Opinie o Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa w Łódź

Jaka jest umowa w firmie Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa? Wiecie, czy jako sprzątanie zatrudniają na umowę zlecenie?

Ola

Czy polecacie pracę na stanowisku specjalista inżynieryjno-techniczny? Czy jest to wymagające stanowisko/ dużo pracy? Jaka atmosfera panuje w firmie? Pozdrawiam :)

Zofia
@Ola

No właśnie nic ostatnio świeżego nie piszą a też jestem ciekawa.. Udało Ci się coś dowiedzieć więcej? A może jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej?

@Zofia

Niestety nic nowego się nie dowiedziałam

Dorota
@Ola

Czyli na rozmowę się nie wybierasz? A w ogóle masz już jakieś doświadczenie w tym?

@Dorota

Nie, bo już znalazłam inną pracę, ale jak byłam trakcie poszukiwań to chciałam się dowiedzieć jak tu jest. Wiem tylko, że rozmowa kwalifikacyjna jest przez Skype, ale nie byłam na niej

Sebastian
@Ola

A skąd to wiesz jak na niej nie byłaś? :D Zachęcam też innych do dzielenia się opiniami, każde zdanie jest ważne! :)

Ola Nowy wpis
@Sebastian

Bo byłam zaproszona na rozmowę i dostałam na maila link do rozmowy na Skype, ale wcześniej zadzwoniłam do nich, że rezygnuję, bo mam już pracę^^

Dorota Nowy wpis
@Ola

To oczywiście gratuluję. ;) Ale słabo w sumie, że tutaj nikt niczego nie pisze. Bo ciekawa jestem czy gdyby jednak tak było to czy byś tu się zatrudniła? Jak oni w sumie zareagowali na tę rezygnację, byli zawiedzeni czy tak jakoś formalnie odpowiedzieli tylko?

Ola Nowy wpis
@Dorota

Jak zadzwoniłam, to po prostu powiedzieli, że ok i życzyli powodzenia w nowej pracy. Nie byli zawiedzeni, bo pewnie nie byłam jedyną osobą, która składała wtedy CV. Byli mili ogólnie. A nie wiem, czy bym się zatrudniła. Najpierw trzeba poznać szczegóły oferty, żeby decydować.

Wiktoria

Czy oferta pracy na kontrolera finansowego jest nadal aktualne? Jest na stronie internetowej, więc czy jeszcze można aplikować?

K&T
@Wiktoria

Rozczarowanie i to wielkie. Jeżeli ktoś nie ma wiedzy, praktyki i ambicji i mentalność pracownika sfery budżetowej, to bardzo odpowiednie miejsce pracy. Atmosfera pracy jak to administracji, insynuacje, podejrzenia i omówienia.

Jakub
@K&T

Hej, jestem zainteresowany pracą w tej firmie, lecz po wpisach, jakie tutaj czytam, nie są, one zbyt dobre, czy możecie mi powiedzieć więcej jaka panuje atmosfera w firmie Moratex ? Z góry dziękuję.

Ela
@Jakub

Atmosfera zaszczuta, nieufna, skłonność do pomówień. Mentalność PRL-u. Mimo wymiany pokoleniowej, wchodząc do takiego środowiska stajesz się podobnym mentalnie. Pełne utożsamienie się z nim. Poza tym to resort. Kłopoty z rekrutacją. Ogłoszeń dużo. Częsta rekrutacja na te same stanowiska po małym liftingu w treści ogłoszenia.

GoGo

Jak bumerang-prawie. Subtelne zmiany w nazwie stanowiska i oczekiwaniach wobec kandydatów, odnośnie zakresu prac i obowiązków. Ciągły nabór, co się dzieje? Ależ wybredny pracodawca, albo brak umiejętności w rekrutacji lub też WIELKIE NIEZDECYDOWANIE.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik Naukowy w Zakładzie Projektowym? Podziel się swoimi wrażeniami!
Pytek

Co jest nie tak w instytucie, skąd ciągłe ogłoszenia powtarzające treści? Werbowanie pracownika na wszelkie sposoby. Mało zachęt = mało kandydatów.

@Pytek

Może wynika to np. z rozwoju firmy. Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Moratex. Interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko?

Albert
@Wiktoria

Jaki rozwój masz na myśli Wiktorio? W pierwszej kolejności należy sprecyzować zakres prac i obowiązków. Wielki chaos w waszych ogłoszeniach. Potrzebny jest Wam wybitny specjalista zarządzania zasobami ludzkimi z umiejętnościami przeprowadzania procesu rekrutacji.

Henryk
@Wiktoria

Tak. Specjalisty administracyjno-ekonomicznego. Jestem wybitny !

@Albert

Nie jestem pracownikiem Moratex, chcę się tylko dowiedzieć, jak wygląda praca w tej firmie. Napisałeś, że ogłoszenia firmy są chaotyczne. A co konkretnie jest w nich nie tak?

Utalentowany

Podmiot bez klasy. Kończąc cykl naboru jest w dobrym tonie powiadomić kandydatów aplikujących na stanowisko o ocenie ich kwalifikacji. Nic nie usprawiedliwia was. Wysyłając swoje CV.poświęcamy swój czas jednocześnie napełniając waszą bazę danymi osobowymi. Wykorzystujecie treść z aplikacji w kolejnych ogłoszeniach rekrutacyjnych (całe frazy). Dział personalny i kierownicy na natychmiastowe szkolenie. Pozdrawiam Zarząd i powodzenia i sukcesów z takimi specjalistami

Nikt

Ogłoszenie październik 2018, rozmowa kwalifikacyjna 02.01.2019., brak odpowiedzi, kontaktu do dnia dzisiejszego. Oficjalnie nie zawiadamiają i nie dziękują za przybycie na spotkanie. Brak manier, etyki w businessie ?

Franciszek
@Nikt

Kontakt z Moratex Instytutem Technologii Bezpieczeństwa miałeś przez e-mail czy telefonicznie? Pracodawca w ogłoszeniu często zamieszcza informację o kontakcie tylko z wybranymi kandydatami. Jak było podczas Twojej rekrutacji?

@Franciszek

Zaproszenie na rozmowę było telefoniczne. Podsumowanie: rozmowa dziwna, mało profesjonalna. Coś nie bardzo z rekrutacją, bo nadal zamieszane są ogłoszenia. Niby dobrze, ale nie jest dobrze. Mimo wszystko, pozdrawiam rekrutujących.

Franciszek
@Anonim

Minęło już trochę czasu od Twojego wpisu. Czy finalnie firma się do Ciebie odezwała i zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeśli tak, chętnie dowiem się jak przebiegały pierwsze dni w pracy.

Agnieszka

Czy proponowane wynagrodzenie jest adekwatne do kwalifikacji kandydata wykonującego pracę w tym zakresie obowiązków ? (usunięte przez administratora)/ Wymagania, oczekiwania i zakres obowiązków z treści wskazuje na stanowisko zastępcy kierownika działu lub specjalistę ds. finansowych. Zarobki w instytutach są z reguły niskie, stąd duża rotacja pracowników i niskie kompetencje. Każdy z wiedzą i umiejętnościami ucieka. Czy proponowana płaca brutto dla tego stanowiska wynosi 4.500 ?

Jak przebiegała rozmowa o pracę oraz czy pracodawca weryfikuje może w jakiś sposób wiedzę i umiejętności? Ciekawi mnie, czy trzeba przygotowywać się z jakiś konkretnych zagadnień. Czy firma informuję kandydatów po rozmowie rekrutacyjnej o decyzji pozytywnej lub negatywnej, czy jest cisza?

Socjolog

Niektórzy pracownicy nie potrafią zmienić swojej mentalności. Niektórzy czując zagrożenie, robią rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Jest takie określenie "mieć za uszami". Niech takie osoby "przykują się" łańcuchem do emerytury najlepiej. Będzie źle w instytucie, dopóki nie wpadnie świeży oddech. Zalecane zmiany, głębokie zmiany. Egoistów należy eliminować.

Marzena
@Socjolog

Chcę dowiedzieć się więcej o pracy tutaj. Może właśnie nadszedł czas na takie zmiany dla Moratex, ponieważ ogłosili kilka ofert pracy - http://moratex.eu/status-oferty-pracy/aktualne/. Miałabym pytanie dotyczące warunków zatrudnienia - dbają pod tym względem o swoich pracowników?

lepiejtamnieiść
@Marzena

Profil na GoWork służy do oceny pracodawcy i daje możliwość aby przestrzec przed zatrudnieniem się w nieodpowiednim miejscu przez potencjalnych pracowników. Atmosfera jest zła, podejrzliwość jednych wobec drugich graniczy z paranoją. Nieumiejętne zarządzanie kadrą, stąd tyle ogłoszeń. HR not professional. Tak gigantycznego rozwoju to firma nie osiągnęła, aby były to nowe stanowiska pracy.

Ela
@Marzena

Rotacja pracowników nie świadczy o rozwoju firmy. Czym innym jest obsadzenie wolnego stanowiska, a czym innym stworzenie nowego. Zanim ktokolwiek będzie aplikował, powinien głęboko zastanowić się.

Socjolog
@Marzena

Firma prowadzi rekrutacje, jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tym miejscu to myślę, że nie zaszkodzi wysłać swoje CV :). Dużo ofert pracy dla branży badawczo-rozwojowej instytutu, połączonej z administracją i marketingiem -specyfika działalności, ekonomia i finanse również. Pracownicy przed rozpoczęciem pracy informowani są zazwyczaj o zakresie swoich obowiązków, warunkach pracy, umowy, etc. Czy ktokolwiek może napisać już coś więcej o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej ? Czy kontakt urwał się po jej odbyciu (brak jakiejkolwiek informacji, nawet negatywnej) ?

Gość_ nie_ Gość

Socjologicznie zjawisko złożone. Brak ambicji przekłada się również na niskie kwalifikacje i umiejętności, a czasami lenistwo i wygodnictwo. Zupełny brak systemu wartościowania pracownika, motywowania i nagradzania, złe stosunki interpersonalne. Tylko hasłowo z teorii zarządzania. Co do zasady, najlepiej dla każdego potencjalnego kandydata: rekrutuj i sprawdź na własnej skórze. A mentalnie: ci, którzy odeszli z instytutu-mają odwagę i piszą opinie: ci, którzy pracują nie robią tego w ogóle lub anonimowo-ze strachu.

obserwator

Instytut wymaga głębokich reform. Nieustająca rekrutacja może wskazywać na brak umiejętności rekrutera. Kwalifikacje, kompetencje, a może i mentalność są przyczyną takiego stanu. Jednak nie wszyscy się nadają do pełnienia stanowiska. Pewnych predyspozycji brak. Zauważalne.

Zostaw merytoryczną opinię o Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa - Łódź

• Jak się pracuje w Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Moratex Instytut Technologii Bezpieczeństwa
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 3
    90-505 Łódź