Opinie o NAVIKOM w Zakrzewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NAVIKOM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w NAVIKOM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVIKOM w Zakrzewo

Szukam pracy jako pomocnik stolarza, na firmę mnie nakierowało jako na jedna o wyższym stażu, myślałem że będę mógł liczyć na dobre przyuczenie do zawodu ale ofert coś mi nie odszukało a tutaj jeszcze jakieś takie odradzające komentarze się pojawiały. Czy jest tu może ktoś kto pracuje i da w ogóle znać czy osoby bez doświadczenia są zatrudnianie?

Obiektywna

Różne opinie się słyszy, nie wszystkim trzeba ufać. Najlepiej sprawdzić osobiście. Warunki pracy są bardzo dobre. Firma dba o bezpieczeństwo pracowników, ochronę osobistą i odpowiedni sprzęt do pracy. Jeżeli Pracownikowi zależy na pracy i jakości, przykłada się do tego co robi, jest to zauważone i odpowiednio docenione. Tym, którzy myślą o zmianie pracy, marzy im się coś konstruktywnego, indywidualnego i twórczego - polecam, będziecie zadowoleni. Osoby, którym się nie chce pracować i liczą na "przezimowanie" radzę niech sobie odpuszczą, szkoda Państwa czasu, szybko zostaniecie zweryfikowani.

Fabian
@Obiektywna

Brzmi nieźle są jakieś zakwaterowania bo mam za daleko na dojazdy

Lakiernik Nowy wpis
@Obiektywna

Pani to napisała na polecenie prezesa ?

speedygonzales

a tam gadacie a się nie znacie nie pracowaliście a pracowałem tam w zeszłym roku zanim mnie zamknęli w ZK i mam o firmie dobra opinie a na domiar tych hejtów drzwi mam otwarte bo szef na mnie czeka kontaktowy gość a jak ktoś nie umie z ludźmi rozmawiać to polecam cofnąć się do przedszkola do równego sobie poziomu

Dawtona
@speedygonzales

Skoro ta firma zatrudnia patusów na czarno to ja podziekuje nawet za owo 35 zl,pracowalem juz z takimi psycholami

@zorro
@Dawtona

Patusów?? W dzisiejszych czasach można trafić do ZK za brak płacenia alimentów na czas lub za przejechanie kotka lub pieska na ulicy. Kim Ty jesteś, aby oceniać innych? Ci których nazywasz "patusami" pracują by sie rozwijać zawodowo i zarabiać rozsądne pieniądze, w odróżnieniu od takich jak ty których głównym hobby jest spędzanie czasu na portalach gdzie można anonimowo opluwać innych. W każdym cywilizowanym kraju nie ma przyzwolenia na istnienie portali gdzie "przegrańcy życiowi" opluwają bezkarnie innych ludzi za ich przekonania, przeszłość , wygląd itp,

Piętus prezes
@speedygonzales

czyżby Mati laminati.Nigdy nie widziałem żeby szef tam wyzywał na dobrze zrobiona robotę

Ewelina Nowy wpis
@Dawtona

to że ktoś trafił do ZK nie znaczy od razu że firma zatrudnia patusów czy psycholi...

Lakiernik Nowy wpis
@speedygonzales

Masz drzwi otwarte ? Pewnie donosiles,lizałeś... i nie rzadales przyzwoitych pieniedzy

Nie polecam

Jechałam 30km na rozmowę o pracę, na której prezes nie miał nic konkretnego do powiedzenia, nie szczególnie o coś pytał. Zapytał ile chciałabym zarabiać i czy mam jakieś pytania. Następnym razem może lepiej nie fatygować kandydatów na jakieś wypizdowo, po to żeby tak naprawdę nic z tego spotkania nie wynieść. Pan prezes wyglądał na niezadowolonego z niewiadomych powodów, grymas na twarzy i generalnie spotkanie mało przyjemne.

Małgorzata
@Nie polecam

To ile trwała ta rozmowa rekrutacyjna? I co, już nic więcej nie było mówione? Nie przedstawiono w ogóle na czym polegać ma praca w tej firmie itp.?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NAVIKOM? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Spenser

Warunki i kultura pracy w tej firmie to jakaś (usunięte przez administratora) BHP w ogóle tam nie istnieje szef nie ma za grosz szacunku do drugiego człowieka za to poniżanie i obrażanie pracowników chyba mu sprawia przyjemność, ile nie zrobisz zawsze mało, zarobki jak na te warunki to śmiech na sali ogólnie to szkoda czasu i zdrowia na tą firmę

@Spenser

W jaki sposób "poniża i obraża" się tu pracowników? Wypiszesz przykłady takich sytuacji?

Takiteges

Pracowałem tam i chcę jak najszybciej zapomnieć nie polecam. Szef dziwny gość wiecznie mu coś nie pasuje, czy zrobisz tyle czy tyle zawsze ma problem. Płaca za jeden etat a masz pracować za trzech. NIE POLECAM.

@Takiteges

A jakie były tu Twoje zadania? Kazali Ci robić coś co nie należało do Twoich obowiązków?

Jaka jest kultura pracy w NAVIKOM? Obowiązuje typowy dress code?

Lusesita

Dres musi być ?

Dżozef- stolarz, cieśla, drwa

Witam, czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje jakieś rekrutacja? Gdzie można wysłać CV?

laminiarz

Dziwna firma od lat jest zapotrzebowanie na pracowników ale jak przychodzi do zatrudnienia to nie przyjmują . Szefowi zawsze coś nie pasuje nawet przy pracy na próbę . Opinie są nieciekawe od ludzi którzy tam pracowali . W ogłoszeniach piszą Przeźmierowo ( Ławica ) a zakład jest w Zakrzewie czyżby wstydzili się lokalizacji czy o cos innego chodzi ?

***** ***
@laminiarz

Jaką stawkę zaproponowali na stanowisko laminarz i czy normalną umowę?

@laminiarz

Szanowny Panie, w każdej firmie etap rekrutacji składa się z wielu poziomów, nie każda osoba ubiegająca się o pracę zapraszana jest do drugiego etapu. Podczas procesu rekrutacyjnego wybierane są osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku, predyspozycjami zawodowymi czy też zdolnościami manualnymi. . Pracodawca jak i pracownik w dzisiejszych realiach mają możliwość doboru współpracowników zgodnie z ich preferencjami. Wartym zauważenia jest fakt, że wszystkie zakłady produkcyjne umiejscowione są na obrzeżach miasta ze względu na charakter prowadzonej działalności. Lokalizacja w ogłoszeniu zdefiniowana jest automatycznie przez portal olx.pl.

Czesiek
@laminiarz

Dokładnie miałem to samo coś mu nie pasuje....

staszek

pracy nie podjąłem choć byłem na dwóch rozmowach, mam ogromne doświadczenie "w drewnie i płycie" praca na ogromnych halach z zapachem poliestru w tle, stolarze też w dużej hali, coś jest tam podejrzanego, wręcz ubłagałem żeby pokazał miejsce pracy, pracodawca dziwny sporo obiecuje ale wydaje mi się że nie spełnia. Mi zaproponował próbę po czym się rozmyślił lub Panie z biura olały temat. Dziękuję.

Weronika
@staszek

Dziękuję za Twoją opinię. Napisałeś, że coś w Navikom wydało Ci się ,,podejrzane" i dlatego nie przyjąłeś oferty pracy, ale nie wyjaśniłeś, o co tak naprawdę chodzi. Mógłbyś sprecyzować?

Morcin2

Jeśli lubisz pracę twórczą w której widać efekty masz trochę fachu w rękach i uczciwie podchodzisz do tematu to szczerze polecam, praca lekka nie jest ale daje satysfakcję, ale jeśli szukasz kumpli zawiele nie potrafisz i chcesz ściemniać 8h to daruj sobie błyskawicznie wylecisz , trzeba wykonać dobrze swoje zadania a nikt do ciebie nie będzie miał żadnych pretensji i szefostwo też to doceni. Do ideału trochę brakuje ale jest spoko Pozdrawiam ekipę stolarzy i całą resztę bandy

Xyz
@Morcin2

Czy w firmie, na produkcji pracują również kobiety?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w VIKO YACHTS?

Do zespołu NAVIKOM poszukujemy osób na różne stanowiska, od działu sprzedaży po stanowiska dla fachowców i pracowników produkcji. Zachęcamy do wysłania CV na adres : biuro@navikom.pl, czekamy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie.

Głównie stare dziady i komuchy powiadasz..? 4 starsze osoby to dla ciebie większość? Po pierwsze naucz się liczyć. Z matmy 1. Po drugie skoro tam nie pracujesz widocznie twoje umiejętności również są na 1. A po 3 ci starsi pracownicy są potrzebni ponieważ przekazują swoją wiedzę następnym młodszym. Widziałeś firmę która jest na rynku 30 lat i zatrudnia ludzi w wieku 18-20 lat? Skąd ci młodzi mieliby brać wiedzę? Człowieku zastanów się co piszesz. Dla mnie to ty jesteś fatalny. Pracuje tam 8 lat i od początku jestem zadowolony. Praca nie jest lekka ale trochę chęci zaangażowania, umiejętności i wychodzą z tego piękne jachty. A jak komuś się nie podoba to nie musi tam pracować. Zawsze można iść na ochronę za 10 zł. Tam nie trzeba nic umieć. Wystarczy mieć dwie nogi. Szkoda że w większości wypowiadają się osoby które tam nie pracują ponieważ nic nie potrafiły zrobić, nie miały chęci do pracy i myślały że będą sobie chodzić a na konto wpadnie wypłata jak u naszych sąsiadów z zachodu. Podsumowując w większości te opinie wypisują ludzie którzy zmieniają prace 5-10 razy do roku bo nikt ich nie chce z wiadomych powodów a później są jeszcze obrażeni i wypisują (usunięte przez administratora) na internecie. Pracuje 8 lat i na pewno będę jeszcze dłużej. Moim zdaniem praca dla osób które potrafią coś zrobić. Ja osobiście polecam

Marcin1

Fajna praca w profesjonalnym zespole , tygodniowka zawsze na czas,stawki na porównywalnym poziomie co w zachodnich firmach . Nie jest to praca dla każdego, nie wystarczy odklepać trzeba naprawdę znać się na tym co się robi,jeżeli ktoś lubi majsterkowanie i pracę rzemieślniczą to na pewno się odnajdzie.

Franciszek

Brak umowy? Mam przez to rozumieć, że pracownicy nie otrzymują od pracodawcy umów? Na chwilę obecną tak zrozumiałem Twój wpis, dlatego, proszę o sprecyzowanie, gdybym się mylił.

Nik

Super pracodawca.

@Nik

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w VIKO YACHTS, może jednak powiesz coś więcej? Taka odpowiedź jest dość lakoniczna, chciałbym prosić o napisanie bardziej obszernej opinii. Ciekawi mnie kwestia atmosfery w pracy, rodzaju umowy zawieranej na początku oraz wysokości zarobków. Jesteś w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat?

Dark

Pracowałem w Viko kilka miesiecy, ludzie ludźmi, praca pracą mam trochę doświadczenia u innych pracodawców i mogę powiedzieć nie jest źle, nikt nie stoi i nie mówi szybko szybko, warunki pracy naprawdę dobre, po wypowiedziach mogę ocenić piszą ci którym robić się nie chce. Pieniądze powiedziałbym bardzo przyzwoite, zrezygnowałem ze względu odległości dojazdów. Kto ma blisko polecam!

Dragon
@Dark

Ja też pracowałem w tej firmie ty chyba w innej totalny (usunięte przez administratora) brud brak umów (usunięte przez administratora) na każdym kroku .Tą firmą powinny się zainteresowac zus i urzad skarbowy.

red
@Dark

Serio???

ogo

lipa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stefan
@ogo

Coś więcej? Słyszałem różne opinie...

pietus

spalił sie i ma sie dobrze działa dalej a nawet nowy model bedzie wypuszczal takze tylko moze sie rozwinac ,idealny nie jest ale to uczciwy pracodawca dla uczciwych pracownikow

Don
@pietus

Jeżeli jest taki dobry to dlaczego odeszli wszyscy laminerzy.

Greg82

@Greg82

20zl/h na czarno

xoxo
@Abc

tak, praca na czarno. a jesli nawet wymeczysz umowe to na najnizszej krajowej. w dzisiejszych czasach takie podejscie nie jet juz naweet smieszne.

pietus
@Don

Może brakło im brygadzisty z krwii i kosci ktory by pilnował by wszyscy pracowali rowno i dbali o porzadek ,najpierw odeszli ci porząni bo musieli robic za slabiakow a slabiacy no coz zawineli kite jak zostali sami ;p bo przeciez nie bedą robic

(usunięte przez administratora)Nikt normalny nie cieszy się z pozaru i tragedi innych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o NAVIKOM - Zakrzewo

• Jak się pracuje w NAVIKOM?

Zobacz opinie na temat firmy NAVIKOM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVIKOM?

NAVIKOM
3.8/5 Na podstawie 48 ocen.

NAVIKOM