Lucre Sp. z o.o.
counter
3 84 100 5 1
Informatyczne rozwiązanie

Witam, widzę że Państwo macie problem z niektórymi niezadowolonymi praconikami (zwolnionymi). Proponuje rozwiązanie: wyślę do Pańtwa widoczną grupę "niezadowolonych" czyli kto pisał z jakiej miejscowośći...i tp. Jeżeli Państwo są zainteresowani, proszę o wiadomość tutaj. Dziękuje. Powodzenia!

Informatyczne rozwiązanie

@Informatyczne rozwiązanie

Widzę ze Pan proponuje jakieś informatyczne rozwiązanie. Za godzinę spotykam się z szefową, mogę z nią porozmawiać. Proszę o spotkanie o godzinie 10.30 dziś w sklepie na Pl.Waryńskiego. Do zobaczenia.

02-02-01
@pracownik

Oto będzie ciekawie jakie będą miny, jak otrzymają pozew!!!

Była Nowy wpis
@02-02-01

Pozew o czym mowa ta firma była już nie raz w sądzie u jest im to nie potrzebne bo tylko wstyd sobie zrobią

Dhjjf Nowy wpis
@02-02-01

I co? Pozwani za poświadczanie prawdy ?????????????

szukampracy

A do kogo można zwrócić się app. pracy?? Chcę pracować w tej firmie.

Qwerty
@szukampracy

A gdzie chcesz pracować ? W pz ?

Iwona Nowy wpis
@Qwerty

A jeśli chodzi o Poznań, to gdzie najlepiej się zgłosić i czy chętnie w ogóle teraz przyjmują nowych pracowników do pracy w sklepach? Super byłoby gdybyś również napisał coś o ich wymaganiach, ponieważ nigdzie nie mogę ich znaleźć. Chciałabym także dowiedzieć się o warunkach zatrudnienia i atmosferze w poznańskich sklepach.

Michał Nowy wpis

A jaki jest powód pozwania do sądu firmy?

Remik

Firma z opinią dobrego pracodawcy, fajna atmosfera w pracy oby tylko pandemia nie zrobiła dużych szkód.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

pozytEwa

Cieszę się ze pracuję w tej firmie. W innych sklepach opowiadają jak są potraktowani(albo wyrzuconę lub pomniejszono etat). Rozmawiałam z szefową i nie planują nikogo zwalniać, dzwoniłam po naszych sklepach (wszyscy na miejscu). Wypłat tez nie obcięto! Martwią się jak wszyscy, ale jest OK!!!

Odstraszona

Przechodzilam dzis obok waszego jednego sklepu, a za szyba ekspedientka golymi rekami przekladala/ukladala wedliny z glowa zawieszona nad wyrobami... zadnych rekawiczek, maseczki.. nic... jak tak mozna?! A poza tym, czy wirus, czy nie wirus to i tak rekawiczki na dloniach dotykajac jedzenia powinna miec. Poszlam dalej, naprawde zle wrazenie.

Klientka
@Odstraszona

Nie tylko w tym mięsnym tak robią w zakładach mięsnych Bystry pracują panie z Ukrainy i tez bez rękawiczek obsługują ????????????

Klientka

Powiem tak wyroby na poczatku dobre kupowalam w kilku państwa sklepach. Obsluga w wiekszosci mila oprucz jednej pani takiej misiowatej ktora widywalam w tesco na kamionkach, a brat mial niemila sytuacje z ta pania w mosinie na sympatyczna wyglada ale pozory myla. Bardzo lubie i pozdrawiam panie z głogowskiej w Poznaniu

Xd
@Klientka

Zapraszam do podstawówki na lekcje z ortografii wrócić. I proszę nie siać zamętu w firmie patologio z Mosiny.

Iwona
@Xd

Proszę o informacje o pracy w Lucre. Co myślicie o warunkach zatrudnienia? Ile można zarobić na sklepie?

Iwona 2
@Iwona

Praca godna polecenia.

Moeszkamoec

Dobrze, że Mumia juz na Mosinie nie pracuje. Fleja jakich mało. Sufiara i szczur. Nie pozdrawiam Pani N.Z.

wara.n

Takie wpisy oczerniają wszystkich kto pracuje na stanowiskach mięsnych. Zastanówcie się co piszecie. Przecież nie wszędzie tak jest. Ja tez mam pod sobą jeden ze sklepów. Wszystko jest OK, sama biorę towar dodomu!!!Klijenci są zadowoleni ja z moimy dziewczynami też. Oczywiście jezeli ktoś trafił na taki sklep gdzie EKSPEDJENTKI (tak uważam) SĄ SAMI SOBIE WINNE! to szefostwo ma przerąbane z takimi sprzedawcami!!! TO TYLKO ONE PSUJĄ OPINIE!!

Heheszki

Komentarze pisane jak widać przez osoby o niezbyt wysokiej inteligencji. Praca pracą, ale metody działania i podejście do sprzedaży okropne. Po dacie? Rozpakuj i wyłóż, byle sie sprzedało. Śliska szynka? Umyj. Obsuszona? Potnij w plasterki i wciśnij kit,że dojerzewająca czy bóg wie co. Kiełbaski nie takie? Też umyj. Mycie dobre na wszystko. Po pracy w tej firmie odechciało mi się kupować w rzeźniku.

@Heheszki

Tak było tam zawsze starocie w do mycia a szef taki ( sterylny ) wciąż myje ręce jestem ciekawa czy jego lodówka w domu tez jest zaopatrzona w starocie pozdrawiam

Ewa
@Heheszki

Nie pisz głupot że ktokolwiek mówił tobie tak zachowywać się z towarem. Przyznaj się sama że tak robisz bo posłuchałaś jakiejś głupiej (usunięte przez administratora) albo sama sobie tak wymyśliłaś! Z tego co ja wiem (a byłam już na kilku sklepach w zastępstwie) NIKT TU TAK NIE ROBI!

Abi

Pracowałam w tej firmie i mogę się tylko wypowiedzieć pozytywnie.Szef ciężko (usunięte przez administratora) na to co ma .Szefowa super kobieta. Trzeba pracować tak jak wszędzie. Chyba że ktoś przychodzi do pracy żeby sobie postać i pomarudzic. To długo nie popracuje. Co do mycia ktoś się wypowiedział. Bzdury.Mozna oddać towar od tego są zwroty.W innych rzeznikach tych zwrotów niema wtedy trzeba kombinować. Resztę można sobie dodać co się dzieje. Firma godna polecenia.Niestety z przyczyn zdrowotnych nie mogę tam pracować. Pani która mnie przyjmowała super kobieta zawsze miła i usmiechnieta. Natomiast słyszałam opinie o poprzednicce nie były miłe. Wypłata zawsze na czas.

Heheszki
@Abi

Pewnie, że można zwrócić, ale jak zwracasz za dużo to zj**a, jak za dużo bigosowego też opie*rz. Proszę cię, właśnie dlatego tam już nie pracuję (i była to moja decyzja), bo miałam dość robienia w ch**a klientów. Zresztą nawet "świeży" towar potrafił przyjechać z zapaszkiem, albo wyciągasz z VAC-u promocyjny hit, patrzysz... a on z nalotem pleśnio- podobnym. Dzwonisz do koordynator co z tym zrobić. Dowiadujesz się, że co? Że wyszorować szczoteczką :D! A żebym tam była krótko, to może bym i nie miała prawa głosu. Ale trochę czasu spędziłam. Kontakt z Szefową, faktycznie super, nie mam zastrzeżeń do babeczki. Jedynie to, że chcąc- nie chcąc zezwala na takie praktyki. Pozdrawiam

Abi
@Heheszki

To ile czasu tam pracowalas?Miesiąc?

Mielonka
@Heheszki

Laska, ogarnij się. Po co robisz (usunięte przez administratora) I szczekasz nieprawdę? Żal tyłek ściska, że wyleciałasz? Pamiętaj że nikt teraz w necie nie jest bezkarny ! Byłaś krótko bo Cie (usunięte przez administratora)przyznaj się .

hehszki
@Mielonka

Rok bez paru dni. A umowę wypowiedziałam sama ;).

nona.pl
@Abi

Zgadzam się, praca jak w każdym rzeźniku. To samo wszędzie czy to u Bystrego, czy u Mielcarka, czy Viando… Wszędzie sposób działania ten sam przecież WY to najlepiej wiecie!!(PRACOWNICY) ale najlepsze jest to że tu możemy zwracać stary towar i nie ponosimy za to żadnych konsekwencji. Dla tego uważam że tylko SYFIASTA EKSPEDJENTKA jest wszystkiemu winna!!! Pracuje tu już trzeci rok, jak coś jest nie takie zwracam, mam swoich klientów i wszystko zależy ode mnie!!!Przez to i opinia na moim sklepie jest dobra i pensja bardzo dobra. NIE POZDRAWIAM SYFIAR!!! Pozdrawiam normalnych sprzedawczyń!!!!!

Królowa

Jeśli chodzi o pracę w firmie, jestem mega zadowolowna. Wypłata zawsze na czas. Zaliczki bez problemu. Nigdy nie zostałam oszukana przez Szefową, która jest bardzo sympatyczną osobą. Jeśli chodzi o koordynatorów to Ola była najgorsza z nich wszystkich. Czego to ona nie ma itp . Pani Asia to fajna babka. Z nią zawsze idzie wszystko załatwić . Mogę polecić pracę w tej firmie..

zzz

@pracuś to premie dostają tylko ci co nie brali ani razu chorobowego w ciągu roku tak?

pracuś

Hej dziewczyny słyszaliscie że będa premie na koniec roku (za to ze nie chorowałam!!)Drugi rok z rzędu dostaje!

Ewa
@pracuś

A ja w tym roku byłam dwa razy na chorobowym. Szkoda. Chyba nie dostanę.

stara pracownica

Agnieszko, Gosiu(Gąseczko moja kochana) Pozdrawiam WAS!!!Zdrowych spokojnych świąt!

anka

Teraz pracuje się spokojnie, zaczynam lubić tą pracę, atmosfera - SUPER!!! Już nie szukam innej pracy od dłuższego czasu. POLECAM!!!

nick.ala

Chciała bym podjąć współpracę z firmą. Slyszałam duzo pozytywy app. tej firmy. Gdzie i do kogo mozna sie zgłosić?

kiki
@nick.ala

Z tego co wiem, na razie nie potrzebują pracowników. Mają full obsadę. Pozdrawiam.

stara pracownica

Przed Gwiazdką jak zawsze trzeba pozapieprzać, ale wypłata bardzo dobra!!!

Była pracownica

Pani Ola wielka pani traktuje dziewczyny bardzo źle jak koordynator się może tak zachowywać czy szefostwo tego nie widzi za bardzo jej ufają to ona wszystko w tej firmie psuje

kiki
@Była pracownica

Wiesz ty co Ola już nie pracuje jako koordynator. A ty nie wiadomo dla czego o tym nie wiesz, chyba że nie pracujesz u nas, a tak tylko plotkujesz. Wszyscy u nas o tym wiedzą a ty nie...ha..ha….ha....

@kiki

Tak wiem ze Ola już nie pracuje nareście ją odsunęli bo to ona była(usunięte przez administratora)

wara.n

Już niedługo wracam z urlopu macierzyńskiego. Bardzo sie cięszę!!W końcu do pracy!! Bardzo dobrze mi się pracowało w tej firmie. Myślę ze tak będzie nadal. Pozdrowienia dla SZEFOSTWA i dla mojej STAREJ EKIPY!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lucre Sp. z o.o. - Poznań

Lucre Sp. z o.o.