Prospeo Sp. z o.o.

Opinie o Prospeo Sp. z o.o.

Daniel

Atmosfera wspaniała. Wspaniały zespół , spora możliwość rozwoju. Gorąco polecam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Prospeo Sp. z o.o.?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radom.

Piotr
@Administrator 15.05.2018 09:15

Jestem współwłaścicielem właścicielem firmy i przedstawię krótką prezentację. Zatrudniamy osoby w różnym przedziale wiekowym - od studentów do pracowników w wieku przedemerytalnym. Stawiamy na ludzi zaangażowanych i potrafiących się uczyć, wykazujących umiejętności pracy w zespole i z klientem. Nie liczymy na szybki efekt - osoby bez doświadczenia przechodzą półroczny kurs z obsługi programu i zasad jego działania w przedsiębiorstwach. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy, czemu sprzyjają cykliczne wyjazdy firmowe oraz różne finansowe i niefinansowe formy wynagradzania. Praca jest ciekawa ale wymaga również stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zainteresowana

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Rzadko piszecie to też dowodzi, że jest dobrze!!

Rafał

Atmosfera w pracy na duży plus ( brak koorpo ) . Przy nowych projektach zaangażowanie całego zespołu. Ponad to w branży bardzo rozpoznawalna marka z dobrymi referencjami.

Mariusz

Super atomsfera. Codziennie nowe wyznania. Nigdzie nie nauczyłem się tyle nowego co tutaj. Polecam

Zostaw opinię o Prospeo Sp. z o.o. - Radom

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prospeo Sp. z o.o.