Opinie o Dolce Vita Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dolce Vita Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolce Vita Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolce Vita Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Doradca Klienta w Dolce Vita Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Margarette Nowy wpis

Dolcevita nie jest moją 1 firma, z którą wyjeżdżałam, ale kolejną i na pewno nie mogę powiedzieć, żebym była oszukana co do treści zlecenia. Panie pytały mnie jakie zlecenie chcę przyjąć powiedziałam że nie chce dźwigać i jestem na zleceniu u Pani demencyjnej chodzącej bez dźwigania. Kobiety mówcie czego chcecie to będzie dużo łatwiej. Praca z ludźmi wymaga dużo cierpliwości na wypłaty nie narzekam są na czas

Ola1111 Nowy wpis

ja jestem zadowolona ze współpracy z firmą, wypłacają na czas pieniądze i nie zdarzyło mi się, abym miała złą sztele. Miałam raz problem ze zmienniczką, ale to nie wynikało z winy firmy tylko drugiego człowieka. Na dzień dzisiejszy jest wszystko ok

H.

Niestety miałam nieprzyjemność współpracować z tą firmą, nie poinformowano mnie odnośnie warunków i trybu pracy u rodziny, babci którą jechałam się zajmować. Pani Kinga z którą nieprzyjemność miałam rozmawiać okłamała mnie, próbowała wmówić mi że wszelakie informacje mi powiedziała a tak naprawdę nie powiedziała nic na temat trybu pracy. Przy okazji uznali że obetną mi pieniądze z wypłaty, mimo że rodzina zapłaciła za bilet a teraz za bilet oddawać mam ja. Jestem niezadowolona z obsługi w firmie i ogólnych warunków jakie panują w niej. Nie polecam, jeżeli ktoś liczy na uczciwą współpracę i brak niedomówień, to na pewno nie znajdzie tego w tej firmie.

Iwona
@H.

Czyli ostatecznie nie dowiedziałaś się jakie ona warunki pracy proponowała? A to obcięcie to za co, skoro piszesz, że bilet był opłacony?

H.
@Iwona

Zacznijmy od tego, że rodzina do której opieki nad chorą osobą jechałam pokryła koszty biletu i firma która dostała pieniądze od rodziny uznała w trakcie naszej współpracy że odbije mi z wynagrodzenia koszty przejazdu w jedną stronę. Dodatkowo, ja zapłaciłam za testy antygenowe wysyłając fakturę do firmy, plus zdjęcie w osobnej wiadomości telefonicznej wykonania tego testu a firma nie zwróciła mi kosztów a to ich obowiązek. Co do warunków dogadania umowy, próbowałam ale w umowie było napisane co innego, Pani mówiła co innego o chorobach przewlekłych osoby chorej. Tryb pracy z osobą chorą i oferta jest kompletnie inna, niż rzeczywistość. Ps. Krów razem nie wypasałam z Panią, że jestem na Ty.

Maja
@H.

A kontaktowałas się z kimś nad tą panią Kinga, jakimś przełożonym aby to wyjaśnić?

Katarzyna
@H.

Zawsze rodziny pokrywają za wyjazd i przyjazd i za dni świąteczne pracowałam kilka lat temu z firmą z którą się sądziłem i z którą sprawę wygrałam i w takie wszystkie te kruczki prawne to znam i wiem na pewno że rodzina płaci za wszystko do firmy a to od firmy zależy co wciśnie opiekunkom

Iwona Nowy wpis
@Katarzyna

I o to właśnie się sądziłaś, tak? Nie ma możliwości, żeby umowa była inaczej skonturowana czy firma zawsze musi pośredniczyć?

Firma Dolce Vita Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Magazynier - Sprzedawca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Lalka

SUPER FIRMA.WYNAGRODZENIE NA CZAS,PANIE MIŁE ZAWSZE SŁUŻĄ POMOCĄ,POLECAM PANIĄ, KTORE CHCĄ PRACOWAĆ. MARIA

@Lalka

Pozytywnie wypowiadasz się na temat pracy w firmie Dolce Vita. Napisałaś o tym, że można liczyć na otrzymanie pensji na czas. Skoro poruszyłaś już temat wynagrodzeń, to ciekawi mnie, czy, jak one wyglądają? W Twojej ocenie są adekwatne do ilości obowiązków?

Magda
@Lalka

Ja mam wyjazd ja piątek czy mam się bać ????

Kobra
@Marcin

Nie są adekwatne do ilości obowiązków.w Pl z(usunięte przez administratora)za najniższą krajowa a wymagania jakby płacili z 5 tysięcy

Opiekunka

Miałam nieprzyjemnośc pracować w tej firmie, nie polecam. Pracownice przyjemne tylko wtedy kiedy proponuja pracę, w momencie problemow, umywaja ręce, zero pomocy i wtedy nie są już takie sympatyczne, liczy się tylko klient, nie opiekunka. Gdy już wyjedziesz do pracy, nie masz nic do powiedzenia, agencja rządzi i decyduje o wszystkim. Nigdy więcej z tą firmą.

Edyta

Dzień dobry, miałam dziś niestety nieprzyjemność mieć rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dolce Vita Koszalin. Przykro mi stwierdzić, że nie mam pojęcia z kim rozmawiałam, ponieważ żadna z Pań się nie przedstawiła co jest już wielkim minusem nie robi dobrego wrażenia. Ponad to Pani oczekiwała wiedzy, której sama (jako podejrzewam księgowa) nie ma i smutne jest to, że musiała szukać odpowiedzi na swoje pytanie w internecie. Miłej atmosfery pracy nikt tam nie znajdzie. Zachowanie przyszłego pracodawcy absolutnie nie do przyjęcia. Tak samo jak Państwo nie będziecie chcieli przyjąć części osób do pracy po rozmowach kwalifikacyjnych tak samo osoba aplikująca na dane stanowisko może nie chcieć u Państwa pracować. Jestem zniesmaczona cała sytuacja, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Brak kultury osobistej i ciągle wchodzenie w zdanie nie świadczy dobrze o przyszłym pracodawcy. Poszerzanie wiedzy i zdobywanie umiejętności w tej pracy to czyste (usunięte przez administratora) bo jak można się czegoś nauczyć od kogoś kto nie ma podstawowej wiedzy ?

Ona 21
@Edyta

Na jakie stanowisko Pani aplikowała? Jestem przed rozmową.

Paula12002
@Edyta

Tak coś wiem na ten temat agencji , mnie straszyła policją bo niby im rzekomo groziłam jak to nie prawda kłamała ze zleceniem firma co innego opiekunka mówiła co innego agencja brak słów , zrezygnowałam zlecenie to oni mnie dali na czarną listę opiekunek żenada i porażka i straszyli cały czas a ja nawet umowy nie podpisywałam nic nie wysłali nawet śmieszne jak nic . Nie polecam tej firmy pakują w miny . I nie wypłacają wypłat .

Nana
@Edyta

Jestem niemiłe zaskoczona co do obsługi koordynatorki. Na początku było w miarę, ale jak przyjechałam do podopiecznej okazało się że zupełnie inaczej wyglądała praca na miejscu. Kiedy chciałam zrezygnować i wrócić do domu to zaczęły się schody i rozmowa z koordynatorką w firmie była nieprofesjonalna że strony pani K.... Nie polecam tej firmy

Iwona
@Nana

Kurcze, czyli jak po Twojej stronie zaczynają się komplikacje to już robią się jakieś problemy? A dasz znać co konkretnie się działo? Jak sobie poradziłaś w tej sytuacji?

Wolny obserwator

Spytajcie się drogie panie jakie to firma odprowadza lub odprowadzi za was składki do Zus-u. Jakiej emerytury oczekujecie po składkach na ubezpieczenie społeczne w wysokości 20-30 zł za 1 miesiąc Z takimi składkami to praca w firmie do śmierci lub wykupiony abonament w opiece społecznej. Opiekunki pracują też na panie które siedzą w biurach i się pytam jakie składki na ub.społ. są płacone za te panie, czy takie same jak za opiekunki. to nie są nawet umowy śmieciowe, to są parodie umowy i oczywiście gęba w kubeł. Gdyby chociaż składki były płacone od najniższej krajowej to jeszcze było by ok , ale nie składki prawie zerowe. Mogło by być to dobre dla opiekunek u których jest uregulowany stosunek do spraw emerytalnych. Życzę przyjemnej pracy.

Katarzyna
@Wolny obserwator

A to jakie są te umowy w końcu - to umowy zlecenie? Zarobki chociaż wynagradzają te bardzo małe składki?

Grażyna
@Wolny obserwator

A to jest jakaś zależność dlaczego są takie niskie składki? Ile się tutaj zarabia że są takie niziutkie te składki?

Wolny obserwator
@Wolny obserwator

A to bardzo proste i chyba zgodne z prawem bo, no właśnie boo Firma w umowie zleceniu pisze zarobki np. -miesięczne wynagrodzenie np. 50 eur - dieta zagraniczna np. 1400 eur i zus, podatki płaci od 50 eur a na dole klauzula " buzia w kubeł ' Dziewczyny czytajcie umowy, pytajcie się tych co się znają na papierkach, na dystans z paniami z biur od opiekunek bo nie do końca powiedzą wam prawdę.

Justyna

Spoko agencja ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić, kto chce pracować nie będzie narzekał.

MARZENA
@Justyna

Rowniez odradzam prace w tej firmie. pracowalam do 10 wrzesnia 2019 i do dzis nie mamam wynagrodzenia.OSUUKUJA RODZINY!

Kamila
@MARZENA

Myślę, że powinnaś skontaktować się z firmą. Mam nadzieję, że uda się to jakoś wyjaśnić z Dolce Vita . A na czym polegała Twoja praca?

@MARZENA

@Justyna

Ja mam jechać w piątek do pani na 6 tygodni czytam opinie i się boje szczerze

delta
@Magda

taka spoko agentura że od dwóch miesięcy nie widziałam reszty swojej wypłaty zalegają mi i cały czas znajdują nowe wymówki żeby nie zrobić zwrotu

An

Firma krzak po prostu. Radze omijać

Mika

Nie polecam tej firmy, trzymajcie się od nich z daleka!

Pałka

Nie polecam mam dowody że ta firma podaje na Czarną listę opiekunek nie polecam firma się szykuje już sama na czarnej liście już ją to załatwię.

Aga
@Pałka

Mam propozycję pracy w w firmie dolcevita za 1300E czy to jest pewna firma bo nie wiem co mam zrobić bo teraz pracuje w Aterimie i nie wiem czy zwolnić się? Proszę o opinie

Lena

Dlaczego ta firma ma złe opinie???? Przecież firma powinna zapłacić za podróż opiekunki! Wiadomo że opiekunki sprawdzają opinie firm. Teraz to już ta firma nie znajdzie żadnej chętnej do pracy! Opiniami złymi tym sobie zasłużyli....... Dlaczego firmy same sobie szkodzą? A wiadomo że opiekunka ma prawo wydać opinie o firmie żeby ostrzec innych......

Zuzanna
@Lena

Nie do końca zrozumiałam, co dokładnie postrzegasz jako problem w firmie Dolce Vita. Wspomniałaś jedynie o braku opłaty za podróż opiekunki. Czy w tym przypadku firma nie ponosi tych kosztów? Dlaczego?

Stasia
@Zuzanna

Jeśli firma nie ma pieniędzy na opłacenie podróży, to znaczy że nie będzie też miała na wynagrodzenie. Poważna firma nie każe płacić opiekunce

Daniel

Nie polecam nikomu pracowania za posrednictwem tej agencji. Oszukuja swoje pracownice obiecujac na "na gębę" dodatki za opiekę podczas świąt itd a sie z tego nie wywiązują. Sa aroganccu wobec przeciwników i tuszuja stan osob ktorymi maja sie zajmowac. Dla mnie sa zupełnie spaleni a tym co w niej pracuja, polecam zalatwiac wszystko na papierze a nie wierzyc na slowo.

Opiekunka

Nie polecam Dolce Vita Koszalin Nie wypłacają wynagrodzenia za umowę zlecenie Mili są przed podpisaniem umowy Zlecenia nie pokrywają się z rzeczywistoscia Gdy się jest na zleceniu lub upomina się człowiek o nie zapłacone wynagrodzenie to pracownicy koordynatorzy są chamscy wobec opiekunki

Jak sie pani Dorotce uda to jakoś wyjazd im wyjdzie, a jak sie nie uda to klapa. Zazwyczaj to drugie . Zwiewać od nich czym szybciej.

kate
@Marta

Podpisuje sie dwoma rekami.sztele nie sprawdzone.raz soe im udalo ale babcia zyla 2 miesiace pozatym odradzam

Jakie są warunki zatrudnienia w Dolce Vita Sp. z o.o.?

kate

Pracuje poprzez Dolcze Vita trafilam na bardzo dobre warunki babcia babcia spokojna syn codziennie przyjezdza interesuje sie tak babcia jak i pyta czy u mnie wporzadku.jestem zadowolona

Czy Dolce Vita Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

ano

Chyba zartujesz, firma nastawiona na hajs i tyle, zadnego rozwoju, firma ZERO.

Anna W

Drogie opiekunki wielkim łukiem omijać firmę bo to firma kant, która nie dotrzymuje zasad umowy. 1 osobę miałam w umowie, zajeżdżam sa 2 osoby do obejścia, 2 dni byłam z inna zmienniczką która przyjechała z innej firmy. Dolce Vita nawet odmówiła mi busa i przyjechałam do domu na własny koszt. Proszę uważać na ta firmę.

Natalia

@Roxana To forum dla aktualnych lub przyszłych pracowników ,więc jeśli nie wiesz to nie oczerniaj bo firma jest spoko!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dolce Vita Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Dolce Vita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dolce Vita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolce Vita Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolce Vita Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Polska 20
    81-339 Gdynia