Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska

NIP: 8231598160 KRS: 0000323534

Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska

Opinie o Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska

Aaa.

(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) Nie płacą za L 4 . PIP na takich .......

Ania

Nie polecam Tu pracowac....! Moje sugestie dla Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska: Nie polecam pracy w tej firmie...oszukuja i nie daja umowy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dawac umowy i wyplacac pieniadze w terminie.

Witold

Gdyby nie było podstaw to firma nie potraciłaby żadnych pieniędzy!

Berta

Jedna wielka porażka. Praca na czarno. Obiecuja zlote gory a oszukuja pracowników. Wyplaty ponad miesiac opoznienia. Ucinaja na kazdym mozliwym kroku. Nie polecam. Zakonczylam prace a wyplata 300 zl mniejsza niz powinna byc. Ale ja tego tak nie zostawie :)

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska? Napisz o tym!

Filip

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

anonymous

czy u pana pracuje DOROTA spadku do stala dom po dzikach i mieszka biesku bialem ma lat 44 pochodzi KARETY pakuje chleby do opakowania recznie mo pan adres do ni jestem przjacielem a ona na potalu RANKOWYM HEYDATE jestem marek

Tonik

Podpowiedzcie czy potrzebują piekarzy?

Piekarnia bielany

Wypłaty na czas ;D nawet17 dnia miesiąca wypłacają na wypłate pracuje się półtora miesiąca .

adw19

Bardzo dobra piekarnia i pyszne pieczywo gdyby wszędzie takie było :)

Uczciwa

Pracuję tam 10 lat, nie na czarno żeby była jasność, jestem sumienna , nie oszukuję nikogo i robię co do mnie należy. Jeszcze nigdy nie miałam problemów z wypłatą(oczywiście jak zawsze mogła by być wyższa) ale to Polska a nie np. Anglia. Jeżeli ktoś chce pracować a nie udawać że pracuje to nic złego w tej firmie go nie spotka.

Zostaw opinię o Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska - Bielany-wąsy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska