Opinie o Ban Food w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ban Food. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ban Food o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ban Food w Kraków

zaciekawiony

Gdzie się podziały wszystkie nowe komentarze dotyczące firmy? Widzę, że ktoś już nie potrafił znieść konstruktywnej krytyki? Kiepsko to świadczy o firmie.

kpina.

Firma która liczy że potencjalny pracownik da sobie wmówić że za 2 tygodnie będzie normalnie umowa (a w tym czasie ma normalnie stawiać się do pracy bez jakiejkolwiek umowy chociażby zlecenie)... kpiny (mimo że wcześniej obiecują umowę od 1 dnia). Zero przygotowania aby nowy pracownik mógł się szkolić, brak stanowiska pracy, brak materiałów, 2 stanowiska w miejscu i przestrzeni gdzie przepisowo może być stanowisko tylko dla 1 osoby. I w takim miejscu chcą szkolić nowe osoby.... żenada i kpina zarazem.

czub
@kpina.

dobra opinia ja jak się upomniałam o umowę po 3 dniach to usłyszałam ze się nie nadaję do pracy. bez szkolenia bez tłumaczenia bez znajomości programu towarów i kontrahentów wcale się nie dziwię ze nie nadawałam się do pracy.pani kierownik M.dziwna kobieta.

Szarak

Firma porazka zarzadzajacy firma Pan nazwijmy go W. Prawa badz tez trafniejsza nazwa byloby lewa reka szefa bo kreci wszystko pod siebie. 70 % ludzi pracujacych na magazynie czy tez jako kierowcy to jego znajomi badz rodzina. Bardzo sprytne podejscie musze przyznac bo chyba niczego nieswiadomy szef nie widzi tego ze juz albo niedlugo ten czlowiek bedzie mogl mu dyktowac swoje warunki bo w przeciwnym razie firma moze stanac. Jest bardzo mily I przyjazny I opowiada wszystko w kolorowych barwach gdy przychodzimy na rozmowe o prace potem czlowiek dostrzega jego arogancje I brak szacunku dla drugiego czlowieka. Jego msciwosc nie zna granic gdy sie mu podpadnie to utrudni czlowiekowi prace nawet naciagajac firme na ogromne koszty. Atmosfera w firmie jest bardzo nie zdrowa przez takie ukladziki I ciezko tu dlugo wytrzymac. Najbardziej dziwi mnie slepota wlascicieli zyje nadzieja ze kiedys przejrza na oczy.

@Szarak

Mam podobne zdanie.

Kierowca

Pracuję jako kierowca i nie narzekam, wcześniej rozwoziłem w detalu i był dużo większy zapier... Jedyny minus taki, że nie ma multisporta.

janasS
@Kierowca

Ile średnio jest punktów dziennie do zahaczenia ? Masz stałe trasy? po jakich rejonach śmigasz? Zarobki jakie? Pozdro

Kierowca
@janasS

Punkty zależy, czasami 1 a czasami 17 , średnio 12-15 . Każdy ma 5 stałych rejonów (miasto+trasy) i po nich jeździ. Na zarobki nie narzekam ( ile zarabiam to moja sprawa :) ) , jeżeli o mnie chodzi to polecam.

ferdek
@Kierowca

Teraz multisport to podstawa co najmniej jak samochód firmowy komórka i kawa : ) drama //

@Kierowca

Jak sie ma układ i jest sie z rodziny to nie dziwne ze pasuje!!!Zarobki tez dla wybrancow!Premie za lizanie (usunięte przez administratora) i donoszenie na kolegow do pana "w".Pracuje tutaj i widze co sie dzieje.

Mateusz
@Kierowca

Multisport jest , ale ceny nie pamiętam.

@pracownik

Prawda nic się nie zmieniło

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ban Food? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Stary drajwer

Zależy czy na dostawczaka czy ciężarówkę - napisz konkretniej. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest ok, a pracuję już trochę. Kierownictwo ok , grafik elastycznie układany , większość idzie załatwić bezpośrednio na poczekaniu . Nowy tabor , więc przyjemnie się jeździ . Na zarobki nie narzekam.

tupolew
@Stary drajwer

żart.... wyzysk, jeżeli masz własne zdanie to masz problem!!! tak ci życie obrzydzą że szkoda gadać!!!! jeździsz przeładowany.... długo nie pracowałem!!! rotacja ludzi na magazynie i wśród kierowców duża,a dlaczego??? jasna sprawa!!! nie jest tak cudownie jak na rozmowie................

kolczyk
@tupolew

masz racje,praca w bansyfie jest do (usunięte przez administratora) wiem bo tam tyralem i nikomu nie polecam

@tupolew

Prawda szczera to co piszesz !

zainteresowany

Hej, jestem ciekaw pracy w Ban Food, widziałem dziś ogłoszenie z praca jako magazynier. Komplementacja zamówień, obsługa urządzeń magazynowych etc. Na zmianę tylko i wyłącznie nocną 22-6. I wynagrodzenie to 3700-4600 brutto. I tu pojawia się moje pytanie - czy rzeczywiście idzie dostać bez żadnych nadgodzin 3700 brutto? Bo jeżeli tak, to chyba nawet się nie zastanawiam, tylko składam CV. Mam półtoraroczne doświadczenie, pracowałem co prawda na magazynie z częściami samochodowymi, ale magazyn, to magazyn. Ciężka praca, robi się swoje i tyle. Ktoś coś wie może? Jak atmosfera? Ludzie życzliwi czy "życzliwi"?

Magazynier R.
@zainteresowany

W drugim miesiącu zarobisz spokojnie takie pieniądze. Ludzie na magazynie w większości młody skład i w porządku.

@zainteresowany

Ciężka atmosfera w pracy na magazynie bałagan ogólnie to jak nie masz pracy to śmiało możesz tam iść ale szukaj czegoś lepszego

Wiki

Firma ktora zatrudnia ludzi do biura bez szkolenia bez badan bez umowy.a jak sie dopytuszej o umowe to Ci mowia po 3 dniach pracy !!!! Ze sie nie nadajesz do tej pracy bo sie za bardzo denerwujesz.jak mam sie nie denerwowa jak nie znam towaru programu kontrahentów ktorzy dzwonia z zamowieniem i szybko dyktuja??? Firma ktora nie szkoli pracownika a od drugiego dnia wymaga cudow.pania ktora bedzie wam opowiadac brednie na rozmowie omijajcie z daleka.praca od 8 do 16.od 16 do 24. Tak ze samochod obowiazkowy.w niedziele i swieta na 19.a przeciez niedzieli i swieta sa WOLNE . NIE POLECAM.ale mozecie sprobowac

driver

Praca w miarę zorganizowana, atmosfera nie jest zła , bez problemu można załatiwc urop czy wolne , zarobki totalnie fatalne .

guślaż

Zależy na jakie stanowisko

włodek

prowadzi cały czas pod zasłoną dymną jest super nowe osoby pod inną nazwą stanowiska a jak było dziadostwo ze strony ludzi to dalej jest -chociaż firma może ok tylko ludzie h....

@włodek

Twój komentarz może wydawać się niezrozumiały dla użytkowników forum. Możesz doprecyzować, co masz na myśli? Jesteś byłym pracownikiem firmy? A może Twoja współpraca z firmą już się zakończyła? O jakich stanowiskach i o jakiej "zasłonie dymnej" mówisz?

WKS

Witam. Chcę wysłać cv do tejże firmy, zarobki dają dobre. Jak atmosfera w pracy, jacy ludzie? Proszę o odpowiedź.

HR
@WKS

Pracowałem tam, zarobki jak za taką robote na bardzo niskim poziomie. Szkoda czasu

pracownik M.
@WKS

Jeżeli chodzi o transport i ogólnie logistykę to atmosfera ok. Nie ma rozliczeń wydajności ze słupków z systemu i wyścigu szczurów. Większość ludzi młodych , z Kierownikami idzie się dogadać i nie robią problemów np. przy prośbach grafikowych i urlopach. Wiadomo trzeba robić, jak będziesz się plątał i kombinował żeby dzień zleciał, to będzie Cię gonić do pracy kierownik albo zmianowy bo to od razu wyjdzie. Jeżeli chodzi o administrację i handlowców to nie wiem ,więc nie będę Ci pisał.

Witam, Proszę o informację dotyczącą stanowiska PH ds. HORECA: 1. Ile można uzyskać podstawy netto - "na rekę"? 2. Ile wizyt dziennie? 3. Jakim samochodem poruszają się PH, czy można go użytkować prywatnie oraz ile to kosztuje? 4. Czy premie są realne do osiągnięcia oraz ile wynoszą? Dzięki ;)

Syrek Kopia

Polecam firme Ban Food w ktorej pracowalem do dzisiejszego dnia jako magazynier. Na tle innych magazynow w Krakowie wypada on bardzo dobrze. Kierownicy podchodza do kazdego pracownika inywidualnie a zarazem dbaja o grupe. Praca jest fizyczna natomiast w porownaniu do innych magazynow lekka. Zatrudniajcie sie bo czym was wiecej tym bedzie wam lżej! Powodzenia. P.s: na zarobki i platnosc nie mozna w Ban Foodzie narzekac wszystko terminowo i dostatnie

Detektyw

Wcześniejsze opinie trafne.. Nie polecam... Fatalne układy w firmie, kiepska atmosfera, Droga do Nikąd, zero perspektyw..

energy2k

Jakie wynoszą zarobki w firmie Ban-Food ? Najbardziej interesują mnie zarobki kierowcy Praca pon-pt czy soboty też?

1,3,1,2

Ja nie narzekam najważniejsze że kasa zawsze jest na czas. robota jak każda inna niespecjalnie ciężka no i po jakimś czasie jest możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe.

Startowałam na stanowisko związane z monitorowaniem należności. Niestety nie spełniłam ich wymagań i została zatrudniona inna osoba, ale Pani Martyna była bardzo miła i po zakończonym procesie rekrutacji poinformowała mnie o decyzji. Plus dla firmy za podejście dla kandydatów :)

Ola

Miałam właśnie napisać aplikację do tej firmy (monitoring należności), ale widzę że nie ma sensu. Pracowałam długo w banku w bardzo złej atmosferze i to jest bardzo uciążliwe. Szkoda praca wydaje się fajna i zgodna z moim wykształceniem.

Młody

Część opinii mocno przesadzona, pracowałem tam ponad rok i atmosfera była całkiem spoko. Ekipa na magazynie fajna, ze wszystkimi idzie się dogadać. Kierownicy przy ustalaniu grafiku zawsze starali się iść mi na rękę. Ogólnie polecam.

Tadek
@Młody

Czyżby czyszczenie przez swoich atmosfery pozytywy ???? hm....

ah

pracowałem tam dość długo, ogólnie było by ok ale większość ludzi w biurze poza kilkoma wyjątkami, odpowiadającymi za magazyn i logistykę są ....... , a przede wszystkim dowodzący " prawilny muszkieter" który najbardziej ceni u pracownika donosicielstwo, kapowanie, lizanie d u p y. Odradzam wszystkim normalnym, no chyba że chcesz być "wiernym" bez granic i robić coś wbrew swoim przekonaniom, to śmiało zrobisz kariere :) każdy normalny odszedł z tej firmy!

Kucharz

Szukam dostawcy do mojej knajpy,czy banfood to dobry dostawca?,ceny?,terminowość dostaw?

cookmstr
@Kucharz

Witam, Od lat kożystam z usług firmy i moge powiedzieć że jestem zadowolony ceny przyzwoite i jednocześnie dostawy w miarę punktualnie. Oczywiście nie obyło się bez paru wpadek ale przedstawiciel starał się to naprawić więc dalej pracujemy razem. Ogólnie dobrze oceniam te lata i mogę polecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Ban Food - Kraków

• Jak się pracuje w Ban Food?

Zobacz opinie na temat firmy Ban Food tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ban Food?

Ban Food
3.4/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Za Ogrodem 53
    31-990 Kraków