Opinie o Paweł Raś Karasgeo-Geodezja w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Paweł Raś Karasgeo-Geodezja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Raś Karasgeo-Geodezja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Raś Karasgeo-Geodezja w Wrocław

adamb Nowy wpis

komentarz pana "były geodeta" jest tendencyjny. Też pracowałem z Pawłem - i to w różnych konfiguracjach - kiedy był koordynatorem w STRABAG, czy też wspólnikiem w AXIS.... Paweł Raś jest wybitnym fachowcem, człowiekiem kompetentnym, świetnym geodetą poza tym jest dobrym człowiekiem, momentami zbyt dobrym... Branża jest jaka jest, a dzięki takim ludziom jak pan Paweł Raś wydaje się, że nie stoczy się w odmęty..... Jeśli pracownik jest dobry, pracowity i kompetentny to nie straci roboty w Karasgeo

były geodeta Nowy wpis

Ja też tam pracowałem. Pracuje się dobrze, ale tylko, jak ma tylko i wyłącznie dużą wygraną obsługę inwestycji. Po zakończeniu tej inwestycji zwalniają pracowników. Na ogół nie polecam pracy w geodezji, gdzie kończą się budowy, to zwalniają, a jak jesteś to pracujesz za psie pieniądze. Większe szanse na zatrudnienie mają studenci niż geodeta 10-letnim stażem, gdyż żerują na nich, bo są tańsi. Więc nie polecam pracy w geodezji. Nacierpisz się, ale na rozwój i podwyżkę nie nie ma co liczyć, bo zaraz i tak Cię zwolnią, nie ma się co nawet starać w swych poczynaniach w geodezji. Żyje tylko dzięki temu, że wygrywa na kontraktach autostradowych. A pod koniec zwalnia. Często tak bywa, dobrych doświadczonych zwalnia, a studentów zostawia, bo są tańsi. Podwykonawca Axis, Paweł Raś zatrudniał u siebie wcześniej, a teraz już nie. Bo co każdy kontrakt budowy dróg ekspresowych go wywalają z budowy i odbija się to pracownikach. Za jego błędy płacimy za niego. Nie potrafi się zorganizować tak, żeby wystarczyło dla nas pieniędzy. Z resztą w obecnych czasach wszyscy pracodawcy w geodezji. Paweł Raś jest totalnym ściemniaczem. Ja doskonale wiem, że jak jest za mało roboty na danym kontrakcie, to i tak zwolni, a nie wysyła na urlopy. Ściemnia jak nic. Udaje, że coś szuka w tle,a wcale raczej jest śmieszny. Po za robieniem autostrad, nic nie umie. Nie słyszałem przykładowo, żeby zasłynął z tyczenia stropów i mieszkaniówki, a gadał, że to niby szuka. Kłamie jak nic ten (usunięte przez administratora) Raś, (usunięte przez administratora) zasrany. Zatem studenci dobrze zastanówcie się, czy dobrze zrobiliście kształcić się w tym kierunku.;P Życzę powodzenia.;P

Hunter

Firma działa głownie na obsługach budowy dróg- ludzie w dużej części z tzw. łapanki, proponowane zarobki na początek to najniższa krajowa + premia uznaniowa. Totalny brak elementarnej wiedzy szefostwa o "robocie", brak koordynacji działań ludzi, brak kierowników z wiedzą na wszystkich kontraktach -a maja ich 4 rozsiane po Polsce. Szefostwo ma ludzi za idiotów, zero dotrzymywania słowa i obiecanki cacanki a rzeczywistość ma się do tego nijak. OMIJAĆ Wielkim Łukiem !

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Raś Karasgeo-Geodezja - Wrocław

• Jak się pracuje w Paweł Raś Karasgeo-Geodezja?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Raś Karasgeo-Geodezja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Raś Karasgeo-Geodezja
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Oleska 1 lok. 15
    51-200 Wrocław