Opinie o Inwentech Group Sp. z o.o. w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Inwentech Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Inwentech Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inwentech Group Sp. z o.o. w Krosno

Piotr Z

Dobra firma. Zrobili wszystko tak jak trzeba. Zadzwoniłem, umówiłem się, doradzili mi. Po montażu posprzątali po sobie.

Czy zdarzają się nadgodziny w Inwentech Group Sp. z o.o.?

Doradca

Zależy na jakim stanowisku pracujesz. Wszystko jest kwestią dogadania się. Jeśli Twoja praca została "w tyle" z Twojego powodu,możesz zostać dłużej, żeby nadrobić zaległości.

Hej, Jak wyglada proces rekrutacji ? Z góry dziękuje za każda odpowiedz.

Doradca
@Ania

Po złożeniu dokumentów w siedzibie firmy, lub przesłaniu ich droga mailową umawia się na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa przebiega miło i sprawnie.

W firmie panuje dobra atmosfera, a same warunki pracy są bardzo korzystne. Szefostwo to osoby bardzo kompetentne. Z każdym przełożonym można się dogadać i porozumiewać na stopie koleżeńskiej. Ja bardzo miło wspominam pracę w firmie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inwentech Group Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku OFERTA PRACY – KOORDYNATOR PROJEKTÓW INSTALACYJNYCH wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Krosno
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
wolf

firma zatrudnia ludzi po podstawówce z piękną kartoteką nigdy ich nie wpuszczę do siebie

Franciszek
@wolf

Skąd masz takie informacje? Każdy ma szansę na zatrudnienie i jeśli pracodawca zdecydował się dać takim osobom pracę oznacza to, że uważa ich za kompetentne osoby. Czy współpracujesz z firmą i masz kontakt z pracownikami Inwentech Group?

Mariusz Skalmierski

Anonimowi (jak sądzę po nikach) Panowie! Chciałbym odnieść się do poniższych wpisów, a przede wszystkim do osób które je opublikowały. "Hejt", negatywne opinie i nieobiektywne oceny oparte na własnej frustracji, publikowane anonimowo na bazie chwili - może i jest łatwe, i może nie wiążą się z tym żadne konsekwencje, ale wyrządzają wiele złego firmie i tym samym uderzają w jej pracowników. Każdą firmę tworzą ludzie - nie inaczej jest z Naszą. Jako koledzy i koleżanki z pracy tworzymy ją, dlatego jako członek tej "małej" społeczności czuję się urażony poniższymi opiniami gdyż są one nieprawdziwe. Jeżeli Twój gniew wywołałem ja, i na mnie chciałeś się wpisami odegrać, to wiedz że nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zrobił to osobiście, a jeżeli jest to inna osoba z firmy - możesz zrobić to w ten sam sposób, ale do tego potrzebujesz odwagi, odwagi aby konflikty personalne rozwiązywać bezpośrednio z powiązanymi z nimi osobami a nie uderzać w całą "Bogu ducha" winną grupę! Kilka faktów obrazujących firmę: w grudniu 2019r firma obchodzić będzie swoje 15-lecie, 3 osoby pracują tutaj od 13 lat, 12 lat pracuje tutaj 2 osoby, dziesięciolecie w tym roku obchodzi 9 osób! do tego ponad 20 osób pracuje ponad 5 lat!!!! Jaka rotacja? Na dzień dzisiejszy 7 osób zatrudnionych na umowę o pracę posiada uprawnienia do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie jako kierownik robót sanitarnych, Ci ludzie pracują od lat. Firma jest rok rocznie nagradzana za wzorową moralność płatniczą - od 4 lat otrzymujemy w tym aspekcie wyróżnienie - https://www.facebook.com/InwentechGroup/photos/a.1072366309463513/2531709930195803/?type=3&theater Sprawozdanie i bilans transparentnie upubliczniamy poprzez KRS. Działamy społecznie! wspieramy młode talenty piłkarskie z Beniaminka oraz gimnastykę akrobatyczną Sabonia, organizujemy "Szlachetną Paczkę" wspieramy pikniki rodzinne organizowane przez szkoły, przedszkola i samorządy. Staramy się bardzo i to na wielu frontach pomagać! Ostatnie kilka lat firma rozwija się bardzo dynamicznie. Wszyscy pracownicy, moi koledzy i koleżanki mają wkład w ten rozwój. To dzięki temu otrzymujemy i realizujemy zlecenia dla takich nazwisk jak Cezary Kucharski czy Robert de Niro! Lekkomyślne wpisy uderzające w wizerunek firmy mogą w konsekwencji spowodować utratę zaufania naszych kontrahentów i klientów - zaufanie na które pracowało i pracuje dziesiątki osób z tej firmy! Czy to jest Waszą intencją? Czy dlatego wypisujecie nieprawdę? Portale takie jak ten dają przestrzeń do anonimowego "hejtu", ludzie "rozgniewani" mają motywację, aby takie portale wyszukiwać - może swoim wpisem zmotywuję też osoby które mają odmienne zdanie od poniższych? Ja osobiście jestem dumny z tego jak wspólnie z współpracownikami, pracownikami, kolegami i koleżankami rozwijamy i budujemy firmę! I z tego jak, i na jakich zasadach funkcjonuje! Nie kryję się też pod nikiem....

Marcin soja
@Mariusz Skalmierski

Dzień dobry Popieram Pana w 100% Powiem krótko przyszedł do państwa nowy zca dyr wspaniały człowiek o nienagannej opini i osobowości .Zabiegam o współpracę z Państwa firmą. Mimo iż się nie znamy wiem że ten człowiek przyczyni się do jeszcze lepszego rozwoju firmy . A tak na marginesie ten rezolutny człowiek nie rezygnowałby z pracy w poprzedniej firmie gdyby nie widział dużego potencjału w Państwa firmie . Podkreślam bzdety które ludzie wypisujà są tylko ich goryczą i bólem do samego siebie . To że im nie wyszło nic w życiu to jest tylko ich zasługa . Także niech spojrzą jeszcze raz w lustro i porządnie się zastanowią zanim coś głupiego napiszą Pozdrawiam Z poważaniem Marcin Soja

abrakadabra

przerost formy nad treścią

obserwator

Panowie, no i szach ........... i................. mat :D

klient

Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Firma godna polecenia. Wszystko na wysokim poziomie począwszy od wyceny, realizacji po rozliczenie.

Typowy Janusz biznesu. Słabe zarobki, duża rotacja. Człowiek się nie liczy.

Misiek

Dalej nikt tam nie ma Uprawnień ? Żenadaaa !!

daro

Nie polecam pracodawcy a nawet ostrzegam. Jest dużo pracy ale małe zarobki więc jest bardzo duża rotacja w zespole, w biurze też. Wycenę robią stażyści bez doświadczenia a później są problemy. Nikt nic nie wie. Nikt nie ma uprawnień. Nie jeździsz cały czas na jedną budowę tylko ciągle brakuje ludzi i przerzucają. Kierownika budowy nigdy nie ma na budowie, siedzi w biurze i pije herbatkę z kadrową a jak się do niego dzwoni to jeszcze pretensję! Jak się jest bratem szefa to wszystko wolno. Nie ma osoby kompetentnej która zarządza. Na budowie ciągle problemy, bo nie ma kto podejmować decyzji. Wyznaczą jedną osobę odpowiedzialną i tyle. Sprzętu nie ma albo ginie... nie ma czym robić. Zarobki bardzo słabe w porównaniu do innych firm z branży. Moja rada: uciekać nie dawać zatrudnienia w takich firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Inwentech Group Sp. z o.o. - Krosno

• Jak się pracuje w Inwentech Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inwentech Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inwentech Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 16 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inwentech Group Sp. z o.o.