Opinie o ExPacto Sp Z O.O. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ExPacto Sp Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ExPacto Sp Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ExPacto Sp Z O.O. w Bielsko-Biała

Zibi Nowy wpis

Czy zaszły jakieś zmiany w firmie od tego ostatniego wpisu? Może firma szuka nowych ludzi?

deli-morri Nowy wpis

Wypłaty zawsze zgodnie z terminem, atmosfera koleżeńska. Polecam

Kari_you_home

dla mnie najważniejsza jest wyplata na czas. Nie zdarzyło się jeszcze, by był choć jeden dzień zwłoki. Pracuję 2 rok.

Aleksandra Nowy wpis
@Kari_you_home

To prawda że to bardzo ważne. A jak jest z możliwością awansu wewnątrz firmy?

Kari_you_home Nowy wpis
@Aleksandra

tak, jest.

m_i_g

Polecam! Pracuję już 5 rok i jestem bardzo zadowolona.

Miśka
@m_i_g

Ciekawe gdzie pracujesz 5 rok bo firma tyle nie istnieje?

anna_rozważna
@Miśka

owszem, jest nowy zarząd, ale on nie stanowi o istnienie firmy. Firma była na rynku wcześniej, tyle że funkcjonowała pod inną nazwą.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ExPacto Sp Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Jak jest z awansem w ExPacto Sp Z O.O.?

Miśka

A na co tu awansować? na starszego telemarketera?

pracownik_roku

można awansować pod warunkiem, że wykaże się umiejętnościami i zaangażowaniem. W firmie jest sporo osób, które awansowały.

nastek

Jakieś podpowiedzi o pracy i na jakie stanowisko otrzymam?

anna22

Zdecydowanie na tak! wypłata ZAWSZE w terminie, atmosfera jest ok, bez stresu, bez zbędnych nerwów.

Witam, a czy jest możliwość awansu w tej firmie? Pozdrawiam

nick22
@Paweł

@Paweł tak, jest możliwość!

pracownik01

wypłaty ZAWSZE na czas, a to jest dla nas najważniejsze. odkąd pracuję w ExPacto jestem spokojniejsza. Praca w tym miejscu nie wiąże się permanentnym stresem, który był obecny w każdym poprzednim zakładzie pracy. Szefostwo bardzo w porządku. Koledzy i koleżanki z pracy bezkonfliktowi - kameralnie, ale merytorycznie i miło. Polecam szczególnie tym, którzy szukają stabilnej, dobrej pracy i stawiają na zdrowie psychiczne, które wiąże się z brakiem napięcia w pracy.

Kandydatka

zarobki adekwatne do wkładanego wysiłku. jestem zadowolona. Pracuję JUŻ 7 MIESIĄC.

Aleksandra

@Byly pracownik Dlaczego tak uważasz? Czym to jest spowodowane? @Mira Gdzie słyszałaś takie opinie o firmie ExPacto? Może wiesz coś więcej na temat warunków pracy w tej firmie? Tak ogólne komentarze nie wnoszą zbyt rzetelnych informacji, dla niektórych wyglądają wręcz niewiarygodnie. Dlatego dopytuję Was o szczegóły i proszę o uargumentowanie swoich opinii.

Mira

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Potrzebują pracowników?

Byly pracownik
@Mira

Ewidentnie sponsorowany komentarz... Zamiast na gowork pytać chyba można tam zadzwonić? Ale jak wtedy "anonimowo" zareklamować firmę...

Byly pracownik

Nie polecam, oferują premie i fajne zarobki a jest niesympatycznie...

Aleksandra

Jak w tym momencie wygląda sytuacja w ExPacto? @Mariola, pracujesz tam nadal? Mam nadzieję,że pozytywne aspekty pracy są na tym samym poziomie. Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jaka obecnie atmosfera panuje w tej firmie? Zachęcam do podzielenia się aktualnymi informacjami na temat tej firmy.

Mariola

Super firma, bardzo dobre zarobki, jestem zadowolona jako klient i agent jednocześnie. Również polecam :)

Boguś

Wspaniała atmosfera, jak i zarobki. Wsparcie na każdym etapie kariery. POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ExPacto Sp Z O.O. - Bielsko-Biała

ExPacto Sp Z O.O.
3.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Berberysowa 9
    20-136 Bielsko-Biała