Bob Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski

Wrocław

Opinie o Bob Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski

Architekt

Pracowałam w tej firmie kilka lat i wspominam ją bardzo dobrze. Praca bardzo rozwijająca ze względu na różnorodność tematów przy jakich się pracuję. W firmie udało mi się zrobić uprawnienia i zdobyć na tyle doświadczenia że założyłam własną działalność.

Anonim

Należy unikać pracy w tej firmie, szczególnie tyczy się to kobiet.(usunięte przez administratora) Lepiej tam nie pracować.

Zostaw opinię o Bob Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bob Biuro Obsługi Budownictwa Mariusz Fabjanowski