się zmieniło? Są na forum jacyś obecni pracownicy, albo tacy którzy niedawno zmienili pracodawcę?

@Dominika

Sprawa dalej się toczy w prokuraturze. W łódzkim urzędzie pracy właściciel który jest wpisany w krs tłumaczył się że pan dariusz który podaje się za prezesa spółki, wykradł dokumenty i prowadzi firmę nielegalnie. Z kolei jeśli chodzi o pana dariusza to w prokuraturze tłumaczy się że był pijany i nie wiedział co robi wykradajac te dokumenty. Ma poddać się badaniu psychiatrycznemu w tym zakresie. Następnie w zusie tłumaczy się że on nie wiedział że trzeba płacić zus za pracowników. Obecnie prowadzi fundację oze dar, ale jak się wywiązuje z podpisywanych umów tego niestety nie wiem.

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w DOM OZE SP. Z O. O.? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Admin1

Jakich zarobków ?? Ludzie czekają po kilka miesięcy na wypłaty, o ZUSIE zapomnijcie całkowicie !!! Sprawa przeciwko właścicielom tej firmy jest w prokuraturze. To jest fiema krzak. UWAŻAJCIE !!!

Witam. Mam zamiar z p.Dariuszem rozpocząć współpracę. Przyznam że zaskoczyły mnie opinie.

@anonymous

http://lodz.lento.pl/asystentka-do-umawiania-spotkan,5015869.html pani która teoretycznie dodawała to ogłoszenie już od dawna nie pracuje w tej firmie. Panu prezesowi nie chciało się zmienić danych osobowych. Dlaczego już nie pracuje ?? Bo pan Dariusz potrafi tylko ładnie opowiadać o tym jak to się nie będziecie rozwijać w tej firmie. Jednak po czasie sami się przekonacie. Nie namawiam i nie odradzam. Pracowałam w tej firmie jako projektant Panu Dariuszowi się nic nie podobało i nie podpisał ze mną żadnej umowy. Gdy zakończył ze mną współpracę to wysyłał moje projekty zaainteresowanym. Tak oto pan Dariusz miał darmowego pracownika i projekty. Powodzenia życzę we współpracy z tą firmą. Może się coś zmieniło, ale szczerze w to wątpię !!!

Firma warta polecenia, ciekawa praca i dobre zarobki!!!

@Kasia

Kasia firma warta polecenia ???? weź się nie ośmieszaj.Firma warta polecenia jeśli chcesz pracować charytatywnie.

Żaneta

Jasne zasady współpracy i dobra atmosfera za to cenię tę firmę. Zupełnie nie wiem skąd złe opinie ja pracuje 8 miesięcy w tej firmie i jestem bardzo zadowolona

@Żaneta

Żaneta jasne zasady współpracy ?? i Ty nie wiesz dlaczego są złe opinie ? Niech Prezes firmy zacznie traktować pracowników poważnie i z szacunkiem.Oszukuje pracowników, nie wypłacając im wynagrodzenia a Pani w tym wszystkim uczestniczy i świadoma tego,że żaden pracownik nie otrzyma wynagrodzenia i później stałej pracy.Ciężko nazwać ta firmą.Pani może i pracuje 8 msc ale pozostałe osoby po msc nie chcą mieć nic wspólnego z Prezesem i cała tą śmieszną firmą.Żaneta Brawo Ty !!!!

Serdecznie polecam współpracę z tą firmą

Hahaha

Tego typu esemesy dostaje się od prezesa który uważa się za uczciwą osobę: "Tak się na pewno tak nie zakończy Policja dojdzie z jakiego adresu IP były te wszystkie rzeczy pisane i gwarantuję ci że ty będziesz pociągnięta do odpowiedzialności oraz inne głupie osoby które też wypisywały oszczerstwa na mój temat przegięłaś w (usunięte przez administratora) i za to zapłacisz" Tylko straszyć potrafi!!

Asystentka

Pani Aniu asystentka wie więcej niż Pani...i to Panią tak złości...

@Asystentka

Pani asystentko !!! Tak pani wie więcej , że żaden wniosek poprawiany przez Panią nie przeszedł pierwszego kryterium. Każdy inwestor dostał kilkunasto stronicowe pismo z błędami. Gratuluję pani znikomej wiedzy na tem tema !!!

Oze

Pracowałam miesiąc w tej psudo firmie, z tym pseudo prezesem, otrzymałam pseudo wynagrodzenie, a nie sory nie otrzymałam go w ogóle. UWAŻAJCIE bo to oszust z prawdziwego zdarzenia !!!

Mariola

Pan pseudo prezeski to war.at myśli że nasz zastraszy a ja się go nie boję bo mam dokumenty w ręku umowę fikcyjną którą nigdzie nie zgłosił do ZUS I US to kim ty jesteś jak tak oszukujesz? To są dowody który się nie wyprzesz i przestań używać tutaj Imiona i Nazwiska skoro nie masz pewności że to ta osoba pisała bo to ty będziesz odpowiadać za to prawnie bo na to są paragrafy .To się zastanów w końcu co piszesz człowieku bo jak na prezesa to jesteś mało ogarnięty.Pewnie nikt u ciebie nie chce pracować i teraz jakiś staż wymyśliłeś oszuście .

Zostaw merytoryczną opinię o DOM OZE SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DOM OZE SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy DOM OZE SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOM OZE SP. Z O. O.?

DOM OZE SP. Z O. O.
1.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Indiry Gandhi 35 lok. 81
    02-776 Warszawa