Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska

Bielany-wąsy

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 6 ocen.

Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska
1 6 6 1

Opinie o Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska

Administrator

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska? Napisz o tym!

Filip

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

anonymous

czy u pana pracuje DOROTA spadku do stala dom po dzikach i mieszka biesku bialem ma lat 44 pochodzi KARETY pakuje chleby do opakowania recznie mo pan adres do ni jestem przjacielem a ona na potalu RANKOWYM HEYDATE jestem marek

Tonik

Podpowiedzcie czy potrzebują piekarzy?

Piekarnia bielany

Wypłaty na czas ;D nawet17 dnia miesiąca wypłacają na wypłate pracuje się półtora miesiąca .

adw19

Bardzo dobra piekarnia i pyszne pieczywo gdyby wszędzie takie było :)

Uczciwa

Pracuję tam 10 lat, nie na czarno żeby była jasność, jestem sumienna , nie oszukuję nikogo i robię co do mnie należy. Jeszcze nigdy nie miałam problemów z wypłatą(oczywiście jak zawsze mogła by być wyższa) ale to Polska a nie np. Anglia. Jeżeli ktoś chce pracować a nie udawać że pracuje to nic złego w tej firmie go nie spotka.

Zostaw opinię o Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska - Bielany-wąsy

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia S.C. Andrzej Bieliński Dorota Bielińska