Opinie o Fhut Jakub Wyrozębski w Sokołów Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fhut Jakub Wyrozębski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fhut Jakub Wyrozębski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fhut Jakub Wyrozębski w Sokołów Podlaski

Witold

Szukałem informacji na temat współpracy z tym pracodawcą, a tymczasem wszystkie opinie odnoszą się do negatywnej oceny produktów tej firmy. Dobrze, że się wypowiadacie, bo dzięki temu też mamy obraz tego miejsca, ale pamiętajcie, że na GoWork.pl oceniamy warunki pracy w firmie, czyli wypowiadamy się jako pracownik. W związku z tym chciałem zapytać czy opłaca się składać CV do Fhut Jakub Wyrozębski? Jakie warunki pracy, atmosfera i wynagrodzenie? Będę wdzięczny za Wasze relacje.

@Witold

Firma FHUT Jakub Wyrozebski to tylko pośrednik , ma punkt nadań przesyłek kurierskich i świadczy usługi wysyłki, dane prawdziwego nadawcy wpisywane sa w okienku " uwagi". Ta Firma nie ma zupełnie nic wspólnego z pakowaniem , czy sprzedażą bo porostu każdy z ulicy możne nadać u nich paczkę . Także rzucanie oszczerstw powinno być karalne, łatwo jest od tak w necie wystawić komuś opinie. Ja tez dostałem paczkę z tej firmy zadzwoniłem ,dowiedziałem się wszystkiego i razem z przemiła Panią rozwialiśmy kłopot także polecam najpierw próbować rozwiązać problem a nie rzucać oszczerstwa. Pozdrawiam.

Mam taką samą sytuacje. Kupiłam buty na olx. Buty są niezgodne ze zdjęciami, są w kleju, są totalną podróbą, niezgodne z rozmiarem. Nie mam kontaktu do przedstawiciela firmy. Dołączam się do Pańskich opini. W chwili obecnej jestem na komendzie policji. Mam nadzieję,że osoba,która mi coś takiego wysłała poniesie konsekwencje. Takie oszustwa trzeba zgłaszać.

Anett
@Anonim

Witam, jestem w podobnej sytuacji też dostałam buty nie zgodne z opisem. Nie odpowiadają na wiadomość.

@Anett

@Anonim

Jacko Nowy wpis

Jak funkcjonuje ta firma? Prowadzi zatrudnienia?

Henry

To jest miejsce na opinie o pracy wystawiane przez pracowników i nie rozumiem dlaczego klienci akurat tu zostawiają uwagi

Aplikowałeś do firmy Fhut Jakub Wyrozębski? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Do wszystkich oszukanych

FHUT Jakub Wyrozębski to posrednik inPost. On niczego nie wystawia na OLX. Na paczce dane nadawcy umieszczone sa w okienku"Uwagi". Proszę sprawdzić.

Dariusz

@oszukana ale to nie jest miejsce na takie komentarze, to forum pracownicze.

Ty

Pisz o sekcesch firmy a nie jak wycieczka Ci się trafiła :D

Oszukana

Witam ja także zostałam oszukana i przestrzegam przed zakupem na olx u tego sprzedającego - Obecnie użytkownik :"ogłoszenia "ale pewnie zmieni to zaraz.

Oszukany klient

Jako pracodawca nie znam człowieka ale kupiłem u niego ostatnio buty na olx, oszukał mnie miały przyjść 4.pary za które zapłaciłem a otrzymałem tylko 3! Brak jakiegokolwiek kontaktu! Oszust! (usunięte przez administratora)

Bea
@Oszukany klient

Ja także zakupiłam buty na olx.pl. Po zapłaceniu i otwarciu przesyłki okazało się, że przesłany towar jest niezgodny z zamówieniem, mimo iż wyraźnie zwracałam uwagę na to co chcę zakupić. Na razie nie mam kontaktu.

OSZUKANY KLIENT
@Oszukany klient

Po ciężkich bojach udało sie (usunięte przez administratora) Nie-polecam jako sprzedawcy!

Oszukana klientka
@OSZUKANY KLIENT

Witam jak udało się Panu skontaktować z tą firmą (usunięte przez administratora)

Niezadowolony Klient
@Oszukana klientka

Witam. Dołączam się do pytania. Jak można się z nim skontaktować. Również zostałam (usunięte przez administratora). Buty nie są takie same jak zamawiałam a w dodatku poobdzierane i całe od kleju.. Pomocy..

Ooo
@OSZUKANY KLIENT

Proszę o kontakt do tej firmy, tez zostalam (usunięte przez administratora)

@OSZUKANY KLIENT

Bardzo proszę o jakąś informację jak Pan się z nim skontaktował. Jest nas więcej.

wiktor
@OSZUKANY KLIENT

Witam.w jaki sposób moge otrzymać kontakt do tego sprzedawcy

Wkurwionanajakuba

(usunięte przez administratora) ... całe szczęście mam wtyki w policji

wiktor
@Wkurwionanajakuba

Witam jak można skontaktować się z P. (usunięte przez administratora)?zostalem (usunięte przez administratora)kupując buty na .olx moze ktos podac kontakt do tego pana?

Towar niezgodny z opisem inny niż na zdjęciach, buty śmierdzą i są brudne całe od kleju. Tandetna podróba. Brak kontaktu ze sprzedawcą

Coś się dzieje w przedsiębiorstwie Fhut Jakub Wyrozębski w mieście Sokołów Podlaski? Dajcie znać jeśli coś wiecie nowego! Szczególnie zapraszamy użytkowników do podzielenia się opinią!

Wiktoria

Zamówiłam buty. Przyszedł zupełnie inny rozmiar,buty śmierdzą,są podrabiane,złej jakości,zero kontaktu,zero odzewu. Czy ktoś ma jakiś kontakt do tych ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Fhut Jakub Wyrozębski - Sokołów Podlaski

Fhut Jakub Wyrozębski