Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok w Białe Błota

Grzesiu S Nowy wpis

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. Prezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami ostatnio dodał wszystkim pracownikom do opłat domowych takich jak gaz oraz opłaty za pobór prądu jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super, mało tego na rok 2022 dopłaca jeszcze do czynszu 50 % dla pracowników co maja umowę na stałe oraz daje pod koniec roku 13 pensję !!! W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj . Być może będą w tym roku paczki za 2 tyś zł firma myślę wykaże się zyskiem 10 mln EUR teraz to wielkie gratulacje dla Pana Leszka myślę ,że hala na drugi rok już będzie gotowa i dodatkowe 45 maszyn CNC . Wielkie gratulacje !!!! w Nowym Roku 2023 !!!

Wacek Nowy wpis

Firma Pana Podskoka jest najbardziej uczciwa z wszystkich firm w Polsce , Pan Podskok nigdy nie kłamie zawsze mówi prawdę i tylko prawdę dla Pracowników jest najlepszym pracodawcą w Polsce. Pan Podskok powinien być wzorem dla wszystkich Polaków i Przedsiębiorców ,żyjących w Polsce jak i za granicą jako wzorowy ,uczciwy prawdę mówiący przedsiębiorca i Pracodawca.

Zbigniew Nowy wpis

Firma jest naprawdę super wypłaty na czas Leszek jest najbardziej uczciwym człowiek w Polsce jego ,żona także syna mają bardzo mądrego , oczytanego ,uczciwego , fachowca w obróbce skrawaniem jest po prostu Boski. Nie rozumiem , dlaczego tak piszecie , ten człowiek nigdy nie dał łapówki , rozliczał się z nadgodzin najlepiej Polsce zawsze był gotowy do pomocy nigdy nie zalegał z fakturami !!!!!!!

Danuta Nowy wpis
@Zbigniew

Ludzie z reguły lubią pisać głupoty w internecie, bo czują się bezkarni. Ale ja chyba nie widzę tutaj żadnej wzmianki o łapówkach, więc skąd to stwierdzenie, że ktoś tak w ogóle pisze?

Grzesiu S

Teresa
@Grzesiu S

Naprawdę jest tak dobrze, bo zamierzam namówić męża, aby zmienił pracodawcę. Później będzie na mnie :-) Wiem z doświadczenia, że jeśli ktoś dużo daje, to również wiele wymaga... Często zdarzają się te nadgodziny? A może musicie być dostępni pod telefonem również w czasie wolnym?

Lidia
@Grzesiu S

A nadgodziny macie jakoś lepiej płatne? :)

Grzesiu S
@Lidia

Nadgodziny są płacone jako 200 setki na przelew ze wszystkimi odsetkami jest normalnie super najlepiej na świecie nawet Putin jest w szoku on nawet tyle nie daje swoim oligarchom co firma Lechpod to jest naprawdę fenomen na skalę światową w obróbce skrawaniem !!!!!!!!

Lidia
@Grzesiu S

Szkolenia co dwa tygodnie? Wow, bardzo często. Czego dotyczą te szkolenia? One są jakieś poza firmą, na zewnątrz, czy organizowane w firmie?

Aplikowałeś do firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
Magda

A ciężko się pracuje na hali?

Tokarz

Pracuje w firmie od dłuższego czasu, atmosfera bardzo dobra , żadnych problemów z wypłatami . Pracodawca organizuje szkolenia dla nowo przyjętych pracowników . Wspomnę również o wspólnych wigiliach paczkach dla dzieci to wszystko po prostu tu jest. Firma wciąż się rozwija posiada potrzebne certyfikaty co w branży lotniczej wcale nie jest proste .

Przemek

Prawda jest tak, że to uczciwa firma i wspaniali ludzie!!!!!!!

CncGuy

Pracuje w firmie LechPod pół roku. Mam zapewnione wszystko czego potrzebuje do pracy, począwszy od sprzętu bhp po poradniki branżowe i dobrą atmosferę . Wypłata zawsze na czas, umowa od pierwszego dnia. POLECAM !

Tokarz

Każdy kto zna firmę wie że to nie prawda pracujemy w świetnie ogrzewanej jasnej hali a właściciel alkoholik żenada gościu nie stać cię na coś mocniejszego!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok - Białe Błota

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lechpod Leszek Podskok
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Betonowa 34
    86-005 Białe Błota