Lucre Sp. z o.o.

Poznań

Lucre Sp. z o.o.

Opinie o Lucre Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Lucre Sp. z o.o.?

Pani Irena najbardziej odpowiedzialna osoba, potrafi wysłuchać, zawsze służy pomocą. Szefowa jakich mało. Niema już takich jak Ona. A to że stara się żeby były utargi to logiczne. Każde szefostwo dąży do tego żeby sklepy funkcjonowały .Do pracy się chodzi po to żeby pracować a nie na pogaduchy

Asia
@Pracownik 11.02.2018 22:35

Irena i odpowiedzialna i służąca pomocą??!! Haha śmieszne. Pracowałam w tej firmie i nigdy w życiu nie polecam pracy w tej firmie. P. Irena traktuje ludzi jak jakies psy. Z dnia na dzień potrafią zwolnić. Lubi obiecywać tak jak jej mezuś a mało czynić. Nie pozdrawiam.

Zainteresowana

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników, nie mogę nic znaleźć.

Ona

Firma ma dobrą opinie, skoro nie ma od dłuższego czasu opini dotyczącej tej ,, Firmy". Co tam się dzieje? Opowiedzcie pracownicy. :-)

Szczur

Szczury tak pani. Irena nazywa byle pracownice Pracowałam w tej firmie nie polecam Tak fałszywej osoby jak pani. Koczorowska to ja jeszcze nie spotkałam Pani Ireno normalne dziewczyny odeszły od was. A patologia została

@Szczur 09.11.2017 08:16

Myszka

Zdania są podzielone ,ja osobiście na P.Irene nie narzekam.Odeszłam sama z firmy z powodów osobistych.Co do niej,To naprawdę jest fantastyczną kobietą, pomocną i umiejaca słuchać. A przede wszystkim szczera i nie zaznalam z jej strony falszu, wręcz odwrotnie.

Była pracownica

To jest prawda. Iryna najgorsza i fałszywa osoba jaką w życiu spotkałam. Pracowałam w tej firmie i tylko najbardziej interesowały ją utargii. Jak były małe to sklepy pozlikwidowali. Jeśli sklep przynosił zyski po 50tyś i to jest mało? Najgorsza osoba z całej firmy i Piotr oczywiście również. Osoba pod Nickiem Szczur bardzo dobrze napisała. Chętnie bym skontaktowała się z Panią. ☺

ciotka Pelagia

Od lat robiłam zakupy w budce na Pl.Wielkopolskim (wyroby Koczorowski, Połajewo). Zawsze były smaczne i ŚWIEŻE. Zdziwiłam się że ostatnio z każdymi zakupami jest coraz gorzej. Sprzedawczynie wciskają stary towar, wędliny "z zapaszkiem"... :(. Robiłam tam zawsze większe zakupy - jednorazowo ponad 100 zl. W ub.tygodniu kupiłam wędlin za 150 zł. Pomimo zapewnień, że "są świeżutkie", po powrocie okazało się, że w dużej części po prostu śmierdziały lub były obeschnięte, zleżałe... Żeby oddać było już za późno i miałam zbyt daleko więc odpuściłam. Jednak na przyszłość dobrze się zastanowię zanim tu znowu przyjdę. Kiedyś takie wpadki się nie zdarzały. Teraz już kilka razy musiałam zakupami skarmić psy. Chyba już limit ich wpadek się skończył. Teraz wiem dlaczego....

Nowy-stary klient
@ciotka Pelagia 16.06.2017 19:40

CO ZA BZDURY PISZECIE!!??Towar jak wszędzie, u każdego rzeźnika można kupić cos lepszego lub gorszego, co komu smakuje. Ja u nich kupuje PRZEPYSZNĄ ROLKĘ i Polską!mniam, a u Mielczarka - królewiecką. Wszędzie zdarzają się wpadki. Ogólnie towar jest dobry a ekspedientki są w porządku. Teraz smakuje dużo lepiej jak przed tym kiedy była tam firma z Połajewa.

Szczera

Również pracowałam w tej firmie i nie spodziewałam sie że kobieta tak niepozorna i na pierwszy rzut oka miła może sie okazać kobietą fałszywą i mało kompetentną. Zamiast zająć się rozwojem firmy to zajmuje się plotkami i oczernianiem ludzi. Żal mi tej kobiety ( Podobno szefowa firmy )

Była pracownica

,,Pozytywna": nie piszą złodziejki czy oszustki, które zostały zwolnione tylko połowa pracownic same się zwolnily. Złodziejami są tylko Iryna i Piotr i nikt więcej. Gdyby byli normalni i nie byli schapani na kasę to Piotruś by pracował u ojca, a nie otwierał ubojnie, która jest na długach!!!! Nie pozdrawiam Była pracownica.

Jestem zadowolona z pracy. Nie rozumiem o czym piszą tę wszystkie "poszkodowane", "byłe pracownicy" i ..... Muszą naprawdę się czuć poszkodowane, ponieważ tu ich nie chciano .

pozytywna

Chcę dodać iż wszystkie negatywne opinie wystawili osoby wyrzucone z firmy. Niezadowoleni ponieważ oszukiwały, pryłapani to trzeba coś złego napisać. Jakoś dziwnie że źle rzeczy piszą same złodziejki i oszustki, bo ja jakoś pracuje od początku i nigdy nie mam problemu ani z towarem ani z szefostwem. Ten kto nie chcę pracować zawsze wymyśli sobie przyczynę i kogoś winnego za jego własne błędy. Dobrze że już pozbyliśmy się tej patologii. Teraz w końcu normalni pozostali w tej firmie. Pracuje się SUPER!!!

internautka

co mogę powiedzieć o pani Irenie k ?No cóż tylko tyle że jest odpowiedzialna i miłą szefową . ps jestem zadowolona z mojej pracy.

ciocia dobra rada
@internautka 02.08.2017 21:20

pozytywną opinię o Irynie K mogła napisać tylko i wyłącznie Iryna K...żałosne, kto popracuje w tej firmie dłużej niż tydzień to zrozumie :( dobra rada: podarujcie sobie tą robotę bo nie warto! szkoda zdrowia!

szczery

zawsze kiedy byłem u nich w sklepie stała kolejka a ekspedientki zawsze uśmiechnięte i miłe . A co do ich produktów to są zawsze świeże i najwyższej jakości

Poszkodowana

Zgadzam sie z opiniami to jest masakra co sie dzieje w tej firmie. 14 dni temu uleglam ciezkiemu wypadkowi przy pracy wszystkiego Pani Irena K sie wypiera dzis mi napisala ze bylam tylko obserwatorem a nie pracownikiem chamstwo jak mozna byc obserwatorem przez dwa tygodnie bo tyle tam pracowalam. Ale moj adwokat juz sie zainteresowal ta sprawa.

Moni
@Poszkodowana 01.08.2017 13:20

CHETNIE BYM SIE Z PANIA SKONTAKTOWAŁA JESYEM BYŁA PRACOWNiCA PO PANI NA Ogrodach bysmy mogły sobie Pomuc :))Monika

pracownica

A co jeszcze powiecie o ,,szefowej" Irynie K? Jakie zdanie? Niech wszyscy się dowiedzą jaka jest!! Ona dąży żeby firma się rozpadła. Brawo!!! Niech wkońcu Piotr przejrzy na oczy!!

jeszcze pracownica

Ta firma przejęła dużą część sklepów po zakładzie Koczorowskiego z Połajewa i myśleli że pojadą na ich opini. zawiną gówno w folijkę i myślą, że klient kupi...a później robią jazdy, że się nie sprzedaje, że nie ma obrotu, że się nie nadajemy i na wywali za bity pysk...traktują pracowników jak śmieci!!! A klient jak już nawet kupi to nie wraca, no chyba, że z reklamacją! trzymajcie się z dala!!!już wolę do Biedry na kasę niż tutaj. Rozglądam się już za czymś innym, bo tu się nie da normalnie pracować

była

Ta firma to wieeelka lipa! Na początku praca jak praca...a ostatnio albo umowa na 1/4 etatu albo WON! i dyscyplinarka za niewykonywanie poleceń pracodawcy....chamstwo i prostactwo na całej lini!!!!

Zostaw opinię o Lucre Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lucre Sp. z o.o.