Opinie o Timex S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Timex S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Timex S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Timex S.A. w Warszawa

Olcia Nowy wpis

Partner rozważa aplikację na kierownika serwisu blacharsko – lakierniczego. Zastanawiamy się tylko nad tym ile mógłby zarobić, ponieważ nie zostało to bo ofercie podane wprost. co może być powodem tych poszukiwań? Komentarze tu są dość dawne a wolimy być na bieżąco

Miki Nowy wpis

No cóż, pracodawca średni, dorobił się swojego i teraz się bawi w Pana Boga. Jeżeli ktoś jest po jego stronie to jest ok, może nawet na proszone kolacje/drineczki do prezesa się załapie, ale jak przejdziesz na drugą stronę mocy to jesteś traktowany jak ostatnie g**. Bardzo dużo plotkowania, roztrząsania i intryg. Rozliczenia i dobrego imienia trzeba dochodzić przez sąd. Dział handlowy bardzo chwiejny, dla zasady raz do roku rzucają papiery i patrzą ile jeszcze mogą ugrać. Koleżeństwo również w tej firmie kończy się z zakończeniem „kariery”. Polecam wszystkim dla porównania, zeby sie przekonac ze w waszych firmach nie jest jeszcze tak zle.

Xd Nowy wpis

Nie Polecam pracodawca (usunięte przez administratora) na każdym kroku a cały szef uważa się za Boga i ta śmieszna dyrekcja mu przytakują śmiechu warte no i oczywiście mam problem z wypłata wynagrodzenia

Halina Nowy wpis

Witam, widzę na jednej ze stron z ofertami pracy, że firma Timex S.A. poszukuje Mechaników-Elektromechaników. Pracodawca oferuje atrakcyjny system wynagrodzeń - czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat warunków finansowych? Dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy C+E - czy osoby nieposiadające tej kategorii mają szansę na otrzymanie tego stanowiska?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Timex S.A. kandydat na stanowisko Lakiernik samochodowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Igor

Dalej szef krzyczy na pracowników?

Czy zdarzają się nadgodziny w Timex S.A.?

Janusz

Oczywiście

apollo

Firma w sumie ok. Największe zastrzeżenia to kadra średniego szczebla (czyt. kierownik lub pseudo dyrektor). Częste wulgaryzmy i krzyk na podwładnych, prowadzących część z nich (zwłaszcza płci żeńskiej) do płaczu a u facetów ściskanie zębów i pięści. Niestety to kierownictwo chyba nie do ruszenia, więc pozostaje ewakuacja. Reasumując firma ok, ale nie polecam współpracy z kierownictwem w dz. obsługi i/lub handlowym. No chyba że chcecie każdego ranka mieć nudności spowodowane stresem i lubicie jak się ktoś nad Wami wyżywa. Częste oszustwa w raportach nt. pracy podwładnych, wyimaginowane błędy itd...Pensje poniżej średniej, z benefitów to podstawowy LuxMed i dofinansowanie lunch'a i komunikacji miejskiej (oczywiście co miesiąc pensja minus koszty uzyskania tych "benefitów). Ogólnie porażka !!! Szkoda zdrowia na pracę z kierownictwem, które od sekretarzyny stało się "wielkim i wszechwiedzącym", chamskim, kłamliwym i wulgarnym kierowniczyną z "pcimia".....

Eurydyka
@apollo

zgadzam sie w 100%. Pisza na stronie www ze ludzie sa najwazniejsi, ale traktuja pracownikow jak zlo konieczne i popychadla- nie szanuja nikogo kto nie jest tak jak oni pozbawiony kregoslupa moralnego.

adi
@Eurydyka

ciekawe czy wreszcie wywalili Ajwi i Majkela....dz. handl...mam nadzieję...

Julita
@adi

Majkela tak, a Ajwi to kto?

NORA
@apollo

A jak miał na ime ten kierownik?

Eurydyka
@NORA

Ktory? W ktorym dziale? Majkel odleciał

Wacław

Idealnie nigdzie nie jest i każdy pracuje po to żeby poprawiać!!

Konrad

Pewni jesteście , że nie wszystko w firmie jest tak jak być powinno? Interesuje mnie praca więc pytam.

Fachura
@Konrad

Pracowałem swojego czasu jako mechanik . Atmosfera generalnie nie była zła . Kasa jak wszędzie ale na czas . Plusem godziny pracy a minusem faktycznie kierownictwo . Z tego co wiem to firma w końcu się uporała z nieodpowiednimi kadrami i temat zakończony . Jak widzę Firma się rozrasta więc chyba źle nie jest . W większości te same twarze i raczej już młodzi Był kłopot z kompetencjami pracowników BOK jak pracowałem ale teraz od dłuższego czasu są ci sami . Mam klientów prywatnie co korzystają jak muszą z usług i słyszałem że drogo . Ja uważam że nigdzie nie jest super dlatego założyłem swoją działalność a negatywy zazwyczaj wypisują Ci którzy się nie sprawdzili albo dostali kopa . Rynek wszystko sam weryfikuje .

były pracownik, panie prezesie

Pseudo dyrektor robi wałki np. na głupim złomie to takie dno najniższego szczebla , na wyższych szczeblach , to wszyscy pracownicy potwierdzą, (usunięte przez administratora) pracowników na wypłacie itp, byłem doradcą to wiem jak mnie i nie tylko mnie (usunięte przez administratora) Za każdego nowego pracownika daje polecającemu i uwaga 2tys 3tys 1,5 zalezy czy polecający pracownika jest z biura czy servisu. Dostaje pule kasy na całosc a dzieli na 3, Dno i wodorosty.

Honorata

@Julita, rozumiem, że jesteś pracownikiem w firmie TIMEX? Co możesz powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Może powiesz jaka atmosfera panuje w firmie? Zachęcam Cię do wyrażenia opinii.

Niunia

Syf i tyle....

Stefan
@Niunia

FAktycznie syf....

Zostaw merytoryczną opinię o Timex S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Timex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Timex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Timex S.A.
  • Bonifraterska 17