Oppe Sp. z o.o.

Oppe Sp. z o.o.

Opinie o Oppe Sp. z o.o.

Slowik

Nie polecam! Prezes firmy nie ogarnięta, nie słowna i nie mająca pojęcia o biznesie jaki prowadzi, a raczej o dwóch biznesach (pod firmę podlega też myjnia samochodowa). Obiecuje złote góry a później nic z tego nie wychodzi. Pracownicy robią też rzeczy, które do nich nie należą (pracowników traktuje bardziej jak służbę). Omijać szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Oppe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oppe Sp. z o.o.