Opinie o POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K. w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K. w Świdnik

Administrator Nowy wpis

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

aaa Nowy wpis

Jestem ciekawa firmy i tego jak pracuje się tu jako sprzątaczka. Zaznaczyli w ofercie pracy, że praca jest w temperaturze ok 15 stopni. Czy jest do tej pracy dawany specjalny strój, ciepłe ubrania robocze jakieś? Czy dają kurtki, czapki itd.? A jak nie, to pracownik sam musi zadbać, aby było mu ciepło?

Nikodem Nowy wpis

Wyzysk za najniższą krajową. Jak by mogli to by mniej płacili bo nie szanują pracy ludzi wogóle. Zero jakich kolwiek premii czy podwyżek. Ważne aby prezesiki miały na na wszystko a pracownik to ma tyrać za nędzne grosze. Przykre ale prawdziwe.

Gość Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie. Nie polecam. Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Odpuściłam. O ile pracownicy byli fajni, poznałam kilka ciekawych osób, z niektórymi się zaprzyjaźniłam, to przełożeni tragedia. Zwłaszcza dyrektor handlowy. Brak szacunku dla ludzi, wykrzykiwanie i ciągłe pretensje o wszystko. Nic nie nauczyli a wymagają cudów. Najbardziej wkurzało mnie to, że szefowa odgrywała się n innych gdy jej coś nie poszło. No chyba nie o to chodzi w zarządzaniu. brak profesjonalizmu kompletny. Szkoda firmy, bo nie jest dobrze, gdy ludzie uciekają po miesiącu bo nie da się pracować w takiej atmosferze.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K. na stanowisko Kierowca kategoria C? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Ewelina

Kierowca zaopatrzeniowiec B / C z ogłoszenia, które opublikowali, ma szanse na godne zarobki tam? Pytam, bo chciałabym coś wiedzieć, jak na tle innych w okolicy pracodawców wypadają. Może ktoś odpisze, mam nadzieję.

Dany

Jak wygląda praca dla kierowcy kat. C ile zarobku jakie trasy i jak godzinowo wygląda? Czy ktoś zna temat jak wygląda na dzień dzisiejszy? Pozdrawiam

Maja
@Dany

Podejrzewam, że dużo zależy od umiejętności. Jakie masz doświadczenie? Może opisz i wtedy ktoś z pracowników Ci da znać czy możesz na to liczyć w tej firmie :)

Dany
@Maja

Jak to zazwyczaj bywa kandydat nawet z doświadczeniem zawodowym jest ,,nowy i bez doświadczenia w nowym miejscu pracy ,, więc zapytam ogólnie od świeżaka bez żadnego doswiadczenia do tzw. Kierowcy na każdy telefon z zachowaniem czasu i ładu pracy i poswiecającego sie zawodowo. Jakie szanse ma i jakie zarobki może osiągnąć w tej firmie doświadczony a ile potrzebujący wdrożenia pracownik . Przy okazji co się składa na dzień pracy kierowcy i jak wygląda przykładowy dzień pracy . Szersze grono odbiorców przy dzisiejszym ogłoszeniu , powinno zwrócić uwagę na te zapytanie i rozjaśnić swoje wątpliwości po przez rzetelną opinię człowieka zatrudnionego na tym stanowisku , więc może ktoś opisze sytuację kariery jako kierowca w tej firmie . ? Może znajdzie się jakiś kiero który pracował bądź zna sytuację w tej firmie ? :-) Pozdrawiam

Jak jest z pracą w tej firmie. Widziałam ogłoszenie na fakturzystę?? Da się tam pracować ? Warto składać CV? Jak z wynagrodzeniem i urlopami ?? Ktoś coś może powiedzieć ?? Z tego co widzę to na produkcji nie dzieje się dobrze, a jak w innych działach ??

@Gość

Hej, ogłoszenie jest może jeszcze aktualne?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K.?

Ewelina

Odnosisz się z tym do opinii sprzed dwóch lat, dalej się nic nie zmieniło? W sumie jako były pracownik znasz ogólnie aktualną sytuację firmy?

Kierowca

Kierowcy w Stokrotce zatobicie 3500 na rękę grafik na miesiąc czas pilnowany nowe samochody wszystkie urlopy i inne socjalne rzeczy pilnowane bony na święta 500 zł może nie Ameryka ale ja uciekłem z tego dziada i jest normalnie praca 6, 7 godzin max przyjmują teraz więc uciekajcie z tego januszexu niech sami jeżdżą do Krosna w pojedynczej ...

Czesław
@Kierowca

Zwolniłeś się bo za mało płacili? To ile tu zarabiałeś jak u konkurencji 3,5 tysi wydaje ci się wysoką pensją? Dużo mniej czy po prostu przeważył za długi czas pracy?

Bajki

Kierowca kat. C zarabia raz 2500 raz trochę więcej ale nie ma że tyle samo co miesiac wcześniej. Pytałem się czego dostałem dużo mnie kasy niż wcześniej, to zostałem odesłany z kwitkiem!

Emilia
@Bajki

W takim razie jestem ciekawa od czego jest zależne wynagrodzenie miesięczne... Czyli co, zapytałeś a oni dali Ci wypowiedzenie? Czy jak.

Patka

Ktoś mi powie w jakich godzinach są zmiany w tej firmie?

Eh..

Pierwsze co to powinni zatrudnić logistyków takich którzy mają pojęcie do układania tras. Każdy kierowca powinien mieć swoją trasę a nie jeździć np.po całym Lbn bo takie coś nie ma racji bytu. Jeszcze trochę to nie będzie komu jeździć bo na zdrowy rozsądek nikt tego nie wytrzyma.

była pracownica

Najgorszemu wrogowi nie polecam,praca za najniższą a premie uznaniowe mało kto je widzi. Ludzie z najdłuższym stażem pouciekali bo mieli dość togo co się dzieje brak dodatków za niedziele,święta a robić to chcą żeby na okrągło jak u kierowców i oszukiwanie w kartach pracy pisanie tylko po osiem godzin bo w papierach im ma się zgadzać,jak ktoś nie podpisze to wont ,ale do pieniędzy to się słyszało że im - prezesom się zgadza i nic więcej się nie należy!!!!!!!!. Powiem jeszcze o wiecznie widniejących ogłoszeniach do pracy to wszystko to ściema bo i tak pensji się nikt nie doliczy !!!! Robią tylko ci co nie mają perspektyw,kupę kredytów i zobowiązań- lojalki i inne. Liczą się tylko wpływy aby prezesi mieli a ludzi zawsze jakiś znajdą - tak było i jest,nie liczcie na nic. Na szczęście mam już inną pracę i wiem że żyję normalnie a nie jak murzyn. ODRADZAM KAŻDEMU - OTO OBRAZ TEJ FIRMY!!!!!!!!

Kkk

Ostatnio 5 osób przyszło na rozmowę i nikt nie podjął pracy. Taka (usunięte przez administratora) firma. To co w ogłoszeniu kompletna bzdura.

@Kkk

Skąd to wszystko wiesz, pracujesz tam?

Pracowanik

Praca lekka i przyjemna.

Procownik
@Pracowanik

Z tą lekką i przyjemną pracą to żart.

@Procownik

Mógłbyś dodać swoją opinię o pracodawcy i przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny, tak że można układać go według własnych potrzeb? Pracodawca nadal szuka zaopatrzeniowca - kierowcy z kategorią B/C. Oferuje atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa plus premia, płatne nadgodziny, dodatek za pracę w godzinach nocnych, a także dodatek za kategorię C. Uważacie tę ofertę za atrakcyjną?

@Andrzej

Warunki pracy nie są najgorsze. Grafiku nie możesz układać według siebie poprostu pracujesz 6 dni w tygodniu zależy jaka trasa godziny pracy zaczynają się od 2 w nocy kończysz jak rozwieziesz zależy od Ciebie i warunków jak szybko skończysz ale od 8 do 12 godzin .Takie coś jak płatne nadgodziny to nie tutaj. Zarobki jak przepracujesz cały miesiąc ze wszystkimi sobota ok 2700 zl + oszczędności.

gecko

To dotyczy kierowców. z tymi warunkami to trochę pojechałeś.Pracując średnio 10 godz dziennie przez 6 dni w tygodniu to normę 40 godz tygodniowo przekraczasz o 50% .Brawo dla Ciebie. Praca na magazynie to czasem jest 7 dni w tygodniu bo jeżeli kończysz w sobotę o 14 a zaczynasz w niedzielę o 20 to też według Ciebie nie jest najgorsze?Z takim podejściem to nigdy ludzie nie będą dobrze zarabiać bo tak naprawdę to pracujesz za najniższą krajową jak odliczysz sobie te soboty płatne po 150 za jedną to masz 2 tysie na rękę za 200 godzin w miesiącu to ile wyjdzie na godzinę.Oszczędności to zależą od tego jaką masz trasę bo spróbuj zrobić te oszczędności na Lublinie lub po Świdniku. Pozdrawiam

Klijent
@gecko

To jest prawda że godzin jest sporo że 2 tyś wychodzi za ponad 200 godzin. Ale jakoś ludzie się trzymają jakby było tak źle to ludzie by odeszli. A widzę tych samych kierowców od dłuższego czasu i na Lublinie i na Świdniku. Narzekają ale pracują.

Gecko
@Klijent

A wiesz ilu odeszło? No właśnie narzekają ale pracują bo mają rodziny do uttzymania. Kredyty do spłacenia, lojalki podpisane za prawo jazdy C. I wiele innych rzeczy. Ale jedno jest stałe Pensja jest zawsze na czas. A to też dużo

Klijent
@Gecko

Świadomy jestem ilu kierowców odeszło pracuje w sklepie gdzie dostarczany jest towar z tej firmy. Ale po Lublinie widać było te same twarze narzekają ale pracują zawsze jak nie odpowiada można zmienić prace. Na nasz sklep od dłuższego czasu przyjeżdżał jeden kierowca,ale go już od pewno czasu nie widać. Może znalazł coś innego. W każdym razie praca nie jest lekka i powinna być dobrze płatna. Co najmniej 3 powinno być z przodu.

gecko
@Klijent

Tak jak mówisz. Ale niestety żeby mieć 3 z przodu trzeba przerzucić trochę ton pow 50 na m-sc i walnąć kilka tys km.Pow 6000 była premia 300 stówki.Lekko nie jest. Magazyn może pomarzyć o 3 z przodu z wszystkimi sobotami przepracowanymi a towar sam się nie poskłada do wywiezienia.Pozdrawiam

Niestety nie ma 3 z przodu

Janina

Słyszałam że firna ma złą opinię. Czy to prawda że jest tam taki wyzysk,wypłaty głodowe że Prezesi nie szanują ludzi. Czy to prawda że jest duża rotacja pracowników i że wolnego niema praktycznie wogóle. Proszę o odpowiedź

Drób
@Janina

Prawda. Cała prawda nie szanują pracownika.

@Janina

Tak nie szanują pracownika. 7 dni w tygodniu ciężko o wolne zawsze jakieś ale.

Czarna666

Witam, wybieram się tam do pracy. Ogłoszenie na OLX jest wręcz idealne. Ale czy prawdziwe??? Napiszcie. Pozdrawiam!

Czarna666
@Czarna666

Dodam, że chodzi o produkcję

Gecko
@Czarna666

Jest tak prawdziwe że teraz zatrudniono 5 Nepalczyków bo tak jest super że nikt nie za bardzo chce pracować za taką kasę. Pierwsza firma w Świdniku z taką egzotyką.

Nie jest prawdziwe.

BY LY

NIE PRAWDA W OFERCIE PRACY

Katarzyna
@BY LY

Trochę ogólnikowy jest Twój wpis i także nie do końca zrozumiały. Sugerujesz, że firma POLSKI DRÓB nie spełnia obietnic związanych z na początku oferowanymi warunkami zatrudnienia? Proszę, napisz coś więcej.

@Katarzyna

Nie ma premii nie płacą za nadgodziny. Jedni pracują a inni się obijają.

Katarzyna

Napiszecie jak z wypłacalnością firmy? Czy zdążają się dodatki, premie uznaniowe?

Praca
@Katarzyna

Wypłaty zawsze na czas nawet przed terminem.

Bzdura nigdy przed terminem

Ile zarabia kierowca z kat C??

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K. - Świdnik

• Jak się pracuje w POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K.?

POLSKI DRÓB SP. Z O. O. SP. K.