Biuo Podróży POLFERRIES

Opinie o Biuo Podróży POLFERRIES

BIURO NAJDROZSZE. OBSŁUGA DAJE WIELE DO ZYCZENIA. OD WIELU LAT NA CHAŁUBINSKIEGO W WARSZAWIE SIEDZA TE SAME PANIE. MINY ICH OKROPNE, ODSTRASZAJA. WYKUPOWAŁAM WRAZ Z CÓRKĄ WYCIECZKE NA BORNHOLM. DZIECKO MALE, CHORE, NIEPEŁNOSPRAWNE. ZEBY NIE ROZDAWALI DZIECIOM BALONIKOW, CHORĄGIEWEK CZY INNYCH REKLAMOWANYCH GADZETOW-TRAGEDIA. CORKA KRECILA SIE PO BIURZE, ZADNEGO ZAINTERESOWANIA. MINY GROBOWE. KORZYSTALAM WIELE RAZY I CHYBAPO RAZ OSTATNI. TAKIE RZECZY TO SA ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw opinię o Biuo Podróży POLFERRIES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuo Podróży POLFERRIES